Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
12. bře 2009

teda holky, ted si to po sobe ctu a omlouvam se za tu hromadu preklepu... 😒 kazdopadne dik za komentare, taky verim, ze bude lip, snad brzo... 😅

rennik
autor
12. bře 2009

asi si ti projdou všichni jak tak pozoruju, ale nebojte děvčeta my jako ženský rod jsme chytřejší a máme své zbraně, víme jak na ně 😀 😀 😀

blondynka400
12. bře 2009

Taky si myslím, že tohle je předčasné, i když to třeba tomu mému navadí a počítám s tím. Ale taky s ním moc o tom nemluvím, v podstatě jsem mu předala jen dvě informace, to ať nepočítá s tím, že to budu mít stejně pravidelné jako při braní HA (pořád se m ptal kdy to mám dostat a jestli nejsem těhu) no a pak o tom potratu. Nic víc. No a vlastně teď jak jsme měli tu krizi tak jsme mu lehce vysvětlila jak to funguje, na to jak je hodně inteligentní člověk, vůbec nevěděl, že to "má cenu" v podstatě jen pár dní v měsíci... 😝

blondynka400
12. bře 2009

matava, já mám taky hormadu překlepů, s tím si hlavu nedělej 😉

renník, to máš pravdu. Ale je zajímavé, jak ze sebe dělají tvrdé chlapi co je nic nerozhází, že můžou pořád a pak to dopadne takhle 😀

luciasek001
12. bře 2009

blondy, zatim to ještě nijak neřeší nebo na sobě nedává nic znát, že by nad tim nějak přemýšlel. Uvidim jak dlouho mu to vydrží.

matava, nech ho odpočinout, třeba to pak bude lepší a bude mít na sex chut on sám od sebe (neřikám, že ho do něj nutíš) a bude to úplně jiný. Bude víkend třeba se rozhoupe.

kualalik
12. bře 2009

Hooooooooooooooooooj ženy 😀 jsem doma... 😅

Téma tabulka: když jsem ji pracně dodělala,tak jsem ji musela dát do formátu jpg a frknout sem... to by nebyl ani takovej problém.. ale pak to bylo takové "pidi", že mi to nešlo zvětšit... tak že zítra to hodím do Excelu a bude to snad v cajku 😉

Vás dočíst, to je teda něco 😵

luciasek001
12. bře 2009

ahoj ženo, my vydržíme, děkujeme za snahu 🙂

blondynka400
12. bře 2009

luciasek, no snad hodně dlouho, a nebo spíš tak že než mu to dojdeš, budeš těhu 😉

kualalik, tak výmluvy jo. 🤐 Dobře, tak zítra máš další pokus 😀

kuratkol
12. bře 2009

kualalik: Tak použij tlačítko Print Screen a je to hned

matava
12. bře 2009

no je to tady frmol, clovek si nemuze dovolit chybet snad ani den, aby to pak stihal vsechno cist.. 😀
luciasek ano, kdysi jsem ho i nutila, priznavam se, ale to je hoodne dlouho nazpet, ted zkousim vsechno mozne jine, ale stejne to nepomaha...s praci mu dost kleslo sex. libido, takze celkove nic moc, i kdyz na neznosti a pozornosti si zas az tak v porovnani s jinzma stezovat nemuzu, ale z toho mimco proste nebude...snaila jsem se mu zhruba vysvetlit, ze cyklus nemam ani nahodou pravidelny a zee tedy by bylo fajn aspon jeden mesic zkusit mit sexu vice a pravidelneji..ale takhle to pak dopada...

kualalik
12. bře 2009

kuratko, print screen jsem dneska mohla vyplátit z klávesnice 😀 co kdybych ti to poslala na mail? Že jsi třeba víc šikovnější než jááááááááá 😀

blondy, žádný výmluvy, se s tím matlám a výsledek kulovej 😀 jsem to ale lempl 😀

Kdyby nááááhodou někdo chtěl předběžnou tabulku vidět,tak zašlu na mail 😀 😀 😀

blondynka400
12. bře 2009

No matava, nevím jak u vás, ale když se dostane do fáze že se mu nechce (většinou kvůli práci), nehne s ním ani stádo volů. Ale tedy naštěstí to není moc často 😎 . Dej mu fakt čas, ono se to spraví. Navíc si myslím, že čím víc vycítíš že to chceš a že je to kvůli mimi, tak se víc zablokuje. ale to musíš vědět ty, já ho neznám, ty ano 😉

kualalik, asi ti budeme muset vymyslet nějaký trest, aby hsi se polepšila. 😀 My tě zvolíme jako tu nejlepší z nás, a že máš právo udělat tabulku a ty takhle 😝

Jo co véča, jak se povedla? 🙂

rennik
autor
12. bře 2009

kualalik- čest ženoooooooo, tak zítra už se na tabulku těšíme! 😀 ne sranda uvidíš kdy ti to vyjde.

matav fakt se neboj bude líp uvidíš!!!!! 😉

kualalik
12. bře 2009

Blondy, počkej počkej, jako tady nebyl řeč o nejlepší z nás... 😀 tady bylo hlavní téma to, kdo se obětuje 😀 ale třeba KURATKO (píši schválně výrazně,aby si toho holka naše všimla) by to zvládla líp než jáááá 😀 😀 😀

rennik, napsala jsem ti do IP 😉 😎

blondynka400
12. bře 2009

kualalik, jenže kdyby jsme si nemysleli, že jsi nejlepší, nikdy bychom tě přece takot důležitým úkolem nepověřily 😉

luciasek001
12. bře 2009

nebudeme na kualalik moc hrrrr abychom jí nevyplašili a tabulka nakonec nebude 😢 My ti věříme kualalik, že to zvládneš a tabulka bude krásná.... 😀

rennik
autor
12. bře 2009

😀 😀 😀 držíme kualalikovi palce je to žena šikovná!!!!!! 😀

kuratkol
12. bře 2009

kualalik: Pošli, byla jsem holky ve sprše 🙂

kuratkol
12. bře 2009

pošli na kuratko na seznamu

blondynka400
12. bře 2009

ženy 😀 , kualalik, přece moc dobře ví, že je to legrace 😉

kuratkol
12. bře 2009

Holky, jen tak předběžně, už jste přemýšlely, kterou porodnici byste si vybraly (pokud teda máte na výběr) ? 🙂

blondynka400
12. bře 2009

kuratkol, vidím, že ty nestrácíš čas. No já Benešov a kdybych to nestihla (přece jenom je to z Prahy kousek), tak Krč. Teda jestli se mi podaří dojet včas do ČR 😀 . Ale je to ještě předčasné, dokud mimi i mne nebydlí.... Co ty?

rennik
autor
12. bře 2009

no já Třinec protože jiná možnost ani není, ale tím že v té nemocnici pracuju a vím jak to tam chodí aspoň vím do čeho půjdu, ľetos v létě se mají rekonstruovat porodní sály tak jsem zvědavá jak budou vypadat a pak huráááááá budu rodit v novém 😀 ale to je fakt moc předběžné 🙂

blondynka400
12. bře 2009

Renník, a nebude ti to vadit když tam všechny znáš, jak jsme si psaly? I když tobě asi nic jiného nezbývá, co?..... 😉

kuratkol
12. bře 2009

Holky, Akzeret, lenerka, Gab123, Saji3, Annegret, dodejte údaje do naší tabulky.

kualalik
12. bře 2009

kuratko, mě to takhle taky šlo, ale přijde mi to děsně prťavý,tak jsem přemýšlela, jak to zvětšit... ale mozek na to asi nemám 😀 😀 😀

luciasek001
12. bře 2009

Já jsem spíš pro Podolí, v Krči jsem byla v zimě jen na chíře s nohou a byl to teda děs a běs. Tak už nikdy 😖

matava
12. bře 2009

no ja asi apolinar nebo podoli, i kdyz ono to pak bude hlavne o tom, kde sezenem misto a kam to nakonec stihneme... 😅 znama mela objednany termin v praze, o vanocich jeste absolvovali u jejiho manzela klasicke navstevy na morave no a tadaaa, nejak se chtelo mimcu, ondraskovi, na svet o dva mesice driv...vse se nakonec zvladlo, ale tohle je jen ukazka toho, jak nakonec muze byt vse jinak...holky, loucim se s vama, manzilek uz je doma a chce vypravet o dnesnich pohovorech, tak jdu polouchat a naslouchat... 😀 😀 dobrou noc

kuratkol
12. bře 2009

Tabulku jsem dala do mého alba, ale je fakt malá. Nebo spíš je velká ve skutešnosti, ale do alba se nějak zmenší.
Zkusím ji ještě upravit.
Já bych chtěla rodit v Praze - Ústav pro matku a dítě, Praha 4 nebo Motol, Praha 5.

luciasek001
12. bře 2009

měj se krásně, ahojky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru