Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
29. bře 2010

dudu, nebo, jsem tady 😀 . Jen o víkendu jaksi nestíhám, ono s malou mám vůbec méně času na net, ale na vás si ho určitě udělám 😀
S tím alkoholem si vůbec nedělej hlavu, v té době ještě zdaleka nebylo embryjko napojeno plně na tvůj krevní oběh, takže si nic pokazit nemohla 😉

kualalik
29. bře 2010

blondy, s přenášením by to bylo ok 😉 mě přijde, že jeden tejden to vypadá podle slov doktora na porod a další týden to vypadá,že porod v nedohlednu 😀 uvidíme příští úterý... jako nedivím se jí, že nechce ven... včera k obědu husička se zelím a špalíčkama... 😀 venku hnusný počasí 😀

lenerka
29. bře 2010

dudu

moc velká gratulace 😀 😀 😀

kuratkol
29. bře 2010

Dudu: A jak se ti to tak stalo ?
Pavlisa: Nejsi jediná, kdo není těhu 🙂

pavlisa
30. bře 2010

já vím kuratkol, taky jsem psala, že tebe nepočítám, že ty za chvíli budeš 😉

blondynka400
30. bře 2010

kualalik, se jí nediv, až bude venku tak je mléko, no kdo se na to má těšit. A na začátku ještě hlad a jen mezivo, dokonce žádné mléko 😝 😀
To véíš no, to jsou doktoři, ono se jim v tomhle směru moc věřiz nedá, tedy spíš oni to neumí moc dobřže odhadnout. Třeba ségře naposledy říkaly, že to v životě nedonosí, že porodí dřív a porodila den před termínem, takže asi tak 😝

kuratkol, pavlisa, tedy co je to za řeči. Těhu budete obě a už brzy 😎

kualalik
30. bře 2010

Hoj holky, tak cca před půl hodinou jsem myslela, že bude po mně. Ale sprcha to rozehnala a od té doby pokoj 😅 No a to máme dneska jít na večeři... 😅

eliska_v
30. bře 2010

kualičku: No jo holka už to máš za pár!! 😉

kualalik
30. bře 2010

Eli nojo,člověk se párkrát vyspí a najednou rodí 😀

eliska_v
30. bře 2010

kualičku: Letí to jak blázen viď?! za chvilinku budeš mít mimí v náručí!! 😵 😵

kualalik
30. bře 2010

Eli, jak já už to chci mít za sebou.. to dnešní ráno mě dostalo... manželovi jsem říkala, že ještě nemám po porodu a už vím, že druhý dítko prostě nechcuuuu 😀
Ty jo, tady je krásně, to je bájo... 😵

eliska_v
30. bře 2010

Nedivím se, že to chceš mít za sebou! Já jsem teprve na začátku a už bych to chtěla mít za sebou taky 😀 😀 😝
Tady je taky nádherně, ale ráno ta mlha to bylo šílený!!

kualalik
30. bře 2010

Je mi malé líto, jak se tam chudák mačká ☹ břicho mám samou bouli,které se jen přemísťují z místa na místo,jinak není vůbec akční.. 😅
Eli, ty si to ještě užívej. Vy jdete nějak v dubnu na 3D UZ že? To by už mohlo být krásně vidět pohlaví,necháte si říct?

eliska_v
30. bře 2010

Určitě si necháme říct pohlaví!! 😵 Kéž by to byla ta holčička! 😵 Jinak na to 3D jdeme 22.4. a ted 8.4. jdu na ko sice bez UTZ,ale jsem stejně zvědavá!
Doktorovi musím říct o tom tvrdnutí břicha a o těch mých kolotočých!! 😒

No jo malá se tam už nemůže chudinka vejít, ale neboj budeš to mít brzy za sebou a malou u sebe!! 😉

blondynka400
30. bře 2010

kualalik, tedy proč by si nechtěla druhé? Neboj, až na tebe vyvalí ty kukadla a pak se začně smát, rychle si to rozmyslíš 😀 . Já bych druhé teď brala (vždycky jsem tvrdila, že chci jen jedno) a teď mi je to i docela líto, že druhý nrbude, ale prostě to časově nedávám... Ikdyž člověk míní a život mění...
To víš no, už tam má chudinka Maruška málo místa, ale evidentně se jí ven nechce 😀. Máš cůvec nějaký váhévý odhad?

eli, ty chceš holčičku? Já nějak nevím proč, jsme myslela že klučíka. Tak na tom 3D už by rtomohlo být vidět, i když jakse říká, holčička je vždycky nejistá 😀
eli to tvrdnutí břicha, máš dost magnéska? Většinou to bývá z toho....

eliska_v
30. bře 2010

blondy: Jj, já chci holčičku!! 😵
Holčička je nejistá, ale kdyby řekl možná holčička, tak bych byla ráda... snad se nám ukáže pořádně!! 😵
Jo, tak jestli mám dost magnéska, tak to nevím... To poznám jak? 😕
A proč Tě mrzí, že nebud edruhé mimi?? tak na to za rok skočte a uvidíš, třeba to vyjde!! A budeš mít dvě dětičky! 😵

blondynka400
30. bře 2010

eli, no 100% se to pozná z krve. Jinka tvrdnutí bříška, křeče ve svalech a tak... Každpádně tím že ho budeš brát, rozhodně nic nezkazíš. skončí na něm skoro každá těhule, dost často i preventivně....
Snad ano, já měla štěstí, u nás to bylo vidět dakt výborně. jak pak byla starší, tak už tolik nespolupracovala, asi se styděla 😝 😀
Tak nemůžu říct že přímo mrzí, ale když malinkatou vidím,je mi už toršku líto, že další nebude. K tomu ten porod, já siv konečné fázi fakt užila, hrozně ráda na to vzpomínám, asi jsem divná... To není o tom, že by to nevyšlo, toho se nebojím, ale já už mám pak jiné povinnosti, nemůžu být doma a starat se o mimi. A mít mimi a nechat ho doma chůvě, to radši už mít žádné nebudu...

kualalik
30. bře 2010

blondy, váhový odhad z 18. 3. byl 3,30kg 😅 ale furt si říkám, že to je jen odhad, že klidně může mít míň (než víc) 😀

U nás otázka druhého dítěte... nějak jsme se shodli s mužem, že bysme druhé chtěli až tak cca po 5 letech... nevím, jestli bych zvládla dvě malé děti najednou po sobě (třeba jako po 2 nebo 3 letech)... když to vidím třeba u ségry, jak má starší holčičku (8r.) a ta ji teď se vším pomáhá a stará se dost i o malého (3r). Asi by mi to tak vyhovovalo taky... no nevím, plánovat si to můžu jak chci a klidně za rok můžu bejt zase v tom že 😀 😀 😀 (i když to by mě asi jeblo) 😝 😀

blondynka400
30. bře 2010

kualalik, jasně ono je to klidně plus mínus kilčo 😀 . Taky hodně záleží, jak to kdo měří.. Jsem se setkala s tím, že v jeden den mi jeden řekl 3,2 a druhý mi řekl 3,8. A den potom měla msalá 3,1 😀
Tak já kdybych chtěla (mohla) mít druhé, tak tedy co nejdřív za sebou. Přijde mi to ideální, nejsi doma tak dlouho, děti si spolu více rozumí, jak jsou skoro stejně staré, odpadne ti to, jak to malé ten starší sourozenec vezme. Každopádně vím co bych nechtěla, ani nevím, jestli jsem ti to psala, ségra je zase těhu, po čtvrté, má se to narodit po létě. Takžee bude mít v tu dobu 6,4,2 a novorozence. V podstatě jsou všichni o 2 roky. Je to fakt síla, jsem zvědavá, jak to bude zvládat, už teď je to na palici. Navíc manžel jí absolutně nepomůže... 😝

kualalik
30. bře 2010

blondy, ty bláho, to jsi mi o ségře nepsala 😅 panečku, tak to ji teda obdivuju 😵 s tím jejím manželem to je na prd 😝 chudák holka.. no ale když zvládla tři, tak zmákne snad i čtyři... 😅 ty jo,ale mazec 😅

eliska_v
30. bře 2010

Ahojky kočky.
Mám nové fotečky v albíku 😵

dudunidu
30. bře 2010

Kuřátko: jak se mi to stalo jsem popsala v diskuzi o pár příspěvků dál🙂

Jinak holky moc děkuju za Vaše gratulace a podporu, snad je k čemu gratulovat, zítra jdu na UTZ, tak uvidíme... Čárka sice sílí, ale žádné příznaky nepociťuju - nevím, možná je ještě brzo? Zítra začínám 6.týden. Manžovi jsem nic neřekla... 😔

kualalik
30. bře 2010

Eli, na fotky jsem už dávno jukla 😵 hezky ti to bříško roste 😵

Dudu, buď v klidu, že příznaky nepociťuješ... mě taky vůbec nic nebylo 😅 vůbec jsem nezvracela za celý těhu, prsa mě nebolela, šoufl mi ze smradů nebylo... prostě vůůůůůbec nic, nula příznaky... a to celou dobu těhu 😀 jen jsem pak byla unavenější třeba kolem poledne, ale to bylo všechno 😉

dudunidu
30. bře 2010

jeee Kualali, tak takové příznaky - nepříznaky by se mi teda zatraceně líbily!!!!!!! 😀

kualalik
30. bře 2010

Dudu, to bude v pohodě, uvidíš. Zítra nám hned písni po UZ, jak to vypadá 😵 Budu na tebe myslet a držet pěstičky 😉
Každopádně to moje těhotenství bylo celé takové "zvláštní" 😀 😅 😀

lenerka
30. bře 2010

ahoj holky

tak zítra držte palečky jdeme zase na kyčle na bulovku
a pak na kontrolu v 6týdnech
snad bude vše ok a nebude UM
dneska kojím snad co 2h nenežraná holčička 😀
už jsem pěkně vycucaná

lenerka
30. bře 2010

kualaličku

myslíme na Tebe už to máš za pár
jak se cítíš?a co malá neřádí moc?

dudunidu
30. bře 2010

no jo kualaličku, to už musí být teď vážně náročné, pár dní před porodem, člověk se už asi nevyspí a vůbec, všechno bolí, tkaničky nezavážeš a tak, ne? 😅

Holky a kdy se Vám začaly v těhitenství zvětšovat prsa?? 😕 A o kolik - o číslo?

lenerka
30. bře 2010

dudu

já hned poznala,že je těhu
bolely mě prsa a hned se zvětšily
já je mám tedy extra malý,ale zvětšily se mě o číslo
a ted jak kojím,tak jsou taky větší
manžel je rád 😀

moje vel je normálně 75B
ted mám tak 80c

blondynka400
31. bře 2010

dudu, já se připojuju ke kualalik, mně taky vbůec nic nebylo a příznaky v podsttě nulové. Tedy krom bílého hlenu, toho bylo požehnaně...
Mně se prda nezvětšily vůbec, za celou dobu těhu ani teď při kojení (max v noci když třeba 7 hodni nekojim,to jsem jak pamela 😀 ) Ono je to individuální, záleží jaké máš, malé se většinou zvětší, velké moc ne. hlavně záleží, jak máš velkou mléčnou žlázu, jestli je dostatečně velká a vyvinutá a nebo se musí dovyvinout... 😉
Jo jinka já se i prád dní před pordem vyspala krásně, tkaničky jsme si taky zavázala 😀. To po produ se moc nevyspíš 😀. I když já si zorvna nemám na co stěžovat, vyspím se dobře, kaorát na začátku když jí trápuly prdíky to bylo občas nic moc...

lener, proč by jste měli být na UM? 😕 Držím palec, aby bylo vše ok 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru