Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
27. led 2010

blondy, nedokážu si představit, že by mi malá nespala doma .. jako vůbec, ani v postýlce, ani v kořáče.. prostě to by bylo na mě trochu moc 😀 Ten malej od kamarádky spí jen venku v kočárku a chudák dneska byla v pasti s těmi mrazy 😀

eliska_v
27. led 2010

kualalik: Tentokrát bude všechno dobrý!!! 😉 😵

blondynka400
27. led 2010

kualalik, jojo, to musí být na palici. Ale co s tím uděláš.... Ségra měla takovéhle problémy s druhým dítětem, ta nespala snas ani venku, upravilo se to až někdy v půl roce. Vím, že ségra třeba nespala dva dny a to se musela starat ještě o toho staršího 😝 . Měla hodně porblémy s bříškem a pořád řvala 😒

kualalik
27. led 2010

blondy, proboha, to bych se snad oběsila 😀 jako musela bych to zvládnout... budu doufat, že bude malá hodná 😅 mlíčka máš tedy dost? Já se hlavně bojím taky těch zánětů v prsou... 😖 ale masážema a odstříkáváním se to snad dá ošéfovat.

Eli, jasná páka 😵 Jen ten utroš je trochu fujka,ale když to budeš zavádět,tak to snad bude v cajku. Já to zobala normálně "vrchem"...

eliska_v
27. led 2010

kualalik: Mám ho zavádět, tak snad to bude dobrý!!! 😉

kualalik
27. led 2010

Eli, tak to ti bude dobře 😀 Já zase totiž nesnesla, že ze mě něco "teče" 😀

blondynka400
27. led 2010

kualalik, jojo, to je na obešení 😝 😀
Já si tedy zatím fakt nemůžu stěžovatm tak snad to vydrží... 😉 Mzsela jsem to zaklepat 😀
Ty záněty jsou blbé, ale většinou když dobře kojíš a prsa střídáš, moc by se to stávat nemělo. A jinak jak píšeš, odstříkávání, a pak obklady a masáže...
No vypadá to, že mléka mám dost, malá nevypadá, že by strádala. Spinká dobře, potom co dojí, tak mléko ještě evidetně zbývá, pročůraných plen a počet stoliček má taky ukázkový, tak uvidíme jak v pátek váha 😅

eli, závadění je lepší, těo si veme, jen to co potřebuje, ale to vytékání je blbé... Jaké máš dávkování? 😕

eliska_v
27. led 2010

blondy: 2 večer....No, jo tak si vezmu na noc kalhotky a intimku! 😉

blondynka400
27. led 2010

eli, tak když jen takto málo, tak to se dá vydržet 😉 . Akortá nevím proč ti nedal dávkování jeden ráno a jeden večer, to je častější....

kualalik
27. led 2010

eli, ty to máš jen na noc? Tak to si to zobni normálně. Líp usneš a hlavně to zaspíš 😀

blondy, jdete po týdnu na kontrolu? Tak to jsem taky zvědavá, jak na tom budete. Nevážíte doma na kuchyňské váze? 😀 😀 😀

eliska_v
27. led 2010

Říkal, takto, tak nevím proč...Já se v tom nevyznám!! Hlavně když to pomůže prckovi!! 😵

kualalik
27. led 2010

Eli, jasně 😵 Já jsem se po tom utroši tak krásně vyspala 😀 To bylo bájo 😀

Chjo, dneska jsem zjistila, že si budu muset jít už koupit nějakou větší podprsenku. Už asi kojící.. mě totiž děsně tlačí pod prsama 😒 a bude hůř 😀

eliska_v
27. led 2010

kualalik: Japato?? Jak to že jsi se vyspala po něm dobře?? 😕 😅

blondynka400
27. led 2010

eli, tak ono je to v podstatě jedno. Jen když se to bere na dvakrát, nekolísá tolik hladina progesteronu...

kualalik, co tě tlačí, kostice? 😕
Kojící je docela fajn, ale je potřeba si správně vybrat... 😉

eliska_v
27. led 2010

blondy: A mám teda brát dva na večer vaginálně, jak řekl?? nebo co myslíš?? 😕

kualalik
27. led 2010

eli, on utroš na někoho může působit uspávacím dojmem.. prostě že jsi po něm unavená, taková ospalá a motající se... a tím, jak jsem si ho lupla na noc, tak se mi po něm spalo dobře 😀

blondy, mno jo, kostice a taky obvod pod prsama je mi jak si malej, jak mi roste břicho 😀

eliska_v
27. led 2010

kualalik: tak to jo! A Tobě Dr. řekl ať ho zobeš normálně?? Mě řek vaginálně no...takže dneska poprvé budu zavádět!! To bude zábava!! 😀 😀 😅

blondynka400
27. led 2010

eli, já bych to brala tak jak ti řekl 😉 . Ono je to v konečném důsledku fakt úplně jedno 😉

kualalik, no je pravda, že já měla před těhu poprdu na tom nejmneším háčku a na konci jsem se dopracovala na ten nejvolnější a i tak jsem to měla doceal natěsno 😝 😀

eliska_v
27. led 2010

blondy: Takže jak řekl Dr. dva utroše na večer!! 😀 😅 😵
Holky tentokrát to prostě musí dopadnout dobře!! Prostě musí!! 😵 😵

kualalik
27. led 2010

blondy, já už jsem na posledním háčku a musela bych asi nastavovat zavírákem 😀 😀 😀

eli, hlavně se šetři,mysli pozitivně, usmívej se a bude všechno v pohodě 😵

eliska_v
27. led 2010

kualalik: Neboj potomhle UTZ jsem klidnější a usmívám se furt!! Dokonce jsem dneska řekla manželovi ať se víc usmívá, že čekáme miminko!! Dneska neměl moc dobrý den, ale když viděl fotečku, tak byl rád!! 😵 😵 😵
Jinak jsme se bavili, že v práci budu asi do března a pak asi budu doma, ještě se teda uvidí, jak mi bude!! 😵

blondynka400
27. led 2010

eli, neboj, dopadne 😉

kualalik, jo a pak by se ti zapíchl do zad 😀 To snad radši zakup nějakou novou. K té těhu poprdě, doporučuju takovou tu jakoby sportovní kojící s odepínacími háčky, já mám od značky carriwell a nemůžu si jí vynachválit....

kualalik
27. led 2010

eli, hlavně dávej na sebe pozor teď venku, jak to klouže, je to děs běs.. já už se taky docela bojím ☹ Kamarádka tuhle uklouzla na schodech v nemocnici,když teda do ní vstoupila a hned ji vezli na sál, aby se jukli, zda je vše ok, ultrazvuk v pohodě, chvíli si tam poležela a pak šla konečně domů 😒 ale bála se (má termín na konec března) 😵

eliska_v
27. led 2010

blondy: Určitě dopadne! 😵 😵 Už tomu věřím!!

Holky tak se mějte my jdeme spinkat!! 😵 Zítra máme dlouhý den 😝

lenerka
27. led 2010

eli

tak doufám,že jsi dopadla na kontrole dobře,a že je miminko v pořádku 😉
nemám čas vás holky dočítat nějak mě bolí záda

kualalik
27. led 2010

blondy, díky za tip, koukala jsem na ni na net a vypadá fakt dobře, cena taky dobrá,.. 😉 jen teda doufám, že když si ji teď koupím, že mi už nějak extrémně kozy neporostou 😀

lenerka
27. led 2010

já dneska byla na kontrole a jsem ofiko 37+5 podle ultrazvuku
na porod to nevypadá
ale bohužel mě zas našli toho streptokoka,takže zas dostanu ATB
a prodlouží se mě porod
jsem otevřená na prst
a hrdlo 1,5cm

kualalik
27. led 2010

Eli dobrou noc 😉

Lenerko, nazdárek, tak jak? Povídej.. 😵

kualalik
27. led 2010

ááách jo, Lenerko, ten streptokok 😒 sajrajt jeden 😒 ty jo holka, ty to taky nemůžeš mít jednoduchý 😒

rennik
autor
27. led 2010

lener škoda s tím streptokokem ☹

elis krásná fotečka mrňouska 🙂je to fajn že je všechno ok 😉

kualaličku ty taky na sebe dávej pozor ty mršky klouzavé venku jsou naprd 😠

No jinak já holky zas řeším problém s HA, dr mi předepsal Azalii ta je pro kojící maminky no a jako já jsem asi fakt nějaký divný člověk nebo co protože mi zas nesedí. V nežádoucích účincích píšou že se může objevit krvácení během užívání ( protože je 28 pilulek a nekrvácí se) no a hádejte já samozřejmě musím krvácet 😠 😠 😠 děs mě zas žádné tabletky nesednou až do doby než mi dá moje dobré Lyndynete ty jediné mi sedly ale teď je užívat nemůžu kvůli toho kojení. No a být bez tabletek taky nechci, protože ikdyž vím že je milion jiných druhů antikoncepce tak tbl mi přijdou asi nejschůdnější.. No uvidíme jak dlouho to krvácení bude, na netu píšou holky že třeba krvácely tak dlouho dokud je nevysadily 😲 - hrozná představa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru