Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
2. dub 2010

Zdárec, něco nového? 😀

Marti, předem gratulace k 3,2mm 😵 A co na to rodina? 🙂 Jinak si užij velikonoce a v rámci možností odpočívej 😉

Ty jo, večeřím šunkový chipsy 😀 😀 😀

eliska_v
2. dub 2010

Martí: Gratuluju k 3,2mm - ten první UTZ je doopravdy nejúžasnější! Má svoje kouzlo 😵 😵 Gratuluju 😵 😵

dudunidu
3. dub 2010

ahoj holky! Tak mám taky aktuální zprávičky!!!! Dnes jsem o svém těhu řekla manžovi! 🙂 Ten zíral!!! Bodejť by nezíral, když jsem teoreticky byla skoro neplodná. Dlouho jsem přemýšlela, jakým originálním způsobem mu to oznámit. No a pak jsem vymyslela tohle: shodou okolností má manža narozeniny stejný měsíc, kdy budu asi mít termín. Tak jsem vyrobila na PC a vytiskla dárkový zážitkový certifikát s jeho jménem. Doladila jsem i podrobnosti typu: certifikát nelze vyměnit za peníze ... s případnými dotazy volejte tel...... apod 😀 A řádek, kde se uvádí ten druh zážitku, jsem nechala volný. V papírnictví jsem pak koupila speciální zmizíkovou tužku, kterou jsem tam vepsala "NÁVŠTĚVA PORODNICE". Ten text ale šel přečíst jen s UV baterkou - kterou jsem měla taky z toho papírnictví v sadě s tou tužkou 🙂 A to všechno jsem mu podala na pozemku, kde chceme mít výhledově domeček. Svítilo sluníčko, prostě krásný den, a do toho tenhle malý šoking 😀

Já jsem původně chtěla počkat až po UTZ v 7. týdnu (za 14 dnů), případně i později, jenže to se nedalo. Já bych to sice vydržela, jenže byly situace, ze kterých se mi těžko bruslilo ven, například když mi domů nosil moje oblíbené víno a hermelín a já to nechtěla, nebo když jsem přestala posilovat, což jsem předtím pravdielně dělala... nebo když jsem večer místo venčení psa padala únavou a on byl naštvaný, že se hafákovi málo věnuju... Nebo když jsem ho nechala stěhovat všechny věci do auta a sama se totálně flákala 😅

tak dobrou noc, těhulky, snažilky i maminky! 🙂)

kualalik
3. dub 2010

Dudu, ahojda, ... fíííííha, tak to oznámení manžílkovi ... to bylo jak z filmu 😵 A co na to manžel tedy???? 😅 🙂 😵 Měla jsi super nápad 🙂 😉

rennik
autor
4. dub 2010

dudu tak to bylo opravdu krásně originální 🙂

eliska_v
4. dub 2010

Ahojky holky.
Tak dneska odpočívám nebylo mi ráno moc dobře. Bolení v krku je fakt na nic! A do toho mě píchalo v bříšku, takže jsem dneska doma a v klídku odpočívám! 😉
Uvařila jsem si čajík...dávám si beránka a bochánek! 😉 😵 Ňam 😵 😵 😵
Taky je u Vás tak krásně? 😉

Holky já jsem zvědavá co mi doktor ve středu řekne v poradně.... jsem pěkně nervózní, teda jenom v rámci, aby to mrně nepoznalo 😀 😀 😀 😀

dudu: To je krásný 😵 😵 😵 😵

kualalik
4. dub 2010

Ahoj ženy,

nestíhám, makám na zahradě, stříháme stromky, umyla schody, psa vykartáčovala a teď jsem si udělala maliník a mám nožky na stole 😀 K obědu svíčková... tak že fakt parádní den 😵 a odpol jedu s chlapama na florbalovej zápas, trochu si zafandit 😀

eliska_v
4. dub 2010

kualičku: Koukám, že malé se ven nechce! 😅 😉

kualalik
4. dub 2010

Až na řádné tvrdnutí bříška žádné změny 😉 😀

lenerka
4. dub 2010

kualaličku

myslíme na Tebe
nezapomeň písnout sms 😉

dudunidu
4. dub 2010

ahojte kočky!
Teda kualaličku, takhle aktivní být a přitom mít porod za dveřmi, jsi fakt superžena! No to já jsem dnes naopak chrápala do 10ti h a odpoledne na hodinku zase 😅 Ale myslím, že se na únavu jen vymlouvám, já spím tak ráda, že bych klidně spala 12-ti hodinové směny i bez těhu🙂 Jinak už jsem to řekla další kámošce, haha, kámošky to vědí skoro všechny, ale rodičům nic nepovím. Mamka by začala hysterčit a všechno řešit a šílet a bát se a brečet štěstím a strachy a nevím co, na to fakt nejsem zvědavá 😀 Na to je ještě čas až po prvním trimestru, protože kdyby se mělo něco zkomplikovat, tak ona to nezvládne.

No jinak můj manža, jak reagoval? Nijak zvláštně, zpomaleně, překvapeně, ale že je rád - on o dětech mluví už dlouho a těší se na ně, akorát mu většina takových zásadních situací dochází postupně 😀 Počínaje státnicema, svatbou, změnama v bydlení, v práci, apod. Takže žádné skákání do nebe nebo výskání nebo nošení na rukou se nekonalo, ale furt se na mě usmívá, jako že máme tajemství a nechává mě odpočívat a řídit (abych měla výmluvu, proč nepiju) a tak 😉 🙂

dudunidu
4. dub 2010

eliško no to jo, s tím bolením v krku, to doufám, že tě to brzo přejde... Stejně je to hustém že v těhu člověk je odkázaný na svépomoc vlastního těla. Žádné léky a tak.... Hmmm... ale však my jsme holky šikovné a nějak to ustojíme! 🙂

Jo jinak jsem dneska po ránu trochu cítila prsa, takže asi nějaké změny začínají a taky jsem si dělala další testík a už je to fakt dálnice, testovací čárku už mám silnější než kontrolní 😅 No doufám, že se nemůže nic zásadního pokazit a že tu další středu dopadne můj 1. pořádný UTZ dobře.... Já to beru jako osud, jestli to má být, tak to bude. Loni jsme se snažili celý rok a nic a letos, když jsme se rozhodli to odložit, tak to zničehonic přišlo jak blesk z čistého nebe.... A upřímně řečeno, kvůli práci, bydlení, hypotéce a dalšímu to bylo vážně neplánované a neočekávané početí.... Spoustu věcí to změní, budeme řešit velké problémy, ale beru to tak, že jestli se miminku chtělo na svět teď a je na to ten správný čas, tak to tak má asi být... Holt se budeme muset přestěhovat do většího podnájmu a pronajmout náš minibyt, holt mám smůlu že nemám práci na dobu neurčitou, taky možná nedostaneme hypotéku, když nebudeme mít 2 příjmy ale jen jeden... Taky asi z toho důvodu budu muset zpět do práce hned po mateřské a o hlídaní během rodičovské žádat babičky, no jo, nebude to jednoduché, ale nějak to zvládneme 😎

dudunidu
4. dub 2010

A ještě mám kočky 1 dotázek: na rukou se mi udělala (prvně v životě) nějaká plíseň. Byla jsem nedávno v bazénu, to bude asi tím. Koupila jsem si mastičku v lékárně, ale v návodu se dočetla, že těhotné to mají zakázáno. Doktor mi to potvrdil, že prý antimykotika se přes kůži dostávají až do těla a je to asi pěkná sračka. No jenže nějak to vyléčit musím, jinak se mi to beztak dostane do těla přes ruce, přes jídlo... Neznáte nějaké bylinky nebo prostě nějakou babskou radu, jak se toho zbavit bez chemie? děkuji za tipy 😅

kualalik
5. dub 2010

Dudu, ahojda, na tu plíseň zkus Tea Tree olejíček (desinfikuje,je protiplísňový a antibakteriální). 😉 Jinak jde zkusit i homeo. Hele, s příchodem mimi.. bereš to dobře, pozitivně, když to má být, tak to tak bude... i když vám to trochu zkomplikuje plány... jinak co se týče té hypotéky, možná než hypotéku bych spíš volila úvěr ze stavebního spoření, pokud si už spoříte... ony ty hypotéky teď vyjdou strašně dráž (poplatky,úroky,a navíc třeba nedostaneš 100%), úvěr ze stavebka vychází furt levnějc 😉 ale to vy si určitě promyslíte 😉

Btw. doufám, že nám sem pak dotlačíš příští středu tu fotečku z prvního UZ 😉 😀 stejně tak i Matava 😵 Ta asi přijede pěkně vyřízená z těch dětí 😀 Ještě že je už těhotná, aspoň ty děti nebudou působit antikoncepčně 😀 😀 😀

matava
5. dub 2010

ahoj holky, tak jsem zpatky, muzik jeste rozvazi deti odpocatym rodicum 😀 byli jsme na krivoklatsku, fakt krasa, jen mi tam az na svetle vyjimky byla furt zima, takze jake prekvapeni, ze mam teplotu a hlavne takove skrabani v krku, jako uz dlouho ne.. 😖
Eli, co ty na ten krk pouzivas? doma sice cumlaky mam, ale tech se ted bojim..hlavne sice bych nejradeji zustala doma, ale kazdy vecer po praci mam nejakou akci a stejne bych tedy musela vylizat z domu...takze na marodeni proste cas nemam..
jo a holky, vzpominate na tu moji sefovou s PCO, ktera se snazi uz taky hodne dlouho, prvni IVF ani nedokoncili, jelikoz mela cysty..no a ted mela jit na dalsi, ale tadaaa, v sobotu volala, ze ma prirozenou cestou pozitivni test 😀 statnicovaly jsme ve stejny den, do prace jsme taky nastoupily ve stejny den a jestli vse klapne, po peti letech spolecne prace odejdeme ve stejny mesic na materskou 😀 z nas budou mit vsichni srandu..hlavne nadsefova zesili, jelikoz ja jsem jeji zastupkyne, takze bude sranda zaucovat na vyssi pozice dva lidi 😀
no a rodina je nadsena uz od uplneho zacatku..deda uz to taky zkousl..nejdriv hlavne resil penize a to, ze jsem mela pockat aspon do 35let, ze zustanu s mimcem sama, ze nebudu mit penize, ze je to chyba..tak jsem musela byt asertivni, ze tohle fakt odmitam poslouchat...

eliska_v
5. dub 2010

Ahojky kočky.
Držte mi ve středu palečky na kontrole...Jdu v 9:30 a jsem nervózní, jako kdybych měla jít na první ko! 😅
matava: Jinak na bolení v krku jediné co se v těhu prý může a mě zabralo je vincentka v sirupu a i do nosu ve spreji! 😉

matava
5. dub 2010

eli, diky za tip, hned zitra si to koupim do zasoby 🙂 ve stredu budu drzet palce tobe, pak dvanactyho jde sefova na prvni kontrolu, pak jde tusim dudu na druhou a ja jdu 21.4. tak mi to aspon s vami rychle utece 😀

eliska_v
5. dub 2010

matava: Ten sirup je dobrý.... Musím říct, že jsem se ho bála, ale je slaďoučkej 😉
Jinak děkuju... Bojím se, že to bude pořeba! Nevím asi mám zbytečně strach, ale taky nemusí být zbytečný no uvidíme co mi poví!!
Ale jak říká manžel určitě bude vše ok! tak snad má pravdu!
Jinak držím i já na další prohlídky palečky 😵

eliska_v
6. dub 2010

Ahojky kočky.
Tak jsem byl au Dr. už dnes protože dr. nemůže ani zítra... Takže kontrola je za námi sice bez UTZ, ale ten nás čeká 22.4. 3D, tak se už s manželem těšíme...
jiank všechno, jak řekl dr. vypadá výborně, tak máme radost!
13.4. jdu na tripl testy, tak snad dopadnou i ty dobře! 😉

jinak mám pár nových foteček v albíčku 😵

blondynka400
6. dub 2010

matava, no on e skor někdy lepší si počkat na úřirozenou cestu, než umělé. On málokterý pár je skutečně neplodný 😀

dudu, tedy m hezké oznámení, hlavně že je rád... Na tyhle mastičky úplně zapomeň. V podstatě musíš v tomhle směru zapomenout na všechno, i blbý paralen opravdzu v nejnutnějším případě 😉
Neboj, určitě bude všechno ok, člověk musí myslet pozitivně. Já to rodičům a většině známých taky řekla po konci I trim a myslím, že je to tak akorát, přeci jenom tam už tam možnost že se něco úpokazí rapidně klesá...

kualalik, tak co, sms žádná, takže předpokládám, Marušce se ještě nechce co? 😀

eli, tak hlavně, že je všechno v pořádku. 22 už je za dvěřmi 😀 . Ty jsi byla i na NT ne? Tak to tripply jsou jen formalita 😉

eliska_v
6. dub 2010

blondy: jj, byl ajse na NT 18.3. a ty tripply snad budou taky ok!! 😵 Už se nemůžeme dočkat toho 3D 😵 😵

blondynka400
6. dub 2010

eli, neboj, kdo si počká ten se dočká 😉 😀 . Když je Nt negativná, tak tripply jsou fakt jen formalita...

eliska_v
7. dub 2010

blondy: Stejnak si počkat musím!! 😀 😀 Tak já Ti budu věřit, že tripply jsou jen formalita!! 😉

rennik
autor
7. dub 2010

elisku neboj už to uteče a dočkáte se 🙂 já jsem se tak strašně těšila že mi udělá 3D video a pak byl Luki tak zamáčknutý dovnitř do břicha že z toho nic nebylo, ale uteklo to jako voda a už ho mám u sebe a má 4 měsíce- hrůza jak to letí. Užívej si bříška to je fakt to nejkrásnější období v životě. Já už se na druhé těhulkování taky strašně těším 🙂)) ale to je za dlouho, takže hlavně na sebe dávej pozor a uvidíš párkrát se vyspíš a hurá je tu 22.4. 🙂

matava
7. dub 2010

ahoj holky, tak jsem doma aspon dnes..vcera jsme museli na posledni chvili zrusit divadlo a byla jsem rada, ze me pritel odvezl domu z prace..i tak jsem malem v aute hodila savli a doma jsem to rozdychavala..nejak jsem to prepiskla..takze dnes se v ramci moznosti snazim odpocivat a hlavne se kuryrovat..k vincentka-sirupu jsem pridala stavu z cibule, cajik s medem a citronem..no a proste to zabrat musi, jelikoz do prace jdu zas zitra i v patek, pak o vikendu odpocinek, od pondelka do stredy v praci a pak tradaaa do italie..
vsem preji krasny slunickovy den.. 😉

blondynka400
7. dub 2010

eli, jojo, ono ti nic jiného nezbývá 😀

renník, takže sis to rozmyselal a bude druhé těhulkování? 😀 A co váha? Jde to dolů?

matava, jé ty jedek nám? To mi nějak uniklo 😀 Co tu budeš dělat? 😕
Dávej na sebe pozor, to víš no, tyhle první týdny jsou nejhorší...

Jo abych nezapoměla, mám zprávu od kualalik, od včerejška je v porodnici, nelíbila se jim křivka malé, takže od rána vyvolávají, zatím prý nic. Čípek je bohužel jen na jeden prst, ale zátěžový test včera plusový, tak to snad vyjde. Tak sdržte palečky, bude to potřebovat 😵

matava
7. dub 2010

dik za info o kualalik..stale na ni myslim..tak snad to bude mit brzo za sebou 🙂
jojo, jedu smerem k tobe, ale jen na sever...pritelova segra s manzelem zije v trentu, tak tam jedem na prodlouzeny vikend, uvidim ji poprve a rovnou jako tehule, to bude dojaaak 😉 uz se tesim na vylet k lagu di garde..na zakladce jsem tam se sborem vyhrala druhe misto v mezinarodni soutezi, tak zavzpominam na mlaaadii 🙂

blondynka400
7. dub 2010

matava, tak kolem poledne kualalik dostaal druhpou tabletku, ale prý to zatím vypadá jen na přípravu. Další info zatím nemám, tak uvidíme...
No jo sever, to není pořádný špageťákov, to je civilizace 😀 😀 Lago di garde je krásné, hlavnw v létě, ale taky pěkné drahé 😝

blondynka400
8. dub 2010

Ahoj holky,
tak kualalik asi stále nic, psala jsem si s ní včera večer. Došlo už na oxytocin, kontra silné co 2 minuty, ale čípek pořád na jeden prst. Chudinka, jsem zvědavá, jak to dopadne.... ☹

eliska_v
8. dub 2010

Ahojky kočky.
Tak mám ze včera nové fotečky v albíčku 😵
Ještě přidám fotečky hadříků na prcka jenom 3 kusy..Ale kouzelný 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru