Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
2. únor 2010

Eli, ty máš vycházky? 😕

eliska_v
2. únor 2010

jj. mám!! 😉

kualalik
2. únor 2010

ty jo, tak super 😉
Mě Mudra napsala neomezené vycházky před silvestrem a já mohla hurá odjet na hory 😀 vím o holkách, co chudáci mají třeba vycházky jen 4 hodiny denně 😒

lenerka
2. únor 2010

ahoj holky

tak já při kačce dostala vycházky
od 10h-do 16h docela mě to štvalo
bála jsme se a tak jsme to dodržovala,ale prej na těhule nechodí,ale v dnešní době bych na to nesázela
pak už jsem měla vycházky bez omezení a pohodička 😉

lenerka
2. únor 2010

eli

to je jedno,že máš vycházky
hlavně,že tě doktorka nechala doma,budeš aspoň odpočívat a nestresovat se v práci
a jak se cítíš?pořád na tebe myslím

lenerka
2. únor 2010

já jsem stále 2v 1
žádné příznaky k porodu nemám
v noci jen špatně spím jinak pohoda
teď mě tedy bolí záda,ale to je jak sedím u PC
tak si jdu odpočinout

tak se tu těhulky mějte a maminky co mají mimča odpočívejte

eliska_v
2. únor 2010

lenerka: Cítím se báječně!! 😵 Šla jsem si okolo jedné hodiny lehnout a před chvilinkou jsem vstávala!! 😅 😅 😅 😀 Ale jinak fakt super! Akorát už mám zase žaludek na vodě!! 😒 😖

lenerka
2. únor 2010

no jo na začátku je snad každý špatně
hlavně,když nebudeš zvracet
já naštěstí nezvracela,ale nemohla jsme čaje mlíko jen obačejnou vodu z kohoutku
ani na jídlo jsem neměla moc pomyšlení,ale pak to přejde a začneš si těhu pořádně užívat
spánek je dobrý
já taky když mě to kačka dovolí,tak zavřu oči
se dvouma dětma už to těžko půjde ☹

eliska_v
2. únor 2010

lenerka: Já jsem zvracela už dvakrtá a doufám, že to bylo všechno 😀 😀 😀 😝 Extra příjené to nebylo

lenerka
2. únor 2010

nesnáším zvracení
to se raději pořádně po.... 😀
neboj to přejde

blondynka400
2. únor 2010

lener, jé ty máš internet? 😕 😵
Jak vidím, stále 2v1 a to jsi pořád strašila, že malá vyleze dřív 😀

kualalik, tak to se máš, že máš neomezené vycházky. Tady v Praze je skoro nedávají, oni prýpo nich pak docela jdou, ale asi je to všide jiné. Důvod je prý takový, že když je těhule doma, musí mít rizikové těhotenství a pak není důvod, aby mohla všude trajdat... To je prý ofociální vysvětlení 😝 😀

lenerka
2. únor 2010

no já nestrašila
mě vystrašila Dr.asi chtěla ,abych sklidnila tempo
kdyby holky viděla,jak šílíme a stěhujeme,vybylujeme 😀
se sama divím,že malá ještě z toho schonu nevylezla 😀

manžel už v novým spí
já tam dojíždím vybalovat,připravovat
kačku hlídá moje babička

a net?manžel zjistil,že u babičky v baráku to nemá někdo zabezpečený
tak jsem na něho napíchnutá 😉

lenerka
2. únor 2010

a jak ti to všechno jde?
co šestinedělí?a co malá?ta je hodná a pořád jen spinká co?
a jak proběhla první procházka?

blondynka400
2. únor 2010

lener, asi ví, že do schonu nechce 😀
Tak ty někomu parazituješ na wifi jo? Takový paratizy mám nejradší 😀 . Ale když je někdo blbej a nemá to zabezpečený... 😀
No jde mi to bez problémů, tedy ještě jsem na žádný problém nenarazila 😀. Nebo tedy narazila na problémy s bříškem, ale už jsme se s tím docela naučili pracovat, takže to jde...
Hodná je, je to takové naše zlatíčko. Doktorka říkala, že už umí to, co "normální" děti ve dovu měsících, je prostě extrémně živá a pohyblivá, asi si s ní pak ještě užiju 😀
Kdyby jí netrápilo to bříško a prdíky, ani bych skoro neněděla, že nějaké mimi mám 😀 Takže taklhe pořád nespinká, ale i v noci se dá, hold je to na třetiny a občas musí člověk uspávat a nahřívat bříško...
První procházka nebyla, jelikož na začátku docela dost mrzlo a teď nemám kočárek vhodný do té břečky, co venku je (mám je golfáč od It a na to můžu dát obě autosedačky, jak tu ležatou (jako menší hluboká korbička) a nebo vajíčko..). Takže venku zatím byla vždycky jen když jí přenáším do auta a nebo na ní otvírám okno.
Jé tak koukám, zas jsem napsaal román 😀

blondynka400
2. únor 2010

lener, jo jinak šestinedělí žádný problém, hormony na mě stále nepůsobí, o nástřihu už nevím vůbec a očistky z větší částo také odešly, te´d už je to jen takovéto občasné špinění... Dělohu občas ještě cítím, ale jde to. Už se těším, až budu moct cvičit a zbavim se toho rosolu, co mám místo břicha 😀 . Není ani tak velké, jak povolené... 😝

lenerka
2. únor 2010

a co používáte na prdíky?
bohužel si s tím musí projít každý dítko
a baštíš všechno nebo se nějak hlídáš kvůli kojení?

blondynka400
2. únor 2010

lener, no hlavně takový ten nahřívací polštářek, pak masáž, občas s pupíkem, ale ten moc nemusí. A pak ráda usíná na bříšku na manželovy, vždycky se krásně uklidní a jak jí ze spodu hřeje, to bříško se uvolní. A od včerejška mám ještě takovéty kapičky se sloníkem, tak jí je občas dám.
Hlavně se nesmí přepít, to je pak ještě horší. Sice se na mě občas vzteká, že už jí pak nechce dát, ale jinak to nejde. Je schopná, když jí bolí bříško, pít tak dlouho, že jí to leze i ušima... 😝
Jojo, já vím, že se tím musí prosjít skoro každé dítě a když to tak zhodnotím, tak to zatím fakr ještě docela jde.
Hlídám se, nechci jí zatím přitěžovat a něbo jí způsobit nějaké alergie. Ale nějak mi to problémy nedělá....

lenerka
2. únor 2010

nahřívací polštářek?o tom jsem neslyšela
kačka taky měla ráda,když jí manžel to bříško zahříval
spala mu na ruce
kapičky se sloníkem?tak to budou asi sabsimplex
my včera byly s kačkou v lékárně a dokoupili poslední kosmetiku indulonu na zadečeka pupík
kdyby měla prdíky,tak nějaký probiotický kapky
no kačka měla cca do 4měsíce ty nehorší prdíky
dalo se to vydržet
horší to bylo se mnou,když se člověk pořád musel hlídat co může baštit

blondynka400
2. únor 2010

lener, to jsem dostala od mátinky, je to takový gelový polštářek, když to dáš do teplé vody, tak to dlouho drží teplo (když to dáš do mrazáku, tak to zas chladí). Musí to stát pár korun, a fak je to super...
Jojo, to jsou přesně ony 😉
No jo, ještě si to jíslo užij, dokuď jsi těhu 😀

lenerka
2. únor 2010

no to jo
hlavně s cibulí a vajíčkem
pak už to bude pasé
já naštěstí moc nekořením,takže pohoda
ale nevím jak se zas odnaučím jíst hrášek květák kukuřici to miluju
a oříšky
no ,ale mlíko je důležitější a spokojený mimčo má prostě přednost 🙂

blondynka400
2. únor 2010

lener, proč by se nemohla kukuřice a oříšky? 😕
Mně zas hodně chybí citrusy a džusy... A pak taky čerstvé pečivo. to čaem zkusím, ale teď se mi ještě nechce, nechci jí to zbytečně zhoršovat....
Koření mi taky nechybí, sice mám ráda ostré palivé věci, ale obejdu se bez toho...

lenerka
2. únor 2010

já ostré a pálivé nemusím
prý oříšky taky nadjímají i kukuřice lustěniny
prej se musí i jablko bez šlupky
no to čerstvý pečivo to mě bude chybět
a nemělo by se prý tmavé a se semínkama
džusy nepiju,ale mandarinky a pomeranče jím hodně
škoda jahod a třešní v létě
no uvidíme třeba budeme mít zlatoučké děti a my si to všechno dopřejeme 😉

blondynka400
2. únor 2010

lener, tak luštěniny jsou jasné, že nadýmaji. Ale kukuřice? 😕 To jsem nikdy neslyšela. V ní nejsou žádné nadýmavé látky....
Jablko bez šlupky? Tedy pozor si dávám, ale tohle mi už tedy přijde trošku moc...
V knžce o kojení jsem právě četla, že by se mělo jíst tmavé a den staré. O jahodách se tak taky nepsalo, že by se nesměly, zrovna včera jsem je měla, a ni jí to nezhoršilo...
Tak teď už tedy nevím vůbec, co člověk může a co ne 😝 😀 . No nebudu to hrotit, uvidíme, co bude vyhovovat a co ne...

lenerka
2. únor 2010

to je jasný
nebudeme to přehánět
první těhu jsem se bála vytírat luxovat
vše jsem měla připravené a teď?na nic není čas
a ještě se šetřit ti při stěhování fakt nejde

prostě budu jíst všechno,ale s mírou 🙂

blondynka400
2. únor 2010

lener, asi tak. A ty nejhorší věci vynechat....
Hlavně bych řekal, že člověk po čase pozná, co se dá a co ne.... 😎

gab123
2. únor 2010

tomíkovi se daří dobře roste jak z vody jen usínání večer je děs,ale dneska snad bude spát páč má malou rýmičku a je nějak vyřízenej.Už máme tedy před 4tt 57cm a 4,50kg,ale ted už má zas určo víc strašně přibírá je to náš syslík,hihi

kualalik
2. únor 2010

ženský vy jste toho nakecaly 😀

jsem byla se ségrou posedět ve sport.centru, na salátku a džusíku 😀 a pak jsem mastila ještě s bafu k našim, přeinstalovat kompík a zapojit novou skříň,připojit internet, .. tatík byl celej nerví 4 dny bez netu 😀 No a v devět jsme se dostaly domů, tak že za dnešek toho mám nějak moc 😅

luciasek001
3. únor 2010

Ahoj ženy, tak jsme se akorát vrátili z procházky. Malej ještě chrní v kočáře snad mu to ještě chvilku vydrží. Gratuluji Eli k radostné události, když ti to doktor potvrdil, že je všechno v pořádku tak to všechno dobře dopadne 😵 A je dobře, že tě nechal doma.
Lener, ty jsi teda akční 🙂 My to tak nějak zvládáme, občas má své dny, ale jde to. Nejhorší je si zvyknout na rozkouskovaný spánek, ale to se snad časem poddá.
Tak se mějte krásně a já se sem zase někdy juknu, páčko

lenerka
3. únor 2010

ahoj

tak jsme dneska byla na kontrole
a nic zvláštního se neděje
naštěstí monitor byl na 10minut a mimčo bylo akční,takže jsem za necelou hodinu byla vyřízená
tak jsem si ještě stihla oběhat Globus registraci na nový mimčo v mimi klubu
doporučuju zařídit,je to do 3let věku dítětě a ty slevy jsou dobrý
na příkrmy kaše hračky pleny...atd.
pak jsme byla v tesku koupit mimču nějaký dáreček jinak má všechno po kačce nebo po někom,tak aby mělo něco nového a svého 😉
a pak ještě v penny na nákupu

ještě nás čeká procházka s kačkou a večer padnu 😀
ale cítím se báječně
váha se zastavila,ještě spíše mám o půl kila méně
takže 65,5kg je super můžu se hýbat a nic mě neotýká
to už snad těch 72kg co jsem měla s Kačkou nestihnu 😉

kualalik
4. únor 2010

Lenerko, ahoj, holka ty seš ale držák 😀 Nebo spíš malá je držák 😀 Já chodím taky na procházky, teď už teda dvakrát denně, po obědě a ještě navečer... ale nedávám takové hodinové večerní, spíš jen půlhodinka stačí.. mě totiž začíná pěkně zlobit ta prdelní kost 😀

Luciasek, mno já mám rozkouskovaný spánek už teď. Absolutně netuším, co to moje tělo dělá. Ale chodím spát kolem půlnoci, dřív prostě nezaberu.. pak spím tři hodiny, vzudím se, dvě hodiny čumím, pak zase spím.. no katastrofa ☹

Jináč na velký UZ jdu zítra 😉

Tak Eli, jak ti je? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru