Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
4. říj 2009

Ahoj Miso vítám tě mezi náma 😀

S tím dlouhým cyklem ti moc neporadím, já jsem měla cyklus pravidelný, ale když jsem chtěla otěhotnět začla jsem pít Femigard kapky- jsou to přírodní kapky pro správnou funkci ženských pohlavních orgánů, podporuje otěhotnění, zabraňuje vniku cyst atd... Možná by ti pomohly. Jinak já jsem zkoušela ovulační testy, je pravda že jsem otěhotněla hned první měsíc snažení, ale možná i díky ovulačním testům, věděla jsem kdy mám ovulaci a kdy je dobré se proto snažit. U tvého cyklu bych to právě zkusila, když nevíš kdy je ovu, tohle by ti napovědělo a pokud by jste se v té době snažili možná by to vyšlo.

A těmi HA- Já jsem brala HA taky 6 let pak jsem ji vysadila 3 měsíce před plánovaným snažením a žádné problémy jsem neměla, pravidelný cyklus co 28 dní jako hodinky. Ale u každého je to jiné.

Takže držím palce aby to vyšlo nejdřív 😉

misa1misa
4. říj 2009

Děkuju za milé přivítání 🙂 a gratuluji k těhotenství 🙂 🙂 🙂
...ten femigard, o tom už jsem si někde četla, že je to dobré...dá se to sehnat normálně v lékárně?a ty ovu testy, to je něco jiného než měření BT, viď?...promiň, asi se ptám hloupě, ale tohle všechno je pro mě nové 😕

blondynka400
4. říj 2009

Ahoj holky,

kuratkol, to že jsi dostala MS bohužel neznamená, že cysta praskla, ale bývá to většinou obvyklé. Já bych to nijak neřešila, cysty jsou bežná záležitost, když nepraskne te´d praskne příště... 😉

renník, o jen doufej, že to vyvolání nebude rychlejší, protože i to se někdy stává 😀

kualalik, holka ať je brzy co nejlépe. Ten tlak máš jen dnes nebo normálně? Potom co jsi mi psala tak bych si s tímhle fak nezáhrávala 😉

misa, vítej 😎 HA je hold svinstvo, zvlášť když se začně brát moc brzy (což dle toho co píšeš j tvůj případ) a pak to bohužel chvíli trvá, než se tělo vzpamatuje. Hlavní je že vůbec máš MS. 😉 . Má srovnání cyklu bych spíše doporučovala jeřáb a kontyhel, než femigard. A ovu testy nebo meření BT, aby jsi zjistila, zda ovu vůbec probíhá 😉

rennik
autor
4. říj 2009

miší tak jak píše blondy kontryhel bude určitě dobrý ten jsem používala taky, ale já jsem ho pila při MS protže jsem ji měla moc silnou. Ten femigard není přímo na úpravu cyklu ale na správnou funkci pohl.orgánů, já jsem ho kupovala přes internet, ale v lékárně ho možná taky budou mít. Ty ovulační testy jsou na podobném principu jako těhotenské testy, z moče se zjistí jestli probíhá ovulace nebo ne... všechno je v návodu nemusíš se bát.

blondy fakt myslíš že vyvolání je rychlejší???? Kamarádce vyvolávali porod v 9 ráno a porodila až v 23.55
😲 no doufám že dřív neporodím, při mojí smůle by se tam objevil ten krasavec co jsem ti ukazovala a to by taky chudák Luki z toho šoku nemusel ustát kdyby ho viděl. 😔 prostě se zašpuntuju a neporodím dřív než dojede můj doktor 😀 😀 😀

blondynka400
4. říj 2009

renník, hele to je individuální. Stejně jako některý porod trvá hodinu a jiný celý den... Podle mně se to nedá nijak dopředu moc určit. Ale to co jsi psala je tak průměrná doba na prvorodičku, takže si myslím že by to mělo být ok 😉 . To jo to máš pravdu, to by chudák Luki mohl mít šok a z toho doživotní následky 😀
Jinak ne že bych tě chtěla strašit, já jsem třeba byla taky vovolávaná (moje mátinka mě tedy už dost přenášela 😀 ), a prý jsem se narodila ani ne hodinku po vyvolání, prý to byla hrozná rychlovka 😀 . Ale tenkrát byla jiná doba, ani nevím jestli se vyvolávalo stejnými prostředky jako dnes nebo jinak...

kualalik
4. říj 2009

Hoj ženy 😵

Vítám Míšu 😉 Já osobně na cyklus mám vyzkoušený Jeřáb a kontryhel, doporučuju 😉

Co se týče mého stavu, tak jsem relativně v pohodě. Ale udělala jsem si to sama, páč jsem se včera dozvěděla jednu hroznou zprávu a nějak mě to rozhodilo, až jsem si musela pobrečet ☹

rennik
autor
4. říj 2009

blondy si děláš prdel za hoďku??????, to byl překotný porod nebo co 😲

No uvidíme ale každopádně jsem už pevně rozhodnutá ať už bude porod jakkoliv dlouhý tak bez mého
doktora nerodím, Uvidím co mi řekne na dalšíkontrole to užby měl vznát služby na listopad tak jeden z těch dnů pak budu rodit 😀

blondynka400
5. říj 2009

kualalik, no tak hlavně že jsi v poho 😉

renník, no bylo to trošku rychlejší, ale už to byl třetí porod, takže to je taky něco jiného... Ale říkala, že jí to samotnou překvapilo, jak to šlo rychle a doktory taky 😀 Hold asi už jsem moc chtěla ven 😀

rennik
autor
5. říj 2009

To jo aspoň jsi to mamině ulehčila a dlouho si ji netrápila. 🙂

No kdo ví jak dlouho se to potáhne u mě, každopádně vím že asi 99% ztrávím u porodu ve sprše, vždycky když jsem měla MS a boblelo břicho tak jsem se šla vyhřát do sprchy nebo jsem zalezla pod peřinu a bylo hned líp. A navíc já jsem takový vodník, mám problém z té sprchy vylézt ven, a úplně nejlepší je hodně teplá sprcha- jej to se pak rochním jak prase v žitě 😀 😀 😀

blondynka400
5. říj 2009

renník, to jo 😀
Jojo, tohle ti dopředu nikdo neřekne a plánovat se to plně taky nedá....
Tak já sprchu tedy moc nemusím, po chvilce mě to přestne bavit, radši mám vanu. Na vysoký se mi v ní vždycky dobře učilo, byla jsme schopná tam se skriptama stravit celé odpoledne, jen jsem pak měli hroznou spotřebzu teplé vody, jak sjem si jí pořád připouštěla 😅
Co vůbec ty tvoje otoky, už je vše ok?

rennik
autor
5. říj 2009

otoky mám pořád ale už ne tak šílené, bude to tím že se ochladilo. Ale zlobí mě dneska pořádně to tvrdnutí a poslíček byl taky úžasný a hlavně dlouhý, úplně jsem si vzpoměla na to jaké je to mít silnou MS ( ne že by mi to chybělo) 😖

mě na škole pomáhalo se učit v posteli zachumlaná do peřin 😀

blondynka400
5. říj 2009

renník, tak alespoň že tak... Mně tedy Ms taky nechybí, i když já jsem při ní nikdy problémy neměla 😝

Zachumlaná do peřin? To bych se nic nenaučila, protože bych pořád spala 😀 😀

lenerka
5. říj 2009

jé MS co to je?
to už neznám
vůbec mě to nechybí

já to naštěstí poprvé dostala až ve 14letech
a žádný velký bolesti nebyly a když se dostavily,tak jsem zůstávala doma v posteli s mátovým čajem
a později s ibuprofenem

ale moje MS 3denní byla ok
jen pak jak jsem byla starší,tak byla bolestivější

na kontrakce si moc dobře vzpomínám
snad to přežiju
s Kačkou jsem si užívala 13hodin,ale výsledek stál za to 😉

Renčo nemáš poslíčky nějak brzo?

dudunidu
5. říj 2009

ahoj kočky, teď mě konečně manža pustil k PC, dočtu si vás v klidu až zítra, o víkendu jsme nebyli doma...

Blondy, tento dotaz bude asi nejspíš na tebe, jiného takového odborníka tu asi nemáme 😅, takže:

Potřebovala bych se zeptat na radu - dnes mi Mudr. píchl pregnyl. Zajímá mě, za jak dlouho asi tak vyvolá ovulaci a jestli vlastně ten folík ještě mezitím roste, než ten Pregnyl zaúčinkuje... No a ještě vlastně nevím, jak veliký má být folík, aby to byla ta správná velikost pro opldnění? Ptám se proto, že mi našel folíky dva, jeden 21 mm, druhý 17mm. Zajímá mě ten 17ti mm, jestli stihne povyrůst, prostě jestli se mi znásobí šance na početí během tohoto cyklu? Děkujiiiiiiiiiii 😅 A zítra papaaaaaa kočky! 🙂

blondynka400
6. říj 2009

dudu, pregnyl by měl učinkovat do 72 hodin, většinou ale dříve, počátej spíše den nebo dva. Do té doby folikul ještě roste. Vyloženě správná velikost není, je to inidividuální, ale ohdnoty nad 20 jsou ok 😉 . Jinak správně má praskonut jenom jeden folikul a to ten dominantní, nebo-li největší. Působením umělých hormonů se občas stane, že praskne folikulů víc, ale není to moc prvděpodobné 😉

blondynka400
6. říj 2009

dudu, pregnyl by měl učinkovat do 72 hodin, většinou ale dříve, počátej spíše den nebo dva. Do té doby folikul ještě roste. Vyloženě správná velikost není, je to inidividuální, ale hodnoty nad 20 jsou ok 😉 . Jinak správně má praskonut jenom jeden folikul a to ten dominantní, nebo-li největší. Působením umělých hormonů se občas stane, že praskne folikulů víc, ale není to moc prvděpodobné 😉

rennik
autor
6. říj 2009

lener mě takypřijde že je to moc brzo ale ptala jsem se naší blondy a ta říkala že to na poslíčky vypadá tak nevím. Myslíš že to může znamenat že budu dřív rodit??? Je to taková bolest jako u silné MS trvá několik minut a pak přestane. Objevuje se to třeba jednou nebo dvakrát za den... dneska zase tak nevím 😨

lener a ještě se chci zeptat jak vypadají kontrakce???? jako tupá bolest nebo křeč v podbřišku nebo jak, jen ať vím co mě čeká 😔

jinak já jsem měla MS už od 11- strašný šok to byl!!!!!!!!!!!!!!!!! a byly vždycky silné, dlouhé, bolestivé, prostě jedna radost. Když jsem začla jíst HA tak se to moc zlepšilo, byly slabé třeba jen 3 dny a skóro nebolely, ale když jsme chtěli mimi a vysadila jsem je tak opět to samé, dlouhé............. až mi pomohl kontryhel- díkybohu za to že existuje no a pak už přišlo mimi 😀

dudunidu
6. říj 2009

Blondy, děkuju! 🙂 Když mi píchli Pregnyl před 2 měsíce, tak jsem ovu dostala 2 dny poté, a grafík BT byl vyloženě ukázkový, vše jak má být. Viz http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

Teď je to ale nějaké divné, divná teplota, divný hleník... Hleník byl vodnatý, pak jeden den bílek - ale ještě nebyla ovu, tu mám teprve přece před sebou!, pak ale zas přišel hleník watery a teď dokonce creamy. Před ovu by přece neměl být lotion... Je to divné... Co se týče BT, je pravda, že tento cyklus měřím hůř, s pejskem je to těžké, někdy musím vstávat a venčit a pak se jdu dospat.. Nebo mě probudí kňučením, tak vstanu, jdu hafíka pohladit a pak spím ještě třeba hoďku... No a pak měřím... Takže nejsou úplně stejné podmínky, i když měřím ve stejnou dobu.. Hmmm... 😕

Píšu to asi nesrozumitelně, že...Tady je to vidět: http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

Jsem z toho zmatená.... Navíc víte, co je sranda? Že se mi ten jediný den, kdy jsem měla bílek, přesně shodoval s Jonášem🙂

blondynka400
7. říj 2009

renník, neznamená to, že musíš rodit dřív, prostě se tvoje tělo na to připravuje.... Probíhá to u většiny žen, ale většinou je to natolik slabé, že o tom ani nevědí... Třeba jsi citlivější na spodek 😉

dudu, tak jestli měříš takto, vykašli se na to. To nemá žádnou relevantní vypovídací hodnotu 😖
Tak uvidíš, třeba si v tom bílkovém hlenu spermijky počkají do ovu, vydrží až 5 dní, když je kvalitní 😀

rennik
autor
7. říj 2009

blondy tak to jsi mě uklidnila že nemusím porodit dřív, sice by mi to tak za 5 týdnů nevadilo ale ať si tam pěkně ještě spinká. No a zdruhé strany pokud mám citlivější spodek tak se asi mám na co těšit u porodu 😨

blondynka400
7. říj 2009

renník, nene, to s tím nemá nic společného... 😉 (jo jinak to ber jen tak všeobecně, beru to podle toho co píšeš) 😀
Jojo, taky by mi nevadilo porodit v 38tt, ale zas se říká, že každý den navíc co stráví uvnitř je dobrý... 😅

kualalik
7. říj 2009

Zdar ženy 😵

Vůbec nestíhám, abych se sem jukla. Dělají nám od pondělka zámkovou dlažbu, cca 160 m2, tak že tady dohlížím na práce 😉 buzeruju ty týpky, ať to dělaj pořádně 😀 že prostě koho platím, toho klátím 😀 😀 😀

kualalik
7. říj 2009

a něco jsem pro vás holky těhulenky našla, jestli chodíte nakupovat do drogerie DM 😉

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?q...

kualalik
7. říj 2009

můžou se tam zaregistrovat už maminky s dětmi nebo i nastávající maminky, je tam jen potřeba vyplnit přihlašovací formulář a na mail jim pak poslat kopii přední strany těhu průkajdy nebo poslat poštou 😉

blondynka400
7. říj 2009

kualalik, z tebe je takový dráb, jo? 😀

kualalik
7. říj 2009

blondy, to víš, potřebuju to mít vymakaný 😀 včera mi tu málem blbě kopli stání na auta a tak jsem jim prostě řekla: předělat, přemalovat a šlo to 😀

blondynka400
7. říj 2009

kualalik, teda holka, člověk aby se tě za chvíli začal bát 😀

kualalik
7. říj 2009

taky že se mě bojej hoši 😀
Jdu si dát obídek a pak na tradiční každodenní hodinovou procházku s bafunou, zatím pa 😉

rennik
autor
7. říj 2009

kualalik ty jsi teda pořádná šéfka, ale mám pravdu jak už se něco dělá tak pořádně 😀 😀

blondyajakje vlastně tobě??? ty jo už 24tt to je mazec jak to letí. 🙂

blondynka400
7. říj 2009

renník, no letí to hrozně a to už v pátek začínám 25.... A ty už máš 33 😲 😀
Mně je super, jako kdybych těhotná ani nebyla. Nebýt toho, že už přeci jenom trošku bříško mám a malá je silně výbojná (až mě překvapilo jakou má sílu, žádné vlnky nebo kopanečky jak to většina popisuje, ale ona to má mít holka po kom...), tak si fakt budu myslet že těhu nejsem 😀. Zatím mě všechny těhotenské problémy totálně míjejí, tak snad to tak zůstane, musela jsem to zaklepat 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru