Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

terecka
3. črc 2009

Ahojky holky!

kuratkol, pořádně si tu dovču užij 😵 A třeba se při změně klimatu zadaří 😉

lenerka, nevolnosti ti teda nezávidím, ale snad brzy přejdou 😅

blondy, čau ty tulačko 😉 Poslouchej, zhubnout 5 kg, to je nějak moc ne?! Neměla by ses ukázat dr.? 😕

leni, taky si užij dovču, i když je to "až" za týden 🙂 A proč bys to teď neměla chtít?

terecka
3. črc 2009

Jinak včera jsem se v práci tak vytočila, až se mi chtělo brečet ☹ Snad ten stres miminku neublížil, za to jsem si večer zašla s kámoškou na bazén a úžasně jsem se zrelaxovala 😵 Vřele doporučuju 🙂
Dneska mi psala švagrová, že už ji taky hrabe co se týče nakupování a koupila nám záclonu do dětského pokojíčku 😵 Prý je s medvídkama Pú a je boží, tak jsem zvědavá 😀

lenicenka17
3. črc 2009

je to ho moc co mi letí hlavou.....
asi su fakt blbá!!!!!!!!!!!
Ach jo ☹

lenicenka17
3. črc 2009

Blondy:ale tech 5kg je fakt hodně ne???? 😕 😕 😕

terecka
3. črc 2009

Leni, copak? Nějaké problémy? Nechceš se svěřit, třeba se ti uleví 😉

lenicenka17
3. črc 2009

ne problémy ne...
zatím o tom nechci mluvit třeba to vyšumí a já si to budu potom vvyčítat,ale teď fakt nevím... 😖

terecka
3. črc 2009

OK, tak držím pěsti, ať to dobře dopadne 😵

Ta blondy zase někam zmizela, co?! 😝 🙂

lenicenka17
3. črc 2009

tercka:a co vy už víte pohlaví?? 🙂

terecka
3. črc 2009

leni, nevíme, ale my to ani vědět nechceme, bude to překvapení 😵

terecka
3. črc 2009

Mimochodem - Šimonkovi to v oblečku móc sluší 😵 Koukala jsem ti do albíčka 🙂

lenicenka17
3. črc 2009

a jména? 😵

terecka
3. črc 2009

No, jména jsme ještě úplně neřešili, pořád to odkládáme, nějak není čas, manžel je skoro furt pryč anebo pracuje i doma, takže zatím nemáme vybráno... Ale mě se líbí pro kluka třeba Patrik (to se ale manžovi moc nelíbí) a pro holčičku Lucinka nebo Terezka, ale Terezek je teď nějak moc 😅

kualalik
3. črc 2009

Zdárec ženy 😵
Huráááááááááááá mrcha přišla 😵
Ale je mi dost bídně 😒 zítra to snad bude v cajku už..

pavlisa
4. črc 2009

Hezkou sobotu všem!
kualalik: já trpěla děsně při mrše a teď co poctivě piju kontryhel už je to jen čtvrtinová bolest, co to před pár měsíci ještě bývala! 🙂

jinak jsem se na týden přemístila za rodičema na Moravu, huráá, konečně prázdniny a flákání a užívání a nicnedělání a vůůbec žádné starosti. 😀 😀

sandule
5. črc 2009

Ahojky holky jdu vás pozdravit už jako vdaná paní 🙂 do albku jsem vám dala pár foteček🙂

lenerka
5. črc 2009

ahoj Terko

máš pravdu terezek je opravdu moc
když jdeme s kačkou do ZOO skoro každá druhá maminka co má holčiččku-tak jí volá Terko! 😀
Lůcu ti schvaluju 😉

lenerka
5. črc 2009

sandule

pěkný svatební šaty 🙂 moc vám to s manžou slušelo
a jak jsi si to užila?
s mimčem v bříšku?

lenerka
5. črc 2009

holky jak zvládáte ty vedra ve městech?
tady v bytě je na padnutí
hned bych se šla naložit někam do bazénu nebo do moře 😉

za chvíli půjdem do krámu koupit melouna trošku se osvěžit
a jak se vám v noci spí?
já spát nemůžu
a kačka taky né dospáváme ráno 😀

kualalik
6. črc 2009

Zdárec ženy 😵
Tak si užívám ty vedra s mrchou 😀 naštěstí ale kontryhel je zázračná věc a moc mi pomáhá 😉 Dneska mi přijede manžel z pánské jízdy po vltavě, tak se na něho mooooc těším s naší psí bafušou 😀
A co je nejlepší... naše psí slečna hárá, tak že máme ty dny stejně (i když ona jen jednou za půl roku) 😀 😀 😀

terecka
6. črc 2009

Ahojík, sandu, tobě už jsem blahopřála v prosincovkách, tak ještě jednou tady 😵 Gratuluju!!!
Leni, díky za hodnocení jmen 🙂 Jinak vedra prožívám zatím celkem v klidu, i když včera jsem se třikrát převlíkala a to jsem jenom vysávala a trošku uklízela 😠 🙂 Ale jinak na baráčku máme celkem chládek, tak se to dá.. Akorát mě ještě čeká obrovská hromada na žehlení, pořád to odkládám kvůli toho horka, tak nevím nevím, kdy se do toho pustím...

Jinak já se dnes "mučím" v práci, měl ještě někdo takový šílený nápad nebo jen já jsem taková aktivka? 😅 😉

matava
6. črc 2009

cau holky, tak jsem zpatky z prodlouzeneho vikendu, najeli jsme vlackama hormadu kilometru a vedro jsme si uzivali po cele CR 😉 jen jsem se tedy snazila tusim v patek, abych ho 'vypustila' pred tou stredou, ale nepovedlo se se slovy, ze vedle ma preci rodinu..grr..tak vymyslim nejake zvasty k apolinari, jak jim vysvetlit, ze kdyz se snazime o mimco, tak muzik nema tech minimalnich 4dnu ale nejaky dva a pul tydne, to jeste musim presne zjistit..hmm, tak snad na nas nebudou koukat jak spadli z visne a ty vysledky tim snad nebudou moc ovliveny.. coz mi pripomina, Eli, jak ty jsi v patek dopadla s tim obejdnavanim na spermio?
jo a musim si postezovat, ve svych temer 28letech jsem mela za vikend dve klistata!! jedno jsem mela v oblasti bikin a to mi pomahala u taboracku vyndat svagrova a ted doma jsem po sprse objevila dalsi dole v ohybu mezi zadkem a stehnem, takze muzik delal operaci, no kdyby nas nekdo videl..obzvlaste kdyz pak v tech mistech jeste zkoumal s lupou, jestli tam nezustala nozicka 😀 😀
no..tak preji vsem krasne utery, me tesi, ze mam pred sebou kratsi tyden a zitra ho zacnu hned vecernim babincem zatimco muzik doma bude prat, mel jit na jednu akci, ale kdyz jsem mu vysvetlila, ze by tam stejne nemohl pit, tak to zrusil 😉

eliska_v
7. črc 2009

matava: Já jsem nakonec manžílka neobjednávala, protože teď nastoupil do nové práce a časově to nezvládáme, takže až za měsíc ☹ Ale to vydržíme... 😉
Jinak holčiny...U mě už asi ovulkka skončila, takže teď je na řadě zase čekání!! 😅 😵 😵

lenicenka17
7. črc 2009

eli:ahojík a kolikátý jsi DC?Já dnes 20 a ovu asi pořád nebyla...

eliska_v
7. črc 2009

Ahojky holky.
Tak já furt nevím jestli ovulka už proběhla nebo teprve bude, protože na ovu testíku mám sice čárku, ale je slabší než ta kontrolní 😒 😒 Takže fakt nevím!!
Jinak jsem si dneska koupila maliník a kontryhel...Chci se zeptat..Můžu to začít ten maliník pít hned nebo musím počkat?? Ten kontryhel je až na MS, že??!!
Nebo mi to prosím vysvětlelte 😅 😅 ..Moc se nevyznám!! 😀 😅
Leni: jak právě píši, já vůbedc nevím... 😅 😒

eliska_v
7. črc 2009

Leni: Jinak DC jsem 21 DC 😵

lenerka
7. črc 2009

ahoj jak se tu všechny máte?

eliska_v
7. črc 2009

Lenerka: Spíš jak se máš Ty,? 😉

rennik
autor
7. črc 2009

Ahoj holky zdravím všechny v parném počasí 🙂

elisko já jsem kontryhel pila pila už den před očekávanou MS ale určitě nevadí když ho začneš mít až v den MS. S tím maliníkem fakt nevím. Já budu pít maliník až pár týdny před porodem.

Lener jak pak se máš? Co miminko nezlobí??? 😀 mě je moc dobře, mám nahoře 4 kila, ach jo nějak ta váha roste a roste. Ale doktor říkal že jsem v normálu tak aspoň že tak.

Jinak Luki se hýbe čím dál víc, má každý den období kolem 17-18.00 kdy sebou pořád mele a kroutí se. 😀 Dneska jdeme poprvé na těhotenský kurz tak už se moc těším.

kualaliku bobku už je ti líp při té Mršce? 🙂

Sandule krásné šatičky, moc vám to s manželem slušelo. 😉

eliska_v
8. črc 2009

Ahojky holčiny.
Tak u mě ovulka nejspíš už skončila!! Dneska jsem si dělala ovu testík a už tam byl jenom duch!!Takže teď už budeme jenom čekat!!
Snad ovulka proběhla, jak má... 😵 😵
Jsem 22 DC, tak jsem zvědavá.... 😉

rennik
autor
8. črc 2009

elis neboj určitě to vyjde když jste tak poctivě snažilkovali 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru