Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
4. pro 2009

jojo, kéž bys měla pravdu, ale ty jsi superplodná žena 😀 Ale stím progesteronem mám radost,tos mě potěšila 😅 Já totiž utrogestan fakt nemusela - vaginálně - pak jsem furt jen měnila kalhotky a ani jsem nechtěla moc sexovat, připadala jsem si taková špinavá... ty tablety jsou takové mastné, prostě chuťárna 🙂

pavlisa
4. pro 2009

ahoj holky, hezký pátek přeju 🙂
já jsem dneska 7DPO a kupodivu mám creamy hlen, což jsem nikdy po ovu neměla, teda jo, ale maximálně do 4DPO a pak už vůbec nic až do ms.
Taky mě bolí prsa, ale to je asi PMS..to víte, pořád doufám, že třeba tento měsíc už by to mohlo vyjít 😅
Naštěstí víkend mě zaměstná od případných myšlenek, jestli se to povedlo nebo ne.
🙂

jdu se mrknout, co jste tady napovídali 😉

blondynka400
4. pro 2009

dudu, no to jo. 😀
Mně taky přišel lepší duphaston. Je to v podstatě to samé, ale značně modernější.....

pavlisa, náhodou, ten hleník by mohla být dobrá zpráva 😎

kualalik
4. pro 2009

pavlisa, joooooooooooo že by 😵 na kdy čekáš MS? Třeba už nepřijde 😵

dudunidu
4. pro 2009

pavlisko, kéž by!!!!!!!! Ono se to štěstí nakonec usměje na nás na všechny 😉 😅

pavlisa
4. pro 2009

fuj, dneska při pátku ještě čumím v práci, to už se dlouho nestalo, ani jsem neměla čas odpovědět.

Takže MS mám mít příští středu, většinou už špiním na 12DPO a pak se to další den rozjede.
No jo, ale znáte to, ono to přijde, když to budu nejmíň čekat a ne teď, když si to přeju k vánocům
🙂

ale dneska se těším domů na gaučík a pizzu, jupíí a víkend může začít.
Jak málo stačí člověku k radosti, že?

😀 😀

kualalik
4. pro 2009

pavlisa, tak že tfuj tfuj tfuj ať to klapne a hlásíš příští týden // 😵

My jsme se teď byli projít s bafu, ještě ji uvařím na zítra maso, naložím maso pro nás, ať zítra můžu žehlit 🙄 hrozná činnost, někdy mám chuť si schválně tu šňůru od žehličky omotat kolem krku, aby to bylo rychleji za mnou 😀 😀 😀

dudunidu
4. pro 2009

hahaha kualalik. A co takhle trochu přehodnotit, co se opravdu žehlit musí a co ne? Kromě manžových košilí toho až tolik nebude, ne? Musíš nakupovat oblečení s nežehlivou úpravou! 😀

Jinak já jsem se nakonec "přemluvila" a zasexovali jsme i dnes... Ale hned jsem naordinovala manžovi 3-denní pauzu, potřebuju si oddychnout 😉 , no a aspoň si necháme v úterý udělat nový spermiogram, po 3 měsících užívání Profetylu. Tak snad to bude o něco lepší 🙂

dudunidu
4. pro 2009

pavlisa: no kéž by ti to vyšlo 😅 Jdu se mrknout na FF, jak to tam vypadáu grafů těhulek s hleníkem. nemám zkušenost v tom, jak by se měl měnit po ovu 😕

lenerka
5. pro 2009

tak jak se těšíte na čerta a mikuláše?
byly jste hodné?myslíte,že něco dostanete? 😀

kačka byla zlobivá a takovejch dobrot
si to ani nezaslouží
asi jí to sním 😀 😝 a budu koule,už mě je všechno jedno
musím si obalit nervy

rennik
autor
5. pro 2009

Ahoječky všem 🙂 🙂 🙂

Předem bych vám strašně moc chtěla poděkovat za gratulace a Kualaličkovi za skvělé předání informací!!!!

Jsem tu jen na skok ale nedalo mi to se vám neozvat. 😀 Takže trošku vám popíšu ten svůj den D:
Jak už vám tu napsala Kačka tak mi ráno ve 2 praskla voda a odešla hlenová zátka, konečně vím jak to vypadá 🙂 byla to pořádná šupa, nejdřív mě vylekalo co to ruplo, tak jsem si rychle klekla a začlo to téct a téct a téct, nevěřila bych že je toho tak hodně, a hlavně pomalu odtékala pořád. Přijeli jsme do porodnice s mírnýma bolestma asi co 5 minut, dr mě vyšetřila a říkala že zatím nejsem vůbec otevřená, jen na ten 1cm tak poslali MM domů že to bude na dlouho ať se skusíme oba vyspat, takže odjel a já jsem zůstala tam, ale spát ani náhodou nešlo. Asi ze strachu jsem pořád lítala na záchod.a mezi tím do sprchy, absolutně skvělá věc!!!!Kontrakce byly pořád mírné, pořád co 5-8 minut. Takhle to šlo asi do půl 6, kdy mě přišla vyšetřit dr a říkala že už jsem otevřena na 3cm a že manžel může kolem 8h přijet. Takže dorazil a snažil se mi pomáhat, ale kontrakce začly slábnout a oddalovat se takže o půl 11 kdy jsem pořád byla na 3cm mi dr řekla že je nutné dát oxytocin jinak tam budu do rána. Ale že mi píchnou EPI jinak že to nedám. Sice nevím jak by to bolelo bez toho ale mám pocit že mi epidural nezabral ani náhodou. Když mě napojili na ten oxy tak jsem musela ležet na posteli a furt mi měřili ten monitor a to byl ten problém, vydržela jsem asi jen půl hodiny, držela jsem Honzu za ruku a brečela od bolesti jak želva ☹ tak mě pak na chvíli osvobodili a mohla jsem do sprchy ( to už jsem byla na 6cm) a když jsem se vrátli ze spchy tak už jsem byla otevřená úplně a říkali že můžu začít tlačit,ale zatím jen tak lehce a že mi to možná půjde líp na záchodě, tak jsme tlačili a pak už jsem musela jít na lůžko a začal ten pravý porod. Myslela jsem že to nedám, furt mi říkali tlačte víc, já jsem myslela že už mi vylezou oči z důlku a oni furt tlačte víc, tak mi pak dr tlačila na břicho no a malý byl za pár minut venku. Některé části z porodu si ani nepamatuju, vůbec nevím kdy ze mě vylezl. Nakonec mě ani nenastřihli, jen jsem měla drobné poranění uvnitř takže mám asi 10 stehů ale šití bylo v pohodě, umrtvili mi to takže jsem vůbec nic necítila. Fakt super!!! Každopádně chci touto cestou poděkovat i svému MM, který byl úplně nejvíc svkělý a hrozně moc mi pomohl!!
Ale kdybych to měla shrnout, určitě nejsem z těch kteří říkaljí druhé už nikdy, já druhé mimi časem určitě chci, když člověk zažije něco tak nádherného ikdyž náročného ale za tu bolest to stojí!!!!!Teď jen aby se nám pořádně spustilo mlíčko a jsem úplně nejspokojenejší maminka pod sluncem. Lukášek je strašně hodný ale velký jedlík a já mu moc nemám co dát tak musíme přikrmovat, což mě moc netěší, ale marné já to nevzdávám, určitě bude líp 🙂

Zlatíčka moje určitě sem dám brzy nějaké fotky, ale pořád nemám svůj PC takže se omlouvám že to nebude tak brzy. Všem těhulenkám i snažilenkám držím palečky aby se dařilo co možná nejlíp a brzkým maminkám držím palečky k porodu!!!! Všechny to zvládnete, když jsem to dala já taková poseroutka tak vy určitě!!!!!!!Myslím na vás a všecky ještě jednou moooooooooooooooc zdravím!!!!

papapapa Renča a Lukášek 😉

kualalik
5. pro 2009

Reni, tak tě tady na skok vítám. Jsem přečetla ten tvůj příspěvek jedním dechem 😅 Já se bojím porodu,jak čert... ☹ Ale to si prostě dělám já sama, to moje hlava, měla bych myslet pozitivně, ale furt tak nějak si vzpomenu na to, co mě čeká..
Tak já přeju, ať se pořádně rozkojíte a papáte tu pořádnou smetanu místo příkrmů 😉

lenerka
6. pro 2009

ahoj

no taky si myslím,že mlíčko je to nejlepší co mimčo od mamči může dostat
ale když to nejde tak se nedá nic dělat
určitě to nevzdávaj
pij hodně kojících čají a gravimilk
hlavně hodně jíst husté domácí polévky a kvalitní jídlo
určitě to půjde
já to taky v šestinedělí chtěla vzdát,protože jsem měla rozežraný bradavky a co kojení to šílená bolest
ale manžel pak koupil od Avnetu kloboučky a pohoda
pak byl pidi zánět,ale taky se to dalo
pak jsem kojila do 16měs.a cítím se spokojená,že jsem dělala pro to kojení maximum

neboj to zvládneš
to víš mlíško od maminky je zadarmíko a umělý už něco stojí
ale neboj bude to dobré 🙂

lenerka
6. pro 2009

dneska porodila kámoška syny Petříka v krči
ve 21h včera se odvezla sama do porodnice a v 1h byl malý na světě
takový rychlý porod závidím
ale ona už si užila při tom prvním,takže tento lehlý porod si zasloužila 😉

já jsem zatím v pohodě
pořád 2v 1 a doufám,že tam kočka ještě vydrří
zítra jdu na velký ultrazvuk tak pak se 100%ozvu

asi to bude kristýnka 😀

eliska_v
6. pro 2009

Ahojky holky.
Tak na // to nevypadá, ale MS se taky nechce... ☹ Nevím co se zase děje... Pokud do čtvrtka MS nedorazí v pondělí půjdu na včelku!! ☹ 😢

Rennik: Strašně moc gratuluju!!! 😵 😵 😵

lenerka
6. pro 2009

ahoj Eli

tedy holka ty to máš rozházený?
a ty by jsi pořád chtěla mimčo i když máš novou práci?

eliska_v
6. pro 2009

lenerka: To teda chtěla!!
V lednu začneme s hormónama!! ☹

blondynka400
7. pro 2009

Ahoj,

Renník, tak vidíš že jsi to zvládla holka naše 😵. Mlíčko bude, jen to nesmíš vzdát... Ono to hold občas na začátku chvilku trvá 😉

eli, co chceš brát za hormony? 😕

lener, tak už jsi se rozhodla pro jmén jo? 😀
Jak byla v krči spokojená? Nevíš náhodou? 😕

kualalik
7. pro 2009

čao ženy 😉

Makám dneska jak šroub. Teď tedy odpočívám, ale nechali jsme dělat do podkroví skříně (cca 6 metrů), pak jsem dávala dřevo na topení do baráku a ted se odhodlávám, abych do těch nových skříní něco uklidila 😀 ale hned to asi nebude, páč mám tak děsně těžký nohy 😀

dudunidu
7. pro 2009

ahoj kočkyyyyy!!!

Tak především velká gratulace naší statečné mamince a stejně tak i statečnému Lukáškovi jedlíkovi! 😀 Uvidíš, renniku, že se to brzo srovná a mlíčka bude víc 🙂 A jak jsi na tom psychicky, je to lepší? Prý jsi měla poporodní depku, tak snad už pominula 😕

Kualaliku: hele, dávat dřevo na topení, to nech na drahou polovičku! hezky se šetři! obzvlášť tvé bolavé nohy by si zasloužily položit se na stůl 😀

Eli: je nutné brát hormony? Já tomu teda nerozumím, ale ty jsi mívala ukázkový cyklus, ne? Ono se ti to možná ještě srovná, jen mě napadá, ať do sebe zbytečně nepumpuješ hormony... Já ti do toho nechci kecat, ale pokud to není nutné, tak ať si nerozhodíš zbytečně zdraví... 😕

Pavlisko: jak pokračuje tvoje BT a hleník? 😕 Fandíme a držíme palce ať se obojí udrží! 🙂

kualalik
7. pro 2009

dudu, já jsem si pak hnátky hodila na stůl.. teď tu rovnám věci do těch nových skříní 😉

eliško, já bych počkala s hormonama, jak říká dudu... já docela lituju toho,že jsem je předtím brala,až pak jsem vlítla na přírodní preparáty... zkus přírodní medicínu 😉

lenerka
7. pro 2009

ahoj

tak dneska jsme byli na Bulovce na tom velkým ultrazvuku
a jsme spokojený
na 100%je to holka
a je to obřík má 1,7kg odpovídá 31tt a přitom jsem dneska 29plus 6
takže porodím snad v lednu
doufám,že jí donosím zatím je to v pohodě,ale je fakt,že ona mě čípek nekontrolovala
uvidíme příští týden ve čtvrtek to jdu zas na běžnou gyn.kontrolu

lenerka
7. pro 2009

blondy

ona rodila obě děti v Krči
její manžel je z Kunratic,tak to měli kousek
první porod hnus a tenhle v pohodě
ale jak to tam funguje to mě neříkala,ale snad v pohodě,když tam rodila 2děti 😉

jo jo asi už je to 100%včera nám to odsouhlasila i velká část rodiny

lenerka
7. pro 2009

elinko

proč hormony?na úpravu?já tedy s tím žádné zkušenosti nemám,tak nemůžu radit

dudunidu
7. pro 2009

Eli: já o těch hormonech mluvím z vlastní zkušenosti, nabrala jsem hooodně kilo a taky mi vypadala snad půlka vlasů... přičítám to clostylu.... No a je spousta dalších vedlejších účinků... Takže opatrně.... 😔

pavlisa
8. pro 2009

Holky,
se mnou to vypadá bledě, teplotka nic neříká, já mám ještě v den ms klidně 37,2.
Teď se mi zdá, že po těch tabletkách na štítku mám přeci jen nižší teploty o stupeň, dva než před měsícem..
Hleník je, ale to nic neznamená.
Cítím, že to zítra dostanu, nevím, prostě to tak nějak cítím.

vidím to na jaře na ten CAR.

dudunidu
8. pro 2009

nezoufej Pavlisko, CAR to jistí. A co zkusit IUI? Mně na jaře taky čeká laparka a pak IUI a pak se uvidí, zda-li někdy i IVF nebo se to zvládne přirozeně.

No ale já vám musím holky povědět skvělou zprávu!!! Dnes jsme nechali manžovi udělat kontrolní spermiogram a výsledky mě moc příjemně překvapily !!! Dostali jsme se do normy!!! 😀 Musím tu právu rychle poslat Blondy, ať mi potvrdí, že opravdu je vše v cajku a došlo ke zlepšení. Ať žije Profertil!!!!! 😀

lenerka
8. pro 2009

dudu dobrá zpávička 😉

lenerka
8. pro 2009

kdepak máme ostatní holky?

kualalik
8. pro 2009

ahoj holky, stále žiju v jednom shonu 😅 dneska jsem dopoledne byla na nákupech, ufff 😖 mám to za sebou 😉 pak jsem odpočívala, potom jsem třídila hadříky do nových skříní a jsem ráda, že je večer, že budu odpočívat 😵

dudu, téééééééééééda, tak to je supééééééééér zpráva 😵 mám moc velkou radost, že spermio je v normálu, to je fakt skvělý, jsem ráda holka 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru