Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
18. srp 2009

kualalik, s těmi opary a potraty, s tím si fakt starosti nedělej. Nevím, kde jsi to našla, ale nějaký velký vliv to opravdu nemá, to jsou horší faktory...
K té práci, jestli ti je dobře, tak já osobně nevidím důvod, proč by jsi měla přestat pracovat. Lidi a peníze fakt nejsou důvod. To by jsi pak musela být zavřená doma a nevystčit ani nos 😀
Jinka vidíš vidíš, já už tě na ten hormonální profil posílala dávno, asi jsem jasnovidka 😀

lener, gab,luciasek, no konečně jste se holky taky ukázaly 😎

kramli, a co ty holak, jak se vede?

kramlinka88
18. srp 2009

blondy: jj dobre, akorat mi blbne nejak spani nebo co, usinam kolem 9 vecer pak se nekolikrat v noci vzbudim a nevim jak bych se uvelebila....no konec a unava hrozna jeste porad, ale snad uz to pomalicku bude ustupovat 😉

blondynka400
18. srp 2009

kramli, k tomu spání, to mám podobně, zhruba tak od 14tt, večer jsem unavená, čtyřikrát za noc sese vzbudím a jdu na záchod a pak nemůžu usnout a ráno déle než do 8 spát nevydržím 😀 . Navíc jak mi teď začíná růst bříško, tak už dlouho nevydržím ležet na břiše, mimi se to evidentně nelíbí a protestuje 😀
Ale jinak teď nebýt toho rostoucího bříška ani nevím že jsem těhu.... Ale to já v podstatě nevím od začátku 😀

kramlinka88
18. srp 2009

blondy: no ja na brise nemuzu lezet uz ted 😒 proste me to po chvilce zacne tlacit a nevim jak se mam otocit....koupila jsem si ten kojici polstar s tema kulickama vevnitr, tak to mi aspon trochu pomaha.....jeden konec si dam mezi nohy a druhy pod hlavu a tak napul ho mam i pod brichem a to je o neco lepsi. A na zachod chodim tak 2x-3x za noc 😒 Zalezi kolik a kdy toho vypiju....

blondynka400
18. srp 2009

kramli, no já piju hodně, tady ase to ani jinka nedá, je tu teď v srpnu fakt hrozné vedro, k tomu velká vlhkost...
No já ležím a spím tak napůl na boku a napůl na břiše a pod sebe mám stočenou peřinu, spí se mi tak docela pohodlně, ale já byla zvyklá tak předtím. No počkej za měsíc, jak tě to bude tlačit, jen si ještě užívej to co máš teď 😀

kramlinka88
18. srp 2009

blondy: jj uz se tesim az nebudu vypadat jen jako tlusta ale i jako tehotna 😀 😀 😀 No tak nejak jsem prave byla zvykla spat i ja....tak ted tak spim s tim polstarem, je to trosku vetsi opora nez perina....ale dneska se u nas blbe spalo i diky tomu ze bylo v noci desne dusno 😒 To nesnasim....v zime si clovek treba ztlumi nebo zastavi radiator, ale co chces delat v lete? Navic ted mi i slunko dela blbe, nevim jak muzes v te Italii vydrzet....ja bych asi chcipla 🙄

blondynka400
18. srp 2009

kramli, no hele já si pořád připadám spíš jako tlustá než těhotná 😀 . Ale většina lidí si myslí že jsem spíš těhu, přeci jenom to bříško ke zbytku postavy jaksi neladí.... A ten kdo mě zná, tak mu je to jasné, už neutajím nic 😀
K tomu teplu, je to tady fakt na palici, hlavně v noi, protože tady teplota teďe málokdy padne pod 30, přes den pod 35, s tím že sluníčko tu mám mnohem větší sílu než v čechách a je tu větší vlhkost, takže se to hůře snáší...
Ale já teplo snášela vždyck docela dobře, ale teď v kombianci s těhu a nízkým tlakem je to občas vražedná kombinace, ale dá se, co mám jiného dělat... V noci spíme s klimatizací, bez ní bych asi chcípla 😝 😀

eliska_v
18. srp 2009

Ahojky holky.
Tak jsem si udělala testík...Jeden citlivější RapiClear a jsou tam // a teď ještě mamatest a jsou tam taky sice slabší čárka ale je tam!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

blondynka400
18. srp 2009

eli, už jsem to psala v jiné diskuzi, ohromná gratulace 😵
Konečně další dvě nové těhulky 😎

lenerka
18. srp 2009

eli super
takže vidíš dočkala jsi se

lenerka
18. srp 2009

ahoj Blondy

a jak se tobě?
ty jo už jsi 17tt to to letí co?
a jak to roste pupík?
mě tedy hodně to víš druhý dítě
už se do ničeho nevejdu pomaloučku začínám nosit těhu oblečení 🙂

lenerka
18. srp 2009

blondy

jsem u tebe hledala naší tabulku a nikde
něco mě uniklo?má jí někdo jiný?
nebo založíme tabulku o těhu a miminek?

blondynka400
18. srp 2009

lener, no nebýt zvětšujícího se bříška, tak ani nevím, že jsem těhu 😀 . Naštěstí všechny problémy odezněly už začátkem července, takže by mělo být vše ok 😵
Já se tedy zatím vejdu do všeho, tedy krom jedné sukně která mi byla vždycky těsná, ale už jsem si také koupila jednu těhu sukni a 3/4 kalhoty, když se jde někam večer kde dlouho sedím, je to už příjemnější...

Tabulku jsem omylem smazala, pak jsem byla v čechách, no tento týden ji dám nazpátek 😎

lenerka
18. srp 2009

aha

tak to jo
já už nemám přehled kdo je těhu
ale mě přijde,že z naší starý party jsou těhu všechny co?

blondynka400
18. srp 2009

lener, no nejsou, není matava, ale ta to má bohužel těžké, ale určitě bude 😔 😵 , pak dudu neni a kuratkol. Jinak myslím, že všechny jsou 😅

kualalik
18. srp 2009

😵 háááááááááááá ELIŠKOOOOOOO gratulace velikáááááá 😵

blondy, já jak mám sníženou buněčnou imunitu,tak ted to mám snížený ještě o dost a jsem náchylnější na ty sajrajty kolem mě.. mám rýmu, kašel, astma zhoršený (dejchám jak lokomotiva,když vylezu do podkroví) a dneska na mě tak hrozně jeden týpek kejchnul, že jsem se normálně musela jít omýt 🙄 magor....

kramlinka88
18. srp 2009

no matava to bude mit bohuzel tezke, ale nic neni ztraceno, urcite se jim podari nektera z metod umeleho oplodneni 😵
A dudu i kuratku se urcite brzy zadari, to bylo aby nebylo... 🙂

kualalik
18. srp 2009

já bych kuratku i dudu doporučila ten Jeřáb, fakt dost holek o tom mluví jako o zázraku 😉

eliska_v
18. srp 2009

Tak jsem byla na gyndě, ale ještě nic vidět neni....8.9. jdu znovu na kontrolu a prý by už mělo být něco vidět...Možná i srdíčko.... 😵 😵 Podle sliznice jsem prý těhu, ale za 2 týdny se uvidí jestli je všechno tak jak má být!!! Nejspíš odpovídám začátku 4tt 😵 😵
ALe podle modrého koníka 5tt, tak nevím.... Takže asi začátek 5tt

blondynka400
18. srp 2009

kualalik, hm tak možná teď na začátku na nemocenskou jdi a pak uvidíš, nic nemusí být definitivní....
Lidi jsou hold občas dementi, s tím nic nenaděláš 😝
Jeřáb je malý zázrak, já můžu doporučit, ale zas na druhou stranu jestli je všechno pravidelné tak jak to má kuratkol, nvím jeslti bych do jeřábu šla, je zbytečné si něco rozhodit a otěhotnění to nepomůže, spíš to spraví to co špatně funguje... A u dudu je to na podrobnější zkoumání, to jeřáb sám nezvládne....
eli, záleží kdy byla ovu, na koníka se vyprdní, každé to tady ukazuje jinak... Mě sice ukzuje na den přesně, ale řrkla bych že jsme spíš vyjímka. Co holky říkají, tak většinou přidává 😉

kuratkol
18. srp 2009

blondy: Já už nevím co....i ten jeřáb jsem dnes koupila.....

kuratkol
18. srp 2009

Blondy: budeš tam dávat tu tabulku ? nebo mi ji prosím aspoň pošli na mejl kuratko seznam. Díky

kualalik
18. srp 2009

tak jsem ted přijela s manžou od doktorky... dala mi neschopenku, aspoň na ten začátek 😉 až od pondělí.. protože na to musím připravit prac.kolektiv.. se z toho po----.... páč další kolega končí,tedy jde do zahraničí... 😅 to bude paráda... 😀
Dle MS je to u mě 6+4 😉 ale asi je dost možný,že to bude i míň, páč mám ovuli až kolem 20-22 DC 😕

kuratkol
18. srp 2009

Jinak mi byl dnes odmítnut spermiogram, že 6 měsíců je prý moc brzo....a máme dodržet určitý postup....

kualalik
18. srp 2009

kuratkol, tak to je pěkná blbost... zkuste jiné centrum, jiného doktora.... 😕

kuratkol
18. srp 2009

Měla jsem super doktorku na Moravě, jenže jsem ji právě kvůli snažení změnila. Bylo celkem dost těžké najít nějakou, která má volno a není drahá... Téhle platím 1000 Kč za rok.

kualalik
18. srp 2009

No a co zkust nějaké to centrum?

kuratkol
18. srp 2009

Jaké centrum ?

kualalik
18. srp 2009

co třeba Gennet v Praze? 😉 Zavolat tam, říct, jak dlouhou se snažíte a že chcete komplet vyšetření,abyste věděli, na čem jste...

kuratkol
18. srp 2009

Platí se za to ? Ale jinak MUDr. mi zůstane ta původní ne ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru