Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
18. črc 2009

ahoj holky, tak jsem se tesila, ze se po narocnem tydnu vyspim, ale jsem vzhuru odd pul osmy, jelikoz jsem to dostala..bolesti jsem mela jen dve hodiny, asi je fajn, ze jsem hned vzala tlumici prasky, kazdopadne jsem rada, ze to takhle vyslo 😉 jen nevim, jak telo bude zvladat dva odbery krve hned za sebou = v pondeli hormonalni a v utery genetiku..budu doufat, ze aspon uz nebude dusno, jelikoz jsem tzv. omdlivaci typ....
kuratkol, eli...urcite ty sve chlapy poslete taky na testy, pak budete moudrejsi, ta nejistota je spatna a leze na mozek, znam to....

eliska_v
18. črc 2009

matava: Já manžela objednávám v pondělí na spermio, tak doufám, že budou mít volno 7.8., protože jinak to má manžel na prd... 😒
Ale už se těším až budou výsledky! 😵

matava
18. črc 2009

eli, tak to budu drzet palce at maji volno, pokud ne tam, tak zkus jine misto at zas nemusis cekat treba dalsi mesic...

eliska_v
18. črc 2009

Jj, něco vyzkouším!
Matava: A to se můžu objednat i jinam, i když doktora mám na v jiném městě??

matava
18. črc 2009

jasan, na gynde ti daji jenom zadanku, tedy pokud ti ji mudr vypise a ne jako mne...ehm... kdyz ti ji nevypise tak za cca 1000kc si muzes zavolat kamkoliv..blondy doporucila jeden ustav v krci, potom se jeste chodi do genetu atd..v apolinari jsme byli my, tam nam dala zadanku ma mudr, ale tam to nedoporucuji, je to tam osklivy..bily maly mistnosti, chlapi tma ani nemaj zadny casopis nebo tak a ze tri mistnustek byl jen v jedne toaletak na utreni...no hruza..dobrou noc 😎

eliska_v
19. črc 2009

matava: Jsi zlatá... Já už mám žádanku doma....
Co říkáš na tyto stránky :
http://www.iscare.cz/car.php?article=32

Moc se v těhle věcech nevyznám, tak nevím jestli tam vůbec můžeme!!

gab123
19. črc 2009

Ahoj holky já se vrátila z dovolené po čechách byli jsme okolo otavy s partou vodáků,ale mi chodili letos jen po suchu,ale šlo to na lodi je to lepší....hlavně že nám vyšlo super počasí bylo celý týden krásně!

u nás nic nového zítra jdu na kontrolu na genetiku po plodovce tak snad bude vše o.k.
jinak vás všechny moc zdravím a mějte pevné nervy 🙂

matava
19. črc 2009

Eli, to vypada dobre..lepe receno = vse bude vypadat lip nez apolinar 😀
gab, to je fajn, ze ses stavila..Otavu miluji, cast jsme k ni jezdili, ale v Cechach jsem zatim sjela jen Ohri a cast Vltavy a pak taky dve reky na Ukrajine 😉 tak se pak ozvi s vysledkama, urcite vswe bude ok, pa

eliska_v
19. črc 2009

matava: Akorát je tam psáno, že musí být odběry krve a musí být zařazeno do IVF....Tak to nechápu 😅 😕

rennik
autor
19. črc 2009

ahojky všem, hlásíme se po pár dnech

tento týden jsme byli u pana doktora na velkém UZV a dopadlo vše na výbornou, nenašla se žádna vrozená vada, tak jsme strašně moc šťastní. Lukášek byl na UZV moc aktivní pořád kopal nožičkama až se pan doktor smál, a měří 25 cm- to už ale máme chlapa co? 😀

lenerka
19. črc 2009

ahoj holky

já se taky hlásím po dlouhé pauze
jsme s kačkou na chajdě a tam není net
přijela jsem jen do Prahy vyprat a uklidit
a za chvíli zas vyrážíme
co v paneláku že?

a jak se tu všechny jinak máte?

rennik
autor
19. črc 2009

Ahoj Lener jak už jsem psala my se máme moc dobře akorát ty vedra nám dávají zabrat, ale to asi každému. Teda já nestačím koukat ty už jsi v 10 týdnu, to tak hrozně moc letí, se ani nenadějem a budem rodit.

Jinak ten těhotenský kurz na který chodím je úplně super, cvičíme, chodíme plavat, máme plno přednášek, tančíme břišní tance- no fakt super.

Akorát manžel začíná být docela nesvůj z porodu uvažuje že nepůjde. Tak nevím, nechtěla bych tam být sama. Manžel byl u porodu Kačenky???

gab123
19. črc 2009

reník už cítíš pohyby mě se pořád někdo ptá a já nevím jak to přesně poznat!Občas cítím jak mě něco tlačí nebo něco přebublá,ale fakt nevím.Já chodím na cvičení a pak nám tam povídaj věci okolo,ale není to v nemocnici tak uvidím jak se to bude vyvíjet dal.Manžel k porodu určitě půjde,ale bude s toho asi vyplašenej a nemluvím až uvidí malého na vlastní oči tak bude určitě brečet!Moc se těším jak to oba zvládnem 😉

rennik
autor
19. črc 2009

Gab já cítím pohyby už minimálně 4 týdny, poprvé jsem je ucítila den před tou naší nehodou pak asi týden nic a pak zas čím dál tím víc, malý se vrtí, kopká,někdy to jsou fakt pecky. To jak to přebublá je přesně ono, je to takový zvláštní pocit který se nedá s něčím porovnat, uvidíš že časem na to fakt přijdeš a rozlišíš to. Mě nejvíc kope večer kolem 7 hodiny a pak ráno. Je to dobře cítit když si lehneš a položíš si ruku na bříško. 🙂

blondynka400
20. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsem zas na nějaký ten den zde, červenec mám fakt hodně náročný...

Jinak u mne celkem nic nového, dovolenou ještě "více na jihu" jsem si docela užila,. sice bylo hrozné vedro, ale jinak fajn. Veškeré těhu nevolnosti mě přešli,ani teď nejsem unavená nic, nebýt toho "špekatého" břicha, tak ani nevím, že jsem těhu 😀

Co tady nového?

blondynka400
20. črc 2009

matava, tak jsem si přečetla co jsi psala, to je super, že je manžel v pohodě a a bere to takto, navíc ti i pomáhá. Třeba je na všem negativním i něco pozitivního 😵 . Už jste v nějakém caru, nebo jak to budeš řešit?

Jinak k té diskuzi o spermiu, můžeš se objednat kamkoliv a když mám žádanku někam, můžeš jít jinam, je to jen doporučení, máš svobodnou volbu 😉

eliska_v
20. črc 2009

Holky, chci se zeptat jestli někdo v Praze nemáte zkušenosti s ňákým střediskem na testy ohledně spermiogramu??

blondynka400
20. črc 2009

eli, já ho poslala do pronatalu, a bylo to tam absolutně v pohodě... Koukni na pronatal.cz. Výsledky byli zhruba do hodiny, objednání zhruba za měsíc 😉
Co ty, jak se vede?

eliska_v
20. črc 2009

Ahoj blondy:
Ale jo celkem to jde... Ale tenhle měsíc jsem doufala, že se zadařilo a ono ne...

blondynka400
20. črc 2009

eli, ono se zadaří neboj.... A na to spermio žádanku máš nebo budete platit?

eliska_v
20. črc 2009

Ahojky holčiny, tak mám manžela objednaného na spermiogram na 7.8.09 ve 13 hod...Tak držte palečky 😵
blondy: Máme žádanku od mého gynekologa!! 😉

blondynka400
20. črc 2009

eli, a akm si ho nakonec objednala?

eliska_v
20. črc 2009

Do toho pronatalu.. 😵

Holky moje, ukaážu se tu zase večer..tak zatím pa a děkuju 😵

blondynka400
20. črc 2009

eli, tak to jo, doufám, že tam budete spokojený... Jen se neĺekněte té cesty, vůbec to nevypadá že je to v Praze a je to v takových lesích v Hodkovičkách... A jestli máte auto, doporučuju jet autem 😉

pavlisa
20. črc 2009

ahoj holky,
tak jsem moc ráda, že tady teď řešíte to spermio. Já jsem právě dostala na gyndě žádanku pro manžela, nicméně do Apolináře, ale jak psala Matava:fuj, hnus...
tak teď nevím
I přesto, že mám žádanku tam, můžem někam jinam?
asi jo, že?
Dr. mi tu žádanku hned dal, říkal, že pokud ovuluju, jestli to mám zjištěný dle teploty a taky testíků, tak budeme první řešit manžela.
jdu mrknout na stránky toho pronatalu.
dík za tip 🙂

blondynka400
20. črc 2009

pavlisa, i když máš žádanku k apolináři, můžeš jít kam chceš. 😉
Jinak Dr. má pravdu, vyšetření muže je jedno z nejlevnějších a nejjednoduších 😉

Holky držím vám palečky, ať to vyjde ok 😵

pavlisa
20. črc 2009

tak já ho objednám do toho Pronatalu, stejně čekací doba bude tak měsíc.
Já jsem dneska 16DC, zítra mě čeká ovulka, třeba z toho nakonec i něco bude a já to spermio budu moc zrušit
🙂

blondynka400
20. črc 2009

pavlisa, třeba ano, ten můj tam byl taky v podsta v tom cyklu, co to vyšlo a "udrželo" se. Ale já jsem věděla že otěhu můžu, spíš jsem ho tam poslala pro jistotu, bála jsem se šptné morfologie, která za potraty dost často může...
Jak se vůbec dlouho snažíte? budu muset aktualizovat tabulku, ať se nemusím pořád takhle blbě ptát 😝 😀

Eli se objednávalamyslím dnes a termín má někdy začátkem srpna 😉 Akorát počátej s tím, že to bude odpom protože dopoledne spermio nedělají 😉

pavlisa
20. črc 2009

blondy, tak my už jedeme sedmý měsíc 😒
Já podle těch krásných ukázkových grafíků a ovu testů myslím, že jsem taky v pohodě, taky chápu, že příroda je mocná, že nemusím otěhotnět vždycky, když na to vlítneme přesně v době ovulace, ale stejně..

blondynka400
20. črc 2009

pavlisa, 7 je ještě v pohodě, ono iá když je všechno v pořádku, občas to prostě trvá déle... Stačí třeba větší genetická blízkost nebo lepší imnunita a trvá to prostě dlouho.
Grafíky a ovu testy jsou fajn, ale nezaručují ti, zda nemáš srůsty, zda je endometrium dostečně kvalitní, zda je vajíčko nedzrálé nebo není přezrálé... Nechci ti brát iluze, ale on reprodukční systém je hrozně složitý, stačí maličká odchylka a už to nejde... Ale určo bude u tebe vše ok 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru