Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
25. zář 2009

no jistě jak jinak že 😀 tak teda pije sev před porodem na usnadnění porodu, snad rychlejší otevírání poprdních cest.... jinak já se chystám k tomu ještě jíst lněné semínko, to prý usnadněnuje miminku lépe proklouznout ven laicky řečeno. Prý je sice hnusný ale uvidíme když tak ho dám do jogurtu 😀

pavlisa
25. zář 2009

lněné semínko to jsem taky slyšela, to jedla moje kamarádka v těhu a taky si to míchala do jogurtu, co si pamatuju a nějak zvlášť ji to nevadilo, tak uvidíš 😉
ale co by člověk pro to mimčo a pro ten snažší porod neudělal, že?
Strašně se těším, až vykoukne Lukášek na svět a ty budeš první, kdo z naší diskuze bude mít mimčo na světě!! Pak ti pošleme diplom a medaily - snažilkování od března - první místo 😀

rennik
autor
25. zář 2009

pavlis počkej já asi nejsem první ne??? Myslím že první byla saji ale dlouho se tu neukázala tak ani nevím. Já už se na něho taky moc těším, až bude venku tak ho vyfotím snad ze všech stran 😀 😀 😀 a pak vám tady detailně popíšu jak ten porod vypadal( teda jestli to dám) bojííííííííííííííííímmmmmmmmm!!!!!!!! A diplom beru 😉 si ho doma pak vytisknu a pověsím na čestné místo na zdi. Ty jo to se zdá ještě tak za dlouho a uteče to jak voda, vždyť jsem teprv nedávno oznámila že jsem těhu 😨

jinak já furt studuju coby ještě mohlo tomu porodu usnadnit nevíš náhodou o něčem??????? beru jakoukoliv radu, páč já se tak bojím že jsem schopná pro to udělat cokoliv 😀 😀 😀

a já už se zas strašně těším až nám oznámíš že jsi těhulka a budeme s tebou prožívat radosti i strasti v těhulkování 😀 už aby to bylo 😀

pavlisa
25. zář 2009

no dobře, tak možná nejsi první, ale první, kdo vydržel v téhle diskuzi od založení až do konce 😀
takže to si diplom zasloužíš určitě, číst naše nářky, proč to nejde a proč mi meška ovu a tak 😉

co usnadní porod? no počkej chvilku, já to nastuduju, až budu tak v osmým měsíci a pak ti řeknu, jooo? 😀 😀

půjde to určitě hravě, prostě mu řekni: tak hele, Luky, usnadni mi to, netrap mě, čím dřív přijdeš na svět, tím dřív půjdeme z porodnice domů - no a je to 😉

rennik
autor
25. zář 2009

ok tak to mu skusím říct,a mohla bych začít už teď furt se mi bříšku vrtí ze strany na stranu. No a nebo druhá možnost je že počkám do tvého 8 měsíce ty mi to povíš co ten porod usnadňuje a pak si v klidu porodím 😀 😀 😀 tak a bude to.

Tak jo na ten diplomek se moooooc těším!!!

pavlisa
25. zář 2009

tak to mi budeš muset napsat do IP adresu a až se Luky narodí, zařídím to 😀

Krásný prodloužený víkend holky!!!

eliska_v
25. zář 2009

Ahojky holky.
Tak jsem začala trochu krvácet!!! Dneska jsem totiž trdlo moc neodpočívala!! 😅
Jsem zvědavá, jak se zadaří v prosinci ... 😉 Už aby to bylo!! 😵 😵

Holky začala jsem pít kontryhel a chci se zeptat, kdy můžu začít uřívat ptačí jeřáb?

rennik
autor
25. zář 2009

pavlis si piš že jo, očekávej IP poštu hned po porodu 😀

elisku tak s tím ptačím jeřábem fakt nevím, slyším to poprvé ale blondy ti určo poradí!!!! 🙂
hlavně bobku odpočívej co můžeš. 🙂

eliska_v
25. zář 2009

blondy: Určo poradí!! 😉
rennik: Zítra budu odpočívat!! 😵
Tak jenom pro info-zůstáváme v Praze v bytě 1+1 a jsem ráda!! 😵

rennik
autor
25. zář 2009

Tak elis pokud se tam cítíš dobře, tak je to jen ok 🙂

eliska_v
25. zář 2009

rennik: Cítím a hlavně tam budeme s manželem v klidu a určitě se nám brzy zadaří znovu miminko!! 😉 😵

rennik
autor
25. zář 2009

a tomu říkám skvělý optimismus, jen tak dál, moc vám to s manžou přeju!!!!!

eliska_v
25. zář 2009

rennik: Děkuju!! Manžel je pro mě velikánská opora!!
Věřím, že když se zadařilo miminko přirozeně bez pomocí lékařů, takže to vyjde ted znovu a už konečně dokonce!! 😵

dudunidu
25. zář 2009

To víš že jo, Eliku, druhé mimčo na sebe nedá dlouho čekat! 🙂

kuratkol
25. zář 2009

eli: A proč nevyšel baráček ?

eliska_v
26. zář 2009

kuratkol: Baráček nevyšel , protože jsme měli bydlet u našich na chalupě, ale začali jsme se dohadovat kvůli maličkostem, takže zatím zůstáváme v Praze a budeme chtít do roka stavět!! Ale už snad s miminkem... 😉 😵

rennik
autor
27. zář 2009

Ahoj holčiny přeju všem krásnou slunečnou neděli 😀 Copak dneska podnikáte? Já sedím na zadku a odpočívám, včera mi zas večer pořádně tvrdlo břicho 😠 lump jeden.

kualalik
27. zář 2009

Hoj ženy 😵

Jsem utahaná jak pes, ráno jsem uklízela auto a po obědě jsme vyjeli na jarmark. Při zpáteční cestě nás stavěli policajti (vědomě jsme vjeli do zákazu vjezdu=zkratka mezi vesnicema) 😀 to byla prdel takový hezcí dva mladí policisté 😝 😀 a tak hned manželovi sdělili, že mu za to hrozí 2.tis pokuty a jeden bod dolů 😒 udělali si i běžnou kontrolu dokladů, povinné výbavy, apod. A další zádrhel 😅 Auto na mě, techničák na starý příjmení, no jsem kráva 😀 Tak jsem se furt tak zubila, v domnění, že svým bezradným ksichtem celou situaci zachráním 😀 nakonec to zachránil nenarozený potomek 😅 policisté chtěli vše vyřešit dohodou a tak nabídli cenu 300kč a bez bodu 😉 v cajku, že berem.. a pak manžel ještě dodal, že když je ted žena těhotná, že bude mít dost času si oběhat ten techničák,... policista vyvalil oči a řekl: "ježiš, tak jeďte" 😀 😀 😀 oléééééé 😀

lenerka
27. zář 2009

kualalik

dobrá příhoda 😀

dudunidu
28. zář 2009

hahahha. No vidíš, Kualalik, maličký vám zachránil kůži 😉 No však on si tu laskavost brzo vybere zpět hraním fotbalu v bříšku🙂

Já jedu teď za známýma, koupili si baráček, jdeme tam grilovat🙂 Manža je daleko předaleko, přijede až zítra, jsem z toho nervózní, protože už mám "watery". Nějak brzo, na to, že ovu může být až tak 17DC a dnes jsem 10DC. To bude tím maliníkem. Ale už piju poslední sáček, musím zítra hupnout do lékárny a doplnit zásoby. 😅 Tak krásný den!

rennik
autor
28. zář 2009

kualali teda vy se s manžou nezdáte musíte být prima dvojka 😀 😀 😀

kualalik
28. zář 2009

čao ženy 😵

Jojo, my dva s manželem jsme se hledali až se našli 😀 naši přátelé jsou z nás vždycky vedle, si tak rozumíme 😀

Já jsem dneska nějaká vyřízená. Od rána zas lítám kolem baráku, stříhala jsem živý plot, celou zahradu, vyprala snad tunu prádla, upekla koláč, nadělala jablečný kompoty a ted teda odpočívám 😀

blondynka400
28. zář 2009

renník, odpovídám malinko se zpožděním, ale myslím že ano. Brzy to není, je to tak akorát... U někoho se objevují již někdy od 5. měsíce...
Jo jinak maliník nic moc, mně tedy nechutnal, přišel mi ze všeho nejhorší
😝 😀

eli, poškej na první porevizní MS ap ak klidně jeřáb začni užívat, s kontryhelem bych taky počkala do první MS
😉

kualalik, ty jsi teda 😀 . Já mám taky auto ještě na staré přijmení a měnit to nehodlám, pokuď vím, tak k tomu žádná povinnos není. A ještě to nikomu za těch pár mědíců nevadilo 😀

rennik
autor
28. zář 2009

Ahoj blondy díky moc já jsem věděla že nezklameš 😀 😀 😀

No děvčata já jsem asi fakt trhlá ale radši jsem se pomalu začla balit do porodnice, co kdyby náhodou že jo, nechci pak lítat narychlo po bytě a přemýšlet na co nesmím zapomenout. V pátek jdu k tomu doktorovi tak už se těším že se snad domluvíme na tom porodu, byla bych o milion procent klidnější.

Jinak jsem taky dneska trochu pracovala, vyprala jsem asi 3 plné pračky, umyla jsem si okna , vyžehlila plínky, uvařila obídek a teď už taky jen odpočívám, s tím ležením je to katastrofa, já už to nedávám, všechno mám otlačené, prostě mě to neba!!!!!!!! Už aby byl aspoň ten listopad, já snad budu stříhat metr jako na vojně 😀 😀 😀

lenerka
28. zář 2009

renčo

já myslím,že trhlá nejsi
já měla tašku připravenou 2měsíce do porodu
a když na mě přišli kontrakce,tak jsem začla zmatkovat,že mě tam 100%něco chybí 😀

já také furt prala malé prádílko
žehlení mě nebavilo
a to,že jsi myla okna tak to tedy koukám,to já bych se už bála!!!
u nás myl okna včera manžel
a jak mu to šlo 😉 a já jen koukala a odpočívala
spíše pomáhala Kačka 😀

eliska_v
29. zář 2009

Ahojky holky.
rennik: Proč by jsi měla být prdlá??!! To je normální a schvaluju, lepší je být připravená!! 😵

lenerka: jak se jinak máš??
😵

Holky já mám takovou chu´t na sexík, že je to hrozný!! 😅

rennik
autor
29. zář 2009

elis ani mi nemluv my ho teď máme zakázaný, ta představa že spolu nesmíme spát ještě minimálně další měsíc je hrozná 😨 ale z druhé strany chceme aby mimi bylo v pořádku a nešlo na svět dřív takže to dodržujem.

s tou taškou do porodnice jsem to radši ani manžovi neříkala začal by hned zmatkovat jestli se něco děje atp...ještě tam nemám všechno, ale důležité věci už tam jsou, stačí dobalit hygienické potřeby a župan a jsme redy.

Jo chtěla jsem se zeptat budete taky psát porodní plán?? Nám na kurzu říkali že si ho máme napsat, prý aspoň předejdeme věcem které u porodu nechceme...... tak jsme na to s manžou sedli a máme ho hotový, uvidíme co se jak vydaří.

lener my máme okna docela nízko a ty menší horní umyl manža. Na židli bych už nelezla takový kaskadér už nejsem 😀

lenerka
29. zář 2009

renčo

tak to jo
já myslela,že jsi lezla po výškách

já na žádný předporodní kurzy nechodila ani s kačkou ani s tímhle mimčem
ani žádný porodní plán

my naštěstí sexík můžeme 🙂
no uvidíme co řeknou zítra na Gennetu

lenerka
29. zář 2009

eli

máme se dobře
kačka zlobí v normě
mimčo je taky akční

už jsem si koupila první balík Pampersek
a zítra podle toho co nám řeknou koupíme dudlík
Kačka prý chce buď modrej nebo růžovej
tak uvidíme

zítra se určitě ozvu

kualalik
29. zář 2009

Hoj ženy 😵
Tak jsme dneska byli v poradně a vše v cajku. 😉 Máme moc milou a hodnou paní doktorku, vše vysvětlí, dá mi prostor na dotazy, je fakt skvělá 😅 😀 Na krev jdeme 23.10. a další týden do poradny, tak snad bude vše taky v cajku. 😉

rennik, porodní plán určitě budeme psát 😉 hlavně chcu nadstandart 😀 😀 😀 a velkýma písmenama napíšu: Nebrat epidural 😀 kámoška mi poradila, ať si třeba v 35tt zajedu do porodnice, kde chci rodit, vyplním s manželem všechny ty papíry, abych se tam pak při hekání před porodem nemusela tím zabývat 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru