Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
6. bře 2010

ahoj Eli

to je dobře,že jste doma a že je vše v pořádku 😉
moc vám držím palečky

lenerka
6. bře 2010

Renčo

jsi šikulka,že jsi se odhodlala si udělat autoškolu a že budeš řídit
já bych chtěla taky sebrat odvahu a udělat si kondiční jízdy
cestovat se dvouma dětma MHD je krize a nechci se pořád jen na něhoho spoléhat

lenerka
6. bře 2010

ahoj holky

tak včera jsme byly s Kristýnkou na kontrole u dětské
šla s náma i Kačenka
malá se počůrala ,ale jinak byla v pohodě
tak furt má 50cm hlavičku 36cm,ale aspoň,žer mě začla jíst
sice žloutenku ještě má,ale už saje o závid
už nabrala porodní váhu.tak snad už bude jen a jen dobře
přes den krásně spí a v noci už je taky dobrá
už spí i ve své postýlce
a ráno nechá maminku vyspat 😉

jen jí občas trápěj prdíky,ale s tím si prošla i kačka,tak snad to zvládnem

luciasek001
7. bře 2010

Ahoj holky,
lener, tak to je paráda, že je to s Kristýnkou na dobré cestě. Bude to bojovnice 🙂 Až žloutenka zmizí úplně tak bude sosat jak divá. 🙂
eli, jsem ráda, že je vše v pořádku a mrnousek se drží, odpočívej at se mimískovi u tebe líbí. Moc držim palečky.
renat, jezdi opatrně, jsi šikula to zvládneš 🙂

Jinak u nás bylo trošku harakiri, dostala jsem zánět do prsa, vysoký horečky skoro 40°C, zimnice, bolest svalů, kloubů. Tak jsem vyfásla ATB a dneska jsem je dojedla. Prso už nebolí, jen z něho teče podstatně méně mléka než z toho druhého. Malej jak kdyby to vycítil, že mi neni dobře tak nechtěl přes den vůbec spát, v noci se budil několikrát. Byl protivný, ubrečený. Hrůza. Manžel a mamka pomohli takže jsme to nějak zvládli. Snad to nejhorší je za mnou. Nepřeju to fakt nikomu. Ted chrní tak pak se půjdeme provětrat.
Opatrujte se tu 🙂

lenerka
7. bře 2010

ahoj Luci

ten zánět do prsa,to je fakt nepříjemný
u Kačky se mě to taky málem rozjelo,ale naštěstí jsme to zachránili nahřejváním mazáním a odstříkáváním mlíka
a zachránily mě kloboučky na prsa,tedy na to pravý bolavý

teď se to bohužel opět opakuje
asi mojim dětem to pravý nechutná a tak odsávám a mažu
je to fakt bolavý i když saje

snad vše dopadne dobře a já ATB nedostanu
sestřenici dokonce ten zánět vyřezávaly ☹

blondynka400
8. bře 2010

Ahoj holky,

U nás tak všechno stejné, malá je přes noc zlatá, občas přes den teroristka, ale celkově ok 😀 . Už se občas krásně směje a začínají jí zajímat hračky. Už se naučila řvát, když jedna taková kačena přestane hrát a ona chce, aby hrála 😀
Počasí je fajn, už jsme byli dvakrát na pláži, evidentně se jí tam dobře spí. A byla jsem dvakrát cvičit v posilovně, je to bomba se zas normálně hýbat 😀

renník, tak konečně autoškola, jo? to je super 😵

luci, tak hlavně že už je dobře 🙂 . Doufám, že mě zánět mine.... 😔

lener, tak koukám konečně svítá na lepší časy? ... 😵

eliska_v
8. bře 2010

Ahojky holky.
Tak mám těhu průkajdu! 😉 Jo a zatím vypadá, všechno dobře! 😉 termín porodu 28.9.2010 😵

lenerka
8. bře 2010

ahoj Eli

gratuluji k těhu průkajdě 😉
Eli to je pěkný datum porodu,není to náhodou státní svátek 😀
a jak se cítíš?a co bříško?neboj uteče to jako voda a brzy budeš mít mimíska u sebe

lenerka
8. bře 2010

Blondy

a od kdy už jste v Itálii?
to je super,že tam máte moře
ten čistý vzdoušek závidíme 😀

no naše malá je taky zlatá přes den
musím jí budit na jídlo jinak by furt spala,ale po 18h jako když do ní píchne vosa a furt řve a řve a usne po 23h někdy i později
dneska se vzbudila po 2h na kojení a usla až po 4h byla plačtivá a furt chtěla být přisátá na prsu
dneska už jsem docela hotová
ještě,že je dneska manžel poslední doma a věnuje se Kačce
Kačka se zas dneska předvedla 😖
já se z ní fakt zblázním -strašně se vzteká u oblíkání
když bych jí nechala celý den v pyžamu nechtěla bych po ní učesat a umej zuby,tak je zlatá,ale musí mít holka nějaký režim už jí je přes 3!
Ani nevím jestli má cenu jít s ní k zápisu,když je taková
my by jsme se ani na tu 8h do školky nedostaly ☹

eliska_v
8. bře 2010

lenerka: Teď se cítím dobře! 😉
Bříško trošku pobolívá, ale to bude dobrý! Jj, státní svátek... 😀
A co ty?
😉

kualalik
8. bře 2010

Ahoj holky,

byla jsem dneska na kurzu, ještě s kolegyní z práce, co má termín na stejně se mnou, pak jsme si zašly na obídek, daly jsme si dezertík a hle, ve čtyři jsem byla doma 😀 přijel muž,vzali jsme bafu, hurá na procházku, muž odjel hrát hokej (hurá poslední zápas) a k večeři špagety, mňamóóóózně jsem to uvařila 😀 a ted s nohama nahoře odpočívám 😉

Eli, tak super, průkajda, gratulace veliká 😵

Lenerko, tak ty večerní bujaré veselosti Kris ti moc nezávidím,ale moje kamarádka to má s malou taky a vůbec neví,co to jako má za rituál.. od sedmi řve, i tři hodiny v kuse a nic.. a to jí byly dva měsíce 😕

Blondy, zdárec, jak ti závidím to fitko.. chjo, já už chci taky... 🙄

lenerka
8. bře 2010

kristýnka má v sobě budíka 😀
začne řvát od 17h a řve a řve a nic nepomáhá
prostě prdy
kačka to měla taky tak,ale už od 16h 😀
strašně mě to trápí,když vidím ty dětičky trpět,ale budu doufat,že jí to jako Kačku brzy přejde

zítra jdu do lékárny pro Baby calm

pa pá jdu kojit

rennik
autor
9. bře 2010

Ahojky 🙂

takže první lekce autoškoly trvala jen 10 minut ☹ škoda, ale byla to jen informativní hodina, ale zítra máme další a to už bude regulérní hodina kde budem probírat značky, křižvatky atd než vyjedeme do terénu 😀 tak doma studuju o závod ať tam nejsem za blba že nic nevím 😀 😀 😀 už se fakt těším , nějak mě to chytlo 😀

blondy to moříčko to ti fakt závidím dala bych si říct 😀 a to fitko taky, no hold se budu muset spokojit s rotopedem 😀

kualaličku máš moc krásné fotečky, a dokonce se dívám že budeme mít stejný kočárek, já mám taky Verano ale oranžovo černý 😀

elisku obrovská gratulace k těhu průkajdě!!!! krásné fotečky bříška 😉 ani nevíš jak ti to přeju holka!!! 🙂

lener a zkoušela jsi rektální trubičku? nemá se sice moc často používat ale nám nic jiného nepomáhalo, až tohle- to byl okamžitý efekt

dudunidu
9. bře 2010

ahoj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mám super novinkuuuuuuuuuu 😀 Moje segra mi dnes oznámila, že je těhule, na konci 2. měsíce, takže budu teta!!!!! 😀 😀 😀

dudunidu
9. bře 2010

omlouvám se že nereaguju momentálně na vaše příspěvky, ale jsem plná dojmů, úplně jsem se dojetím rozbulela, když mi to dnes řekla🙂)) No a zítra s ní jdu na gyndu, chci vidět ultrazvuk! 😎
A současně mám za úkol akutně vyřešit, kam půjde rodit, zítra ráno to chce nahlásit doktorovi a ona sama neví. Jde teda o Prahu, každý dá hlas asi nějaké jiné porodnici, od Krče, přes podolí nebo Apolináře... Nebo je nějaká vyloženě horší či lepší? A hlavně mám ještě jeden dotaz - máme známou sestřičku v nemocnici na Karláku, ale nevím, jaká porodnice pod ně spadá - apolinář? Nebo nějaká jiná? Mají porodnici?

Děkuju za tipy 😉 Jupiiiiiiiiii Jupiiiiiiiiiiiiiii Jéééééééééé 😀 😀 😀

eliska_v
9. bře 2010

Ahojky, tak jsme přijeli akorát z nemocnice, začala jsem krvácet. Ale naštěstí mi doktor řekl, že jak se posouvá placenta, tak se to někdy stává.
Jinak podle prcka jsem 12tt+2 a měříme 51mm 😉 😵 Už jsme veliký! Doktor ho málem nezměřil hýbal se jak blázen ! 😵 😀

lenerka
10. bře 2010

Eli

tak to je dobře,že prcek roste
ségra při druhým těhu pořád krvácela a skoro celý těhu proležela v Podolí,ale Míšovi už budou v dubnu 3roky 🙂
a narodil se ve 34tt
uvidíš vše bude v pořádku i za cenu,že by jsi měla proležet v nemocnici to stojí za to
držet mimčo v náručí

lenerka
10. bře 2010

dudu

tak to je super,že budeš teta 😉
velká gratulace

no všichni si chválí Apolináře Podolí,ale tam se brzy musí registrovat!

eliska_v
10. bře 2010

lenerka: Jj, i kdybych měla celé těhu ležet, tak budu!!
Jinak já zase na apolináře..no nevím! Byla jsem tam jednou a i známá, když tam byla tak prý přístup nic moc a já jí to musela bohužel potvrdit! Já jsem zaregistrovaná v Krči! Tam jsem i teď ležela a bylo to fajn, úžasný přístup! 😉

lenerka
10. bře 2010

Kámoška rodila 2děti taky v krči
a spokojená byla
je to asi o přístupy lidí a na jakou směnu narazíš

mě vyhovovala Bulovka i Podolí,že celou dobu byl se mnou manžel a měli jsme porodní sál jen pro sebe 😉
mohla jsem si tam pěkně pokňourat 😀

eliska_v
10. bře 2010

určktě je to o doktorech a sestřičkách! 🙂 To hraje moc velkou roli!!!

Já když poslední dobou čtu o těch porodech, jak na jiných diskusích holky rodí...Tak teda... 😅 Už se bojím teď!! 🤐

blondynka400
10. bře 2010

kualalik, kdo si počká ten se dočká 😀
ale ono stejně i po porodu musíš s citem, aby se nezměnilo mléku chuť.. 😝

dudu, já bych zásadně vyškrtla podolí a apolináře, mají tam přístup úplně hrozný (porod dobrý, zbytek tragedie, když tedy nejsi nějaká rádoby hvězda 😝) Zbytek je jedno, všechny jsou tak nastejno 😉

eli, není se čeho bát 😉

lener, no jsme tu asi týden a půl. Moře je super, už se těším, až se bude dát koupat 😎

eliska_v
10. bře 2010

blondy: Tak já si říkám, že když to zvládly ostatní ženský, tak já prostě musím taky 😅 Stejank mi nic jiného nezbývá!! 😀

kualalik
10. bře 2010

Hoj ženy 😵

Hlásím, že nerodím, zatím 😀 ale dneska jsem měla od rána furt pocit, že mi padá břicho 😅 a jsem tak šíleně ospalá, jsem ráda, že jsem teď dovařila na zítra, půjdu hodit spršáka a olé k TV.

dudu, tetko gratuluju 😀 já jsem taky byla šťastná,když moje o 7 let starší ségra otěhotněla, já jsem pak malou rozmazlovala a brala jsem si ji na víkendy od šestinedělí... někdy to byl sice záhul s prdíkama 🙄 ale po třech měsících jako když utne... tak že choď se ségrou na dortíčky a hezky ji rozmazluj 😀

lenerko, prdíky jsou hold úděl... a to mi furt tchýně tlačí do hlavy, ať se nebojím,že holky na to moc netrpí 😅 tak si o tom myslím a nechávám ji při tom 😀 ona si to pak s ní zažije až ji bude hlídat 😝

kuratkol
10. bře 2010

Ahojky,
tak jsem vyslala manžela na spermio dnes, zaplatili jsme si to, když nám to doktorka nechtěla napsat. A dopadli jsme dobře "normozoospemie" dle zprávy.

lenerka
10. bře 2010

eli

porodu se neboj
přesně,jak se píše zvládly to jiní,tak ty musíš taky
to mimčo na pořád v bříšku zůstat nemůže
odrodit to musíš!!! 😀

já bych diskuse o porodech raději nečetla
tam jsou horory 😕
nemá cenu se strašit dopředu
každá máme ten porod jiný a každá snášíme bolest jinak
já myslela,že se při prvním porodu zblázním bolestí a druhý už pohoda

neboj neboj

lenerka
10. bře 2010

ahoj kuřátko

tak to je dobře,že tam spermíci jsou 😉
a jak se ti vede?

eliska_v
11. bře 2010

Ahojky holky.

lenerka: Tak číct nic nebudu! Akorát teda já a bolest? Hm, jak říkám to bude zajímavé 😝 😀

kuratkol: Tak to je super, že spermio vyšlo na 1* 😵 A jak se jinak máš? 😵

kuratkol
11. bře 2010

Mám se pořád stejně, nic nového...

pavlisa
11. bře 2010

Kuratkol: tak to je dobrá zpráva, to je bezva, kdyby se náhodou nezadařilo, tak s tímhle výsledkem vás vezmou na IUI a dopraví ty mršky přímo k cíli..mám za tebe radost 🙂 a budu tě sledovat 😉
jinak zdravím samozřejmě všechny, mějte se krásně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru