Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
21. zář 2009

dudu správný přístup, optimismu není nikdy dost takže schvaluju a držím pěsti!!!!

Já se holky tak strašně nudím, jsem zvyklá furt něco dělat a teď upoutaná na postel- to je fakt hrůza!!!! 😠

eliska_v
21. zář 2009

Ahojky holčiny moje!!

Možná to vyzní hloupě holky, ale začínám být v pohodě!! Spíš se začínám těšit na další snaženíčko!! 😅
Zítra revize-hurá, už aby to bylo za mnou a já byla zase doma se svým manželem!! Těším se až tohle všechno bude zase za námi a začneme znovu!! 😉

luciasek001
21. zář 2009

Ahoj ženy, toho kluka jsem myslim viděla na UTZ, ale na 100% to nevim. A necháme se překvapit. Když jsem to vydržela takhle dlouho tak to ještě vydržim do ledna.
Renčo, zatím jen my 2 jsme tu přes kluky? A ostatní budou mít holku? 🙂
Eli, co jsem to četla. Moc mě mrzí co se ti stalo. Uvidíš, že to přebolí a vrhnete se na další miminko! 🙂
Dneska mi nebylo dobře tak jsem šla dřív z práce. A ted jedu vyzvednout chotě z práce.
Mějte se krásně, pa ženy

blondynka400
21. zář 2009

Renník, no je to pořádný zjev 😀 . Tak doufej,, že zrovna nebude mít službu 😀

pavlisa, promiň, já to přehlédla... Předpokládám, že mluvíš o špatné morfologii. Ale i když se to třeba na první pohled jeví špatně, hodně důležité je množstzví na ml, celkové množství spermatu a hlavně pohyblivost. Vem si třeba mého manžela, morfologii má tak na hranici normospermie, ale má skoro všechny s tou nejvyšší pohyblivostí a hlavně má jich hodně, a rozhodně jsem s otěhu nikdy problémy neměla 😀. Zkus si spočítat celkový počet spermii, které mají pohyb A a B a normální morfologii. To číslo je důležitější, než jen jedna hodnota 😉

dudu, jé konečně jsi se ukázala 😵. K tomu léku, ptala jsme se na to jednoho dobrého kamaráda- gynekologa, prý by to napřed zkusil s tím clostíkem, že tamto je svinstvo. Prý dohormady s FSH má u PCO velmi dobré výsledky 😉

rennik
autor
21. zář 2009

elis je moc šikulka že myslíš takhle pozitivně určitě to takhle brzy přebolí 🙂

luci no zatím to tak vypadá že jen my dvě čekáme chlapečky teda jestli jsem to u někoho nepehlídla 😀 ale možná se k nám do party někdo přidá.

blondy: to teda jo, úplně se modlím!!! Ale pořád uvažuju že se zeptám svého doktora jestli by mi nešel k porodu, prý chodí tak uvidím co mi řekne, ale otázka je jestli si to mám nechat vyvolat, jinak to otiž nepůjde aby tam mohl být. A vyvolávačky jsou prý hrozné!!!

jinak blondy potřebuju radu ty víš vždycky všechno 😉 od kdy se doporučuje pít maliník a jíst lněné semínko?? četla jsem hodně názorů ale každý je jiný tak nevím, a je ještě něco na podporu lehčího porodu???

pavlisa
21. zář 2009

haha, neotěhotní, jen suchá bříza, to je dobrý!!! 😀 😀
To si napíšu někam jako motto, až mi bude nejhůř 😀

Blondy, on má množství a pohyblivost naštěstí na výbornou, takže proto z toho nejsem tak zvadlá, doufám, že to vyjde přirozeně a i kdyby, tak nám navrhnou IUI, což je jen taková menší "dopomoc"

Rennik, já ti dám že se nudíš! Užívej si to, protože pak se rozhodně nudit už nikdy nebudeš 😉

blondynka400
21. zář 2009

renník, vyvolávačka není nic hrozného. Ale já jsem pro "přírodní" variantu. Ať se mimi narodí tehdy když chce, tedy samo když nepřenášíš, to je něco jiného... Ale zeptat se ho určitě můžeš, uvidíš co ti řekne 😉
jé kdybych věděla vždycky všechno, to by bylo super, ale bohužel to tak není 😖 . No zhruba od ukončeného 36tt. Prodává se i přímo směs bylinek pro lehčí porod. Ale třeba ségra to pila týden a pak porodila v 37tt (tedy hodně rychle a bez problémů, narozdíl od prvního), ale u třetího už nepila nic. A já osobně bych s bylinkamav těhu taky moc neexperimentovala....

pavlisa, tak vidíš, tak pak je to jen otázka času, kdy to vyjde... 😵 Bohužel s morfologgi se toho nedá moc dělat, na to vytamínky a spol. moc nepomůžou... 😖 . Suchá bříza snad nejsi, ne? 😀

pavlisa
21. zář 2009

taky jsem si myslela, že se s morfologii nedá nic dělat, ale překvapilo mě, kolik holek na diskuzi (rok, dva nazpátek) psalo o tom, že se jim morfoška (teda ne jim, ale manželům,hihi) zvedla na kontrolním spermiu o několik procent!!
Prostě nikdy neříkej nikdy, že? 😉

Přece se musíme snažit, abych vás brzo dohnala 😉

blondynka400
21. zář 2009

pavlisa, no o nějaké procento ano. Ale to jestli máš 15% nebo 20% už zas takový rozdíl není... Ono je to dost dáno geneticky a pak léky, co bere (třeba tlak, cukrovka a tak, a ty stejně vysadit nemůže)
Každopádně jak už jsem psala, jestli je počet a rychlost ok, tak horší morfologie podle mne není žádná tragedie. Rozhodně se s ní dá lépe otěhotnět než s malou pohyblivostí 😉

pavlisa
21. zář 2009

no však na tom taky furt makáme 😀 😀 😀

blondynka400
21. zář 2009

pavlisa, no je makejte, makejte, to je potřeba 😀

pavlisa
21. zář 2009

mimochodem, piju ten maliník a to druhý měsíc a musím říct, že hlen je absolutně ukázkový!Dneska jsem 17DC, ovu zatím nikde, takže přijde zas asi dvacátý den, jak si teď navykla ovuše jedna zpožděná..a ten bílkový hlen, no to se jako fakt nedá přehlídnout..takže děkuju za radu, třeba tam ta spermijka sklouzne jako po másle,hihi

jsem nějaká rozverná, budu toho muset využít dneska večer doma 😉

blondynka400
21. zář 2009

pavlisa, to je dobře, maliník je na hleník fakt kouzelný. Hlavně to složení by mělo být lepší a spermijky v něm dokážou déle žít... 😉

Jojo, vidím, to asi budeš muset, ovu za dveřmi, tak se neflákat 😀

pavlisa
21. zář 2009

tak uvidíme, jak to zabere, ale já teď čekám na konzultaci u doktorů, takže se příliš neupínám na to snažení kolem ovu, přeci jen, už se snažíme od ledna, tak mě to počáteční nadšení opadlo. I když měřím teplotu, to jo. Myslím, že to po mě stejně budou chtít doktoři, abych jim "dokázala" že ovuluju 😉

Kuratkol, co ty, jak je? A co manžel? Nepřesvědčíš ho na to spermio? Budeš víc v klidu, když budete vědět, že je to všechno ok.

zatím se mějte, těhulinky, opatrujte se a zítra se na vás juknu, jak moc jste napsali novinek.

kualalik
21. zář 2009

ženy čest 😵

Oléééé tak jsme po utz a všééééééééchno v cajku a čekáme prý pěknýho zdravýho macka 😀
Dle MS jsem 11+3 a dle utz 12+1 😅

kuratkol
21. zář 2009

pavlisa: Já manžela překecávat nemusím, on je rozhodnutý tam jít. Spíš je horší ukecat doktorku na žádanku .... Ve čtvrtek k ní jdu, tak to znovu zkusím...pokud nedá, tak si to budeme muset zaplatit...

rennik
autor
21. zář 2009

kualaliku supeeeeeeeeeer aspoň jedna pozitivní zpráva 🙂

kuratkol a kolik to zhruba stojí kdyby jste si to museli zaplatit?

blondy: no já myslím že vyvolávačky jsou horší. Kamarádce teď vyvolávali a dali jí progesteron na čípek a nastoupili jí kontrakce co 2 minuty od 9hodin ráno a porodila až 23.55. Což si myslím je fakt záhul, říkala že byla úplně vyřízená tak si chtěla dát píchnout epidural a ani jeden ze dvou ji nezabral. Takže masakr, no budu si to muset s tím doktorem ještě rozmyslet ale fakt bych ho tam chtěla. 😅

Jo a holky nevím jestli jsem už to tady náhodou nenapsala alespustilo se mi mlíko 😲

kualalik
21. zář 2009

rennik, díky 😉

Já jsem rozhodnutá, že epidural ani náhodou. A dokonce jsem tím pověřila i manžela, že kdyby mi ho tam nabízeli, a já řekla v záchvatu bolestí CHCI HO, tak on tam bude od toho, aby řekl, epidural NEDÁVAT 😀 😀 😀
A navíc kamarádka, co porodila před týdnem, mi poradila, ať si pořídím EPI NO balónek... používala ho a díky jemu ji nemuseli nastřihávat.. malej měl obvod hlavičky 37cm... 😕 tak že půjdu do toho, když mi řeknou, že budu rodit normálně a mimino bude veliké (po tatínkovi) 😀 😀 😀

rennik
autor
21. zář 2009

kualaliku já taky nechci epidurál jen doufám že to vydržím. Co je to za balónek??? 😨

kuratkol
21. zář 2009

rennik: Myslím, že spermio stojí 1000 Kč.

rennik
autor
21. zář 2009

kuratkol no není to málo ale čekala jsem že to bude víc, vůbec v tom nemám přehled, snad vám ale napíše.

kualalik
21. zář 2009
rennik
autor
21. zář 2009

kualaliku děkuju moc za odkaz každopádně hodně zajímavá věc,akorát ta cena mi u mužíčka asi neprojde, jo a nevíš kolik týdnů před porodem by se to mělo používat?

lenerka
21. zář 2009

eli

to je super,že už myslíš pozitivně
v prosinci se to povede a budete mít letní mimčo 😉
takže budeme mít děti ve stejném roce

ať žije rok 2010 🙂

lenerka
21. zář 2009

holky já zatím tedy pohlaví nevím,ale myslím,že se přidám k těm co budou mít kluka

kuratkol
21. zář 2009

rennik: Používá se to asi 3 týdny před porodem, je to napsáno v textu...

lenerka: Stejně se ti to povedlo dost rychle....dřív než jsi čekala že ?

kualalik
22. zář 2009

hoj ženy🙂 tak snídám venku,to je tak nadhernej podzim... Tak vyčkam až začne padat vic listí a vydam se na sběr🙂 budu dělat výzdobu na baráku... Jsem to ale prdla což🙂 Mimo jine mi opet na puse vyrašil opar,to asi z nervu ze včerejšiho utz..

blondynka400
22. zář 2009

Ahoj holky,

kualik, super. Tak to vidím na pěknýho velkýho kluka 😀
Tak mě napadlo, k tomu oparu, jsk jsem ho nedávno měla, kupila jsme si nějakou přírodní tyčinku s výtažkem z konopí, pěkně se to potom hojilo Znáš to?

renník, tak to asi měla smůlu, taky jde o tom, jak porod vyvolávají, protože progesteron je jen jedna možnost... Já naopak mám zkušenost, že všechny holky po vyvolávačce (po termínu), měli porod úplně v poho

lener a kdy jdeš na velký UTZ? Předpokládám, že si pohlaví necháš říct....

pavlisa, neboj, oni si s vými doktoři poradí 😉

kualalik
22. zář 2009

blondy, mno my máme domácí tinkturu z konopí 😎 Tak že to mažu tím a je to fakt zázrak, za 4 dny opar pryč 😅
Jestli to bude kluk, tak to budu mít toho nejpyšnějšího chlapa pod sluncem. Vymysleli jsme konečně jména pro kluka 😀 byla to ale fuška 😀 🙄 😀

blondynka400
22. zář 2009

kualalik, tak odmácí je určitě lepší.... Mně to právě překvapilo, jak rychle to pomohlo, protože klasickou mastičku jaksi v těhu nemůžeš....
Jé jméno a prozradíš mi ho? 😵 Pořád ještě scháním inspiraci, co kdyby náhodou... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru