Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
27. srp 2009

pavlisa, slepák bráni otěhotnění? Kde jsi to slyšela? to mi přijde jako nesmysl, ten s tím nemá nic společného... Ale může se ti to pak v těhu hodně zkomplikovat, ale umí ho odoperovat, i když jsi těhu 😉

pavlisa
27. srp 2009

no, někde jsem to četla, trochu mě to vylekalo, ale kašlu na to, já ho mám chronický od dvanácti, tak jsem o tom četla všechno možné. Protože jakmile je to prý zánět, tak to může dělat v těle neplechu.
Všechno souvisí v těle se vším.
Jak říkám, já to fakt neřeším, zlepšilo se mi to fantasticky pár cvikama z jógy a musím zaťukat, zatím jsem ok.
A taky vím, že by mi ho vzali v těhu, kdyby něco, že to není nic náročného, to mi jednou říkal i doktor na pohotovosti.

Zabývám se příjemnějšíma věcma, jako teď muffinem a kafem 😀 😀

blondynka400
27. srp 2009

pavlisa, ano jakýkoliv zánět v těle je špatný... Ale to že máš chonický slepák, ještě neznamená, že je zanícený. Kdyby si ho měla zanícený od 12 let, už dávno prdíš do hlíny 😀

Já si ho tedy nechala vzít před lety při jedné operaci, přišlo mi to tak lepší. Stejně mě otevírali v podstatě na tom místě, tak ho ušmikli. doktor říkal, že ktralhe zdravej slepák ještě neviděl 😀

A kde máš míšu? 😕 😀

pavlisa
27. srp 2009

ono se mi to vždycky zanítilo a pak jsme to "rozháněli" několikrát..no dost o slepáku, naše téma jest snažení, ne? 😉

Včera jsem manžovi řekla, že je na spermio objednaný na příští týden, říkal, že tam klidně pojede sám, že si nemusím brát odpoledne volno v práci, ale co bych pro něj neudělala. Řekla jsem mu, že tam musím jet taky, třeba tam budeme jezdit potom častěji na vyšetření apod. 😔

ale já jsem taková holka optimistická, já pořád věřím a doufám a neztrácím naději.

blondynka400
27. srp 2009

Ok, necháme slepák, to není zrovna dobré téma....

Tak to je super, že to bere takto. No já myslím, že bude lepší když tam s ním půjdeš. Ale já jsem pak třeba přímo dovnitř nešla, počkala jsem v čekárně, přišlo mi to tak lepší...

Myslím, že je ještě brzy na to ztrácet naději. Hlavně jak se říká, naděje umírá poslední 😵

pavlisa
27. srp 2009

To víš že počkám venku, ať si to tam užije s těma holkama v časácích, myslím, že nebudu ani žárlit 😀 😀

Hlavně je úžasné, že výsledek je za hodinku. A ty výsledky, přinese to jen někdo z laborky, nebo to jde třeba přes doktora, který si popř. s námi sjedná schůzku (kdyby výsledky nedopadly moc dobře)?

kuratkol
27. srp 2009

A žlučníkový kameny se nedají nějak zlikvidovat jinak než operací ? 🙂

blondynka400
27. srp 2009

pavlisa, tak na to se snad ani žárlit nedá. Na ty silikonový krasavice 😀

Řeknou mu v kolik má přijít (my to měli za necelou hodinku), došli jsem si na oběd (v a reálu je taková malá restaurace, výběr skromný, ale vybrat se dá), pak jsme šli nazpátek, musel ukázat OP, a laborantka mu vydala obálku kde bylo napsáno jeho jméno. Toť vše. Když to máš na žádanku tak i v příapdě blbých výsledku se s tebou nikdo bavit nebude... Jinak tam máš vše rozepsáno a nakonci závěr, když je to noormospermie, je to ok, zbytek znační nějaké vady....

pavlisa
27. srp 2009

Kuratkol: operace je určitě nejrychlejší. Uvidíš, doktoři tě určitě uklidní, že to bude ok.

Blondy: tak to jo, takže kdyby byly špatné výsledky, mám si tam znovu zavolat a objednat se na konzultaci? Nebo, kdyby byly dobré, měla bych to první asi řešit se svým gynekologem, že?
Nebudu předbíhat, na to se tě budu ptát, až budu znát výsledky 😉

blondynka400
27. srp 2009

kuratkol, dá se to nějak rozbíjet UTZ. Ale jak píše pavlisa, oeprac je nejrychlejší a taky nejjjednodušíí...

pavilsa, jestli máš dobrého gynekologa, nejdřív bych se poradila s ním. Šel by pak na urologii případně andrologii, chodit hned do caru je zbytečné. To tedy v případě, že by byla azoospermie, pak je zbytečné ztrácet čas... Alle řekla bych že zbytečně předbíháme 😉

eliska_v
27. srp 2009

Ahojky holky.
kuratkol: Tak držím palečky ať je brzy vše ok!!!

Blondy: chci se zeptat, je normální mít pořád krémový výtok?? někde jsem se dočetla, že ano, ale radši se zeptám ještě tebe 😉

blondynka400
27. srp 2009

eli, neboj, je to normální. Pokud je bílý (může být lehce nažloutlý), nezáapachajíci a nesvědíci. Je to tím, jak se vytváří hlenová zátka 😉

eliska_v
27. srp 2009

Blondy: Acha, děkuju moooc ..Trošku jsem se lekla!! 😅 😅 Jak se jinak cítíš?? 😵

blondynka400
27. srp 2009

eli, já jsem úplně v pohodě... Malé pár dní už kope, vše ok 😵 . A co ty? Trápí tě nevolnosti?

pavlisa
27. srp 2009

to jsem tak ráda, že jste nás těhulky neopustily a chodíte se na nás do diskuze mrknout, ahoj Eli 🙂
potřebujeme totiž trochu podpory, že to prostě jde a jednou to přijde 😉

eliska_v
27. srp 2009

blondy: jako přímo nezvracím jenom se mi občas zvedne žaludek, ale taky už moc ne...Prsa teda bolí, manžel říká, že je mám pevnější a nalité... 😀 😀
Jo, pořád chodím čůrat a pořád hrozně piju!! 😀 😀
pavlisa: Neopustíme Vás, vždyť jsme celou dobu drželi při sobě, tak i teď!!
2.9. jdeme n kontrolu, tak se těším, ale zároveň mám strach, aby píďalka mělo všechno co má mít!! 😅 😅

kualalik
27. srp 2009

čest ženy 😵
Tak jsem byla do teď na zahradě, je tam krásně 😉
Ve 14h. jedeme na UTZ,tak doufám,že bude vše,tak jak má být 😉

blondynka400
27. srp 2009

pavlisa, no přeci na vás holky naše nezanevřem ne? 😵

eli, to je normálka 😉

kualalik, tak dej hlavně vědět, ju? Myslím na tebe 😵

kualalik
27. srp 2009

Budu tady nějak navečer... pojedu po UTZ pozdravit prababičku našeho potomka 🙂

blondynka400
27. srp 2009

kualalik, no hlavně dej vědět, ju? 😉

eliska_v
27. srp 2009

kualalik: Jsem zvědavá, jak jsi dopadla!! 😵 😵 😵
blondy: Chvílema mám pocit, že těhulka snad ani nejsem!! 😅 😅

blondynka400
27. srp 2009

eli, to já měla docela dlouho dobu. A kdybych už teď neměla trošku bříško a to malé nekopalo, myslela bych si snad pořád, že těhu nejsem 😀

eliska_v
27. srp 2009

blondy: Tak to jsi mě uklidnila!!! 😵 😵

blondynka400
27. srp 2009

eli, neboj, já bych řekla že takhle más to má víc... 😎

pavlisa
27. srp 2009

Mě je teď šoufl za všechny těhulky myslím...asi PMS přichází, mám žaludek pěkně na vodě celý den.
Jsem 23DC, takže to by tomu už mohlo odpovídat.

Jdu dneska s kamarádkou na vínko, tak se musím dát dohromady, přece si nedám čaj, že ano...😉

blondynka400
27. srp 2009

pavlisa, a kdy bxla ovu víš nebo jsi nesledovala?

To určitě ne, čajík si schovej až budeš těhu 😉 😀

kramlinka88
27. srp 2009

kuratkol: no já jsem byla doma 4 měsíce, ale to jenom proto že jsem žádala o lázně kvůli tomu zánětu slinivky jsem na ně měla nárok, a nechtěla jsem přerušovat nemocenskou, měla jsem ještě tu starou. No a tři týdny v lázních, tak se to prodloužilo.
No ale reálně po laparoskopické operaci žlučníku si myslím ty dva až tři týdny doma. Za týden se vytahují stehy, mě jeden steh tahali až skoro po dvou týdnech, se jim to nějak nezdálo po tom týdnu....Jinak já mám ve spodní části břicha tři takové ty malé jizvičky po těch vpichách a pak pod pravým prsem asi 3cm dlouhou jizvu, kudy mi ten žlučník tahali ven.

Jinak ořechy bych do sebe moc necpala, jsou hodně tučné a múžeš po nich dostat další žlučníkový záchvat....a vůbec při žlučníkové dietě bys neměla ořechy ani jiné semínka....když budeš chtít ještě něco vědět, raději mi napiš do IP nevím jak se sem teď dostanu 😉

blondynka400
27. srp 2009

kramli, ty jsi měla vlsatně nějaké komplikace že jsi byla doma tak dlouho? To není úplně obvyklé... Po laparce by měl člověk za týden fit 😕

snazilkad
27. srp 2009

ahooooooooj kočky! Tak se hlásím z výsledkama z gyndy a spermia. Ale ještě předtím chci taky poděkovat všem těhulkám, že jste na nás nezanevřely 🙂

No takže mám výsledky hormonálního profilu (nemám je teda v ruce na papíře, ale řekli mi je). A mám syndrom polycystických ovarií. Což je prý docela blbá věc, člověk pak ovuluje třeba 1x - 2x do roka. Hm. Musím to probrat s Blondy v IP, bude to asi na delší řeč... Clostyl prý na to není úplně 100% účinný a ty pravé léky prý na to v ČR nejsou, prý už se přestaly prodávat... No a mimo to mám nějaký divný tvar jednoho vaječníku, jakousi skobu a taky to možná vypadá, že kolem vajuchů je nějaký ten obal, což by se odstraňovalo laparkou... Prostě sranda. 🙄

A do toho jsme šli s manžou ještě jednou na spermio, protože to minule trochu zvrtal, ale je to pořád nic moc, sice trochu lepší (18 milionů místo 15ti), ale i tak to potřebujeme zlepšit. Takže jsme nakoupili Profertyl, na 3 měsíce za 3 litry,a to je asi teprve začátek investic 😖. Ale my to nevzdáme! 😀

blondynka400
27. srp 2009

snazilka, PCO je blbý 😔 . Já si to trokšu myslela, ale nechtěla jsme tě strašit... Napiš mi do IP a proberem to ju? 😵
A kolik bylo ml tentokrát? 😀 . Myslím že ty výsledky nejsou nijak tragické, a že vitamínky + to co jsem ti říkala to ještě trošku vytáhnou 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru