Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
8. bře 2009

33 dní taky není špatný, znám holky, co to nemají vůbec, jen po injekcích a některý to mají až kolem 40 dní...

blondynka400
8. bře 2009

akzeret, no moc dlouho ne, v podstatě teď třetí cyklus, s tím že minule to vyšlo, ale mimi se neudrželo... ☹
Po HA jsem neměla dostatečnou sliznici, ale myslím že se to zlepšuje, byla jsem na hormonálním profilu, tak uvidíme... Ale koadopádně žádné léky nechci, to radší chvíli počkám...

kuratkol, no taky mě napadá kontryhle a pak ještě jedna metoda a to sport. I když ti je blbě, musíš se jít donutit něco dělat, nejlépe aerobní aktivita aby se zvíšil přísun kyslíku. Když to zvládneš, bude Ti o hodně lépe než jen ležet.... 😉

luciasek001
8. bře 2009

Ahoj holky, byli jsme se trochu provětrat.
kuratkol, krásný šatičky 🙂
blondynka, já jsem měla ted MS po 29 dnech což neni asi tak hroyný, ale dost silná. Ale jinak už dobrý.

blondynka400
8. bře 2009

luciasek, 29 dní to je skoro ideál ne? Už se budete aktivně snažit, nebo jak to máš?
kualalik, taky si myslim že 33 dní není žádná tragedie...

luciasek001
8. bře 2009

No 1. pokus byl před MS a to ve čtvrtek. Tak nevim jestli se nám nějak zadařilo a v pátek odpoledne dorazila MS. Dala mi dost zabrat, ale dneska je to podstatně lepší. A až úplně MS odejde tak začneme na 100%. Nic nám v tom nebrání. Začínám jíst i Calibrum baby plan tak jestli to k něčemu bude, uvidíme. A co tvůj manžel ještě protestuje?

matava
8. bře 2009

ahoj holky, tak jsem zpatky z brna, mam ted chvilku cas = kupuje si listky na zitrejsi fotbal 😉 , byl to tedy opet psychicky natlak, vsichni chteli vedet, jestli uz jako uuuuz, do toho navsteva kamaradky, ktera ma uzasnyho rocniho prdolu, ktery kolem nas rozesmaty lital sem a tam kombinovany s drby kdo dalsi z okoli je v tom atd...s tim jak chlapi chodi do hospody...taky nemuzu spat dokud neni doma, volne vecery si uzivam, to neni problem, obzvlaste je fajn, ze nektere aktivity ma v tydnu pravidelne, takze to je pohoda, ale snazim se s nim o dohodu, ze pokud nebude do pulnoci doma, tak at mi aspon napise sms do te pulnoci kde je a na kolikatou to cca vidi s navratem, abych proste vedela ze je v poradku...to je ten zakoreneny strach ve mne ze se neco muze stat a ja bych policajtum ani treba nedokazala rict, kde se muj manzilek nachazi...no jo no, to oni tohle neresi, tedy aspon ten muj, je proste v pohode, nic spatneho ho nenapada..
jinak ja to dostala 28.2. takze s mym cyklem 36 az 42 to asi zacnem zkouset taky kolem 20., ale to je jeste daleko nez bude zas aspon nejaka dalsi nadeje, s tim dlouhym cyklem to proste je cekani tak dlouhy...no co, trpelivost ruze prinasi... 😀
jo a holky s chlapama motorkarema = to se o ne nebojite?...hezke odpo a at nam ten pracovni tyden rychle utece, my jdem zitra s praci na veceri, tak se mam aspon na co tesit 😀

luciasek001
8. bře 2009

Ahoj Matava, musíš být nad věcí a nestresovat se tim. Zkus tim nějak proplouvat, informace dovnitř a ven. Je zbytečný se těma řečma zatěžovat akorát nad tim budeš přemýšlet. Dej tomu čas. Taky ti přeju příjemný pracovní týden a super véču 😀

kuratkol
8. bře 2009

My budeme zkoušet mezi 19 -24.3. Musí to vyjít !!!

blondynka400
8. bře 2009

luciasek, už jsme si to všechno vyříkali a je vyřešeno. 🙂. Hold mi zatím vždycky vycházela ovu na dobu kdy byl pryč a nebo prostě absolutně neměl náladu a jeho prostě do nečeho nutit nejde, a do sexu tuplovaně... 😝. Ale hlavně že jsme to vyřešili, tak teď bude čekání na MS nebo testík, nakonec se přece jen trošku zadařilo 😎

matava, vždycky jsi měla takto dlouhé cykly a nebo po vysazení HA?

matava
8. bře 2009

no vzdycky..tezko rict...menstruovat jsme zacala pomerne pozde a to jeste tim stylem tak jednou za pul roku ale dost silne..me to nejak extra nevadilo, ale gynekolog byl toho nazoru, ze se to musi upravit a od 17 let jsem tedy az do srpna, tedy deset let, brala antikoncepci....takze kdyz jsme to po vysazeni dostala, tak jsme byla velice mile prekvapena ze to tedy aspon nejak funguje..i kdyz vlastne ani nevim, jestli se tvori vajicka nebo ne...nejak planuji zaskocit na gyndu at na me jukne, jestli nejake budouci eventuelni snzeni neni zbytecne..jako u jedne me kolgyne, ktera sice bere dufastol ci co a pravidelne sexuje ale pak se tedy u ni zjistilo tohle...
blondynko, gratuluji k pokusu, mame asi hoden podobne chlapy, ten muj na to moc neni, je takovy citlivka, fakt naladovej, casto ublizenej, takze napr. nejake pokusy o ´znasilnovaniˇfakt nehrozi, to uz jsme taky bohuzel za ta leta pochopila...

matava
8. bře 2009

jo a luciasku dik za prani, jdeme do oblibene = ambiente brasiliero, grilovany ananas a steaky vseho druhu a ktomu caipirinha a vyborne vino..v tymu jsme ted babinec ale uzivame si to, kazdy mesic jdeme do nejake jine restaurace a jednou za cas do tohoto ambiente, to je proste jistota, ze si to uzijeme 😀

kuratkol
8. bře 2009

matava: To je moje neoblíbenější restaurace !!!!

blondynka400
8. bře 2009

matava, tak to já mám jiný typ, je hodně dominantní, všechno ví nejlépe a musí být po jeho. Za ty roky už jsem se s ním naučila manipulovat ale hold někdy narazim 😀 .
Nechceš zkusit měřit BT a ovu testy? Uvidíš, jestli to funguje. Pro začátek je to lepší než doktorka...

V ambiente jsem už nějakou dobu nebyla, přijde mi, že se hrzoně zhoršili.... ale ono jich je v Praze několik, tak to třeba není všude stejné....

matava
8. bře 2009

a jaka presne? s praci chodime do slovace, je to tam vetsi a prehlednejsi ale na rodinne oslavy chodime do radnice..nejen narozeniny ale i svatebni hostinu jsme tam meli!!! 😀 hned nahore, bufet i obsluha jne pro nas, absolutne ochotni, proste parada, a svatebni noc jsme stravili v hotelu hned nad tim u tri bubnu, krasny podkrovni pokojicek 😀

kuratkol
8. bře 2009

My chodíme vždy do slováče, u radnice jsme nebyli, protože známí říkali, že je to tam nic moc.... Je tam stejné jídlo v obou?

matava
8. bře 2009

radnice je stejna jako slovac, ale kolegyne hodne chvali i ambiente living restaurant, ze je to na steaky taky vyborny...raadnice ma takove romanticke obloucky, stoly pro dva, je to tam takove intimnejsi, tedy pokud te neposadi k satnam nebo primo k bufetu, to je pak tedy opravdu o nicem, ale nas bavi ta komunikace s cisniky, lae musi byt na to nalada, nekdy clovek nema chut byt nekym neustale otravovany a precpavat se..no jak rikam, jednou za cas je to fajn.. 😉 proste ambiente je uz takova klasika...ale ted byla sleva v zatisi, ktera patri do top 10, tak jsme tam taky byli spokojeni, dale je super recka taverna olympos na zizkove, maly buddha, creperie aux clochetes na narodni, ..je toho hromada a radi objevujeme nove, tedy hlavne na zaklade referenci..

matava
8. bře 2009

na BT a ovu testy asi nema trpelivost...hodne me odrazuje info, ze vysledky hodne ovlivnuje stres, unava atd...tak mam pak pocit, ze to snad ani nema cenu a bud to vyjde nebo ne..no asi takhle...snad ted vv breznu to opravdu poprve zkusime na plne pecky a kdyz to vzjde, cou zas takova optimistka opravdu nejsme, tak to zkusim... 😉 jinak dominantnost partnera...on je ticha voda brehy mele ten muj...mlci mlci a pak je cholerik neuveritelny, nikdy u nej nevim, kdy vybuchne, neni to tak casto ale stoji to za to...to je ten problem komunikace..proto se ho obcas jak tydyt ptam, jestli je vse ok atd...abych aspon trosku temhle jeho uletum predesla...

blondynka400
8. bře 2009

matava, většinou jsme chodili do toho kousek od Staromáku...

My jsme oba hodně dominantní, takže je to občas hodně zajímavé 😀

Jinak já bych to být tebou s tou teplotou a testy zkusila, neřekla bych že to stres a unáva nějak moc ovlivňuje. Ovlivňuje to určitě alkohol a měla by jsi měřit ve stejnou dobu. Ale to, když jeden den nezměříš a vynecháš není žádná tragedie, když víš, že by výsledky nebyly relevantní...

Už jsem tady takhle přesvědčila Renníka 😉 .

Hlavně si myslím že ti to napoví více než vyšetření u doktora a hlavně ten když se mu nebude něco zdát, tak to po tobě také bude chtít. Navíc pak v některých CARech se bez alespoň 3 grafů BT s tebou ani bavit nebudou, ale samozřejmě je to všude jiné....

kuratkol
8. bře 2009

matava: My obcházíme zase steakhousy. Už jsme jich pár vyzkoušeli...

blondynka400
8. bře 2009

kuratkol, zkusili jste steakhouse u Staromáku? Nevím přesně ulici, ale je to naprosto výborné...

matava
8. bře 2009

no sem s typama na steakhousy 😀 dost na masu ulitavam..treba mame nekde babinec, dame si vinecko, holky si k tomu daji nejaky ten salatek a jaa? tataraka 😀 😀 ten u staromaku je ten muj svatebni, ulice je to U Radnice, naproti magistratu..no je fakt, ze ted jsi me blondynko trosku na ty testy navnadila tim, ze jeden den vynechani neni hruza..muzes mi to prosim trosku vic priblizit? cetla jsem o tom docela dost ale zajimala by me praxe...a neni ted uz pozde zacit v tomhle mesici pro me?

matava
8. bře 2009

jo a blondynko, jak to mate s manzelem nastavene? myslim tim horoskopy, kdo je mladsi starsi sourozenec atd..teda jestli ti to nevadi sem napsat..

blondynka400
8. bře 2009

Tak vidíš, já ulici nevím, nikdy jsem to nepotřebovala 😀 . My se tam před lety nachodli fakt hodně, ale pak se to prostě nějak omrzelo...

Kolikáty dne DC jsi? Jestli si dobře pamatuju, tak nějak na začátku, takže klidně začít můžeš... Tak se ptej co tě zajímá, ráda odpovím. Ale fakt vřele doporučuju, akorát je blbé vynechávat v období očekávané ovu. jo a ještě doporučuju kombinovat s cervikálním hlenem 😉

Já na nějaké horoskopy moc nedám, ale já jsem nejmladší ze 3 sester a manžel nejstarší ze 2 (má sestru), takže dle této metody nic určitého... Tedy alespoň podle toho málo, co o tom vím...

kuratkol
8. bře 2009

blondynka: U staromáku jsme zkoušeli steakhouse Mama Lucy. kdyby to byl jiný, dej vědět, zkusíme...

matava: Nám chutnalo U světoběžníka - dražší, pak Vendabar - spíš hospoda, levné a výborné, chceme zkusit El Barrio. Webovky jsou tak jak píšu. Kdybyste měly typ na nějaké dobrý steakhouse v Praze, dejte vědět. Pak ještě Veselý bizon jsme byli a celkem dobré to bylo. Naposledy jsme byli v Dock house, ušlo to, ale dost drahé. Hranolky hnus.

matava
8. bře 2009

holky, dekuji moc za info, tak ja vypinam, konecne, clovek sem jde jen na chvillku... 😉 vse vyzkousim, promyslim a dam vedet 🙂 hezky vecer!

kuratkol
8. bře 2009

Už je zas po víkendu....

luciasek001
8. bře 2009

No jo letí to strašně rychle. Ale už se aspon líp vstává do práce. Ikdyž se mi tam moc nechce 😖

blondynka400
8. bře 2009

kuratkol, no jo je...
luciasek, úplně hrozně a čím jsem starší tím to nějak letí víc. Copak vůbec děláš za práci, tedy jestly to není tajné... 🙂

luciasek001
8. bře 2009

blondynka, neni to tajný, jsem grafička.
Já mám taky ten pocit.

luciasek001
8. bře 2009

Něco jsem našla, jukněte na to nastávající nevěsty 😉
http://www.babyweb.cz/Clanky/a1021-I-tehotna-ne...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru