Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
8. pro 2009

děkuju holky 😅 Fakt se mi ulevilo. Stačí, že musíme řešit můj zdravotní stav, tak aspoň manža to teď jistí 🙂
Kualaliku: dětské hadříky jsi nakupovala nebo těhotenské? A holky, jak to vlastně máte s těhu módou? Já se v tom zatím moc nepohybovala, jsou k dostání dobré moderní věci nebo jen stany? 😀

kualalik
8. pro 2009

ženy, tak Gab to má za sebou 😀 tedy už jsou i doma 😀

dudu, já jsem hodně dobrých věcí, např. hlavně kalhoty kupovala tady v bazárku a novější společenské jsem si koupila od Windstaru, ty mám dvoje 😀 prozatím to stačí, extrémní velikosti typu XXXXXXXXXXL budu nosit asi od ledna do března 😀 jen se mi ty těhu hadry zdají dost drahý 🙄

gab123
8. pro 2009

Ahoj holky taky už mám porozeno podívejte se na fotečky.Porodila jsem 3.12.po vyvolávačce.Koukněte do natalart plzen a na poslední straně popisuju taky porod.

reník úplně mi to pri pomíná můj porod kontrakce šílený,ale jen hodku tlačení už byla brnkačka,ale hodinka na umření 😀 ted se tomu směju,ale druhý si taky pořídím,ale už budu vědět do čeho jdu....

kualalik
9. pro 2009

Gabi, gratulace největšííííííí posíláme 😵 To vyřizuje i Rennik, jsem ji tu radostnou zprávu včera písla 😉

Jinak Renča se tu asi odpol zastaví a poví vám nějaké novinky 😉

Mě dneska není nějak dobře ☹ trápí mě krk a tak kloktám, jím ovoce a odpočívá. Snad to bude brzy za mnou ☹

lenerka
9. pro 2009

ahoj Gab

tak to je super,že už máte Lukáška doma 😉
je krásnej

je pravda,že jsem se prvního porodu nebála,protože přesně ,jak píšeš nevíš do čeho jdeš
teď u toho druhýho se fakt bojím
hlavně těch bolestí
tak snad bude vše ok
už se mě to taky docela blíží
po vánocích začnu balit tašku 🙂

lenerka
9. pro 2009

ahoj kualalik

tak já baštím na kila mandarinky jablka,abych měla vitamíny,když je tak kačka pořád nemocná
opět rýma a kašel
ještě jsem to nečapla,tak snad doufám,že to nechytnu
rýma by mě navadila,ale ten kašel je špatnej
mimčo nesnáší,když mě lítá břicho 😀

odpočívat se musí i to počasí tomu nasvědčuje
na Renču už se moc těšíme 😉

kualalik
9. pro 2009

Lenerko, ahojda, no já mám takovej divnej stav v krku 😅 už asi dva dny... a manžel ted přijel na oběd domů a říká mi,že jsem nějaká zelená... ráno mi tekla krev z nosu, tak že jsem nastartovala rýmu, huráá, bolely mě ty dutiny nad očima jak čert ☹
Já kdybych mohla, tak si vezmu na tu moji pochroumanou imunitu léky, ale ted je nesmím, tak trpím 🙄

Venku krááásně, sluníčko, to je bájo... ale bacily se v tom teple množej strašně rychle ☹

lenerka
9. pro 2009

jé u vás je sluníčko?
tak tady dneska ani nevykouklo
a co sníh ještě není co?

manžel jede zítra do Rakouska lyžovat
tam sníh 100%bude
no ségra je alergik a taky nesměla v těhu ani při kojení brát žádné léky a pořád byla chcíplá

no já vypadám taky krásně
kruhy pod očima z nevyspání,ale jinak to jde 😉

kdepak máme Blondy?
že by se už pomaloučku chystala do Prahy na porod?

rennik
autor
9. pro 2009

Ahoj zlatíčka jdu vám v rychlosti popřát dobrou noc, dneska mi to nevyšlo ale zítra snad bude víc času a napíšu něco víc, ale aspoň ať víte že na vás myslím!!!! Jdu chrupat jsem unavená jak kotě 🙂 ale příjemně.papa

kualalik
9. pro 2009

Lenerka, jojo,tady celý den svítilo sluníčko, bylo krásně, ale mě to bylo k ničemu 😒 Ale už je mi relativně líp.
Ty umeboši švestičky mi fakt pomáhají, jsem se byla optat ve zdravé výživě co na to a paní opravdu poradí,co se v těhu může či ne (poradí líp než v lékárně) 😉

Blondy myslím si už asi odcestovala směr ČR. Četla jsem v jiné diskuzi 😀 Asi bude mít horší přístup na net, uvidíme. 😉

Rennik, sladké sny a klidnou noc. Jsem ráda, že je Lukášek tak hodný a že tě nechá vyspinkat. To je hodně velkej luxus, že se budí za noc jen 2x 😉 A s tím mlíčkem je to taky super, no vidíš, čím dál lepší 😵

lenerka
10. pro 2009

ahoj renčo

koukala jsem na fotky Lukáška
je sladkej a vypadá jako andílek 🙂
kačka byla taky zaltíčko cca 14dní pak to začlo 🙂 ale 2x za noc jsem stávala pořád což je super
někdo stává celou noc,to by mě asi kleplo

tak se budeme těšit na zprávičky od vás pa pá

lenerka
10. pro 2009

to je divný,že by se tady s náma ani nerozloučila?
no uvidíme,třeba se ještě do porodu ozve 😉

kualalik
10. pro 2009

Lenerka, já si myslím, že se Blondy ozve 😉

Dneska máme v práci vánoční večírek, tak zvažuju, zda tam jít 😒

dudunidu
10. pro 2009

kualali: tak jak se s rozhodla? 😕

dudunidu
10. pro 2009

Holčiny, chtěla bych se vás těhulek těhulek zeptat na jednu věc - jak se liší bílý těhotenský výtok od klasického hlenu creamy alias lotion? Já teda žádný zatím nemám, ale abych v tom měla jasno 🙂 Děkuji!!!!!!!!!!!

eliska_v
11. pro 2009

Ahojky kočky.
Dlouho jsem tu zase nebyla, ale doopravdy neni čas... 😒 )

Jinak u mě MS nic, ale když jsem dělala testík 30DC, tak byl negativní, takže těhu doopravdy nejsem! ☹ Akorát nevím co teď!! Zase jít na včelku nebo počkat a uvidí se .... 😕 nevím holky! Co by jste dělaly vy?

Děkuju a možná se večer zastavím!! 😉
Papa kočky moje 😉

lenerka
11. pro 2009

ahoj Eli

no já nevím,vždyť jsi včeličku dostala už minulý měsíc né?
já bych ještě počkala a uvidíš no
tak snad MS dorazí sama

kualalik
11. pro 2009

Ahoj ženy 🙂

Dudu, na vánoční večírek jsem šla a bylo to dobré rozhodnutí 😉 Byla jsem ráda, že jsem se se všemi viděla, popovídala, dalal si dobrou baštu a o půl 11 jsem byla doma 😅
Co se týče toho výtoku. Já když jsem byla těhu,tak jsem ho prostě na začátku měla strašně moc 😅 Myslela jsem si,jestli nemám zánět, ale Blondy mě pak usvědčila v tom, že to může být příznak těhu. Je ho prostě moc, hustý, bílý 😅 😀

Eliško, já jsem kolikrát čekala až do 40DC, zda mrška přijde či ne. Pak jsem šla k mudře a ta mi píchla Agolutin. Ten nevadí ani v případě ranného těhotenství. A nevěš hlavu, čistí se ti tělo a vyrovnává po tom zákroku 😔 😉

Jinak mám vyřídit pozdravy od Renči. Nemá to teď doma lehké. Né že by se dělo něco s Lukáškem, to ne, vše je v pořádku... ale Renči maminka prodělala operaci, docela závažného charakteru, a tak má Renča teď o starosti více. Snažila jsem se ji povzbudit, ale vím, že to teď nebude mít lehké 😔 Obzvláště teď v čase vánočním ☹ Až se jí na duši udělá lépe, tak se tu ukáže...

lenerka
11. pro 2009

ahoj Kualaličku

děkujeme za zprávičky od Renči
moc na ní myslíme a snad bude mamince brzy dobře
vím,jaký je to dobrý mít rodinu okolo sebe v šestinedělí

lenerka
11. pro 2009

ahoj

tak to já mám výtok celý těhu,ale naštěstí je to jen ten těhu výtok bez léků a bobulek
jen doufám,že nebudu mít ten bacil co jsem měla při kačce bojím bojím
na kontrolu jsu až příští čtvrtek a nechám si udělat ve 32tt stěr 😉
příští týden mě čeká EKG a ještě odběr krve a moči
tak snad bude vše v pořádku

cítím se dobře
malá kope a křeče josu s magnesiem lepší 😉
ale fakt ho beru 3x denně

nevíte někdo proč se magnesium může brát jen do 36tt????díky

kualalik
11. pro 2009

lenerka, ahoj, já mám taky ten výtok po celou dobu těhu.. doktorka mi udělala stěr a prý vše v pořádku, tak jsem si ulevila 😉
Myslím si, že magnézko se nemůže brát po 36tt proto, že pak prodlužuje (tlumí kontrakce) a komplikuje porod 😒

lenerka
11. pro 2009

aha
tak to si na to musím dávat pozor
díky moc 😉

dudunidu
11. pro 2009

Moc děkuju holky za info o výtoku 🙂 To zní děsně, tahle věta🙂 No Rennikovi se to teda sešlo všechno dohromady, chuděrka... Ale pohled na vytouženého Lukáška jí určitě vždy nakopne novou energií 😅

blondynka400
12. pro 2009

Ahoj holky,

lener, to tedy máš obříka 😕 . Tak že by jsi mě ještě s tím porodem předběhla? 😀
Jinak s tím magnézkem ti odpověděla už kualalik, přeně tak, tlumí kontrakce, takže max do 36tt 😉. Ale přestat ho brát dřív se zas nedoporučuje 😉

Takže já se hlásím z čech. A tedy jak jste si mohly myslet, že se ani neozvu, tedy holky 😠
Cesta byla ok, až mě to překvapilo... Je tady tedy pěkně hnusně, budu si muset zvykat a tedy ne jenom na počasí, přijdu si tak divně, je horzný jak si člověk rychle odvykne...
Net jsem pořešila, takže tu budu s vámi a nic se nemění. 😎

kualalik
12. pro 2009

Ahoj Blondy,
já jsem si myslela, že balíš a následně cestuješ do ČR a že se tu později ukážeš 😉 Hold zima tu je a přituhovat ještě bude. Já jsem byla dopoledne s dětma krmit kachničky a malej se mi málem vrhnul hlava nehlava do rybníčku 😀 Ale dobrý. Pak jsme si dali řízky s bramborovou kaší a teď odpočívám. Odpol jedu ještě pořešit nějaký dárky. Manžel maká s chlapama venku, tak jim vařím gročky.

Já mám pěknej chrchlák. Koupila jsem si Stodal a moc mi pomáhá. Rýma se taky rozjela, tak že jsem v takovým rozpoloženým stavu. 🙄 😀

eliska_v
12. pro 2009

Ahojky holky.
Přeji krásný víkend! 😉
Za dnešek jsem napekla dva druhy cukroví a zítra se pokračuje!! 😉 V týdnu nestíhám takže víkendy to jistí!! 😵
Jinak nevím proč mám chvilkama pocit, že jsem těhu... Krémový výtok celý týden 😵 , ale zase bříško bolí jako před MS... 😒 Takže nevím!!
Testík si udělám v pondělí ráno pokud dřív nedorazí MS!! 😉 😵
Tak na mě myslete... 😉

lenerka
12. pro 2009

Ahoj Eli

jsi šikulka s tím cukovím
to víš,že na tebe budeme myslet,snad to dopadne vše dobře a MS nedorazí!!!

lenerka
12. pro 2009

ahoj Blondy

vítám tě v Praze 😉
takže už jsi se zabalila a připravuješ se na porod?
a jak dlouho tu budeš po porodu?

no jestli jsi koukala na počasí,tak tu budeme mít fakt zimu brrrrrrr 😖

a manžel bude u porodu?

no jo máme obříka
taky už ty calibrum mami beru jen když si vzpomenu
raději baštím ovoce a zeleninu
fakt bych nechtěla porodit 5kg dítě ježíííš 😀

blondynka400
12. pro 2009

kualik, no ty víš prostě všechno 🙂

eli, že by, hlavně dej vědět 😉

lener, no že se připravuju, takhle bych to nenazvala 😀
Jak dlouho tu budu nevím, záleží, kdy se malá narodí a zda bude vše ok. U porodu nebude, nechci ho tam, samo bych byla ráda, kdyby zrovna v tu dobu byl v Praze, ale tohel se dá těžko plánovat. Takže když se plus mínus malinkatá trefí do termínu tak tu bude, když to bude dřív, tak bohužel ne....

5 kilčo by jsi dala, ne? 😀 😀

kualalik
12. pro 2009

blondy, tssssssssssss, no dovol drzoune 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru