• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
ženy čest,

rennik, ale co to tady čtu.. zakazuju ti mít pochmurnou náladu se sebevražednými sklony!!!!!! :grinning: je fakt, že bych spíš teda volila lampičku než se topit v záchodový míse :grinning: :grinning: :grinning: Hele kočko, já vím, že to musím být teď peklo, ale vydržaj... :wink:

Tož já teda zítra začínám 20tt a mimo jiné jdeme i zítra na ultrazvuk. Tatík se už těší, až hádě uvidí a prý se zaměří na oblast mezi nožičkama :sweat_smile: teda ne na moji oblast, ale na háděcí :grinning: :grinning: :grinning:

Murynka psala k nám do diskuze na beremku,že už jsou doma a že nestíhá, páč se i stěhujou :sweat_smile: a psala mi,ať to s těmi pracemi na domě i uvnitř nepřeháním,že ona sama takhle bláznila a pak předčasně porodila v 36tt. Mno a já než jsem si to přečetla, tak jsem zrovna douklízela dvě koupelny :grinning: Ehm, už se budu krotit :wink:
12. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jináč Blondy, skočila jsem na váhu a mám od poslední poradny (29.10.) kilčo nahoře, juchůůůů :grinning:
12. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem debil,... som chtěla sem vrznout odkaz na Murynku a její Sofinku a úúúplně sem na to zapomněla... :fearful: :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=521377&vReferer=/album/myalbums.php%3F
12. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nebojte, netrpím samomluvou :grinning:
12. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kualaik neboj blondy mi to rozmluvila :grinning: ale jinak lampička byla fakt lepší než ta mísa :fearful:
12. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rennik, no tak se mi líbíš :wink:

Já doufám, že dneska se vyspím víc jak 5 hodin. Na dnešek to byla bída :frowning2:
12. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, nejdeš na ten vleký UTZ nějak brzy? :confused: V dnešní době se chodí až po ukončeném 20tt, je to pak všechno lépe vidět...
Dej nám pak vědět co čekáte, ju? Jestli je to ten pořádný chlap
:grinning:
Jo jinak si nemyslím, že by z úklidu nebo z fyzické aktivity někdo porodil dříve. Ale je fakt, že je potřeba se trošku šetřit :sunglasses:

renník, jak je dnes? :dizzy_face:

Jo, jinka jak jsem slíbila, do albíčka jsem dala novou fotečku bříška :grinning:
13. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy čus :wink:

mám pro vás info od Renníka... pokakal se jí počítač, nějakej vir či co, tak že tu teď nějaký čas nebude a kdyby něco, tak mi dá vědět a já vás budu online informovat o průběhu :grinning:

Blondy, ona mi to Mudra spočítala tak, že mám prý jít dneska, tak ti nevím.. uvidíme, třeba to bude všechno vidět a když ne, tak mě třeba pošle na utz do nemocnice :wink: ale nechci předbíhat...
Jináč lobuju za kluka :grinning:
13. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw. Blondy, hezkej břuch :grinning:
13. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, odjíždím právě za našima a asi nebudu na počítači, takže kdyžtak se uvidíme po víkendu! Papa mějte se a ať bříška krásně rostou! :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pusto prázdno :grinning:
Tady máme krásně, tak po obědě vyrazíme asi na výlet než mi muž zdrhne na hokej odpol :wink:
14. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak se tu hlásím po týdení pauze
co je tu nového?
je už renča maminka?
14. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka, ahoj, Rennik je stále 2v1 :wink:
doposud mi nedala vědět, že by rodila, tak tipuju, že ještě čeká :wink:
14. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, dík za zprávu od renníka.... :slight_smile:
Tak co jak jsi dopadla? to se ani nepochlubíš? N :angry: o :grinning: ono postaru se chodí v probíhajícím dvacátem týdnu, ale po novu je to lepší o týdne až dva později. Jen někteří doktoři to jaksi nezachytili. :grinning: Ale zas na druhou stranu já osobně si myslím, že je to celkem jedno....
14. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Blondy

ty jo ty už jsi 30tt
to to letí :slight_smile: a jak se cítíš?
vše v pořádku?
15. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme jak naše Renča dopadne
ale ještě týden má Lukášek čas
a kde pak jí vůbec máme?
15. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už jsem taky docela daleko
strašně to letí

já jsem docela v pohodě
pupík roste
malá kope ,jméno stále nevím
já se snad rozhodnu,až jí porodím

nohy nebolí,ale žíly jsou hnusný
počítám,že 100%půjdu císařem

kačka už je zdravá sláva
a já snad už také
konečně jsem viděla švagrový Barunku
zítra už jí budou 3 neděle je krásná a má 53cm a přes 3,5kg macek
15. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy,v patek na utz si doktor nebyl vubec jisty pohlavim.. Snad pry holčička,pinďu nevidel:slight_smile: ale ruku do ohne by za tu holku nedal. Mame si počkat az pry co plodovka:slight_smile: tento tyden je třetím od odberu plodovky.. Tak ze cekam,ze budou volat co nejdriv..
16. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kualallik, no jo, ono to v tomhle týdnu dost často není pořádně vidět. Hold miminka občas pořádně nespolupracují. Ale ty máš výhodu té plodovky, budeš to vědět na 100% :grinning:
Výsledky budou určo ok, věřím tomu :dizzy_face:

lener, proč by jsi měla jít na císaře? :confused: Kvůli těm žílám? Ségra i když měla honě hnusný křečovky, rodila vždycky normálně, to není indikace k císaři... To je super, že nohy nebolí....
Tak s tím jménem stále se nemůžeš rozhodnout jo? :grinning: To jsem zvšdvá, co nakonec tedy vymyslíš :grinning:
No jo, už 30tt a za chvíli už bude ukončenej :sweat_smile:. Já se cítím pořád super, naprosto žádný problém, jedině když nějde fakt dlouho stojím nebo chodím a mám vyšší podpatky, tak mě bolí záda. A jinak už konečně vypadám jako těhulka, už to nezakryju, i když každý si tady myslí že tak 4 nebo 5 měsíc ne konec 7 :grinning:
16. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje! :wink:
Tak jaký jste měly víkend? My byli s manželem na chaloupce a užívali si sami sebe!
Byl to hezký víkend!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak holky mám dotaz, vůbec nevím teda co to může být!! :confused: Bolí mě už 4 den břicho jako na MS, ale MS skončila, takže to je blbost!! :sweat_smile: No a na ovu mi to příjde brzy!! :unamused: Tak fakt nevím!! :confounded:
16. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, ahojda, no já ti nevím,co by ty potíže mohly znamenat, ale třeba se tělo ještě "srovnává" :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky. Eli, to bohužel taky netuším... Raději si cinkni na gyndu a zkonzultuj to se svým doktorem, ať něco nezanedbáš :confused: Bude to dobrý, ale pro jistotu bych to udělala :wink:

Jinak já už se lehce nasírám, protože cítím, že mi dorazí mrcha, tipuju zítra, max. pozítří. No jo... :pensive: Na druhou stranu teď je fakt blbá doba, třeba to moje budoucí mimi chce přijít až do lepších podmínek :sunglasses:
16. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondyyyyyy ty joooooooo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já teda reaguju asi pěkně opožděně, ale právě jsem se ti šla juknout do albíčka na tvoje bříško a našla jsem tam ten 3D ultrazvuk, to je náááááááádheera :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Úplně mě to dojalo :slight_smile: :pensive: :sweat_smile: Je to kláááááásnej blouček, teda vlastně beruška :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu, dobu si nevybereš.. :unamused: a mimčo přijde... vem si, že my jsme na něho taky rok čekali... :confused:
16. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, kdo si počká, ten se dočká :sunglasses: Věřím, že to jednou vyjde... Ale je pravda, že teď nemáme zrovna ideální materiální podmínky na potomka, ale to se takto nedá brát, důležitá je hlavně láska a té máme na rozdávání i pro paterčata :grinning:
17. lis 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky jdu jen pozdravit píšu od kamarádky můj PC je v opravně :frowning2: ať víte že na vás moc myslím a jsem stále 2v1 :grinning: ale bříško je čím dál níž takže uvidíme jak dopadneme ve čtvrtek, moc mi prosím držte palce, protože kdyby to vypadalo dobře, šla bych v pondělí 23 na vyvolání :grinning: určitě dám vědět kualaličkovi aby vás informovala co a jak :slight_smile: mějte se moc moc moc krásně a držím palečky všem netěhulkám i těhulkám aby se cítily co možná nejlíp v tak hnusném počasí :slight_smile: papa mám vás moooooooc ráda holky moje :grinning:
17. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
renník, už zase máš OPC v opravně? :confused: Ať ti ho pořádně spraví a určitě dej vědět, ak to s teobu je :dizzy_face:

dudu, no to máš skoro měsíční zpoždění :grinning: Ale děkuju moc, to víš no, má být po kom :grinning:
Jinak s tím mimi, jak píše kualalik, mimi přijde až bude jeho čas, a to jestli teď máte zrvna více penízků nebo méně nehraje fakt. Ale tedy musím říct, že jak už zašínám pomalu nakupovat, žádná levnota to tedy není :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eli, tak uvidíš, kdyby to pokračovala, došla bych si k dr. ale jinka bych to neřešila, ono se tělo chová občas dost nevyspitatelně, zvlášť porevizích, porodech a tak... :wink:
17. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, já taky věřím, že mimi přijde až bude mít přijít. Necháme to na osudu a kdyžtak ho trošičku nakopeneme :wink: :grinning: No příští cyklus se budeme ještě snažit, pak přijde pauza od CC a pak možná počkáme jestli se v lednu samy vaječníky nerozjedou a když nic tak bych asi v únoru vlítla na laparku, je to dobrý plán?? :confused:
17. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a s těma oblečkama a vůbec veškerou výbavičkou na mimi potěš pánbůh, to bude aspoň 100.000 ani nemrkneme, že. Je toho tolik co je potřeba koupit... No s trochou štěstí otěhotní přede mnou ještě někdo z rodiny nebo kamarádek a já pak část výbavičky podědím :slight_smile: Haha, to je taky dobrý plán :grinning:
17. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu, myslím, že to je dobrý plán :wink:
K těm penězům, až tolik to ení. to jedině, že by jsi musela mít všechno značkové... :grinning: Já to tedy nepočítala, ale hold se korunky (nebo tedy eura) jenom kutálejí :grinning:
17. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek