Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
23. črc 2009

pavlisa, no myslím, že na tvojí zmrzlinu ti nikdo šahat nebude. 😀 No ono jestli se náhodou nějakou divnou záhadou nezadaří, tak když ti bude dělat hormonální profil, určitě u toho udělká i štítnou žlázu, to je standartní procedura 😉

pavlisa
23. črc 2009

jupí, tak bezva, nechám nějaké protivné vyšetření a starosti na později.
Mám důležitější věci na přemýšlení, jako co dneska k večeři - lehkého a navnazujícího 😀

blondy: a co ty? jdeš si dát oběd a pravou italskou siestu? 😉

kuratkol
23. črc 2009

Blondy: Jsem ráda, že tobě to vyšlo po tom, co jsi už zažila..... My máme spermio mezi sebou vyřešené, nikdo z nás v tom nevidí problém tam jít, ale spíš mám obavu, že mi to gynekoložka po 5-ti měsících zkoušení nenapíše....

eliska_v
24. črc 2009

kuratkol: Doktorka by Ti to napsat měla a pokud řekne, že je ještě čas, tak si to zaplaťte.. Mně to ale doktor napsal po 4 měsicích snažení!! 😉

pavlisa
24. črc 2009

no a mě po sedmi a v podstatě mi to napsal úplně sám, aniž bych se zmínila. Jen jsem řekla, že nám to nějak nejde a on, že tohle je první krok a pak se uvidí.
Možná ale přihlédl k tomu, že už jsem stará koza
🙂

já mám teď spíš problém s tou ovulkou (a to mu říkám, že ovuluju, že jsem v pohodě, dle BT a ovu testů) a teď mám 20DC a teplota furt neklesá.
Takže možná anovulační cyklus, i když mě matou ty dva výrazně pozitivní ovu testy, ale to asi nemusí nic znamenat, jen že se na to tělo chystá a pak to asi ani nemusí proběhnout. Nevím.

a tak jsem si koupila muffina pro lepší náladu 😉

blondynka400
24. črc 2009

pavlisa, no včera jsme měla jen lehký obídek a pak jsem byla na pláži, mám tu opět návštěvu, přes léto jsme takový malý hotýlek, tak mám o zábavu postaráno 😀

kuratkol, já si taky myslím, že by to měla napsat, není to žádné drahé vyšetření, to většina stěrů stojí víc a jak píše pavlisa, je to první krok. A kdyby byla neústupná , asi bych si to taky zaplatila, stojí to do tissícovky...

pavlisa, ovu test opravdu nic znamenat nemusí, jedině to, že se ti zvedne hladina hormonu, ale zas na druhou stranu pozitivní ovu test většinou ovu znamená, třeba se ti jen zpolštila křivka vyplavování, tzn. delší dobu budeš mít vyšší hladinu, nebo ještě vajíčko nebylo dozrálé a tělo si úplně nerozumělo, na anovulák bych to hend neviděla 😉 A co zmrzlinka, chystáš se dnes? 😀

pavlisa
24. črc 2009

no jasně..podívej, takový Míša - je tam tvaroh - to je zdravé, je tam čokoláda - ta je dobrá na nervy a tak je tam všechno, co moje tělo potřebuje. Já, jakož to budoucí matka musím dbát na svou výživu 😀 😀

a s tou ovulkou, já včera myslela, že mám ještě jeden ovu testík, tak jsem si naběhla zvesela do koupelny a tam jsem nic nenašla, takže vím prdlačku, jestli byl včera neg nebo pozitiv, nicméně jsme to pojistili..
a bolesti mám furt, mírné, ale jsou tam.
třeba to je těma antibiotikama, co jsem brala min. měsíc.

návštěv si užívej, já mám společnost ráda, mám ráda, když se furt něco děje 🙂

lenicenka17
24. črc 2009

ahojík holky:blondy ještě něco ke mě.
já před dovčou i přestala jíst jeřáb -vadí to ??
Dnes jsem zase začla třeba po něm MS příjde.. co myslíš?

eliska_v
24. črc 2009

Leni: kolikátý jsi vůbec DC??

lenicenka17
24. črc 2009

eli:37DC

eliska_v
24. črc 2009

A co test?? Nebo jak proběhla ovulka? 😉

lenicenka17
24. črc 2009

Ovu neproběhla teda ne podle teplot.Tak nemá cenu testit.Testila sem asi 33DC ale fakt jen z hlouposti,že těhu nejsem vím i bez testu....

eliska_v
24. črc 2009

Leni: Takže podle teploty jsi ovu vůbec neměla?? Stalo se Ti to už někdy??
Já jsem nervózní z toho spermio!! 😠

lenicenka17
24. črc 2009

nestalo zatím vždy ovu byla
Neboj to dobře dopadne!!!!!

eliska_v
24. črc 2009

Leni: Já se snad začnu modlit, aby ty výsledky byly OK, protože jinak fakt nevím, jak by to manžel vzal...Sice říká, že kdyby to dopadlo špatně, že to ňák vyřešíme, ale já stejnak myslím, že manžel bude v pořádku!!! 😠 😝
Já si teď měřím taky teplotu začala jsem včera a chci te´d pravidelně, tak uvidíme... Zatím po MS mám teplotu 36,5..kolik by měla být teplotu při ovu... 😅 😕 Moc se v tom nevyznám!!

sandule
24. črc 2009

Ahojky holky🙂
Kuratkol mě na to spermio posílal už po 3 měsících ...sám se mě zeptal zda to chceme zkoušet nebo ne....ale manžel odmítl takže jsme nakonec nešly ....ale ted sem ráda zadařilo se přirozenou cestou🙂
Kuratkol asi bych uvažovala o změně doktora 😠

blondynka400
24. črc 2009

pavlisa, no zrovna takový míša je pěkný podvod, protože i když tam trošku tvarohu je, je tam hlavně pořádná porce smetany a je pěkně tučná, ale zas dobrá to je fakt. A někde jsme četla, že když ženská chce otěhu, mám jíst plnotučné výrobky, že to pomáhá. 😀

leni, a proč jsi ho přestala jíst v půlce cyklu? To neděláš dobře, to může tělo akorát rozhodit...

lenicenka17
24. črc 2009

to nelze napsat přesnou teplotu každá sme jiná ale až ti najdenou stoupne tak v den poslední nízké teploty ovu byla.Dopředu ji takhle nepoznáš.

pavlisa
24. črc 2009

Leni, já s tou ovuší taky teď nějak bojuju..

Eli: s tou teplotou je to individuální, mě třeba klesala na ovu z rychlého vzestupu 37C na 36,7 a pak hned zpět na 37, protože jinak mám ty teploty do ovu pořád stejné 36,8-36,9
ale každá to má jiné, však Blondy ti poradí líp 😉

lenicenka17
24. črc 2009

blondy:zapomněla jsem ho doma... nemyslela jsem že tím můžu něco provést...vědět to koupím si tam nový... No tak teď už to vím... ☹

eliska_v
24. črc 2009

pavlisa: Já mám právě stejnou teplotu 36.5, takže uvidíme, kdy stoupne.. 😵 😵

lenicenka17
24. črc 2009

pavlisa:a jak seš teď na tom?Kolikátý den atp.

lenicenka17
24. črc 2009

blondy:co tedy teď mám dělat? 😕 😕 😕

pavlisa
24. črc 2009

no 20DC bez potvrzené ovu teplotou. Jen dva pozitivní ovu testy 17 a 18DC, včera jsem to nějak zazdila..
dneska si je musím koupit.

neměřím dlouho, ale měla jsem ovu po sobě dva měsíce až 17DC, cyklus mám 29-30dní.

uvažuju taky o tom jeřábu, na hleník dobrý a to nezaškodí, ne?
Kontryhel je fajn, nemám takovou PMS a chutná mi, ale nevím, jak moc toho mám kombinovat, ať to zas nepřepísknu.

blondynka400
24. črc 2009

sandule, tedy kvůli tomu že by nějaký doktor nechtěl napsat spermio a bylo dobrý ho hned měním, no nevím, přijde mi to jako totální blbost. I dobří doktoři jsou toho názoru, že na otěhotnění je rok a podnikat něco předtím je zbytečnost. Já jsem osobně toho názoru taky, když vypadá že je vše ok, když jsou nějaké problémy, řešit to hned. Spermio je lehce vyjímka, ale i tak...

leni, no on ovlivňuje hormonální hladiny, když ho přesaneš brát v půlce cyklu, tělo to může fakt zblbnout... Když ho zapomenš vzít jednou dvakrát nic se nestane, ale takhle....

eli, ty už taky měříš?

eliska_v
24. črc 2009

Já taky nevím, abych toho neměla zase moc... 😕 😅 Piju maliník, kontryhel a přemýšlím o jeřábu! neni to vražedná kombinace?? 😅 😕

eliska_v
24. črc 2009

blondy: jj, začala jsem včera!! 😉 už to chci zkusit!! Aspoň uvidím jestli vůbec ovulku mám... 😀 😅

blondynka400
24. črc 2009

pavlisa, jeřáb na hleník není, na to je maliník. K tomu kontryheli, nezapomeň že jenom do ovu 😉

eliska, myslíš že není, já měla všechny tyhle tři věco dohromady a výsledek vidíš 😵

lenicenka17
24. črc 2009

blondy:co tedy teď doporučuješ?!!!!!!! 😕 😕 😕
Už jsem fakt z toho pako,to je na mě moc vědy.....

eliska_v
24. črc 2009

blondy: takže dneska skočím dolékárny pro jeřáb! od kdy ho můžu začít brát??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru