Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
11. bře 2010

kualalik, no říká se, že prdíky trápí klučíky víc. Ale já tedy nevím... Když jen vemu diskuzi únorovek, není tam snad jediná holčička, kterou by to netrápilo 😝 😀

lener, no jo, už jsi byla zkušení borka 😀 . Ono nevím co je lepší jestli vědět do čeho deš nebo nevědět. Ale říká se, že druhý porod je snadnější, lépe a rychleji se otvíráš a méně to bolí, že si to tělo ještě pamatuje z prvního porodu. No nevím 😅 . Každopádně já bych do toho šla klidně znovu, vzpomínám na to jen v dobrém, i když try křížové bolesti byly hrůza, horší než celý porod, ikdybych to měla odrodit dvakrát za sebou 😝

kuratkol, tak to jsou dobré zprávy. Hned je o starost méně, ne? 😵

kuratkol
11. bře 2010

Taky mi brali krev na hormonální profil, ale to nevím, jak dlouho to bude trvat. Tak uvidíme...

kuratkol
12. bře 2010

Tak MUDr. napsala, že hormonální profil je úplně v normě.....

lenerka
12. bře 2010

kuratkol-tak to je dobrá zpráva 😉

kualalik
12. bře 2010

ahoj holky,

kuratkol, tak to je super zpráva!!!! 😵 páč když je problém u ženský, tak to je běh na dlouhou trať... tak teď jen pozitivní myšlenky, těšení na jaro a to by bylo, aby nebylo 😀

já dneska v noci zase měla křeče do břicha, je divný, že to mám jen v noci 😕 nohy mi otejkaj až nad kolena, piju čím dál víc.. mám pocit, že se nemůžu dopít 😅 a tak po porodu doufám zase splasknu 😀

kuratkol
13. bře 2010

Kualalik: Už to máš za pár. Těšíš se ? 🙂

Blondy: Jak je v It ? Jaký máte počasí ? Já už bych brala jaro, tahle dlouhá zima už mě nebaví. Sluníčko má na mě pozitivní účinky 🙂

kualalik
13. bře 2010

kuratkol, hlásí nám na začátek dubna až krásných 16st nad nulou 😵 tak doufám, že maj pravdu.. jinak se samozřejmě těšíme moc 😵 chudák manžel je pokaždé v šoku, když mu volám a ptá se: "jedeme?" 😀
dneska jsem dala malé trochu do těla, páč jsem uklízela koupelnu, jídelničku a kuchyň... teď se mi tu tak chruje 😖 asi se jí to nelíbilo.. se nedivím, mě se to taky nelíbilo uklízet 😀

lenerka
13. bře 2010

ahoj

tak jsem taky koukala na zpávy
a snad už se brzy ukáže jaro 😉
pro kačku to bude vysvobození,bude se míň oblékat a snad i méně vztekat,že jí to nejde 😀
pro mě jaro znamená nový šatník
stále se po porodu nevejdu do mích oblíbených džínů a už se asi nikdy nevejdu ☹
opět se ta pánev rozšířila
no nevadí mám krásný 2děti
a už se těším na nákupy 😉
tak se musím smířit,že nebudu mít vel36,ale třeba 38 😉

lenerka
13. bře 2010

kualaličku

ty jsi borec,že ještě takhle uklízíš 😀
dávej pozor,aby jsi si malou nevypudila z bříška dříve
opatruj se

kualalik
13. bře 2010

lenerko, nazdárek, já jsem zvědavá, co navlíknu na sebe po porodu já 😅 za porodný si asi pořídím něco novýho na sebe časem... 😀 počkám zda otoky odejdou a trochu zplasknu 😉

mno a dneska jsme si s mužem "užívali" a to bříško je teda fakt na obtíž 😀 ale jen ať se tam ještě dopeče 😀

blondynka400
15. bře 2010

lener, tak to já mám štěstí, pánev se mi poměrně rychle vrátila. Ikdyž já už jí mám normálně dost širokou, tak to docela stačí 😀

kaulalik, ty už to máš holka za chvíli co? Už chodíš do poradny do porodnice? 😕
Hele k těm otokům a pití, jestli fakt hodně otékáš, měla by si příjem tekusitm omezit na minimum... 😔

kuratkol, tak to je dobrá zrpáva ne? Hormony jso to nejdůležitější, k tomu spermio ok, je to jen otázka času a nezlob se, ale v tvém případě tomu nechat volný průbšh a ne na to tak tlačit 😉 😵

kualalik
15. bře 2010

Brý ráno 😵

Tak aby toho nebylo málo, tak se mi začaly dělat na kůži takový divný bílý flíčky.. mám to i na nohou.. prostě tam,kde otejkám... ☹
Blondy, už se s tou vodou držím... už si netočím plnej půllitr,ale piju po dvoudeckách a po částech... chjo,děs běs... zítra musím ještě do poradny klasický,páč mi tam přišli výsledky z té krve, jak mě posílala kvůli těm ledvinám a játrům, to si musím vzít s sebou do porodnice..

kualalik
16. bře 2010

Ahoj všem 😵

Tak se hlásím po poslední poradně...

ve čtvrtek 18.3. musím do porodnice na kontrolu a CTG, mno a paní doktorka mě připravila trochu na to, že je dosti možné, že budeme vyvolávat porod dříve 😕 😅 mám totiž šílené otoky ☹ už je mám i nad kolena, mega ruce oteklý, v obličeji otoky,... tlak 140/80 😒 a moje sérdce není zrovna moc v cajku od narození, tak že dost důvodů pro to, aby Maruš vyšla na svět dřív než v dubnu 😅

rennik
autor
16. bře 2010

Ahoječky 🙂

Kualaličku to mě mrzí že tě moc nepotěšila paní doktorka, ale z druhé strany budeš to mít už za sebou a Marušku u sebe 🙂 co já bych za to dala kdybych mohla rodit dřív, ale i tak jsem to vydržela a mám ten náš poklad u sebe 🙂

Kuratkol obrovská gratulace k tak krásným výsledkům!!!!!!!! super super super 🙂

elis to krvácení se může objevit ale je fajn že je to v pořádku, ale i tak se opatruj 🙂

blondy s tou pánví, to ti teda závidím, já mám furt pánev na kilometry širokou a kila ne a ne jít dolů. Už začínám být nešťastná, těch 6 kilo mi prostě zůstalo a nechcou jít dolů ani když cvičím, jím střídmě.....ach jo, s takovou do druhého mimča teda určitě asi nepůjdu neumím si představit že by mi zůstalo dalších 6 kilo a budu chodit jak mischelin...No ale nevzdávám to a cvičím dál 😉

blondynka400
16. bře 2010

kualalik, hm, tedy takovéhle otoky, to fakt nic moc, k tomu ten tlak je už hraniční. Vyvolání se neboj, ale tvoje tělo a malá musí být připravené, jinak je vyvolání o ničem a budou tě akorát trápit... 😔

renník, no oni některé ženské pokuď jim nenaběhne normální cyklus,tak prostě nezhubnou, možná je to tvůj případ. A já měla tu pánev už tak dost širokou, takže ona už se neměl chudinka kam moc rozšiřovat 😝 😀
Jinak nenech se mýlit, já mám taky ještě nějakých 5kg navíc, ale tedy není to na mě moc vidět, v podstatě se vejdu do veškerého oblečení, i když v některých kalhotech jsem dobře napreslá...
Ona váha nějaké 3 týdny po porodu klesala, pak se to zastavilo a od té doby, co jsem zas začala cvičit tak to jde dolů. Ale docela pomalu, tedy tak akorát, viděla bych to že to budou ty 2kg měsíčně, ož je ideální, aby nešly do mléka škodlivé látky. Ono by to šlo asi i víc, ale jsem rožeraná, jím víc než v těhu a hlavně sladký, to žeru pořád 😝 😀

kualalik
16. bře 2010

blondy, posledně před 14 dny mi doktorka říkala, že čípek se mi zkracuje a CS jsem měla 1 😕 ve čtvrtek budu vědět víc... no vím,že na to musím být připravená,to snad budou vědět i oni tam... ale primář o mě vše ví, tak to nějak rozhodne... 😔 😉

eliska_v
17. bře 2010

Tak jsem si volala na výsledky z krve sestřičce a jsou v pořádku! Byly to rozbory na HIV a ještě na ňáké dva dallší ani nevím už na co! Ale je to ok a to jsem ráda!! 😵 😵 😵

lenerka
17. bře 2010

ahoj Kualaličku

to nevadí,že by ti dříve Marušku vyvolali
od 36tt už je na svět připravená 😉
ty otoky a tlak nezávidím
kámoška to měla to samé a šla císařem
tak ti budeme moc držet palečky,aby bylo vše v pořádku 😉

já byla na 1cm otevřená snad 3týdny

blondynka400
17. bře 2010

lener, no na svět je připravená od 38tt. 36 je přeci jenom trošku brzy... Před 38tt je vyvolává jen z opravdu závažných důvodů...

kualalik, CS 1 je že jsi zavřená na pořádnou petlici 😀 . Ale vážně, oni jsou i preindukční metody, kterými tě připraví před samotným vyvoláním. Ono bohužel ikdyž občas doktoři vědí, vyvolání je složitá věc a tělo se brání... Twedy horší je to, když na výstup není připraven plod, ten se těžko přeavědčuje, mateřský organismus hjde přesvědčit lépe. Ale uvidíš co tri řeknou, proč se stresovat dopředu, člověk stejně nikdy neví, jak to dopadne. Hlavně dej vědět, ju? 😵

lenerka
17. bře 2010

jo jo od 38tt já se upsala 😉

dneska jsem Kristýnce dala první kapičky sabíku,od rána mě chudák plakala,jak jí ty prdíky trápí
včera jsme byli na kontrole,tak už má 52cm a 4kg
takže za 11dní nabrala 0,500kg
takže mlíčko je a tučný,tak jsme ráda 😉
žlutá je prý v normě,do 6neděl se to neřeší
už aby vylezlo sluníčko,to jí z toho dostane
je to náš žluťásek 😀

lenerka
17. bře 2010

eli

tak to je dobře,že výsledky máš v pořádku 😉
a jak se cítíš?co bříško hladíš? 🙂

lenerka
17. bře 2010

Blondy

ty už nemáš žádná alba?

eliska_v
17. bře 2010

lenerka: Cítím se dobře..Teda až na ten tlak! mám totální kolotoč!! Takže asi nízký! 😖
Bříško hladím a už si s ním i povídám a furt domlouvám ať je v pořádku a že už teď ho miluju víc než cokoliv jiného! 😵

lenerka
17. bře 2010

jé koukám,že už víte i jména 🙂
Verunka je moc pěkný,já ho dát nemohla už ho má sestřenka
to je dobře,že si s mimčem povídáš
já u toho druhýho to už nějak nestíhala,ale naštěstí Kristýnka můj hlas pozná
co hlas,hlavně prsa 😀

kualalik
17. bře 2010

holky zdravím 😵

Eli, doufám, že u nás zítra taky bude vše v cajku 😉 Co já bych dala za nízkej tlak...

Mě do toho všeho zase bere astma, a ta moje pumpa chudák taky zrovna nějak nestíhá... jsem si musela dneska změřit tep a frčela jsem na 115 😖

Lenerko, tak prdíky k vám došly? A Sab zabral?

eliska_v
17. bře 2010

lenerka: tak to je důležité, že pozná maminku 😀
kualalik: Sice nízký, ale mám co dělat, abych se udržela na nohou!! 😖

stephani
17. bře 2010

eli,Vybrala sis hezké jména

eliska_v
17. bře 2010

stephani: Děkuju 😵

kualalik
17. bře 2010

tak jsem se holky šla projít s bafu, abych se trochu provětrala a teda já jsem jak ty kachny, co lítaj nad rybníkem tady... chodím úplně stejně jako ony 😀 😀 😀

lenerka
17. bře 2010

všechny těhulky chodí jako kachny 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru