• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
To ne... nechci, aby to táta věděl..... a ona by si to neudržela jen pro sebe....
20. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska odpoledne jsem si dělala další testík a čárka je zase silnější!! :dizzy_face: :dizzy_face: Takovou radost holky jsem v životě neměla!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra dělám další a pak dávám do albíčka.... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, neboj, ale budeme :sunglasses:

snazilka, no konečně :dizzy_face: . Přestaneš brát léky a zjistí se přičina problému :wink: . Já věděla, že tě k tomu dokopu :grinning:
Jinak s tím umělým, podle mne zbytečn předbíháš, na to je času dost, ale IUI byste zkusit mohli, pojišťovna hradí 7 pokusů za rok.... Zas tak špatné výsledky nemáte, aby jste museli jít na in vitro :wink: . No ale počkám si na ty přesné výsledky :wink:

kuratkol, jak jsem psala je to jen o hledání.... Já ani matava neplatíme (chodíme ke stejné, doporučila jsem jí k ní), ordinaci mají vybavenou super a neplatí se. Dokonce neplatím ani za fotky z UTZ, což jsem asi skoro jediná :grinning:
21. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: Přesné výsledky má snazilka v albicku, můžeš se na to mrknout. tak mi prosím pošli kontakt na tvoji mudr. , jestli ještě bere :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, jo, už jsem koukala...
Můžu se teď v záží zeptat, zda by ještě vzala. Už minule se sestřička moc netvářila, když jsem se ptala a vím že přes léto odmítali (je to větši ordinace, 2 doktroři). Ale zeptám se ju? :wink:
21. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy: A je to gynekoložka žena ? :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, jojo je a docela mladá, řekla bych tak 35
21. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde sídlí nebo jak se jmenuje ?
21. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :dizzy_face:
Tak co plánujete na víkend? My zítra s manžou jdeme na svatbu a už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na tu kupu ovoce a čokofontánu :grinning: je to děs,ale jsem závislá na ovoci, maso vůbec nemusím :sweat_smile:

Mimo jiné,jsem dneska byla tedy v práci naposledy, odvezla jsem si dvě krabice věcí a teda bylo mi ouzko :sweat_smile: ale doma bude dobře :wink:
21. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kualalik: ahojky, nepsala jsi, že budeš doma jen chvilku na začátku ? nebo jsem to špatně pochopila ?
21. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
v práci mi bylo řečeno, ať se sbalím a už nechodím........ :unamused:
21. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: Jak to? To přece nemůžou !!!
21. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nas se zas vcera panakovalo = nejdriv prijel parecek z brna jen na skok a kdyz odjeli, tak prijel kamarad z usti, takze jsme opanakovani tvorili v devet vecer tvarohovy knedliky, na ktere jsem mela chut :grinning: fakt sranda :wink: jen ted nevim co s tim pocasim, puvodni plan byl jit od nas pesky do pruhonic, ale manzilek je nadseny z predstavy peceneho kuratka a her hezky doma s tocenym pivem..ale vsechny varianty budou v pohode, hlavne kdyz je legrace a kdyz tu je navsteva, tak mam omluvenku z domacich praci :grinning:
kualalik, tomu moc nerozumim s tou tvou praci..... :unamused:
22. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: Jak je to možné?? To si přece nemůžou dovolit ne?? :confounded:
matava: Ahoj, jak se máš??
22. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak co sobota ?
22. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: Já jsem celou sobotu pomalu prospala...Teď jsem si chtěl aopět dát své oblíbené jídlo a párkrát sem do něj zobla, ale nic víc :confounded:
22. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké oblíbené?
22. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k obědu roštěnky s rýží a moc jsem toho nesnědla, zato caro s mlékem, jogurty a zelenina to je teď moje...No a k večeři přírodní plátek masíčka a taky jsem toho moc nesnědla
22. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to caro nikdy neměla...ani nevím co to je....něco jako melta ?
22. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: jj, něco na ten způsob!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo.... taky už chci, aby to vyšlo :frowning2:
22. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: Vyjde...
Hele já si celou dobu přála, abych na testu objevila //, když jsem je našla, tak teď se zase bojím utz, aby tam pan Dr. viděl toho píďalku...Z toho mám teď strach!!
Takže neboj vyjdeto určitě!! :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jestli výjde...už je to dlouho...
22. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: Neboj holka..Vyjde to!!!
22. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojím.... už chciiiiiiiiii, aby to vyšlo..... jak na to ? co poradíš ? :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol: přímo nevím co poradit, ale my jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh a ehjle ono to vyšlo! Moc dobře víš, že jsem to nečekala! A pořád tomu nemůžu uvěřit!! :sweat_smile: Takže já a rady...Tulinkejte se a užívejte si to, prootže já třeba teď nemám vůbec chuť na sex-už 14 dní :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárec ženy :wink:
co se týče mé práce: jelikož když je ženská na nemocenské s rizikovým, tak nechtějí otevřít novou pozici (vyhlásit výběrové řízení),protože se vlastně ženská může vrátit a tak po mě chtěli, abych jim slíbila, že už do porodu nepřijdu... :angry: na hlavu... ve čtvrtek pak teda za mnou přišla šéfka a ať si během pátku sbalím všechny své věci... jsem na ni vyjela, že jako se mě chtěj pěkně zbavit, na to jak dlouho jsem jim tam byla dobrá :frowning2: prostě jsem poznala pravý tváře svých kolegů.... děs.... sbalila jsem se a jsem ráda,že tam páchnu až za 4 roky.. a kdo ví, jestli....

Včera jsme s mužem byli na té svatbě... tak jsme se krásně nahamali (jsem ted zatížená na ovoce, zeleninu a sladké ... maso fuj)... :grinning: akorát byla už večer zima... manžílek unaven společensky začal zívat a tak jsme o půlnoci odcházeli dom... ale užili jsme si to moc moc moc :wink:
23. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem
tak se hlásím při neděli, čekám až k nám dojede moje segra s miminkem a mám chvíli čas tak jsem se šla kouknout co je nového. :slight_smile:

Kualaliku to mě mrzí ale z druhé strany určitě ti domabude líp. Však si vzpomeň jak já jsem se už nemohla dočkat až odtamtud vypadnu a teď jsemdoma je mi úplně skvěle, žádné vstávání do práce, žádná ,, buzerace,, prostě pohoda a klídek. Spím co můžu a užívám si rostoucího bříška. Tak teď taky užívej :slight_smile:

Elis uvidíš že už mimi půjde krásně vidět :slight_smile: moc ti to přeju holka naše :wink:

kuratkol nevzdávej to určitě to už brzy přijde a i ty budeš těhulka,už se moc těším na tvůj pozitivní testík :slight_smile:

Jinak já jdu teď ve čtvrtek k tomu panu doktorovi tak se už trochu bojím že dostaneme sprda za tu váhu. A taky že se prcek zase jako naschvál neukáže a zas nebudu mít fotku.
23. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, ted už vím, že jsem udělala dobře a jsem ráda, že jsem doma :wink:
Copak máte s váhou? :sweat_smile:
23. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale ........... prostě tím že mi tak otékají nohy mám za jeden měsíc 4 kila nahoře a to furt něco dělám, nesedím na zadku a nepřecpávám se, jím úplně stejně jako pořád a hýbu se od rána do večera a prostě to tak naskočilo že mám teď strach co na to poví doktor a věřím že nás nepochválí. Jinak se můžeš kouknout jak po porostlo bříško.
23. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek