• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
jo v pondělí sem byla na monitoru a ultrazvuku,tak malá měla 3,7kg
tak snad neporodím 4kg cvalíka
dneska se na bulovce rodilo a hekalo o 100šest
tak jsme zvědavá,kdy mě to taky čeká :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda lener, to by bylo krasny datum :wink: ja jsem se vratila krasne naladena z ambiente, lidi jsou tam stale skveli, jen bylo zvlastni byt na miste, kde jsem mela svatebni hostinu..ehm :wink:
blondy, ono kdyby se to vzalo do detailu, tak mozna s manzelovymi vysledkami bychom ani pred soud nemuseli, teda podle me, kdybych jim tam dodala jeho azoospermii..ze to by uz opravdu byla naprost saskarna, aby chlap, ktery nemuze mit deti musel k soudu poprit otcovstvi...a svatba je v pozadi, nejdriv rozvod, mezitim mimco a podle terminu porodu se uvidi svatba, ale jelikoz jsem optimista, tak uz se tesim :grinning:
hezky patek a vikend vsem, odjizdim do prirody :slight_smile:
18. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

lenerko, musím souhlasit, že to pondělní datum by bylo fakt krásný :wink: tak doufám, že nám sem napíšeš, jak to s tebou bude :dizzy_face:

Dneska mám nějakej divnej stav. Tlačí mě konečník a podbřišek. Je teda fakt, že jsem včera měla takovej maratón, ale to by mě spíš chystlo včera než dnes ráno :sweat_smile:
19. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
matava, máš to hezky naplánované :grinning:
no já si myslím, že i s azoospermií by jste museli před soud, ale to je teď jedno. Zatím to není potřeba řešit, ne? :grinning:

lener, takže to jsi pořád strašuila, jak porodíš dřív a pak vyvolání jo? :grinning: Tak to na kapesní miminko nevypadá. Držím palečky, aby bylo vše ok :slight_smile:

kualalik, tak třeba se tam malá uorvna tak blbě natlačila. To se v pak stává :wink: To víš no, už to není žádné malé mimink oa něco to váží :grinning:
19. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, ty vogo, ona mě tak strašně dloube tam dole :grinning: chjo to je pocit :grinning:
Ještě ke všemu se mi zdál tak debilní sen v noci, normálně taková kravina :grinning: že mi najednou z pupíku vykoukla její ruka a mě z toho trefilo :grinning:
19. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulalik, a bude o ještě horší :grinning:
Tedy ty máš sny.... :grinning:
19. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišla sms:

Ahoj, tak už máme Kristynku venku. Ma 3530g a 50cm. Obě zdravé a v pohodě, porod trval cca 13h a malá přišla na svět ve 12:55. :grinning:
19. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nesu dobrou zprávu od Lenerky :
Ahoj uz mame Kristýnku venku. Má 3,53 a 50cm. Obe jsme zdravé a v pohodě. Porod trval cca 13 hodin a malá přišla na svět v 12:55
19. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, máme stejné info :grinning:
19. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo a hned na to mi volala moje mamka, že se nám narodily dneska v rodině další dvojčátka :dizzy_face: sice o měsíc dřív,ale ještě je dopečou v inkubátoru :grinning: Lukáš 2,7kg a Janička 2,2kg :dizzy_face: tak že to jsou druhá dvojčata v našem klanu... dispozice jsou ze strany jak mojí mamky, tak i taťky.. a teď to je teda 1:1 :grinning:
19. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda copak to tu čtu to je bezva zprávička, moc Lenerce gratulujeme a přejeme hodné a zdravé miminko. At se jim daří dobře :dizzy_face:
kualalik, to je super, dvojčátka a pěkná váha na to, že vykoukli o měsíc dříve :dizzy_face:
Všem pěkný víkend, vždycky večer máme doma křiklouna tak se jdu na něj podívat. Pěkný víkend všem
19. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka: Tak obrovská gratulace... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně ať jste obě dvě v pořádku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenerko velikánská graulace!!! :slight_smile: Kristýnce do života přejeme hlavně zdravíčko, štěstíčko a kupu lásky :grinning: to ostatní přijde samo :grinning: jste šikulky holky že jste to zvládly :wink: hlavně odpočívejte
21. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško: to jsou krásné zprávy! :slight_smile: Uvidíš, že teď krásně porostete a budete zdraví :slight_smile: A romantické večeře si s manžou užívejete nejen na Valentýna, ještě na to máš skoro 8 měsíců! :slight_smile:

Lenerko: Připojuju se ke gratulacím!!!! Tak snad tě malinká nechá trochu vyspat adát se znovu dohromady, porod musel být náročný, že... :sweat_smile:

Kočky: ahoj ahoj ahoj po dlouhé době! :slight_smile: Já v práci na koníka nemůžu, máme tam něco na styl open space, neboli kolem mého PC všichni chodí, takže rozhodně nemůžu surfovat, i kdybych teda měla na to čas, jakože nemám:slight_smile: No a doma pak večer chodím na procházky s pejskem a vařím teplé večeře a počítač už nezapínám, takže proto sem teď chodím jen minimálně. Ale vidím, že tady diskuze neutuchá a to je dobře, ráda si Vás vždycky přečtu, i když jen pár stran pozpátku :wink:
21. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matavi, teeeeda to jsou mi noviny!!!! :slight_smile:

Pavlisko: teeeda, to jsou taky zajímavé novinky!!! :grinning:

No a Kuřátko do třetice! :grinning:

Holky snažilky březen 2010, jo? No a já chudinka osamělá ještě nevím, kdy se snažením začneme, každopádně to vypadá, že až po laparce a na tu budu potřebovat dovolenou. No nejradši bych do té doby ještě vyřešila otázku financování budoucího bydlení, ale když se to nestihne, vem to čert. Hlavně bych ale měla jedno dilema - pokud bych otěhotněla někdy po laparce, dejme tomu na podzim nebo v zimě 2010, tak bych to nechtěla říkat zaměstnavateli, už proto, že mám PCO a tam je vyšší riziko potratů... a prostě během prvních třech měsíců bych to nejradši neříkala nikomu, ani rodině, ani známým. No ale oni by mi pak prodloužili dobu určitou na neurčitou a já jim pak oznámila, že jsem těhu.... Bylo by to to takové nefér vůči firmě. Ale když jim to řeknu tak budu sama proti sobě. Nakonec mi to neprodlouží a já třeba potratím a budu mít pěkné nervy, bez mimina a bez práce. Asi si říkáte, že to řeším předčasně, ale na tom totiž závisí moje rozhodnutí, kdy jít na tu laparku.

Tak baby, raďte! :grinning:
21. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu, hele, zaměstnavateli nemusíš nic vysvětlovat... prostě si to nech pro sebe a až si budeš jistá, že to chceš oznámit, tak to prostě oznámíš :wink: na tohle nemůžeš brát ohled, i když tě to bude asi samotnou bude "hryzat" :grinning: já jsem vždycky byla taková "blbá",že jsem se v práci obětovala a dělala pro všechny všechno... a když jsem přišla s tím,že čekáme konečně rodinu po roce snažení, očekávala jsem pochopení ze strany nadřízených (že jsem si potřebovala oběhat doktory) a oni pak na mě: " tak ti teda díky za tuhle situaci, že jsi nám to teď v době dovolených takhle zkomplikovala"... tím se to ve mně prostě zlomilo a řekla jsem, že se na ně můžu ..... přišla jsem s neschopenkou a nazdar bazar... když to nešlo po dobrým, tak jsem to vzala po zlým... toť moje zkušenost s tím, když jsem oznámila v práci, že jsem 8tt těhotná.... :wink:

Jinak zdravím všechny ostatní ženy zde :dizzy_face:

Holky, my jsme včera byli na zabijačce s mužem a já jsem se tak kráááásně nahamala :grinning: jitrnice, steaky, guláš... samé mňamky, který si tak dopřeju 3x do roka :slight_smile:

Dneska jsem byla v hale podpořit manžela na florbalovém zápase a bohužel jeden tým tam neunesl svoji prohru a vychlastali tam snad všechno tvrdý, co tam měli v kiosku :frowning2: no a pak tam začali dělat bordel... manžel se svým bratrem a ostatními kluky to tam museli krotit, ale nakonec zavolali policii... :frowning2: je to smutný, když někdo neunese prohru a ještě ke všemu to řeší chlastem... :frowning2: naštěstí můj stokilovej muž to tam měl pod kontrolou :grinning: :wink:

Jdu koukat na hokej a dám si u toho celý mega balení polomáčenejch :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak malý odpoledne usnul tak mám trochu času sem juknout.

dudu, četla jsem tvé pracovně-těhotenské dilema a asi bych klidně vydržela jim to v práci neříct o budoucím těhu, ale počkala bych až ti upraví smlouvu na dobu neurčitou pak budeš víc v klidu, že máš práci jistou. A budeš se radovat z těhotenství. Nikde nemáš povinnost okamžitě svému zaměstnavateli oznamovat, že jsi těhu.

Jinak u nás to v podstatě jde, malý o víkendu nespí chce si asi užít i tatku, je nezvyk, že byl celé 2 dny doma a ted když je tatka v práci tak chrní. Snad bude spát i večer. Jen bojujeme s usínáním, od 18.00 večer se začne vztekat a vydrží mu to až do 21.00 než usne. Nevim co s nim snad ho to pustí :confused:
22. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady nám to nějak vázne.

Dneska jsme se byli s mužem vyfotit, v pondělí bychom měli mít fotky :dizzy_face:

Jinak se těším, že jdu dneska s kámoškama na drby a na něco dobrýho. Scházíme se pravidelně každý měsíc. Tak zase podrbeme :grinning:

Luciasku, no tak kamarádka má podobnou situaci s malou jako vy s Filípkem. Od 20h do 23h řev, ... na denním pořádku :confused: ale pak spí prý třeba do sedmi do rána..
23. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, vůbec nevim co s nim je denodenně se prostě v 18.00 začne hlásit o slovo, nenechá nás navečeřet prostě se mu člověk musí věnovat a než usne to je vždycky doba. Dřív spal třeba i 5 hodin v kuse a ted to má poslední dny rozkouskovaný po 3 hodinách. A nemá kamarádka nějaký recept na ubrečený večerní miminka? :sweat_smile: Snad se nám spaní vrátí zase do starých kolejí. Jééééé, ty se máš, že jdeš na pokec s kámoškama. Já jsem už delší dobu nevystrčila paty z domu. Teda dneska jdu po šestinedělí na gyndu tak jsem zvědavá co mi řekne pan doktor.
23. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, vůbec ti nevím, co s malou dělá,aby ji utišila.. ale prý si to musí odbít ty svoje hodiny a pak je klid... :sweat_smile: Ale co pamatuju, tak tohle měla i moje ségra s malým.. hodinu po koupání prostě řval řval řval... no a pak usnul jak špalek :sweat_smile: ty jo, ty už máš po šestinedělí... tak to je mazec, jak to uteklo že?
23. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela to letí, nestačim se divit. Ty dny jsou ted strašně krátký. Malej roste před očima jak z vody. Už máme i větší číslo oblečků. A začíná být dost těžký..... :grinning:

Jsme ho zkoušeli nechat i o víkendu prostě vyřvat, ale nic nepomáhalo a nakonec usnul ještě dýl než usíná normálně a stejně to měl pak rozhozený po 3 hodinách. On je načatý, že by spal, ale asi má pocit, že by mu něco uteklo když usne tak je pak přetažený. Ale nechápu proč je naštvanej už od 18.00
23. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, malej od ségry takhle vyváděl skoro do roka... :unamused: tím tě samozřejmě nechci strašit... mě napadlo .. a takhle je naštvanej po koupání? nebo koupeš dýl?
23. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupeme až dýl okolo 7-8 h. večer takže v podstatě nemá důvod být naštvaný, jelikož je většinou najedenej a přebalenej. Aha, no tak to se asi máme na co těšit. Zkonzultuju to ve čtvrtek s dětskym doktorem
23. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, Kualaličku a Luciášku,

moc děkuju. Díky za Váš názor, máte pravdu, nechtěla jsem se chovat nefér, ale děťátko je důležitější:slight_smile: A předpokládám, že první 3 měsíce by na mě těhu nešlo vidět.Teda pokud bych pořád neběhala na WC zvracet, že jo. A pokud by mě doktorka neposlala na rizikové, no to snad ne. Já bych docela ráda pracovala aspoň prvních 5 měsíců... Ono teda samozřejmě není jisté, že by se to po laparce povedlo okamžitě, ale kdyby náhodou... Zkusím se asi domluvit s doktorem, že bych na ni šla koncem srpna a v září se už snažili. To by se nám pak narodil ráček, že jo :slight_smile: Mimochodem, už máme asi jméno pro kluka - našim favoritem je teď Alex - líbí se Vám? :wink:
23. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky jen se zeptám nemáte některá zkušenosti se zavodněním těla??Jo a prosím už sem úplně zapomněla jak se baští nějaké ty bylinky jeřáb ptačí a kontryhel že bych opět něco zkusila .
Děkuji za radu :dizzy_face:
Jinak se omlouvám že sem tu dlouho nic nepsala...
Je tu spoustu krásných miminek,gratuluji :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje

tak hlásím,že včera nás pustily domů
ani se mě domů nechtělo divné co :sweat_smile:
mě se v porodnici líbilo super doktoři sestry i jídlo ušlo
Bulovku všude doporučuji :wink:

první noc doma šílený
kristýnka usla až ve 4h a kačka už vstávala před 7h,takže jsem docela hotová
jdu se vykoupat a snad vyspat

kojím a zítra jdeme na první návstěvu k paní doktorce,tak snad bude vše ok
jestli se dostanu k Pc tak popíšu porod a jak to teď u ns vypadá
24. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dudu, Alex je pěkný jméno, líbí se mi :slight_smile: Uvidíš určitě se mimi podaří a třeba už i po září. Budu moc držet palečky.
lenerka, ahojky ještě jednou moc gratuluju k holčičce at vám dělá samou radost a je zdravá, vidim, že jste to zvládly vše v pohodě. Tak se drž a pevné nervy na obě holky. A kdy nám ukážeš vaši princeznu? :grinning:
lenicenka ahojky tak budete zkoušet mimi?
25. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :dizzy_face:

nějak nestíhám :sweat_smile: očividně na mě padla ta "hnízdící" situace :grinning: uklízím, chystám, přesouvám, .... muž je ze mě hotov :grinning:

lenerko,tak doufám, že si Kris najde svůj režim a že budete holky všichni v pohodě... a co tatínek? :dizzy_face: co Kačka na malou?

dudu, tak jestli vám jde Alex k příjmení, tak proč ne :wink: u nás by to asi nešlo :unamused: i když my jsme spíš pro ta typická "česká" jména :sweat_smile: ale přeju vám, ať se Alex u vás co nejdříve zabydlí, ať se tady hlásí čárky jak na běžíicím páse :grinning:

luciasku, tak jak se máme? venku nádherně, už se těším, až my budeme konečně kočárkovat :dizzy_face:

a co jinak je tu nového holky?
25. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy i slažilenky

jak je dneska u vás? U nás pěkně hnusně, fouká vítr a vypadá to že bude lít jak z konve a to nás dneska čekají kyčle tak snad nezmokneme. Jinak já jsem dostala první poporodní MS a upřímně byl to záhul. První den jsem mohla strávit na wc jak to ze mě valilo a bylo mi strašně slabo ale pak jsem popíjela kontryhel a hned bylo líp. Ještě že ty bylinky existujou :grinning:

lenerko bobku snad bude lépe až se to trochu doma opět zaběhne :slight_smile:

kači vůbec se ti nedívím takové to hnízdění má asi každý před porodem :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u nás vše ok, akorát teď lehce nestíhám, dnes v noci odjiždíme. Tak mi držte palečky, ať to malá v pohodě zvládne. Včera jsem byla na gyndě a u dr. a naštěstí vše je úplně v poho :sweat_smile: . Tak snad se ozvu z IT a dočtu vás :wink:
26. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek