Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

janicka88
15. led 2010

hezkyyyy vecer

kualalik
15. led 2010

eli, jojo, krásně sílí 😵 hlavně vydržet a udržet 😅

blondy, ále, přišli jsme s manželem z večeře a zrovna tam přišel i pan "F" (no ještě že jsme byli na odchodu) 😀

eliska_v
15. led 2010

kualalik: Snad se píďala udrží!! 😉

kualalik
15. led 2010

eli, hned bych ti poslala po holubovi utroš, ale holub je v nedohlednu 😀

matava
16. led 2010

ahooj Elisko!! teda ja mam radost 😀 to teda byla rychlost..drzim palecky!!
Kualalik..o danich mi ani nemluv...s pritelem budem davat dohromady jeho dan z prijmu = to jsem nikdy nedelala, a dvakrat dan z nemovitosti, s tim mam zkusenost pred tremi lety..takze cely tyden na netu studuji instrukce, jeste ze napr. na idnesu jsou ty pomocne formulare..uff 😉
blondy, ja mam kolem sebe hromadu schopnych lidi, kteri shaneji praci....nevim, na jakou pozici konkretne shanis, ale klido si rekni o CV 🙂
jinak emoc. houpacka pokracuje...jsem v byte, kde na me vsechno pada, nemuzu se uz dockat generalniho uklidu, ktery ted ale vazne nema smysl a do toho pritel planuje, jak tu umistime nabytek az budeme mit ty dve deti atd..takze se docela tesim az vyrazime ven..nejdriv jsem k prababicce domu objednala pedikerku, tak u toho musim byt, no a pak jedem do thajske na obidek all you can eat, tak uz se moc tesim 😀
hezky vikend vsem!! 😉

eliska_v
16. led 2010

Ahojky kočky.
kualalik: Já jsem domluvená s Dr., že budeme vaginálně dávat léky na udržení plodu, sám mi to minule říkal, ale jdu toho 27.1. prostě do té doby musí ukázat, že je silný jedinec 😅 😵
matava: Děkuju! 😵

kualalik
16. led 2010

Eli, ahoj, já jsem ten utroš vaginálně nemohla (prostě pocit, že to teče ven 😅 ) a tak jsem ho zobala.. dala jsem si ho ráno cca hodinu předtím než jsem vstávala (to jsem se totiž budila,že vstával manžel do práce) a pak jsem si brala na noc (a to jsem zase hezky spala) 😀 A tak jsi 15DPO nebo víc? 😕

Matava, zdar ženo 😀 Mě čeká nově daň z nemovitosti, ale nějak to zmáknu a vykouzlím. Manželovi dělám daně paušálem, tak že to je jednoduché, žádné velké počítání a jak říkáš, formuláře na iDnesu jsou hodně dobré a pomůžou 😉 Ty jo, do thajské na oběd,... já po včerejší žranici s našima si dneska dávám trochu půst.. manžel si poručil k obědu "buchtičky se šódó" 😀 tak nevím, zda odolám, já měla v plánu penne se žampionama 😀

eliska_v
16. led 2010

kualalik: Jsem 14 DPO...
Akorát doufám, že čárečka bude sílit!! No, jo mám fakt strach, aby bylo všechno v pohodě...

kualalik
16. led 2010

Eli, tak hlavně mysli pozitivně, furt se usmívej a dobrou náladu 😵 Já se dneska dozvěděla, že kamarádka je taky těhu (tedy už od listopadu),ale nechtěla to říkat, páč ještě s mimísem v děloze má nějakou cystu. 😒 A stále roste.. je jí furt zle, tak na ni taky myslím... 😔

dudunidu
16. led 2010

Eliško, to je neuvěřitelné! 😀 Moc gratuluju!!! A neboj, utrouš pomůže. Jdeš k doktorovi hned zítra?

Matavi tak jestli bylo v thajské dobré jídlo, tak nám pak prozraď adresu! 😉

Kočky mějte všechny super víkend!

eliska_v
16. led 2010

Dudu: nene, až 27.1.
Teď beru femibion.... 27.1. mrkne na mě a dostanu prášeček!! 😉

blondynka400
16. led 2010

matava, tak to proberem kdyřtak ve středu 😉

eli, koukala jsem a čárka sílí... Já osobně doporučuji spíše duphaston než utroš, je to modernější veteze progesteronu....

eliska_v
16. led 2010

blondy: Já si myslím, že Dr. říkal ten duphaston...
Tak to jsem ráda, že to vidíš...Já si už připadám jako blázen!! 😅

blondynka400
16. led 2010

eli, ale duphastom se jedině polyká, ten se nezavádí....
Ono je to v podstatě to stejné, ale duphaston je modernější a má menší nežádoucí účinky... Ale spousty doktorů ještě jede postaru na utroš 😝

eliska_v
16. led 2010

blondy: Tak děkuju za radu, kdyžtak mu řeknu ať mi spíš dá tohle... 😵

blondynka400
16. led 2010

eli, uvidíš. Oni někteří doktoři nemají rádi, když se jim do toho "kecá" 😀 . Navíc jak říkal jeden naáš profesor na vysoký, když se to má udržet, udrží se, když ne, tak to žádné prášky nezachrání 😝 . Sice to zní hrozně, ale je to pravda.... 😔
A jak se jinak cítíš?

eliska_v
16. led 2010

blondy: jinak se cítím unaveně!!
Prsa mám nateklá a je mi občas šoufl!! 😅
Máš pravdu buď se píďala udrží a nebo ne... S tím člověk nic nezmůže!! 😔

blondynka400
16. led 2010

eli, tak to se cítíš správně 😀
Ale budeme věřit že se udrží, proč by se neudržela 😵

eliska_v
16. led 2010

blondy: právě si říkám, že jsem si to snad už vybrala a že budeme mít už štěstíčko!! 😵
Aspoň doufám!
Snad bude čárka sílit dál!! 😵

kualalik
16. led 2010

Matava, Blondy, Dudu, doufám, že budete mít s sebou některá na srazíku foťák, ať mám z toho aspoň něco 😀

Eliško, holky jdou posedět, nechceš se k nim přidat? 😉

eliska_v
16. led 2010

kualalik: A kdy a kde..:?? Podle toho se uvidí! 😅

kualalik
16. led 2010

Eli, myslím, že se bavily holky, že tuhle středu.. ale kde, to už netuším 😀 zeptej se blondy 😉

eliska_v
16. led 2010

kualalik: Tenhle týden stejnak nemůžu!! Budu poprvé sama v práci celý týden a zatím si to neumím vůbec představit!! 😖

Holka já jsem z toho těhu ňáká rozhozená a furt mi to nedochází!! 😀

blondynka400
16. led 2010

kualalik, tak fotečky by jsi chtěla,jo? 😀

eli, jojo, tuhle středu, na Chodově 🙂

kualalik
16. led 2010

Eli, já tě úplně chápu, když si vzpomenu na sebe, jak jsem byla rozhozená 😀 a je fajn, že se vám to podařilo takhle "hned" po té revizi. Tak se hlavně opatruj 😉 Máš to náročné v práci?

blondy, no vyfoťte mi co jste si daly dobrýho 😀 ať vím, o co jsem přišla 😀

eliska_v
16. led 2010

kualalik: Jak kdy náročné... zas tak náročné to neni, ale spíš jsem nervózní z toho, že tam budu úplně sama!! 😅

blondy: no, tak uvidíme...V kolik hod.??

blondynka400
16. led 2010

kualalik, je škoda, že nemůžeš dorazit, byla by sranda.... 😖

kualalik
16. led 2010

Eli, to zvládneš, seš holka šikovná 😉 Jak jsi tam vlastně dlouho?

Blondy, no se mnou nevím jestli by byla sranda, jsem takovej nudnej člověk 🙄 😀 😀

blondynka400
16. led 2010

kualalik, tak teď ješt tu pohádku o červené karkulce, jo? 😉 😀

eliska_v
16. led 2010

kualalik: 2 měsíce táhnu už na třetí... 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru