Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

snazilkadd
28. črc 2009

Blondy, hele, dívala jsem se k tobě do albíčka a nevidím už tu naši tabulku? Chtěla jsem jen udělat takovou malou statistiku, kolik z nás už od března otěhotnělo, myslím, že je to skoro nadpoloviční většina, ne?? 😕

kuratkol
28. črc 2009

Myslím, že to bylo tak půl napůl. Taky netuším, kam zmizela naše tabulka. Třeba má blondy info, které my ještě nemáme 🙂

snazilkadd
28. črc 2009

No to je docela ale dobrý výsledek, že - pokud se snažíme jen 5 měsíců a polovina je už těhulí!!! 😀 Bomba!!!
Chci se zařadit do statistiky úspěšných početí! 😀

kuratkol
28. črc 2009

Já takýýýýýýýýýý 🙂

blondynka400
28. črc 2009

snazilkad, hele ten tvůj odkaz nefunguje, zkus to znovu 😀
Skutečná pravděpodobnost je ještě nižší, kolem 15%. No já bych řekla že u mě je to tím, že to prostě máme v rodině, každá máme nastavenou plodnost trošku někde jinde, k tomu možnost chlapa je taky u každého jiná, k tomu číém víc jste geneticky schodní tím je to větší problém a tak dále. Recept bohužel neexistuje. Já osobně si myslím, že se nic nemá hrotit a když se nechce tak se prostě nechce a je jednom, že je zrovna ovu. Já to takhle praktikovala a byo to ok 😉

K tabulce, myslím, že je to půl napůl. Jinak se přiznám, dělala jsem tam nějaké úpravy a úplně omylem jsem to smazala. Ale mám jí schovanou, takže jí dám zpět, jen by to chtělo akutální údaje, už nám to moc nešlo 😀 😀

pavlisa
29. črc 2009

no nestrašte mě hned po ránu statistikou ohledně třicítek.. ☹

vždyť kočeny moje, já jsem z vás nejstarší!

Asi hodlám zlomit veškeré statistiky, jo, rozhodla jsem se, že to prolomím 😉

eliska_v
29. črc 2009

Ahojky holčiny.... Tak jsem si dneska dělala ovu testík, protože jsem měla pocit, že je tu ovulka a čárka tam druhá sice je, ale ještě slabá a to mám už i výtok...Tak to moc nechápu!! Asi zkusím odpoledne...
Ještě k tomu jsem dneska padla, takže úplně úžasný!! Bolí mě v krku a ten kašel, no prostě super! manžel se z toho dostala já tu ležím v roláku a teplákách, protože mi je zima!!! 😅 😅 😀

pavlisa
29. črc 2009

ahoj Eli, no takhle já trpěla minulý měsíc, až jsem skončila s antibiotikama, které jsem nebrala asi patnáct let. Síla.
Kup si jitrocelový sirup na ten kašel, je to dobrota a mě to pomáhá 😉
a kolikátý DC jsi?
já jsem měla na ovu testu slabou čárku i dva dny před pořádnou tlustou, takže nepřestávej testíkovat 🙂

eliska_v
29. črc 2009

Pavli, jsem 13 DC...Ale mám povit, že ovulka je nacestě a že za chvilinku za ťuká na dveře... 😀 😵 Teda aspoň doufám!! 😉 😎
Tak ten jitrocelový sirup si koupím..Teda manžel mi ho koupí, prootže já jsem ráda, že ležím.. 😅 😵
testíkovat budu dál a nevím jestli nemám zkusit ještě jeden dneska odpoledne co myslíš??

pavlisa
29. črc 2009

a ty sis ten ovu test dělala ráno??
tak to raději večer, uvidíš, to bude ta čárka určitě výraznější. Na rozdíl od těhu testů se ovu testy dělají až v pozdní odpoledne nejlépe večer. A tak dvě hoďky před testováním nepít. Jaké máš ty testy? mělo by to tam být určitě napsané v návodu.
a 13DC je dobrý začátek na sérii ovu testů pár dní po sobě 😉

Já takhle testila snad od 14DC (ovu jsem měla vždy 17DC) a vidíš, nakonec přišla až 20DC. Ale přišla 🙂

matava
29. črc 2009

ahoj holky, tak mam za sebou pondelni fotbal i vcerejsi veceri k vyroci dvou let od svatby, dostala jsem kytku a jako darek nam venoval permice na fotbal 😀 tak to jen na uvod pro pobaveni 😀
jinak od vcerejska jsem zase o neco moudrejsi, muzik byl rano zase u apolinare, po kontrolnim spermiu je vysledek stejny, ale aspon hormony se dozvedel, ze jsou ok, ted tam ma prijit na zacatku zari, az k nam postou doputuje genetika...i ja jsem vcera byla na gynde, hormony mam taky v poradku, v 11DC se mi tam uz hezky rysuje vajicko, v patek jdu na potvrzeni ze dovyrostlo, spis je to ted tak informacne, zacnu i brat duphaston, abychom zkratili ty me zbytecne dlouhe cykly a hlavne aby se dobre planovali ty operace....rovnou mi zavolala do genetu v hloubetine, dvanacteho srpna tam mam schuzku s primarem, se kterym se domluvim na terminu laparoskopie atd kvuli nevyhnutelenmu ivf...snad to stihnu jit na konci srpna...no a taky jsem dostala zadanku do caru...zvolila jsme apolinare a mame prvni schuzku 14. rijna...to jsou objednaci doby, co?...ale sestricka byla sympaticka a mile prekvapena, ze vlastne uz prijdem s komplet provedenymi testy..v podstate nam uz moc nebude branit jit co nejdriv na to ivf...uf..takze muzu zapomenout na dovolenou..at uz kvuli casu tak i kvuli penezum, sakris...

blondynka400
29. črc 2009

Ahojky,
eli, testuj dá, čárka určitě bude 😉

pvalisa, zas tak hrozné to s tebou ještě není, bude hůř, neboj 😀

matava, tak v podstatě dobré zúprávy ne? Mám jen jeden rakový malý dotaz, když jsi říkala že spermie nejsou vůbec žádné jak půjdete na IVF? Nějakou tou metodou MESA nebo tak podobně? 😕

matava
29. črc 2009

ahoj blondy, jeste to tesa mese neni uplne jiste, rozhodne genetika a asi androlog, jestli to ma vubec cenu, ale ten doktor z apolinare to nevidi moc dobre podle tvaru a velikosti varlat...takze tak...tak nejak se pripravujem na darce...
me je nejak mizerne na dusi...hadam se s manzelem, ktery ma problem si zabalit sam na svoji dovolenou a predtim vesele povida jak si zabookovali auto za temer 500eur... zatimco me v hlave jede kalkulacka, o kolik penez prijdem tou laparaskoppi aneb tri tydny na neschopence a za ubytko v genetu na ctyri dny sest tisic..a pak tyhle tesa a ivf od 14tisic vyse..a ja muzu zapomenout na svou dovolenou v zari...nevim..asi bych chtela aby si trosku vic uvedomil proc tohle musim absolvovat...

kuratkol
29. črc 2009

Matava: Je to fakt blbá životní situace, kterou si žádná z nás neumí představit. Nevím, jak bych se s tím vyrovnávala já a ani nevím, jestli bych chtěla mimi od "dárce". Asi spíš ne. Je to fakt těžký rozhodování, vůbec ti to nezávidím.... Manžel by si měl uvědomit, co podstupuješ ...

matava
29. črc 2009

ahoj kuratkol...coz se moc nedeje...na jednu stranu nechci aby se litoval atd ale na druhou by mohl byt sakra trochu sebekriticky..uprimne receno si myslim, ze to ma stresem z prace..kdysi davno byl skvely..ale ted?...pry mam at si ted nemyslim, ze by neco mohlo byt...tsss..to by me opravdu ani nenapadlo kdyz uz zas nejaky dva mesice nic neni a ze by se premahal pred svym odjezdem..tomu jsem ani neverila...no nic...uvedomuji si, ze jsem s timhle stezovanim si na spatnych strankach 😉 jen stale naivne doufam v nejake zlepseni..taky me ceka pohovor s mamkou..musim ji konecne rict pravdu...v praci do telefonu mlzim, proc me tam nezastihla odpoledne..tak jsem rekla zvesela ze jsem byla na preventivce..tak se zajimala jestli vse ok a podle hlasu se obavam, ze si mysli, ze chodim uz na kontroly v ramci tehotenstvi a tesi se az ji to oznamim..misto toho se dozvi neco jineho...a to ma ted tolik jinych strosti..jenze ji to stejne musim rict..tri tydny nepritomnosti v praci vysvetlim jinak jen tezko..

matava
29. črc 2009

a taky si uvedomuji, ze v tehle situaci nejsme jedina..ctu tady hromadu jinych horsich pripadu..ale jsou proste chvile, kdy to na cloveka tak padne...ja se normalne tesim az odjede...tyden klidu...

kuratkol
29. črc 2009

matava: To nejsou moc dobré reakce od něj bych řekla.... Měl by si aspoň uvědomovat, že chyba je jaksi na jeho straně a že ty teď budeš muset podstoupit dost věcí, abyste vůbec mimčo mohli mít.... I ty bys z jeho strany měla mít nějakou podporu, abys měla pocit, že tohle je dobrá cesta....
Nechceš to mamce říct, až budete vědět víc co a jak? Mě se denně lidi ptají, kdy budete mít mimčo? plánujete ?, už se snažíte ? Musím říct, že mě to už dost štve.... A neumím si představit ty otázky, když bych 3 týdny nebyla v práci.... U nás každý ví o každém kde byl.... nevadí jim to se na to v klidu zeptat....

matava
29. črc 2009

a co jim na to odpovidas?
mamka mi vola do prace casto nepredvidatelne a uz si nechci stale neco vymyslet a vysvetlovat ji to z prace po telefonu taky neni nejlepsi cesta...preci jen ted budu chybet casteji....verim, ze se mi trosku ulevi, kdyz uz nebudu muset mlzit aspon vuci ni, kde jsem byla atd..

kuratkol
29. črc 2009

Nevím, co jim na to mám odpovídat...lhát mi není vlastní.... nejdřív jsem říkala "ale joooo, časem bude"..... teď jsem přemýšlela, co budu říkat a asi "až pořídíme vlastní bydlení".....až byt budeme mít, tak budu asi říkat "až po tobě"... no nevím....ale slyším to pořád...od rodiny...z práce...od kamarádů...od známých...prostě pořád....jen mamča a mí nejbližší kamarádi ví, jak to je....

snazilkadd
29. črc 2009

matava: jejda koči máš to ale trápení... Jsme s tebou... Myslím, že je dobře, že to mamce řekneš. Pokud jste si blízké, je dobře, že se máš komu svěřit. No a co se týče manžela, já nechci být nezdvořilá, ale když vidím, jak s ním pořád fyzicky a tím pádem i psychicky stále strádáš... No prostě jestli ta tvoje demotivace není způsobena i pochybnostmi o vašem vztahu... Vím, žes myslela, že dítě tě naplní a život dostane nový smysl, ale přece jen bys měla myslet i na sebe a svoje potřeby... Jestli je pro něj normální 2-měsíční sexuální abstinence, musíš z toho být děsně frustrovaná.... Ale pokud víš, že je to ten pravý, se kterým si dokážeš představit žít další desítky let a společně zestárnout, tak se ničeho neboj a do toho umělého oplodnění jděte! Jo a penězma se netrap, peníze budou - my nebudem! 🙂

kuratkol
29. črc 2009

Hezky jsi to napsala 😉

snazilkadd
29. črc 2009

Kuřátko: mám pro tebe tip. Mně se taky známí - obzvlášť po svatbě - začali ptát na mimi... A taky jsem říkala něco ve smyslu, jojo, jednou bude... Na to mi jeden známý řekl, že toho času taky nemáme nazbyt nebo něco v tom smyslu, tak jsem mu na to řekla - no víš, já mám nějaké zdravotní problémy... A zmlkl a zastyděl se a už se v tom nešťoural. Každému v takové situaci dojde, že je mu po tom prd, tyhle informace by se neměli z lidí páčit, obzvlášť v dnešní době, kdy má většina párů problém počít jak na objednávku. Prostě řekni, že máš zdravotní problémy a máš to vyřešené. Nemusí být ani gynekologické, že jo, např. mně předepsali nějaké léky na močový měchýř a ty se taky nesmí brát v těhu....

kuratkol
29. črc 2009

Tenhle argument já právě použít nechci. Zaprvé není ani tak od věci... a Zadruhé nechci, aby se na mě dívali jak na nějakou chudinku....Budu používat to s tím bytem.....ale i tak do toho nikomu nic není !!! No ne ? Je to naše soukromá věc.... Naše tabulka stále ještě není....Už jsem poslala blondy nové informace jak chtěla. Poslaly jste taky ?

snazilkadd
29. črc 2009

holky, z jiného soudku - já mám na těch ovu testech takové divné čárky... Prostě ta testovací není stejnoměrně růžová, má jen ostře růžovou tenkou čárku jako vlas a zbytek je světlejší růžová (světlejší než kontrolní). A tak už to mám 2,5dne. Tak jsem z toho jelen. Dnes jsem to ukazovala segře a ta mi řekla, že je to v pohodě, že nemám řešit a š.kat každý den, ať se do ovu strefím.. To sice děláme, ale já mám prostě obavy z toho, jestli vůbec správně ovuluju a jestli to vajíčko je v pořádku. Já myslela, že když doroste, tak můžu být v klidu a mám napůl vyhráno, ale Blondy psala, že tam je spousta dalších faktorů, že po tom Clostylu nemusí být vajíčko 100%... No já vím, trpělivost růže přináší. Ale ta nejistota je naprd!

Mimochodem, ráda bych vám sem dala odkaz na svůj grafík ale já blbec už zapomněla, jak přesně se to dělá... Fertility, sharing a co dál?? 😕

snazilkadd
29. črc 2009

Já vím, je to soukromá věc, ale lidi jsou šťouralové a budou se v tom šťourat - uvidí ve vás kariéristy nebo lidi, co preferujou mít vybavenou domácnost nad dětma... I moje vlastní mamka si myslí, že je segra karieristka, protože odkládá mimi a přitom se segra chudák už hezkou dobu snaží, akorát to nejde:( No já myslím, že tohle je fakt tenký led, na který by lidi neměli skoro vstupovat,protože takovýma otázkama můžou člověka ranit... Já teda taky tyhle obecné výmluvy, jako že ještě na mě nepřišly mateřské pudy apod. používám, ale prostě ten kámoš byl tak dotěrný, že jsem ho usadila a vzala mu vítr z plachet. No a když budu chtít, můžu komukoliv říct, že beru momentálně léky na močák a že se vyučují s těhotenstvím... Ona je to u mě bohužel pravda, nasadili mi je tento měsíc a mám je na půl roku. Ale pokud otěhotněním, přestanu je brát. Nechci ztratit dalšího půl roku... 😔

kuratkol
29. črc 2009

Home Page Setup

kuratkol
29. črc 2009

snazilka: Tak ja bych taky měla brat leky na srdce a kvůli mimi je neberu....ale bojim se, že k kdyby se povedlo, že mě císař nemine a léky pak taky ne..... Hlavně ať se nám už zadaří konečně !!!

snazilkadd
29. črc 2009

kuřártko: A nestačilo by, abys ty léky vysadila až jak otěhotníš? Já jsem se teda s urologem takto domluvila... Ale je zde riziko, že dostanu během těhu nějaký zánět a ten by se musel léčit antibiotikama... No musela bych si dávat děsnýho majzla... Už teď mi zakázali koupání v přírodě i v bazénech, smím jen do moře. Nebo prej soukromý bazén, ale nejsem (ZATÍM 😀 )milionář, abych si ho postavila 😒

kuratkol
29. črc 2009

snazilka: Beru už dost léků, které se určitě vzájemně ovlivňují a nerada bych brala ještě další...nechám tomu volný průběh.... no nic..jdu spát....zítra zas do práce .. jdu na 7 hodin ráno....
Stejně ty bazény tady v Praze....v Podolí už tolik lidí dostalo infekci....Barrandov je napráskanej dětma, který po mě pořád skáčou...fakt nevím, který bazén tady stojí za to.... Tak se mějte...paaa

snazilkadd
29. črc 2009

🙂 dobrou!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru