Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
14. pro 2009

blondy, vzala jsem to mopem, tak že žádná ohejbačka 😉

blondynka400
14. pro 2009

kualalik, tedy můžu ti říct, že mě ten mop teď hrozně vadí, bolí mě z něj záda 😝

kualalik
14. pro 2009

fakt? Já k tomu mám takový to, jak to do toho vždycky namočíš, scvakne se to, vyždíme tu věc obdélníkovýho tvaru a hotovka, jedu dál 😀

blondynka400
14. pro 2009

kualalik, no to já taky. Ale stejně se musim lehce ohnout, ty tyče dělají jen pro malé 😀 . A jen počkej až ti bude bříško těžknout, ohýbání není na záda nic příjemného 😅

lenerka
14. pro 2009

tak to já už doma neuklízím
musela jsem zapřahnout manžela
takže luxuje a vytírá 😀
ještě bych ho potřebovala na žehlení,ale do toho se mu už nechce,takže budu muset sama
mám toho zas horu,takže postupně

teď jsme se vrátili z nového bytu,ale tam jsme uklízet musela,je to tam veliký
tak jen WC a chodbu
a zítra pokračování,snad tuhne noc přežiju a vyspím se

blondynka400
14. pro 2009

lener, dávej na sebe pozor... Ať ti tam malá ještě chvíli vydrží 😉

lenerka
14. pro 2009

no to tedy musí 🙂

lenerka
14. pro 2009

teď jsi na řadě ty a pak až já
jasný!!!! 😀

blondynka400
14. pro 2009

lener, no jasný, tak uvidíme, snad to tak bude. Přenášet nechci 😀

lenerka
14. pro 2009

to je jasný,kdo by to chtěl
ale u prvorodiček 10dní nehraje roli
třeba počkáš na mě
ještě jeden termín mám 12.2 😉

blondynka400
14. pro 2009

lener, to ti můžu říct že nepočkám. 😀 To si radši nechám porod vyvolat 😀
Navíc teď podle nejnovější metodiky ani nenechají více než 10 dní přenášet 😉

lenerka
14. pro 2009

jo jo já vím taky,že max.nechávají 10dní
no uvidíme
ale už jsem se docela uklidnila a už nemám pocit,že by ta naše divoška měla vylést dříve
tak uvidíme co mě řeknou ve čtvrtek

blondynka400
14. pro 2009

lener, tak to je dobře, jen ať is tam hezky bydlí.... 🙂

lenerka
14. pro 2009

no co jí tam chybí že?
jen ať si tam je v klidu,pak už jí Kačka nedá pokoj 😀

blondynka400
14. pro 2009

lener, já bych řekla že jí tam nechybí nic 😀
No uvidíš, jak jí snese... Ale jako tříletá by to už i mohla docela pochopit.... 🙂

kualalik
14. pro 2009

Tak jsem holky zadělala těsto ještě na jedno cukroví, zítra si zase máknu 😀 Ale sedím na barový židličce a válím, vykrajuju, zdobím, jen do trouby se musím ohnout 😀

Lenerko, jak velký byteček máte?

kualalik
14. pro 2009

ženy, pamatujete na Terecku? 😕

Tak porodila 13.12. holčičku Beátku 3480g,51cm 😵

blondynka400
14. pro 2009

kualalik, pamatuju a vím to. Náhodou jsem si toho někde všimla, v nějaké tabulce....

kualalik
14. pro 2009

se tady rodí jak na běžícím páse 😀

lenerka
14. pro 2009

kualalik

te´d máme pidi 2KK
a nový je 4KK 😉

lenerka
14. pro 2009

terecku
si matně pamatuji,ale pak už k nám nechodila co?
takže další ženská na světě 😉

lenerka
14. pro 2009

holky a nevíte některá co se děje s Luciaskem 001?
už je ve 37tt

kualalik
14. pro 2009

lenerka, nedávno (čt nebo pá) jsem četla v nějaké diskuzi, kde luciasek psala, že má malej odhadem snad 3,5kg 😕 😅 že byla na utz a tam jí to doktor říkal.. tak že asi se má dobře 😵

Týýýjo,tak to se stěhujete do krásnýho velkýho bytečku. Budeš mít do něho co dát? 😀 Já pamatuju,jak jsme se stěhovali z 4kk do 2kk a věci jsme tam všechny absolutně nenarvali 😀 když to je obráceně,jako ve vašem případě,tak to bude pohoda 😉

blondynka400
15. pro 2009

lenerka, já o luciaskovy nic nevím, ale třeba ji potkám v porodnici, i když nevím, zda bych jí jen podle fotky poznaal, ale možná ano 🙂

kualalik
15. pro 2009

čao ženy 😵

Tak jsem si dneska ráno o půl devátý v posteli plánovala, co všechno dneska zvládnu a ... tydýt, drčel mi telefon, že mám být za 10 min u kadeřnice 😅 Heee, absolutně jsem na to zapomněla. Ještě že mám tak skvělej organizér v tel. 😀 Jsem byla během vteřiny venku, snídala jsem za běhu, čaj v ruce 😀 to musel být na mě pohled 😀 a domů jsem se dostala až v jednu 😀

Dneska mám flákačku 😉 Ale navečer budu asi péct..

blondynka400
15. pro 2009

kualalik, máš nový sestřich, jo? 😀

Já mám zas dnes radost, podařilo se mi domluvit s pediatričkou. Vyjde mi plně vstříc a byla hrozně milá, dokonce i malé už založila kartu 😀

rennik
autor
15. pro 2009

Ahojky holky
jdu vás jen pozdravit ať víte že na vás myslím, jak už vám psala Kualalik tak teď doma prožívám nelehké období se zákeřnou nemocí maminky, která se objevila náhle a všichni jsme z toho úplně špatní takže se tady asi nebudu moc ukazovat ať vám nepřináším špatnou náladu ale myslím na vás a až bude lépe určitě se ozvu, mám vás ráda!!!

luciasek001
15. pro 2009

Ahoj ženy, tak jsem se sem konečně dostala. Zatím jsem ještě stále 2v1, dneska jsem byla na kontrole. A rodit se prý ještě nechystáme. Sice mě mrňousek zkouší už od pátku asi co vydržim. Řikal nám doktor, že to vidí tak na 2 týdny maximálně a bude se asi rodit 😅 Tak jsem na to zvědavá jak to dopadne. A jak se tu všichni máte?

blondynka400
15. pro 2009

renník, tak ať je brzy co nejlépe 🙂

luciasek, tak to jsem tedy taky zvědavá, hlavně nám pak dej vědět 🙂
A jak jsi zatím v Krči spokojená? 😕 Já tam zajdu asi začátkem příštího týdne na takovou tu registraci a první kontrola mi vychází po vánocích....

luciasek001
15. pro 2009

blondy, v Krči jsem byla sepsat porodopis, nějak je nic moc nezajímalo, objednala mne na tento čtvrtek. Ale nepůsobí to na mě příjemným dojmem. Takže tam nakonec nepůjdu a jdu do Neratovic. Už jsem tam byla na 2 kontrolách a jsou všichni velice milý, vysvětlí, ukážou takže paráda. Zatim chválim. V krči mě ženská sprdla hned mezi dvěřma, přitom dřepí v recepci, že jsem si jako na to sepsání dovolila přijít ve 12.45 když to dělají do 13.00. Prostě tomu personálu úplně nedůvěřuju a to by nemělo být si myslim. Tak at dobře pochodíš.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru