Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
22. pro 2009

luci: Děkuju moc...Snad brzy budu těhulinka!! 😉
A TObě přeju a´t máš miminko brzy u sebe!! A jste oba zdraví!! 😉 😵

luciasek001
22. pro 2009

blondy, cca to trvá 50 min. Ale když se na to šlápne a půjde do tuhýho tak bych to tipovala na 35min. Uvidíme
eli, děkuju budeme se snažit, ale moc se mu/jí ven nechce 😅

matava
22. pro 2009

luciasku, dik..tak to je daleko...zustavam tedy vyberem u apoli..i kdyz mozna Krc..ale to je jeste daleko...
blondy, presne tak..uz se moc tesim az se budu moct zase aktivne zapojit do debaty...o miminku mluvime stale, hrozne se na ne tesi...trebas jdeme centrem Prahy a on se zastavi u vylohy a ukazuje mi nadhernou lampicku ve tvaru motyla do detskeho pokojicku...ja mu na to zezacatku rikala at prosim pocka s timhle nadsenim, ze jsem ted "utekla" z umeleho oplodneni, ze je to hodne cerstve a citlive tema, ale on me hned tak kraaaasne obejme a rekne, ze vsechny trable spolu zvladnem a abychom se pak nedivili, jak to pak trebas pujde rychle, ze je dulezite si vzpomenout, kde se nam ta lampicka libila, aby ji sjel hned koupit 😉 no proste pitomost, ale uzivam si to..jen si nejdriv musim zvyknout na ten pocit, ze se konecne nekdo o me stara atd...a taky me strasi jeste ten rozvod.. nechci byt tehule a zaroven podstupovat ten stres ze soudu atd 😒

blondynka400
22. pro 2009

matava, jé to je tak hezký, žek onečně píšeš něco pozitivního.... 😵
hlavně to neuspěchejte, na všeechno je času dost 😉

luciasek, tak to docela jde... A myx když bude nejhůř, můžeš si zavoalt sanitku, ta to zvládne ještě rychleji 😎

matava
22. pro 2009

blondy, budu se snazit 😉 my se bavime i o tom, ze chce byt se mnou u porodu, ze me v tom samotnou nenecha ani omylem..a na vsechny kontroly me bude vozit, teda pokud nebude mit meeting nebo tak...nekdy se zarazim a rikam si, ze je to az moc pohadkove....babca mi vylozila karty a v obou mam lasku, radost a chlapa, ktery mi bude oporou.. 😉 rikala i nejake osklive veci, ale to k zivotu patri a na to ted nechci myslet...
no a kdyz spatne odhadnu ovulku, tak trebas fakt budu tehotna jeste letos jak mi predpovedela ta jasnovidka nekdy pred dvema tremi mesici...sice nerikala nic o rozvodu ale jasne rekla, ze na umele urcite nepujdu a miminko je za rohem..coz kdyz zhruba tyden po tom nam doktor rekl, ze je to u manzela v prcici kvuli vrozene vade, tak jsem to fakt nechapala..no a tadaaaa..ubehlo par tydnu a situace je uplne jina..
zaverem = strasne se to ve mne pere= na jednu stranu si ted chci s novym chlapem jeste uzit zivot bez miminka, parit a cestovat atd stejne jako cely tenhle mesic..na druhou stranu se nedokazu tak rychle odprostit od touhy mit miminko, bylo to ted hodne intenzivni jeste s tema hormonama a tak...no nic..vzhuru ke krasnym zitrkum a teseni se na vase miminka 😀

blondynka400
23. pro 2009

matava, zasloužíš si to....
No je to otázka, já bych asi počkala, alespoň nějakou dobu, ale to umsíš vědět ty 😉 . Každopádně nezapomeň, že by bylo problém s otcovstvím, protože takhle a ještě nějakou dobu po rozvodu by byl automaticky otcem tvůj bývalý manžel a není to pak úplně legrace.... 😉

lenerka
23. pro 2009

tedy ženský vy jste se rozkecaly 😉

luciasek001
23. pro 2009

Ahoj holky, přejeme vám všem krásné prožití Vánoc, bohatého Ježíška a hlavně pohodu a klid. Pokud bychom rodili tak dám po Katce vědět co se děje. Ale doufám, že na Vánoce rodit nebudeme 😅 Mějte se krásně.

lenerka
23. pro 2009

ahoj luci

holka drž se
nebo mimčo tě nechá o vánocích v klidu i na nový rok a pak už vyleze 😉
takhle jsem to taky měla při prvním mimču naplánovaný a docela to vyšlo 😉
24.25,jsem bala doma pak porodnice a 30.12.už nás pustili domů.,takže pohodička 😉

blondynka400
23. pro 2009

luci, tak uvidíš, jak ti to vyjde, každopádně určo dej vědět.

Jinak také všem přeji krásné vánoce 😵

kualalik
25. pro 2009

Hezký večer ženy 😀

Tak co Ježíšek u vás? U nás jsme byli všichni asi moc hodní, i malá, páč už i ona dostala plno dárečků 😀
Ale jinak vánoce takové, že jsem křísila manžela (zkolaboval mi u večeře) a dneska jsme skončili na pohotovosti. Leží v posteli a odpočívá. Jsme ráda, že to nemá nic od srdce (jeho otec má anginu pectoris). Ale v pondělí ho čeká interní vyšetření, snad to bude vše ok. Tohle bylo asi od skříplého mezižeberního nervu. 😒

Tak že máme "veselé" vánoce 😅

matava
27. pro 2009

Ahoj Kualalik, tak to me mrzi...to musela byt stresova situace... 😒 ale za par let to budete mit jako historku k vypraveni, jak jste travili letosni Vanoce.. 😉 mamka zas po dlouhe dobe bylo o Vanocich zdrava..predesle tri ctyri roky nazpet byla bud v nemocnici nebo kvuli nemoci uplne vyrazena z provozu...ale zas ja si vymyslela rozvod, aby svatky nebyly zas tak "normalni" 😉 kazdopadne u nas vse v pohode, svatky travim na preskacku s rodinou a mym staronovym chlapem 😉
at je manzilkovi co nejdriv zase dobre! 😵

lenerka
27. pro 2009

ahoj kualalik

snad bude manžel brzy fit
pak napiš,jak jste dopadli na vyšetření
držíme palečky

to je dobře,že Maruška dostala dárečky
si to zaslouží,když je u maminky v bříšku hodná 😉

blondynka400
28. pro 2009

kualalik,ty máš tedy zas story.... 😖 😀
Malinkátá dostala taky dárečky, tedy oficiálně jsem to dostala já, ale je to jasně pro ní. Já jsem na to nějaká velká 😀

matava, tak hlavně že je vše ok 😉

lener, co ty, jak se cítíš? Mně už se to nějak krátí, nějak to hrozně rychle uteklo 😅

kualalik
28. pro 2009

Hoj ženy 😉

Tak manžel sedí od rána u doktora. Doktor tam nemá sestřičku (je nemocná),tak tam je sám a lítá a neví,kde mu hlava stojí. 😅 Uvidíme, s čím muž přijde. Ale volala jsem doktorovi,vše mu vysvětlila a nadiktovala,jaká vyšetření požaduju. Jeho otec má totiž anginu pectoris a tak se chci vědět,jak to vypadá u muže. Na to,jak sportuje, se mi nezdá ten tlak 160/90 😒

U mě celkem dobrý jen jsem dneska nespala od 3:15 do 5:00 😠 cejtím,jak mi pracuje pánev 🙄 hrůza... a už teď mě tlačí mrška na žebra... (já je po tom úrazu mám totiž zvláštně srostlé) 😅

Lenerka, co Kačka a vánoce? 😵

Matava, si ale dokážeme ty svátky zpestřit což 😀

Blondy, tak už stříháš metr? 😀

blondynka400
28. pro 2009

kualalik, no to už je slušná hypertenze na mladého člověka.... A zvlášť jestli je to sportovec. Hlavně ať na něj pořádně mrknou 😉
No je počkej, až trošku povyroste, to si ještě užiješ 😀
Tak ještě ani ne, já jsem pořád nějak v pohodě, jen ať si tam ještě chvíli bydlí 😎

kualalik
28. pro 2009

blondy, no právě, trochu mě to děsí, ten jeho stav 😒 teď mi psal sms, že v té čekárně asi zemře dřív než na něj doktor koukne a bude to vyřešený 😀 trdlo 😀

Ty jo,tady zase nakydalo přes noc a furt kydá 🙄 Už abysme byli ve čtvrtek na horách 😀 Těším se na tu bandu lidí 😵

Jak já bych brala už 36tt 😅 😀

blondynka400
28. pro 2009

kualalik, takže klasický chlap 😀
Uvidíš, co mu řeknou.....
Nemáš kam spěchat, jen si to hezky užívej, jsi v té nejhezčí době 😉

kualalik
28. pro 2009

blondy, no jo, klasika 😀

Zítra jedu do poradny. Bude asi ve mě šťourat 😅 Tak snad bude všechno v cajku. A teď absolutně netuším, jestli taky nejdu na ten cukr 😅 Hm, uvidíme 😀 Moč mám v poho, jsem ráno testovala.

Blondy, může krev v moči něco znamenat? 😕 A zvýšený PH?

blondynka400
28. pro 2009

kualalik, no na cukr by si pomalu měla jít, do konce 28tt.... A u tebe to dělá v ordinaci? 😕 Většinou se chodí přímo do laborky a hlavně nalačno 😀 . Tak ona moč v tomhle směru moc důlěžitá není, hlavní je krev...

Tak může něco znamenat, zvlášť jestli je to opakovaně, být tam nemá... Většinou to ukazuje na zánět močáku, ledvin a pod.... To Ph v pdostatě to samé.... Ale jestli to bylo jen jednou, neřešila bych to.

kualalik
28. pro 2009

blondy, tak to mi asi zítra řekne, jak s tou cukrovkou 😉 Ona je vedle Mudry hned laborka 😉 Tak uvidíme. Ale zítra to asi nebude, páč tam jedu na půl desátou a kdybych měla být celou dobu na lačno,tak tam zhebnu 😀

Já jsem ráno byla na malý a tak nějak jsem zpozorovala na toal. papíru krev. Ne moc, pár kapiček 😕 Nic mě nebolí, .. tak nevím.

blondynka400
28. pro 2009

kualalik, tak to uričtě nebude 😀 To se chodí na 7 nebo 8....

A myslíš že to bylo z moči? 😕

kualalik
28. pro 2009

blondy, hmm, tak pak už jsem to nepozorovala, ani na "slipce" .. nic nula .. 😒

blondynka400
28. pro 2009

kualalik, a nemohlo to být spíš z nějakého škrábnutí nebo tak? Ale jestli se to nebude opakovat, fakt bych to neřešila.... 😉

kualalik
28. pro 2009

blondy, je fakt, že jsme teda s mužem provozovali večerní sexík, tak jestli i tím 😎

blondynka400
28. pro 2009

kualalik, tak to bych viděla spíš jako pravděpodobnější... On čípek je v těhu hodně prokrvený a stát se to může 😉

rennik
autor
28. pro 2009

Ahoj zlatíčka, moc na vás myslím, do alba jsem přidala pár foteček tak můžete mrknout.
Máme se dobře, Lukášek je pořád moc hodné miminko ( asi po mamince 😀 ) Všechno je v pořádku, začal krásně zvedat hlavičku, roste jako z vody 🙂 Máme už i po křtinách 😉
No a maminka začíná 4.1. s chemoterapíí tak doufám že to dobře dopadne a bude zase brzy zdravá, já se snažím myslet pozitivně a nějak se odreagovat, časem se určitě vrátím do starých kolejí a budu se tu ukazovat častěji slibuju.
Všechny vás moc zdravím a držím palečky ať se máte co možná nejlépe 🙂 papa

pavlisa
28. pro 2009

Renni, ten váš Lukášek je tááák krásnej 😵 😵
hned si musím pořídit holčičku a už vím, jakého bude mít ženicha, mhm, takového krasavce jsem ji vybrala 😀 😀

jdu se mrknout, co jste tady napovídali.

Jinak u mě všechno probíhá ve vánoční a povánoční pohodě a hlavně - neměřím, neplaším, netestuju 🙂

kuratkol
28. pro 2009

rennik: Moc hezké miminko a ještě k tomu hodné, co víš si přát. Moje babička taky dnes začala s chemoterapií, je to už druhá.... vrátila se jí rakovina.... ☹ Nebo spíš jí při operaci nevzali vše, jak měli....

pavlisa: Jak dlouho už se snažíte ?

kualalik
28. pro 2009

Vyřizuju srdečné pozdravy od LUCIASKA 😵 Je stále 2v1 😉 Nějak se jí porouchal komp, tak se ozvala po sms. Byla na dnešní kontrole a na porod to zatím nevypadá. 😉

Rennik, ty jo, Lukáškovi bude už měsíc, to to letí... 😅 Je krásnej, nádhernej a ještě ke všemu hodnej. Ty jo,užívej si to 😵 Já chci taky hodný miminko 😅 S maminkou je mi to líto, ale doufám,že brzy bude zase líp 😔

Pavlisa, Kuratkol, tak jaký byly vánoce? Co vám Ježuch naježil? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru