Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
18. únor 2010

jo v pondělí sem byla na monitoru a ultrazvuku,tak malá měla 3,7kg
tak snad neporodím 4kg cvalíka
dneska se na bulovce rodilo a hekalo o 100šest
tak jsme zvědavá,kdy mě to taky čeká 🙂

matava
18. únor 2010

teda lener, to by bylo krasny datum 😉 ja jsem se vratila krasne naladena z ambiente, lidi jsou tam stale skveli, jen bylo zvlastni byt na miste, kde jsem mela svatebni hostinu..ehm 😉
blondy, ono kdyby se to vzalo do detailu, tak mozna s manzelovymi vysledkami bychom ani pred soud nemuseli, teda podle me, kdybych jim tam dodala jeho azoospermii..ze to by uz opravdu byla naprost saskarna, aby chlap, ktery nemuze mit deti musel k soudu poprit otcovstvi...a svatba je v pozadi, nejdriv rozvod, mezitim mimco a podle terminu porodu se uvidi svatba, ale jelikoz jsem optimista, tak uz se tesim 😀
hezky patek a vikend vsem, odjizdim do prirody 🙂

kualalik
19. únor 2010

Ahoj holky,

lenerko, musím souhlasit, že to pondělní datum by bylo fakt krásný 😉 tak doufám, že nám sem napíšeš, jak to s tebou bude 😵

Dneska mám nějakej divnej stav. Tlačí mě konečník a podbřišek. Je teda fakt, že jsem včera měla takovej maratón, ale to by mě spíš chystlo včera než dnes ráno 😅

blondynka400
19. únor 2010

matava, máš to hezky naplánované 😀
no já si myslím, že i s azoospermií by jste museli před soud, ale to je teď jedno. Zatím to není potřeba řešit, ne? 😀

lener, takže to jsi pořád strašuila, jak porodíš dřív a pak vyvolání jo? 😀 Tak to na kapesní miminko nevypadá. Držím palečky, aby bylo vše ok 🙂

kualalik, tak třeba se tam malá uorvna tak blbě natlačila. To se v pak stává 😉 To víš no, už to není žádné malé mimink oa něco to váží 😀

kualalik
19. únor 2010

blondy, ty vogo, ona mě tak strašně dloube tam dole 😀 chjo to je pocit 😀
Ještě ke všemu se mi zdál tak debilní sen v noci, normálně taková kravina 😀 že mi najednou z pupíku vykoukla její ruka a mě z toho trefilo 😀

blondynka400
19. únor 2010

kulalik, a bude o ještě horší 😀
Tedy ty máš sny.... 😀

kualalik
19. únor 2010

Tak mi přišla sms:

Ahoj, tak už máme Kristynku venku. Ma 3530g a 50cm. Obě zdravé a v pohodě, porod trval cca 13h a malá přišla na svět ve 12:55. 😀

blondynka400
19. únor 2010

Tak holky nesu dobrou zprávu od Lenerky :
Ahoj uz mame Kristýnku venku. Má 3,53 a 50cm. Obe jsme zdravé a v pohodě. Porod trval cca 13 hodin a malá přišla na svět v 12:55

blondynka400
19. únor 2010

kualalik, máme stejné info 😀

kualalik
19. únor 2010

jojo a hned na to mi volala moje mamka, že se nám narodily dneska v rodině další dvojčátka 😵 sice o měsíc dřív,ale ještě je dopečou v inkubátoru 😀 Lukáš 2,7kg a Janička 2,2kg 😵 tak že to jsou druhá dvojčata v našem klanu... dispozice jsou ze strany jak mojí mamky, tak i taťky.. a teď to je teda 1:1 😀

luciasek001
19. únor 2010

Ahoj holky, teda copak to tu čtu to je bezva zprávička, moc Lenerce gratulujeme a přejeme hodné a zdravé miminko. At se jim daří dobře 😵
kualalik, to je super, dvojčátka a pěkná váha na to, že vykoukli o měsíc dříve 😵
Všem pěkný víkend, vždycky večer máme doma křiklouna tak se jdu na něj podívat. Pěkný víkend všem

eliska_v
19. únor 2010

Lenerka: Tak obrovská gratulace... 😵 😵 😵 Hlavně ať jste obě dvě v pořádku! 😵 😵 😵 😵

rennik
autor
21. únor 2010

lenerko velikánská graulace!!! 🙂 Kristýnce do života přejeme hlavně zdravíčko, štěstíčko a kupu lásky 😀 to ostatní přijde samo 😀 jste šikulky holky že jste to zvládly 😉 hlavně odpočívejte

dudunidu
21. únor 2010

Eliško: to jsou krásné zprávy! 🙂 Uvidíš, že teď krásně porostete a budete zdraví 🙂 A romantické večeře si s manžou užívejete nejen na Valentýna, ještě na to máš skoro 8 měsíců! 🙂

Lenerko: Připojuju se ke gratulacím!!!! Tak snad tě malinká nechá trochu vyspat adát se znovu dohromady, porod musel být náročný, že... 😅

Kočky: ahoj ahoj ahoj po dlouhé době! 🙂 Já v práci na koníka nemůžu, máme tam něco na styl open space, neboli kolem mého PC všichni chodí, takže rozhodně nemůžu surfovat, i kdybych teda měla na to čas, jakože nemám🙂 No a doma pak večer chodím na procházky s pejskem a vařím teplé večeře a počítač už nezapínám, takže proto sem teď chodím jen minimálně. Ale vidím, že tady diskuze neutuchá a to je dobře, ráda si Vás vždycky přečtu, i když jen pár stran pozpátku 😉

dudunidu
21. únor 2010

Matavi, teeeeda to jsou mi noviny!!!! 🙂

Pavlisko: teeeda, to jsou taky zajímavé novinky!!! 😀

No a Kuřátko do třetice! 😀

Holky snažilky březen 2010, jo? No a já chudinka osamělá ještě nevím, kdy se snažením začneme, každopádně to vypadá, že až po laparce a na tu budu potřebovat dovolenou. No nejradši bych do té doby ještě vyřešila otázku financování budoucího bydlení, ale když se to nestihne, vem to čert. Hlavně bych ale měla jedno dilema - pokud bych otěhotněla někdy po laparce, dejme tomu na podzim nebo v zimě 2010, tak bych to nechtěla říkat zaměstnavateli, už proto, že mám PCO a tam je vyšší riziko potratů... a prostě během prvních třech měsíců bych to nejradši neříkala nikomu, ani rodině, ani známým. No ale oni by mi pak prodloužili dobu určitou na neurčitou a já jim pak oznámila, že jsem těhu.... Bylo by to to takové nefér vůči firmě. Ale když jim to řeknu tak budu sama proti sobě. Nakonec mi to neprodlouží a já třeba potratím a budu mít pěkné nervy, bez mimina a bez práce. Asi si říkáte, že to řeším předčasně, ale na tom totiž závisí moje rozhodnutí, kdy jít na tu laparku.

Tak baby, raďte! 😀

kualalik
21. únor 2010

dudu, hele, zaměstnavateli nemusíš nic vysvětlovat... prostě si to nech pro sebe a až si budeš jistá, že to chceš oznámit, tak to prostě oznámíš 😉 na tohle nemůžeš brát ohled, i když tě to bude asi samotnou bude "hryzat" 😀 já jsem vždycky byla taková "blbá",že jsem se v práci obětovala a dělala pro všechny všechno... a když jsem přišla s tím,že čekáme konečně rodinu po roce snažení, očekávala jsem pochopení ze strany nadřízených (že jsem si potřebovala oběhat doktory) a oni pak na mě: " tak ti teda díky za tuhle situaci, že jsi nám to teď v době dovolených takhle zkomplikovala"... tím se to ve mně prostě zlomilo a řekla jsem, že se na ně můžu ..... přišla jsem s neschopenkou a nazdar bazar... když to nešlo po dobrým, tak jsem to vzala po zlým... toť moje zkušenost s tím, když jsem oznámila v práci, že jsem 8tt těhotná.... 😉

Jinak zdravím všechny ostatní ženy zde 😵

Holky, my jsme včera byli na zabijačce s mužem a já jsem se tak kráááásně nahamala 😀 jitrnice, steaky, guláš... samé mňamky, který si tak dopřeju 3x do roka 🙂

Dneska jsem byla v hale podpořit manžela na florbalovém zápase a bohužel jeden tým tam neunesl svoji prohru a vychlastali tam snad všechno tvrdý, co tam měli v kiosku ☹ no a pak tam začali dělat bordel... manžel se svým bratrem a ostatními kluky to tam museli krotit, ale nakonec zavolali policii... ☹ je to smutný, když někdo neunese prohru a ještě ke všemu to řeší chlastem... ☹ naštěstí můj stokilovej muž to tam měl pod kontrolou 😀 😉

Jdu koukat na hokej a dám si u toho celý mega balení polomáčenejch 😀 😀 😀

luciasek001
22. únor 2010

Ahoj holky, tak malý odpoledne usnul tak mám trochu času sem juknout.

dudu, četla jsem tvé pracovně-těhotenské dilema a asi bych klidně vydržela jim to v práci neříct o budoucím těhu, ale počkala bych až ti upraví smlouvu na dobu neurčitou pak budeš víc v klidu, že máš práci jistou. A budeš se radovat z těhotenství. Nikde nemáš povinnost okamžitě svému zaměstnavateli oznamovat, že jsi těhu.

Jinak u nás to v podstatě jde, malý o víkendu nespí chce si asi užít i tatku, je nezvyk, že byl celé 2 dny doma a ted když je tatka v práci tak chrní. Snad bude spát i večer. Jen bojujeme s usínáním, od 18.00 večer se začne vztekat a vydrží mu to až do 21.00 než usne. Nevim co s nim snad ho to pustí 😕

kualalik
23. únor 2010

Ahoj holky,
tady nám to nějak vázne.

Dneska jsme se byli s mužem vyfotit, v pondělí bychom měli mít fotky 😵

Jinak se těším, že jdu dneska s kámoškama na drby a na něco dobrýho. Scházíme se pravidelně každý měsíc. Tak zase podrbeme 😀

Luciasku, no tak kamarádka má podobnou situaci s malou jako vy s Filípkem. Od 20h do 23h řev, ... na denním pořádku 😕 ale pak spí prý třeba do sedmi do rána..

luciasek001
23. únor 2010

kualalik, vůbec nevim co s nim je denodenně se prostě v 18.00 začne hlásit o slovo, nenechá nás navečeřet prostě se mu člověk musí věnovat a než usne to je vždycky doba. Dřív spal třeba i 5 hodin v kuse a ted to má poslední dny rozkouskovaný po 3 hodinách. A nemá kamarádka nějaký recept na ubrečený večerní miminka? 😅 Snad se nám spaní vrátí zase do starých kolejí. Jééééé, ty se máš, že jdeš na pokec s kámoškama. Já jsem už delší dobu nevystrčila paty z domu. Teda dneska jdu po šestinedělí na gyndu tak jsem zvědavá co mi řekne pan doktor.

kualalik
23. únor 2010

Luci, vůbec ti nevím, co s malou dělá,aby ji utišila.. ale prý si to musí odbít ty svoje hodiny a pak je klid... 😅 Ale co pamatuju, tak tohle měla i moje ségra s malým.. hodinu po koupání prostě řval řval řval... no a pak usnul jak špalek 😅 ty jo, ty už máš po šestinedělí... tak to je mazec, jak to uteklo že?

luciasek001
23. únor 2010

Docela to letí, nestačim se divit. Ty dny jsou ted strašně krátký. Malej roste před očima jak z vody. Už máme i větší číslo oblečků. A začíná být dost těžký..... 😀

Jsme ho zkoušeli nechat i o víkendu prostě vyřvat, ale nic nepomáhalo a nakonec usnul ještě dýl než usíná normálně a stejně to měl pak rozhozený po 3 hodinách. On je načatý, že by spal, ale asi má pocit, že by mu něco uteklo když usne tak je pak přetažený. Ale nechápu proč je naštvanej už od 18.00

kualalik
23. únor 2010

hm, malej od ségry takhle vyváděl skoro do roka... 😒 tím tě samozřejmě nechci strašit... mě napadlo .. a takhle je naštvanej po koupání? nebo koupeš dýl?

luciasek001
23. únor 2010

Koupeme až dýl okolo 7-8 h. večer takže v podstatě nemá důvod být naštvaný, jelikož je většinou najedenej a přebalenej. Aha, no tak to se asi máme na co těšit. Zkonzultuju to ve čtvrtek s dětskym doktorem

dudunidu
23. únor 2010

ahoj kočky, Kualaličku a Luciášku,

moc děkuju. Díky za Váš názor, máte pravdu, nechtěla jsem se chovat nefér, ale děťátko je důležitější🙂 A předpokládám, že první 3 měsíce by na mě těhu nešlo vidět.Teda pokud bych pořád neběhala na WC zvracet, že jo. A pokud by mě doktorka neposlala na rizikové, no to snad ne. Já bych docela ráda pracovala aspoň prvních 5 měsíců... Ono teda samozřejmě není jisté, že by se to po laparce povedlo okamžitě, ale kdyby náhodou... Zkusím se asi domluvit s doktorem, že bych na ni šla koncem srpna a v září se už snažili. To by se nám pak narodil ráček, že jo 🙂 Mimochodem, už máme asi jméno pro kluka - našim favoritem je teď Alex - líbí se Vám? 😉

lenicenka17
24. únor 2010

Ahojík holky jen se zeptám nemáte některá zkušenosti se zavodněním těla??Jo a prosím už sem úplně zapomněla jak se baští nějaké ty bylinky jeřáb ptačí a kontryhel že bych opět něco zkusila .
Děkuji za radu 😵
Jinak se omlouvám že sem tu dlouho nic nepsala...
Je tu spoustu krásných miminek,gratuluji 🙂

lenerka
24. únor 2010

ahoj holky moje

tak hlásím,že včera nás pustily domů
ani se mě domů nechtělo divné co 😅
mě se v porodnici líbilo super doktoři sestry i jídlo ušlo
Bulovku všude doporučuji 😉

první noc doma šílený
kristýnka usla až ve 4h a kačka už vstávala před 7h,takže jsem docela hotová
jdu se vykoupat a snad vyspat

kojím a zítra jdeme na první návstěvu k paní doktorce,tak snad bude vše ok
jestli se dostanu k Pc tak popíšu porod a jak to teď u ns vypadá

luciasek001
25. únor 2010

Ahojky,
dudu, Alex je pěkný jméno, líbí se mi 🙂 Uvidíš určitě se mimi podaří a třeba už i po září. Budu moc držet palečky.
lenerka, ahojky ještě jednou moc gratuluju k holčičce at vám dělá samou radost a je zdravá, vidim, že jste to zvládly vše v pohodě. Tak se drž a pevné nervy na obě holky. A kdy nám ukážeš vaši princeznu? 😀
lenicenka ahojky tak budete zkoušet mimi?

kualalik
25. únor 2010

Ahoj ženy 😵

nějak nestíhám 😅 očividně na mě padla ta "hnízdící" situace 😀 uklízím, chystám, přesouvám, .... muž je ze mě hotov 😀

lenerko,tak doufám, že si Kris najde svůj režim a že budete holky všichni v pohodě... a co tatínek? 😵 co Kačka na malou?

dudu, tak jestli vám jde Alex k příjmení, tak proč ne 😉 u nás by to asi nešlo 😒 i když my jsme spíš pro ta typická "česká" jména 😅 ale přeju vám, ať se Alex u vás co nejdříve zabydlí, ať se tady hlásí čárky jak na běžíicím páse 😀

luciasku, tak jak se máme? venku nádherně, už se těším, až my budeme konečně kočárkovat 😵

a co jinak je tu nového holky?

rennik
autor
26. únor 2010

Ahoj maminy i slažilenky

jak je dneska u vás? U nás pěkně hnusně, fouká vítr a vypadá to že bude lít jak z konve a to nás dneska čekají kyčle tak snad nezmokneme. Jinak já jsem dostala první poporodní MS a upřímně byl to záhul. První den jsem mohla strávit na wc jak to ze mě valilo a bylo mi strašně slabo ale pak jsem popíjela kontryhel a hned bylo líp. Ještě že ty bylinky existujou 😀

lenerko bobku snad bude lépe až se to trochu doma opět zaběhne 🙂

kači vůbec se ti nedívím takové to hnízdění má asi každý před porodem 🙂

blondynka400
26. únor 2010

Ahoj holky,

u nás vše ok, akorát teď lehce nestíhám, dnes v noci odjiždíme. Tak mi držte palečky, ať to malá v pohodě zvládne. Včera jsem byla na gyndě a u dr. a naštěstí vše je úplně v poho 😅 . Tak snad se ozvu z IT a dočtu vás 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru