Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
28. čer 2009

Zdárec ženy 😵
tak si užíváme dnešní výročí svatební 😵 ráno jsem dostala krásnou květinu hned po snídani na zahradě.. ááách nezapomněl 😀 😵

Jináč jsem 37 DC... mívám mrchu tak po 30-33 DC... tak že jsem si udělala test a nic 😅 ale to jsem čekala,páč příznaky nula a s tou angínou a ATB se mi to hold blbě posunulo 😠

eliska_v
28. čer 2009

Ahoj kualalik: Tak hlavně ať ta mrcha co nejdřív dorazí!!
No my dneska s manžílkem slavíme 6 let od seznámení!! 😉 😵

kualalik
28. čer 2009

eli, absolutně neregistruju náš první den seznámení či "chození" páč to bylo takové zvláštní 😀 😅 ale vím, že jsme se tak nějak více sblížili v květnu 2002 😀
Hned bych tu mrchu brala,aby se mi ulevilo.. moje tělo v tom má asi zmatek po těch ATB 😖

Zítra jedeme s mužem k mé mudře. Tak jsem zvědavá,co mi zase řekne. Už mi dvakrát volala,že potřebuje se mnou probrat ty špatný hormonální věci. 😒 vrazí mi na to určitě nějaký prášky... říkala, že když to bude v cajku,tak klidně po měsíci můžu být těhu... mno uvidíme 😵

kuratkol
28. čer 2009

Ahojky, jak je při víkendu ?

eliska_v
28. čer 2009

kualalik: Tak snad bude všechno v pořádku!! teda musí být!! 😉
Já jdu toho 30.6. na ten ultrazvuk a krásně se to shodlo s mými plodnými dny, takže uvidí úplně všechno jestli mi funguje tak jak má...
Kuratkol: Při víkendu je krásně!! A co Ty?? 😉

kuratkol
28. čer 2009

eli: Jojo, super.... čeká nás teď 14 dní dovolená !!! 🙂

lenerka
29. čer 2009

ahoj holky

tak co je tu nového?
kolik je nových těhulek?

já se sem teď vůbec nedostanu!
večer padnu a spím
buď spím nebo jím 😀 je to docela síla

eliska_v
29. čer 2009

Ahojky lener: On sem nechodí pomalu nikdo, takže to je jedno!!

kramlinka88
29. čer 2009

ja jsem ted na vas tyden nemela cas ale jinak sem nakouknu....jenze je pravda ze tady skoro nikdo nebyva ted co je tady tolik tehulek....

eli: jak se vubec mas ? 🙂

eliska_v
29. čer 2009

kramli: Já se mám skvěle!! 😵 😵 Čekám ovulku, takže snažílkujeme..včera jsem už měla hezkou čárku na ovu testíku, takže snad se tentokrát zadaří!! 😵 😵

eliska_v
29. čer 2009

Kramli: Jak jsou už většinou všechny těhu, tak jsem moc už nechodí!

terecka
29. čer 2009

Ahojik, zdravím všechny!! 🙂
Já sem taky čas od času nakouknu, ale když nemám čím k danému tématu přispět, tak se neozývám 🤐

Eli, držím pěsti, ať ti to tentokrát vyjde 😵

kuratkol, gratuluju k svatbě a pořádně si tu dovču užijte, třeba se zadaří, když budete relaxovat 🙂

eliska_v
29. čer 2009

Ahojky terecka:
Jak se Ti vede? Co prcek??
Já taky doufám, že to tentokrát vyjde!!

kualalik
29. čer 2009

Ahoj ženy 😵
Tak jsem dneska od mudry dostala dvojitou dávku agolutinu.. no a podle všeho mívám ovulaci až mezi 20. - 22. DC 😒 mno neva.. naštěstí prolaktin jsem neměla až tak moc vysokej, myslí si, že to je tak záležitost na 1 - 2 měsíce. Chtěla jsem po ní spíš přírodní věci na snížení prolaktinu, tak jsem dostala Agnucaston 😉

matava
29. čer 2009

ahoj, kualalik, tak koukam, ze jsme dnes byly na vyzvedach u mudr stejne 😉
akorat ze z toho mam tak trochu depku...mela nejake vysledky = dala mi cipky na preleceni nejakeho bacila, ale pry je to jen malickost ktera nesouvisi s otehotnenim, ja sama tedy ani zadne problemy necitim, ale kdyz to vyslo ve vysledcich.. 😀 no ale to zasadni, jsem dnes 18DC a je videt tekutina, kdyz jsem se ji ptala jestli je mozne, ze behem peti dnu to znicehonic vyroste a praskne, jelikoz ve 13DC nevidela zadnou ovu, tak rekla, ze mam prijit pristi cyklus v 11 dnu...uprimne receno si pripadam fakt divna..mit takhle dlouhe cykly a tak brzo ovu?...grrr
no ale asi videla jak jsem z toho zdrchla a zmatena tak nejen ze uz mam zadanku na spermio a na hormon. profil az nekdy prijde MS, to si ase zase pockam, ale tadaaaa napsala nam obema genetiku, kam jdeme 21 cervence, tak to mam radost, aspon neco...
takze kualalik treba se k tobe pridam s praskama...

matava
29. čer 2009

kuratkol, jaka byla svatba? nechces si dat aspon jednu svatebni jako profilovku? a neprselo vam? my co jsme byli na svatbe, tak nastesti zacalo prset az vecer...

kramlinka88
29. čer 2009

matava: ahojky, u nás na svatbě taky začalo pršet naštěstí až večer 😉
Tak aspoň něco s Váma bude ta paní doktorka dělat co? Já bych tak dlouhé cykly asi nepřežila, ale zase co jiného by mi zbylo že? A co manža? Už je to s ním trošku lepší?? 🙂

matava
29. čer 2009

no aktualne je zas na badmintonu, takze domu prijde zas utahany...= on by se i chtel snazit, ale je casto unaveny bud psychicky nebo fyzicky...jinak je ale zlaticko, snazi se vselijak jinak, ale tohle mu moc nejde...jen v takovych vlnach, se kteryma jsme se ale bohuzel jeste netrefili do ovu...tak snad priste...
ted jsem tedy aktualne ve fazi cekani na MS a na krevni testy...kez by to rychle uteklo...
kramli a co tvoje fotecky? a byl unos? na te nasi byl az o pulnoci, podle me to bylo zbytecne gesto, jelikoz se s nevestou hodne lidi kvuli tomu nemohlo rozloucit...

kramlinka88
29. čer 2009

matava" fotečky budou až koncem týdne....únos byl, ale už asi kolem půl deváté, takže to zase tak zábavu nějak nenarušilo a byl jenom kousek a našli mě rychle, takže takové příjemné zpestření 😉
No tak jednou se strefit musíte 😉 A pokud je jinak zlatíčko tak je to super. MM mi říkal že jsem ho dostala na sexy prádlo a na to že jsem nemluvila o tom že to "musíme" dělat. Prostě jsem ho nekolikrát během ovu svedla, ale u něj to nedá moc práce 😅

A kde máme blondýnku? Zase vyrazila do Čech???

matava
29. čer 2009

ja uz zkousela vsechno mozny ,ale kdyz je hotovy tak je hotovy a nic s nim nehne i kdyz je treba videt nejaka ta snaha, ale kdyz pak sama vidis, ze se musi tak premahat, tak je to o nicem i pro tebe..no snad leto mu doda energii...
o blondy a cechach nic nevim, ale treba uz je u tehuli, bych se ji nedivila 😉
tak uz se tesim na fotecky
a ty jsi ted na tom jak?

kramlinka88
29. čer 2009

matava: no já jsem na tom skvěle, dnes potvrzeno těhu paní doktorkou, jsem na přelomu 5 a 6 tt, takže zatím srdíčko nebylo, na další kontrolu jdu 22/7 😉

budu Vám moc držet pěstičky, aby to všechno nakonec dobře dopadlo 😉

matava
29. čer 2009

jee, tak dnes to mas ofiko? no to je krasa, a jakto ze to rovnou nehlasis 😉 takovouhle skvelou zpravu
diky....

kramlinka88
29. čer 2009

matava: no já jsem zapomněla že tady jsem to ještě nenapsala 🙂 Chodím ještě do jiné diskuze 😉

luciasek001
29. čer 2009

Ahoj holky, kramli moooooooc gratuluju k mimču a dobré zprávičce, že je vše O.K. 🙂

U nás celkem fajn, špatně je mi méně, pomalu se to zlepšuje. Jen ten hlad je stále. Už se začínám zaoblovat. Byla jsem minulý týden na UTZ a vše dopadlo dobře, zítra po ránu jdu na krev na genetiku. Tak snad bude vše v pořádku.

Matava, at ti to všechno dobře dopadne. Je fajn, že se doktorka o tebe zajímá a nejsi jedna z davu. Budu držet palečky 🙂

matava
29. čer 2009

luciasku tak to drzim palecky a je fajn, ze se sem obcas stavis..jelikoz zdarne tehulky nam snazilkam davaji nadeji, ze to proste nejak fungovat musi 😀

terecka
30. čer 2009

Ahojik!

eli - me se vede moc dobre, prckovi asi taky, rozhodne si nijak 'nestezuje', tak je to asi ok 🙂 Jinak minuly ctvrtek jsem mela pocit, ze jsem miminko citila, ale od te doby nic, tak nevim, jestli to bylo ono nebo ne... No, uvidime, jeste si asi budu muset pockat. Drzim pesti, at uz to vyjde!

kualalik, matava - at vam to taky brzo vyjde!!

kramli - teda ty tajnustkarko 😉 Gratuluji k potvrzenemu tehu 😵

luci - ty nevolnosti ti teda nezavidim, ale mysli optimisticky, za chvilku mas konec prvniho trimestru a pak uz to urcite prejde 🙂

eliska_v
30. čer 2009

Ahojky holky.
Tak jsem se už vrátila od doktora a dopadlo vše dobře! Vajíčka se tvoří a tak za 3 až 5 dnů dorazí ovulka a bude to z pravého vaječníku 😵 😵
Manžela v pátek objednávám na spermiogram, tak doufám, že všechno dopadne dobře, protože mi říkal doktor, že každý druhý den oznamuje, že nemůžou mít miminko z důvodu partnerovi neplodnosti, tak doufám, že nás tohle mine!! 😒 🙂

matava
30. čer 2009

ahoj elisko..teda tos me ted vydesila, zrovna dnes jsem manzu objednala na spermio na pristi stredu, jdem tam hend rano..prekvapilo me, ze sestricka rekla, ze mam prijit i ja, ze se me taky budou na neco ptat..tak nevim...kazdopadne jsem mu to jeste nerekla, zbytecne by ted byl vystresovanej na prodlouzeny vikend a na oslavu svyh narozek s rodinou a to nechci..staci ze se nervuji ja..jeste ze to uz je pristi tyden a ne jaako ty dalsi testy az pozdeji..
je fajn, ze uz mas potvrzeno, ze se vajicka tvori, tuhle zpravu bych taky chtela slyset...

eliska_v
30. čer 2009

Je to fakt krásný pocit!! 😵
Ještě aby manželovi dopadl dobře ten spermio a budeme spokojený!! 😵 😵

matava
30. čer 2009

tak si musime drzet palce, co jineho nam ted taky aktualne zbyva... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru