Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
29. říj 2009

renník, já si myslím, že v konečném důsledku si na tom nebyla a nejsi až zas tak hrozně 😉
A taky mi přijde, že se mi zvětšilo bříško, zítra vám dám novou fotečku 😀

To já mám dneska práce dost, ale nějak se mi do ničeho nechce. To víš no, to třeba pochopíme až budeme taky staří, co si celý den povídají, taky to občas nechápu 😀
A ty nemůžeš vyrazit třeba někam na chvíli s kamarádkou nebo tak něco? 😕

rennik
autor
29. říj 2009

to jo můžu ale tady u nás je to trochu složitější s dopravou, autobusy tu jezdí jen 3x denně a to šichtové a pokud nemáš auto tak jsi v ..... a já nemám bohužel řidičák, nějak jsem se k němu ještě neodhodlala, bojím se těch blbých kamionů, kterých tu máme snad miliony!!! a v okolí tady kamarádky nemám, právě že až ve městě kde se nemám moc jak dostat. Ale manžílek mě vždycky hodí když chci takže něco vymyslím až přijde z práce 🙂

jinak já jsem to právě myslela dobře s tím těhulováním jako že jsem to zvládla víceméně levou zadní až na těch pár problémů 😀

na fotečku se už mooooooc těším, taky je mi třeba vyfotit ten můj břuch a pak to tu dám 😀

blondynka400
29. říj 2009

renník, aha, to mi vůbec nedošlo, že nemáš řidičák ☹ . A jezdit hromadnou odpravou není v tomhle stadiu těhu ideální.... 😖
A chodí alespoň nějak relativně brzy? 🙂
Já vím, že jsi to myslela dobře, občas jsem sice nechápavá, ale zas tolik ne 😀 . Jen hezky bříško vyfoť, ať taky vím, jak vypadá pořádná těhulka 😵 😀

rennik
autor
29. říj 2009

chtěla jsi říct pěkně tlustá těhulka co? 😀 😀 😀 😀 😀 to ti ráda vyfotím a večer to sem hodím

jo chodí docela včas, ale dělá na směny takže to není ideální, když má odpolední nebo noční tak se cítím fakt sama a hlavně mám strach že kdyby mě to chytlo tak bude v práci. Sice by měodvezla švagrová nebo tchán popř. sousedka ale bez něho rodit nechci... Každopádně by se mělo blýsknout na lepší časy, v práci by měl v listopadu přejít na lepší místo a dělal by jen na ranní takže by to bylo prima 🙂

blondynka400
29. říj 2009

renník, to jsem tedy říct nechtěla a nezlob, nebo si tam k tobě dojedu 😠 😀
Tak ona práce na směny má svoej výhody a nevýhody...
Z toho si nic nedělje, já budu celý 9.měs sama, takže do porodnice to buď zvládnu odřídit sama a nebo taxík... A nebo je tu tedy taky ta varianata, že se malá narodí krátce před termínem, v termínu nebo lehce po a pak budu mít manžela doma 😀

rennik
autor
29. říj 2009

si dělám srandu, však mě znáš 😀 ale klidně přijeď dáme bezkofeinové kafčo nebo čaj, vidíš mám upečenou i bábovku tak by jsme si pošmákly 😀 😀 😀

teda odřídit si to do porodnice sama- to by jsi byla dobrá, já budu ráda že si v ten moment vzpomenu jak se jmenuju 😀 ale kdoví třeba ti to právě vyjde a manžílek bude pěkně doma a postará se o tebe 😀 kde vlastně budeš rodit tady v Čechách??

blondynka400
29. říj 2009

renník,hm, no bábovku bych si dala, mňam. Ale dneska mi bohužel letadlo neletí, odletělo ráno 😝 😀

No já mám kamarádku co si to odřídila sama, akorát říkaal, že vždycky když na ní šli kontrakce, zastavila, přečkala je a pak jela dál. Ale každý to snáší jinka, takže těžko můžu říct jak to bude 😎
Třeba to vyjde, nevím, neřeším, stejně tohle nikdy nenaplánuješ...

Rodit budu v Praze a vybrala jsem si Krč, přijde mi nejlepší ze všech pražských porodnic...

rennik
autor
29. říj 2009

jo jasně já vím že to nejde naplánovat, já mám taky sice v plánu že budu rodit s mým doktorem na vyvolávačku ale taky nevím jak to bude že jo 😒 třeba mě to chytne dřív, jsem fakt zvědavá na další kontrolu 🙂

blondynka400
29. říj 2009

renník, no snad to dopadně ok 😉
Kdy vůbec jdeš na dalš kontrolu? 😕

rennik
autor
29. říj 2009

jdu 5.11. no už se nemůžu dočkat 😀

blondynka400
29. říj 2009

renník, tak to máš za chvilku.... To já si budu muset počkat ještě mnohem déle...

rennik
autor
29. říj 2009

proč kdy jdeš ty??? 🙂

blondynka400
29. říj 2009

já jdu v podstatě až za 4 týdny. I když měla nějaké řeči, že max. můžu chodit po 4 a mně to vychází, že přijdu za 5 😀 . Ale prostě mi to tak vyšlo, už to bude můj poslední let....

rennik
autor
29. říj 2009

stejně tě obdivuju že lítáš, já vím že to je povolené ale mě by to asi nedalo. Já jsem v podstatě letěla jen jednou do Tunisu a zpátky a poprvé to byl pro mě šok, měla jsem šílený strach alefakt strašmý 😀 letuška se na mě dívala jako bych mělakaždou chvíli umřít 😀 ale zpátky už to bylo fajn, no ale kdybych teď měla letět tak bych se zase asi bála. 😀

blondynka400
29. říj 2009

renník, teď už by tě do letadla nevzali 😀
No já se toho v životě nalétala fakt hodně, takže mi to vůbec nevadí a v podstatě nikdy ani nevadilo. Beru to tak, jamo když někam jedu autem, je že neřídim....
A vzhledem k tomu, že malé to evidentně také nevadí, vždycky si za letu "hraje" jako jindy, neřeším to....

rennik
autor
29. říj 2009

jo jasně ono je to v letadle příjemné, ale prostě jsem měla takový divný pocit, že to spadne a tak 😀 😀 ale zpátky už to bylo fajn.

koukám že nás ostatní zanedbávají 😀 asi jsou všichni zalezli taky někde v teploučku, u nás je totiž pěkně hnusně, lije jako z konve a venku je zima. Jak je u vás???

zrovna tu byla u mě nahoře mm babi a jak viděla připravenou postýlku a koš tak jako,, ježiš co to je,, tak včas??,, vždyť se to má narodit až za měsíc a vy už tu tak vyvádíte 😠 krucinál jsem se zas ale naštvala až je mi zle.... ona tež neví co chce.... každou chvíli mluvila stařikovi za dveřma že jako ještě nic nemáme, a že to naše mimino bude borok, bo ani nemá kde spát a že nemám beztak ani oblečení, za to od mm sestřenice že ta to měla všechno načančané a připravené a krásné a já nevím jaké a my nemáme nic, že se to nehodí atd.... přitom kdyby viděla kolik mám pro prcka věcí tak by to asi nerozchodila, ale chápeš to?? nejdřív říká něco takového a jak už to mámena chystané tak zas remcá že je to brzo..... no já mám snad tlak 200 😠

blondynka400
29. říj 2009

renník, no já to beru tak, že když to spadne, máš to celkem jasné. A to je pro mne lepší varianta, než pak někde ležet půl roku v nemocnici 😀
Jojo, hlavně kde ju kualalik, ta se objevila vždycky.... 😖

Nerozčiluj se... Hele kolik jí je? tohle se snad ani pochopit nedá. Každopádně si s tím nedělej hlavu, řekla bych že je na čase,aby jste měli vše přicyhstané a i kdyby ne, je to vaše věc 😉

blondynka400
29. říj 2009

renník, jo ještě jsme neodpověděla na to počasí... Teď je tu hezky, tak kolem 20 a svítí sluníčko a mělo by to ještě nějakou dobu vydržet 😎

rennik
autor
29. říj 2009

teda to počasí ti fakt závidím, no je jí 77 jo a ještě mě sprdla kde mám normální peřinku, přece to mimino nebudu nosit jen tak. A přitom viděla jen rychlozavinovačku, v postýlce mám klasickou peřovou peřinku, jo a ještě jako to máte všechno do bežova a do žluta??? trochu blbé pro kluka ne?? 😠 bo Zdenička to měla modré a s krtečkama ..... no a co jako,já se snad picnu nebo co....

lenerka
29. říj 2009

ahoj holky

tedy renčo tobě se to blíží do finiše co?
Jak se s manželem těšíte?

rennik
autor
30. říj 2009

Ahoj lener

jojo každý mi to píše že už se mi to blíží ale mě to přijde ještě jako věčnost, už se fakt nemůžu dočkat 🙂 a manžel taky. Ale cítím se dobře takže bych to na nějaký brzký porod neviděla..

blondynka400
30. říj 2009

renník, no tak to to fakt nemáš jednoduché 😀 . Proč by klučík nemohl mít věci béžova a žluta. Já taky nehodlám mít šecho růžové...
Každopádně jak už jsem psala, nic si z toho nedělej. 77 to už lehce senilní, ne? 😝 😀 😀

rennik
autor
30. říj 2009

řekla bych až moc blondy, to víš oni jsou prostě zvyklí žít celý život jen na vesnici, babina nikdy nepracovala, jen kdysi pásla krávy, jak se to dělalo a zastávají takové ty staré názory a nedají si je vymluvit. Už vidím jak mi budou mluvit do výchovy, stačilo jen jak přišla ta sestřenice co má 3 děti ( nepoužívá HA protože děti jsou dar od boha 😨 ) no a mluvila něco o tom že nejlepší pro děti je králičí maso a musí ses ním začínat a babina hned -,, slyšíš co říká, z toho si vem příklad, jak ho budeš krmit atd... 😠 krucinál já si vychovám prcka podle svého a nikdo mi do toho nebude mluvit a basta. To samé dělala mojí tchýni,která mi říkala že z toho byla na nervy. Že mm a švagorvá nechtěli spát v poledne jak byli malí tak je hold nechávala tak a aspoň ževečer šli brzo spát sami a ona měla klid pro sebe. No ale babina jí prý nedala žít, že prostě musí spát a hotovo.... Jako já bych mohla napsat román co se tady někdy děje... Nejvíc mě štve že ona přijde nahoru vyzvídat, pak hned letí za staříkem, všechno mu vyžvaní a mimo jiné volá hned té rodině od sestřenky a taky jim to vyklábosí a ti mi pak volají zpátky co a jak 😠 jako když mi tvrdlo to břicho, to mi taky volali až jsem nechápala odkud to ví.... No hrůza, promiň že jsem se tak rozepsala ale už mě tofakt štve.

blondynka400
30. říj 2009

renník, v pohodě, jen se vypiš..... blbé na tom je, že ti nemám moc co poradit. Jedině aby jsi byla silná a nedala jsi se. Maš v tomhle směru alespoň podprou manžela? Já bych hold uvalila na všechno informační embargo, nic neříakal a hotovka. Navíc bude to tvoje dítě, můžeš si ho vychovat jak chceš a nikdo nemá právo ti do toho mluvit...
Bohužel starším lidem většinu věcí nevymluvíš, tak to bohužel je 😖
Jo, s tím králičím masem, to je pravda 😀

lenerka
30. říj 2009

ahoj Renčo

koukala jsme ,že řešíš barvičky pro Lukáška
žlutá béžová zelená modrá je pro kluka v pohodě
kačenka taky nebyla celá v růžovým
nějak se mě ta růžová nezdála
byla chudák celá v modrým prostě v neutrálním

teď jí ta růžová strašně sluší a už si sama začíná i vybírat co jí mám dávat nebo co jí nedávat
tmavě modrou nemusí
ale na chatě je výborná 😉

no hlavně,že máme modrý kočárek pro dvě holky 😀
to zas budou říkat,to je krásný chlapeček
a to bude mít naušničky a růžové oblečky a ty babky jsou stejnak nějaký natvrdlý 😀

lenerka
30. říj 2009

renčo

já myslím,že je dobře,že si Lukášek počká až do toho 38 nebo 40tt
bude pěkněj hotovej 😉

blondynka400
30. říj 2009

lener, a proč by holčička nemohla mít modrý kočárek? 😕 😀

rennik
autor
30. říj 2009

blondy jo já vím, hold už je nezměním, aspoň že manžel stojí při mě 🙂

lener my jsme si říkali že budou nejlepší neutrální barvy, že kdyby bylanáhodou druhá holčička tak nemusím kupovat celou výbavu novou. Takže u nás převládá ta žlutá, béžová, bílá, zelená, hnědá takové neutralní no 🙂 a s tím kočárekm si nelam hlavu, kamarádka měla chlapečka a měli červený kočárek. 🙂 Mysnad budeme mít buď ten zelenýnebo oranžový, taky neutrál 😀

blondynka400
30. říj 2009

renník, tak červená je taky neutrál ne? Tady dokonce když chceš něco červeného, vždy je to myšleno pro chlaečka....
hlavně žře stojí při tobě, to je nejdůležitější. To se pak hned "bojuje" líp 😉

kualalik
30. říj 2009

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok, abych vám řekla, že si musím dát pokoj na chvíli od koníka. Neberte si to osobně.
Až bude líp, tak se tu ukážu.

Opatrujte se! 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru