Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
4. zář 2009

Pavlisa: Tak držíme strašně moooc palečky, ale ukaž se tu mezi námi!! 😉

rennik: Tak jak se máš??

rennik
autor
4. zář 2009

ahoj elis ale jo mám se docela dobře,akorát tím že nic nedělám se víc pozoruju a každé píchnutí nebo pobolívání v bříšku mě znervózňuje a hned myslím na nejhorší. Lukinek se furt převaluje tak ani nevím jak tam vlastně teď je- jestli hlavičkou dolů nebo sedí. Ale hlavně ať tam ještě dlouho zůstane!!!!

a co ten tvůj mimíšek??? Vůbec se neboj že je mladší než sis myslela on to bobek rychle dožene a příště už to bude velké mimi 😀

kualalik
4. zář 2009

Brý ráno 😉

Pavlisa, a copak vám zjistili? Jak se to dá řešit?

Já jinak dneska ráno byla v práci, šéf chtěl se mnou mluvit, jak to se mnou vypadá ... docela dobře jsme si popovídali a domlluvili jsme se, že se v práci ukážu až po mateřské 😉 tak že si ted za mě mohou najít náhradu 😉

kualalik
4. zář 2009

ty vogo, mě tam ty "tt" nějak rychle naskakujou směrem nahoru 😅

eliska_v
4. zář 2009

rennik: mimís tam sice je, ale srdíčko zatím ještě nebylo a fakt mě vyděsilo to, když řekl, že je mimís mladší o 2 týdny!! Snad bude už ve čtvrtek vše ok!! 😵 😵
kualalik: Tak to máš se šéfem nakonec dobrý ne?? mně příjde, že to tt letí jak blázen!! hlavně mě to tak mooc nesedí 😔 😖

rennik
autor
4. zář 2009

elis ale pokud to souhlasí s ovulací tak je vše ok neboj!!!!a příště tam srdíčko nejen uvidíš ale i uslyšíš 😉

kualalik
4. zář 2009

eli, neboj, ono se to srovná.. mě to taky nesedělo a po posledním UTZ v 8tt mi to sedí úplně i s Koněm 😀

Myslela jsem, že chce šéf na mě ušít nějakou boudu, ale nakonec dobrý a ještě jsem mu dala nějaký typy na schůzky, tak mi děkoval 😀

eliska_v
4. zář 2009

rennik: Já jsem měla ovulaci 20DC, takže si myslím, že by to sedět mohlo...Ovulka byla 5.8.

rennik
autor
4. zář 2009

tak vidíš bude to ok!!!!hlavně mysli pozotivně ( jako se teď snažím já) aby ten strach nepřešel na mimíška, aby mu v bříšku bylo dobře 😉

eliska_v
4. zář 2009

kualalik: Tak uvidíme příště týden ve čtvrtek!!! 😵 😵 Snad nám to bude taky sedět!!
rennik: Já se snažím myslet pozitivně!! 😵 😵 Takže doufám a snažím se být v klidu!!

kualalik
4. zář 2009

Tak tady pokukuju po kočárcích... a mám trochu obavy, aby se mi náš macíček do tý korbičky vešel v zimě i s fusakem 😀 mi přijde, že to dělaj všechno nějak malý 😅

eliska_v
4. zář 2009

kualalik: Jo a jaký se ti líbí ?? My máme vybraný tenhle...

http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/kocarky/ko...

kualalik
4. zář 2009

Eli, a chceš i tu barvu černou? Já budu volit světlejší barvičky, aby se mi v tom dítě neupeklo přes léto 😀

Koukám po těch, který mají minimálně délku na ležení od 80cm a výše..
http://www.kocarkynec.com/788-kocarek-maxim-4-n...

eliska_v
4. zář 2009

kualalik: Známá má taky černý a v kočárku neni vůbec teplo...Právě jsem se ptala a taky mi říkala, že se toho bála, ale vůbec to neni tak že když je to černý, že je tam vedro..Je tam úplně normálně!! 😉

Nám se teda černá líbí... 😵 Já jí mám teda ráda!! 😵

kualalik
4. zář 2009

eli, tak to je fajn, když to má někdo vyzkoušený a můžeš tak posoudit 😉

My dle tatínka musíme mít převážně vše do oranžových barev 😀 i svatbu jsme měli do oranžova... 😀
Je to jeho barva 😀

rennik
autor
4. zář 2009

kualali já mám vybraný kočárek od Firkonu má korbičku 80cm a je prostě supeeeeeeeeeer 😀

eliska_v
4. zář 2009

kualalik: Tak to jo...To chápu, když je to tatínka barvička!! 😉 😉
A co když bude chlapeček?? 😵

kualalik
4. zář 2009

rennik, koukala jsem do albíčka 😵 Firkon má velký korbičky, to je fajn 😉 a chceš "trojkolu"?

eli, tatínek to má vymyšlený tak, že je to vlastně neutrální super barva 😀 jezdí si na své KTM motorce barvy oranžové.. tak že je to fajn barva pro holku i pro kluka 😀 a je rozhodnutej, že až si pojede pro nějaké věci na motorku, že tam nakoupí i KTM výbavičku (mají tam dudlíky, bodyčka, dupačky,tepláky, apod.) 😀 KTMkový maniak 😀

rennik
autor
4. zář 2009

ne protože u nás kde bydlím bych si s trojkolkou nevěděla rady, je to tady samý kopec a nerovný terén takže jsme se rozhodli pro klasickou čtyřkolku.

jinak původně jsem se taky koukala po oranžovém kočárku, my celou výbavičku kupujeme tak nějak v neutrálních barvách, kdyby náhodou druhá byla holčička ať nemusíme kupovat všechno nové. Ale máme i typicky modrou barvu ať Luki nestrádá 😀

eliska_v
4. zář 2009

rennik: Já si myslím, že neutrální barvička je supe!! 😉 Občas mu ňákou modrou nebo zelenou kupte, ale myslím, že béžová je i pro kluky!! 😉

rennik
autor
4. zář 2009

eli to se snažíme, ve výbavičce máme i zelenou i modrou, však se můžeš kouknout do albíčka. Vlastně i povlečení do postýlky mám takové béžovo-žluté s medvídkama kdyby druhá byla Terezka 😀

rennik
autor
4. zář 2009

kualaličku koukla jsem ti do albíčka viděla jsem tam tabulku tak jsem si vzpoměla na sebe jak jsem doufala že podle tabulky by to mohla být holka a ono prd a je to kluk. 😀 tak jsem zvědavá jestli ti to vyjde pak musíš dát vědět 😀

kramlinka88
4. zář 2009

ahoj kocky 😉

eli: no me se taky moc libi ten Leviroo 3v1 ale chtela bych ten svetle zeleny 😉

kualalik: ten co jsi sem dala ty taky nevypada spatne 😉
To bude jeste boj jak o jmeno tak o kocarek 😉

eliska_v
4. zář 2009

kramli: jj, ten světle zelený je taky hezký!! 😉

kramlinka88
4. zář 2009

eli: me se moc libi i ten cerny, ale prijde mi k mimi moc smutny, tak jsem chtela nejakou kombinaci treba zeleno-cerny nebo oranzovo-cerny, ale Leviroo takovy neni....libi se mi i X-landery ale ctyrkolky, trojkolku v zadnem pripade nechci, to bych tady brzo skoncila 😀

eliska_v
4. zář 2009

kramli: Taky jsem si nejdřív myslela, že černá je moc smutná, alekdyž jsem ho viděla teď u známé, kdyžtak měla zavěšené hračky, tak smutný doopravdy nebyl 😵 😵 😵 Je moc hezký! taky jsem chtěl kombi barvy, ale nakonec se mi fakt líbí černá! 😵

rennik
autor
4. zář 2009

holky manža má na černou svůj názor že to k mimču moc nepatří, ale já si myslím že když se ten kočárek oživí třeba nějakou barevnou dečkou nebo jak říká Eli někakýma hračkama tak je prostě nádherný a vůbec ne smutný 🙂

kramlinka88
4. zář 2009

rennik: no jo tak me jste presvedily, ale manzu se mi podarit nepresvedci, on ma na to svuj nazor a pres to vlak nejede 😀
A ty si ho budes kupovat nekde v obchode anebo objednavat pres net ?

rennik
autor
4. zář 2009

budu ho kupovat přes net ale pojedu se na něho podívat naživo ať vím co vlastně kupuju. 😀 já jsem na něho šla takticky, aby nebyl úplně černý tak jsem našla v barevné kombinaci s těma kytkama a už jsem ho nalomila že to vlastně tak hrozné není ale musím v tom pokračovat až ho přesvědčím úplně. 😀 na chlapy pomalu ale jistě 😀 😀 😀

dudunidu
4. zář 2009

ahojte těhulky! 🙂 Tak mám konečně zpět svůj starý a taky už poslední nick 😀 Jen jsem chtěla napsat, že se přidávám k Pavlise, budu chodit na nějakou jinou diskuzi na Koníkovi, sem zavítám jen občas, a potom natrvalo až budeme těhu! 🙂 Přesně jak psala Pavlisa, potřebuju teď řešit zdrav. problémy a snažilkování a tak se musím vrtnout na jiné téma... Doufám, že budu u vás zpátky - spolu s miminkovskýma starostma a radostma - co nejdřív! 🙂 Moc vám všem držím palce! 🙂) A kdyby něco, písněte mi do IP! 🙂 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru