Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
18. led 2010

zdravím Blondy

ty už to máš holka za pár
jak se cítíš?a co malá?kolik už jsi nabrala?

já jsem taky ještě 2v1
už jsem dobrala magnezium takže baštím jen už calibrum mami a prášky na žíly
v noci se mě špatně spí
moje nejlepší poloha přes den,je gauč
nevydržím dlouho sedět ani stát
ale břicho nemám zas tak veliký,ale už mě to tlačí
a ještě v tom sněhu se brodit,to je tedy síla 😝

ve středu jdu na Bulovku,tak snad bude vše v pořádku 😉
zas se ozvu pa pá

lenerka
18. led 2010

ahoj Luci

Filípek se vám moc povedl 😉

blondynka400
18. led 2010

luci, tak hlavně že všechno dobře dopadlo... Akortá mě zarazilo, proč byl malý v inkubátoru? 😕 Vždyť dle váhy jeto pořádný kus chlapa 😉

lener, no jo, mám. Já jsem úplně v pohodě, stále nemám sebemenší problém. Malá je taky úplně v pořádku, dneska měla na motirou ideální křivku 😵
Nabrala jsem asi 13, teď už mi to nahoru moc nejde, i když jsem dobře rozežraná
Co ty tvoje žíly?
Jinka soulhasím, brodit se v tom sněhu je fakt síla 😝

luciasek001
18. led 2010

lener, díky moc 🙂
blondy, on tam Honza ještě nebyl tak ho nechtěli asi vystavovat teplotnímu šoku a na chvíli ho šoupli do inkubátoru. Pak když za mnou přijeli tak byl malý umytý a oblečený. Takže pak už tam asi nebyl. Kus chlapa to teda je, docela se pronese. Kdy jdeš na kontrolu? Budu na tebe myslet. Jdu si dáchnout, malý usnul.

blondynka400
18. led 2010

luci, byla jsem dnes, vše je ok, na porod to zatím nevypadá, ale poloha stále KP....

eliska_v
18. led 2010

Ahojky holky.
Až dneska dorazím domu z práce, tak budu mít na Vás více času..takový blázinec dneska v práci!!
Dneska mě tak pobolívá furt bříško, že mám strach, jak tohle dopadne!! 😖
Ale snažím se myslet pozitivně!! 😉

Lenerka: SNd miminko bude v pořádku!! 27.1. jdeme na kontrolu... Tak se trošku bojíme!! 😖 Ale doufáme, že to tentokrát dotáhneme dokonce! 😵

kualalik
18. led 2010

Ahoj ženy 😵

Dneska mě ten můj tak vytočil, že bych ho nejradši vystřelil na Mars bez zpáteční adresy 🙄 Spletl si mě se sluškou, tak jsem mu za to vyčinila a poslala zpátky do práce po obědě a byl klid.

Tak jsem si hezky dáchla od dvou do pěti 😵 V noci jsem moc nespala, usnula jsem v jednu a v pět už jsem byla vzhůru, tak jsem jen tak polehávala. No zítra ráno jedu na šestou kvůli tomu testu na cukrovku, tak se nemůžu dočkat, co v tom bezvadným špitále zase zažiju, co návštěva - to perla 🙄 😀

kualalik
19. led 2010

brý ráno, tak mam hodinu sezeni v laborce za sebou,kupodivu žadne šoky nezaživam🙂 každopadně se těšim domů do pelechu,až to vyspím🙂

eliska_v
19. led 2010

Ahojky holky. 😉
Tak už v práci a nejradši bych se otočila a šla domu do postele 😒 Ale to nehrozí!! SNad v 17 hod budu už odpočívat v pelíšku 😉 😅 😵

Jinak mi příjde, že dneska je testík krásný, tak snad bude vše ok!! 😵

kualalik
19. led 2010

Eliško, ahojda, čárka je krásná, pěkná tlustice 😵

Já to půjdu asi zalomil, děsně mě pálí žáha po té glukóze 🙄 Rennie mi už došlo, tak to musím do poledne vydržet,pak jdu na oběd s kolegyněma a zaskočím do lékárny 😉

eliska_v
19. led 2010

kualalik: Já bych šla taky spát!! ☹ 😉 Usínám i když chodím na záchod... 😀 😀 Jsem fakt utahaná jak kotě!! 😅

kualalik
19. led 2010

Eli, takhle přesně jsem to měla já. Sice jsem byla v práci jen týden jako těhulka, ale přišlo mi to jako věčnost vydržet do pátku. I když teda já jsem si zkracovala prac. dobu a chodila jsem si dom v poledne 😅 Bych usnula i za pochodu jak pamatuju 😀

eliska_v
19. led 2010

kualalik: Já furt přemýšlím, jak to udělat s tou mojí prací!! Zatím vůbec nevím!! 😒
teď mě tak píchlo v podbříško, že jsem se lekla jako blázen a zůstala stát na místě a za chvilinku hned zase dobrý!! Ale vůbec nevím co to je!! 😕

kualalik
19. led 2010

Eli, já jsem tohle taky měla 😉 Taky mě píchalo v podbřišku, nárazově... a to jsem měla hrůzu hlavně z toho, že jsme mimo republiku a navíc na raftech, u moře 😀 Malá ani ještě nebyla venku a zažívala takovej adrenalin 😀

eliska_v
19. led 2010

kualalik: Takže myslíš, že to bude v po¨hodě!! To víš já se teď bojím ještě o něco víc než předtím!!
Teda Ty si taky pěkný blázínek!! Takový adrenalin..., 😅 😵 Malá si užívala 😵 😀 😅

rennik
autor
19. led 2010

eli mě taky píchalo v podbřišku na začátku těhu a doktor mi vždycky řekl že se jen roztahuje děloha 😉

eliska_v
19. led 2010

rennik: Jj, taky mi to říkal, ale já už to začínám brát, tak že prostě všechno bude v pohodě!! 😵 😵 Musí!! 😉

kualalik
19. led 2010

"Ahojky, tak se hlásím na svět, jmenuju se Anička, měřím 51cm a vážim 3,10 🙂 Vzala jsem to přirozenou cestou, sice po zadečku, ale zvládla jsem to a jsem ok. Blondy" 😵 😵 😵

Oléééééééééééé gratulace velikááááá 😵 😵 😵

rennik
autor
19. led 2010

jak už jsem psala kualaičkovi přes sms ještě jednou gratulace největší, to je tak krásná zprávička, konečně máme první holčičku 🙂 oběma přejeme s Lukáškem jen to nejlepší hlavně zdravíčko, štěstíčko, lásku a krásných společných dní. Těšíme se na fotečky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eliska_v
19. led 2010

supééééééééééééééééééééér...Ještě jednou velikánská gratulace!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eliska_v
20. led 2010

Ahojky holky. 😉
Tak dneska ráno udělán poslední těhu testík myslím si, že testovat dál už je zbytečné!! 😅 😵 Mrkněte do albíka!! 😵 😵

Během dne se určitě ozvu!! 😵 😵

kualalik
20. led 2010

Dobré ráno,
Eliško, to jsou mega kolejnice 😀 😀 😀 Myslím si, že dál netřeba testovat. Příští středu jdeš na kontrolu viď... to bude všechno v cajku, uvidíš 😉

Dneska ráno super milé překvapení, vyhrála jsem na mimiaukci takovou tu zavinovačku do autosedačky (letní verzi - mám ji albíčku), tak jsem z ní nadšená, teda i z ceny 😀

eliska_v
20. led 2010

kualalik: Jsou fakt hezké ty dvě čárečky!! jj příští středu, tak se těším!! 😵

Jinak zavinovačka pěkná!!! 😵

kualalik
20. led 2010

Eli, tak mě napadlo, kdyby doktoři chtěli, abys byla doma na neschopence... řekneš pravý důvod v práci, proč jsi doma? 😅 U nás to holky dělaly tak, že řekly, že prostě mají nějaké akutní zdravotní problémy a pak po 12tt oznámily, že jsou těhotné 😀 My jsme totiž takhle otěhotněly naráz 4 holky v práci 😀 Tak že pak nastal personální šrumec 😀

eliska_v
20. led 2010

kualalik: Asi bych to udělala jako Ty Tvoje kolegyně!! Určitě bych teď nic neříkala!! 😅 😝 Takže bych mlžila!! 😅

kualalik
20. led 2010

Eli, je to lepší pro tebe... nechci prorokovat nic špatného, ale i z toho důvodu, dokud nebudeš mít jistotu, že je vše ok...

No a já jsem si teď volala o výsledky na těhu cukrovku. Tu teda nemám, ale doktorka mi říkala, že dle testů hladovím.... ☹ že prý málo jím, tak musíme upravit jídelníček.... 😒

eliska_v
20. led 2010

kualalik: Tak koukej pořádně dlabat!! 😵 Já kdybych věděla na co mám přesně chuť, tak jím furt!! 😀 😀 😵
Nen, to víš že je to lepší!! Spíš jsem ráda, že si mi poradila, jak kdyžtak na to!!! 😅 😵

kualalik
20. led 2010

Mno já jsem to volala mojí sestře, je dietní sestrička, tak mi udělá jídelníček na a nějak to dáme dokupy... jako já budu muset prostě jíst ještě v posteli před usnutím 😀 Sice si to malá bere ze mě, ale já bych na to mohla dojet. 😔

Eli, ty chutě na začátku jsou hrozný. Člověk fakt neví, co by si dal... já pamatuju, že jsem třeba měla chuť na mořské potvory, tak jsem si je dala na dovolené a hned druhý den se mi nad nima zase zvedal žaludek a mohla jsem se utlouci po něčem, co jsem třeba předtím nejedla 😅 Kdo tomu má rozumnět že 😀

luciasek001
20. led 2010

Ahoj holky, kualaličku díky za krásnou zprávu o blondýnce, přejeme jim s Filípkem hodně zdravý, štěstí, pohody a at se jim daří a brzo je pustí domu. Je to krásná novinka a konečně první holčička 🙂
My to celkem zvládáme, takže docela pohoda.

kualalik
20. led 2010

Luci, ahojda, tak matko,jaké to je 😅 Závidím ti to, jak píšeš, že to zvládáte, tak že pohoda 😀
V noci taky dobrý? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru