• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
Blondy, já je na bocích fakt neměla.. tam jsem si ještě viděla :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem se pravidelně 3x denně mazala olejem, tak celou dobu nic a teď tohle... zbývá mi ještě 5kg :confused: a mám je i na prsou :frowning2:
22. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, tak slepá asi nejsi :grinning: . Ono je normální že se uděalí až těsně ke konci, ale po :grinning: . No ty vždycky musíš mít něco zvláštního :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Oni ty prsa trošku splaskonu, já to tak tedy alespoň měla, teď uřž je mám úplně normální, ani nějak nechápou, jak se v nich může schovávat tolik mléka. Jen tedy v noci po dleší době vypdám jako sexbomba, ale to malá hned vycucne :grinning:
Tak 5kg, je docela dobré, já v té době co jsi ty, měla asi 7 a dneska jsem se vážila až mi zbývá jen kilčo. Nějakou dobu to šlo dolů samo, pak se to zaseklo a jak jsem začala cvičit, tak to jde zas dolů krásně a to žeru jak kyselina a hlavně sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky!
Byli jsme na 3D UTZ u pana doktora! Krásný okamžik a ten nádherný pocit, když jsme viděli našeho Broučka! :o) No úžasný!!! :o) Celý UTZ trval hodinu a pan doktor nám všechno poctivě vysvětlit a říkal, kde co naše miminko má!! :o) Zezačátku se nám miminko nechtělo ukázat, jestli je holčička nebo chlapeček, ale nakonec si asi řekl nebudu napínat rodiče, tak jim to ukážu :grinning:
A čekáme CHLAPEČKA!! :o) Zdravého krásného chlapečka!! Máme spoustu krásných fotek našeho chlapečka!!
Po celou dobu se Brouček hýbal jak "ďas" a vydrželo mu to celou půl hodinku :grinning: A jak mě kopal!! :grinning: Pak ke konci se na nás otočil zádíčky a pan doktor mohl krásně zkontrolovat srdíčko, páteř...No prostě všechno! A jak řekl sám pan doktor, čekáte zdravého chlapečka!! :o) Krásný okamžik na který jen tak nezapomenu! Už teď miluju toho našeho Broučka víc než cokoliv na světě!! :o)
22. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, tak to jsem ráda, že je všechno v pořádku a gratulace veliká k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak nám ho pak ukaž v albíčku. Tak další chlapák do party :grinning:

Blondy, mě ta váha jde nějak dolů furt.. nevážím se teda každej den, naposledy jsem se vážila v neděli a to bylo těch 5kg. Zvážím se zase v neděli. Nechci lézt na váhu furt, je to stejně na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já teda doma cvičím pilates po porodu a docela bych vyrazila na kolo, ale netuším, jak by se s tím vyrovnal můj "spodek" po tom šití :grinning: :grinning: :grinning: tak tomu nechám ještě chvíli ... :wink:

Ještě by mě holky zajímalo, kolik plínek jste dávaly na široké balení?
22. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no mamka pracuje na karlovce, takze pro ni jina porodnice nez 'lekarska fakulta' neexistuje....
na bulovce jsem se narodila :wink: ale podle mamky mam na vyber jen podoli nebo apolinare..jako jestli mi tam zaridi servis, tak ok, ale podle me se neda zarucit, ze tam ty lidi zrovna v tu chvili budou a hlave uprimne receno nemam rada tenhle styl jednani..radeji jsem seda myska, ne ta co vycniva..takze blondy, celebrita vazne nejsem :grinning:
jo a dnes jsem si za necele dve hodky vybrala saty v salonu brigit a mam je s 50procentni slevou, takze za ctyri i se sperky, huraaa a koukala jsem, ze o vikendu ma blazek 25procent slevu, tak tam asi poridime oblek :wink:
elisko, gratuluji ke klukovi, uplne jsem mela husi kuzi z toho tvyho nadsenyho popisu
kualalik, ty strie jsou zvlastni..no ja uz si taky asi pomalu neco na to mazani poridim... :wink:
22. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, a fotku šatků bys měla? chjo, jak já bych se znova vdávala :sweat_smile: závidím.. když jsem se na to ptala muže, tak on říkal, že by se taky klidně ženil znova,ale že by dal jen tu chlastačku po obřadu :grinning: zmetek jeden :grinning: Blažek je cajk si myslím,a když mají takovou slevu, je fajn, že tam i oblek dokážou upravit :wink:
Jinak co se týče mazání, tak já kupovala hlavně v DM drogerii oleje Babylove. Sama o sobě mám suchou pokožku a v těhu vůbec to byla Sahara... nohy mi pnuly i kvůli otokům :unamused: Jo a do DM drogerie můžeš mít i slevový kupony, když se zaregistruješ jako těhulka na jejich stránkách, pošleš tam foto těhuprůkajdy (fotila jsem mobilem a poslala to mailem). A ty kupony se fakt hodí :wink:
22. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, nasla jsem na jejich strankach bilou variantu tech satu w.svatebni-saty-studiobrigit.cz/index.php?brigit=zakladni-kolekce-2-1 nazev je kometa :grinning: ja je mam champagne a tu nasivku mam stredne oranzovou zkombinovanou s matnou bilou, takze se mi libi, jak jsou neobvykle...no a fotak jsem nechala doma samozrejme..k tomu si vyzehlim vlasky, sezenu celenku, sperky mam jemny a uz se jen do nich za dva mesice vejit s briskem.. :grinning:
dik za tip na dm, tak za tri tydny se tam hned prihlasim :grinning: a kremik budu mit snad od biodermy..
a co se tyce toho znovu se vdavat..ja uz pred 3 lety rikala, ze vim, jak bych priste chtela mit vlasy a ze bych si zas vyzkousela jiny typ satu atd...jen jsem netusila, ze se to fakt nekdy stane a jeste k tomu tak rychle a ze budu tehule a nebudu moct pit.. :slight_smile: ale tesim se na setkani s lidmi, i minule jsem to brala hlavne jako jednu velkou party :grinning: tak dobrou noc, devata pryc a ja uz jsem zas jak mrtvulka...tak pa :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualičku: Určitě chlapečka ukážu, ale až zítra...Dneska jsem u našich, takže až dorazíme zítra dom, tak dáme fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
matava: Já měla radost hlavně z toho, že je malej zdravej! Což je to nejdůležitější!! :wink:
A děkuju za gratulace! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak malej dneska dovádí celej den a kope čím dál tím silněji!! :grinning:
22. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, nu mne to šlo samo první měsíc, pak se to zastvilo a nechtělo ani o gram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Proč široké balení? Vám to ortoped doporučil? Z preventivních důvodů už se to dnes nedává.... Jedině když se něco nezdá v porodncici a nebo pak na vyšeření v 6 týdnech.Jinak ideálně se dáva jedno jednorázovka, na to látkovka a pak jsou takové ortopedické kalhotky, které dáš přes to, stojí asi 60kč a dopře do drží. Já jsem tedy široké balení nepoužívala, protože malá měla vždycky kyčle ok

matava, aha, ale zrovna apolinář a podolí jsou podle mne (a nejen podle mne) ty nejhorší porodnice.Když vemu ty story, co tam některé zažily... Třeba v podolí je ta předporodní péče ještě horším chovají se tam k tobě jak k nule. Možná ti mamka zajistí dobrého doktora (ale ty jsou skoro všude) u porodu, když budeš mít normální průběh, to ani nepotřebuješ.... Potřebuješ pak normální přístup sester, a ten ani v podolí ani u apolináře mít nebudeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale je to tvoje věc :slight_smile: Já soobně bych si tedy do toho kecat nenechala :grinning: Apolinář a Poedolí kdysi lepší byli, to je fakt, ale kde ty lˇoňské sněhy jsou :grinning: Teď jsou tak možná nejlepší v aroganci vůči rodičkám a hlavně jejich hlavní moto je jak je mít co nejrychleji z krku a aby co nejmébě otravovali :grinning: A podolí ještě, chceme zachránit co nejmeší mimi, jako minule ve 25tt a 400g a ještě se tím pyšní jak jsou dobří a nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podle mne je to akorát svinstvo. Sorry, jsem se trošku rozohnila a rozepsala :grinning:
23. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
eliško. moc blahopřeju ke zdravému miminku :slight_smile: :dizzy_face: Určitě jsi si oddychla, tak ted už ho jen opečovávat.
A jsem zvědavá na obrázky :slight_smile:
matava, pěkný výběr šatů. Taky když jsem měla před svatbou jsem se tam zastavila v Brigit, šaty pěkný, ale ani jedny mi nebyly. Byla to škoda, protože bych si opravdu vybrala. Budeš krásná těhu nevěsta :dizzy_face:
kualalik, vy mátě něco s kyčlema? My jsme taky nedávaly široké balení, malej je měl O.K. už jen příští týden jdeme na preventivní prohlídku kyčlí ve 3 měsících tak snad to zůstalo O.K.
23. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, kouám, máš novou fotku. Jen si nejsme jistá, zda je to v souladu s pravidly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A jak se jinka máš? co u tebe nového? :slight_smile:
My půjdeme na kyčle až v 4,5 měsíci až budu v čechách, tady se to totiž vůbec nedělá... Tak sand bude taky všechno ok a nic se nezmění :sweat_smile:
23. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Blondy, nám říkali v porodce, ať preventivně dáváme široké balení. Kyčle při odchodu domů jsme měli dle UZ v cajku. Já to teda dávám jen přes den na pár hodin, ale jinak se mi jí v tom nechce nechávat furt :unamused: vypadá jak vosa a navíc jak má zadeček výš, tak mi ublinkává mlíko :unamused:

Marti, šaty máš moc pěkný :wink: taky jsem takové zkoušela :wink: jsou opravdu parádní :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao kočky! :slight_smile:

Blondy, parádně jsem se pobavila nad tvojí story, jak jsi oznámila mamce, že už je Anička na světě :grinning: Dokonalé!!!! A přesně tak si to taky představuju, já vždycky mamku vynechávala z takových stresových situací, proč jí budu přidělávat starosti, aby se několik hodin nebo dnů trápila a nespala, ona to všechno děsně prožívá.... Takže hezky postavit před hotovou věc a je to :grinning:

Matavi, super šatičky, takže vidím, že barva svatby už je taky rozhodnutá - oranžová :grinning:

Eli: moc gratuluju, je to bezva. Mimochodem, jméno Dalibor je překrásné, já do něj manžu taky přemlouvala, moc se mi líbí, ale on se dá v tomto těžko zlomit, takže to zatím stále vypadá na Alexe, ten se mu kupodivu líbí. A jak říkal Kualalíček, dá se mu říkat i Lexíčku:slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moje dítě má asi spavou nemoc :grinning: ted jsme dorazily domů, byly jsme venku od 15h, dala si sváču u mojí ségry a zase usnula... včera taky takhle vyspávala a měla jsem hrůzu z toho, že bude v noci vzhůru,ale ona normálně spala, budila se po 3h, akorát mezi 2-3h ráno teda koukala.. a pak zase usnula :sweat_smile:
23. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
tak fotečky našeho Broučka jsou u mě v albíku, tak můžete mrknout pokud chcete! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, fotky super, ta jak si cucá paleček :dizzy_face: taky máme takovou doma a nejlepší je, že ji to zůstalo. A dokonce, když se narodila, tak po tom, co ji umyli a všechno kolem, tak mi říkala sestřička, že furt jede ty svý dva prsty v puse :grinning: se chudák narodila už hladová :grinning:
23. dub 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualičku: Tak třeba to tomu našemu zůstane taky!! :grinning: :grinning: Ale kope jako das furt!! :grinning:
23. dub 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, at si admini trhnou nohou, jiné foto jsem nenašla. :sweat_smile: Jinak docela dobrý, Filda se stále pokouší otočit na bříško, ale ta pravá ruka mu tam stále překáží, jinak technika dobrá :slight_smile: Očíčka se opravdu zlepšila, takže snad už bude jen dobře.
A co ty a Anička jak máte v IT a jak se máte? Ty kyčle budou určitě O.K.
kualalik, tak nám v porodce ani kyčle myslim neprohlíželi. Asi to má jen preventivní charakter.
eli, moc krásný brouček :dizzy_face: Co pás už ti dorazil?
23. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: dorazil, ale je na poště... :grinning: Já jsem zrovna nebyla doma, takže si ho vyzvednu v pondělí! :wink:
24. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, právě, mně se to široké balení vůbec nelíbí. Navíc to mmičo se pak nemůže pořádně hýbat a o to víc ho trápí bříško. Ono se to doporučovalo kdysi, když se ještě nevyšetřovalo UTZ ale až v pozdější době rentgenem a dávali se látkovky. Papírovky jsou samy o sobě dělané tzak, že ty nožičky jsou dost od sebe. Některé porodnice v menších městech to stále preventivně doporučují, ale fakt je to přežitek a zbytečné trápení mimi. :wink:
Jen si to spamní užij, ono jí to brzy přejde :grinning:

dudu, já si myslím, že je to takhle lepší. Stejně ti nijak nepomůže tak co.... No ono na tom bylo komciké ještě to, že jsme s ní v pnodělí večer mluvila jakoby nic a ještě jsem jí říkaal, že jsme byla na kontrole a že to vypadá, že ještě dlouho nic, proto mi asi nevěřila :grinning:

luci, jojo, já razial taky tuhle teorii a fotku mi smazali... :grinning: Koukám, už máš novou :grinning:
Tak hlavně že očička jsou lepší.... No mně se zas když jí dám na bříško, tak chvilku pase koníky a pak se sanží přetočit na bok a z toho na bříško, už se jí to i jednou podařilo, ale jak píšeš, večně jí tam vadí ručička a skončí na boku ap ak se rozčiluje, že nemůže ani na jednu stranu :grinning: Hele tak mně napadá, spí v noci na zádech nebo na boku? :confused:
No my se máme dobře, akorát už skoro týdne nekakala, přes den je to v poho, jak se hýbe, ale v noci je vidět, že jí to tam tlačí a občas tak heká a budí jí to. tak doufám, že už se brzy po... :grinning:
25. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, jo kyčle vám v porodncici určitě prohlížreli, je to v rámci sreeningových vyšetření, ale většinou se to dělá jen okem a pohmantem, ne UTZ, u taklhe malého mim je to zbytečné, to jestli jsou stříšky ok se pozná podle toho, mnakolik se skrčená nožička dotkne nebo nedotkne podložky :wink:
25. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vidím, že vám mimča rostou a prospívají :slight_smile:
Eli ještě půlku a je to venku :slight_smile:
25. dub 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, a co ty, jak jsi na tom? :confused:
25. dub 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blondy: Pořád stejně :frowning2:
25. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, a to tvoje zdraví už je ok? :confused:
A co nějaká další vyšetření? Byla jsi?
Hele já nechci být ošklivá, znáš mě, tak to neber prosím špatně. Ale co ta tovje váha, už se to podařilo s tím něco udělat? Jestli to není způsobené tím...
25. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdraví už by mělo být ok. Byli jsme na vyšetření, já na hormonální profil, manžel na spermio, vše dopadlo dobře.
Váha jde dolů a zas nahoru. Nekonečný příběh ...
25. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondy, jak kdy občas chrní na boku, ale pak se stejně překulí na záda. A pak se tam vrtí. Snad se to Aničce brzy podaří.
25. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratkol, to spermio si pamatuju, že jsi psala, že je normě...
Tak budu držet palec, aby to konečně vyšlo :slight_smile:

luci, no mně právě přes den spí na zádech a v noci jedině na boku a radši má pravý a na levým občas zlíb. Ale zas se mi jí nechce dávat jen na jednu stranu...
No snad jo, chtělo by to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao ženy,
tak víkend byl nádhernej. Oba dva dny jsme byli vlastně pořád venku. Jen jsem chodila domů kojit, páč ten vítr je protivnej :unamused: Ale udělali jsme si s rodinou mojí a mého muže u nás oba dva dny dostaveníčko, tak jsme si to všichni krásně užili. Akorát teda manžel je nějakej marod (rýma, kašlik), tak doufám, že to s malou ustojíme :confused:
25. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, tak vidím, si užívaš, to je dobře. A co to bříško, už ho má malá lepší? :confused:
Vím, že je to blbý, ale bylo by dobrý, aby jsi to chytila ty, protože když to budeš mít ty první, tak malé dáš protilátky a tak pak nic nechytne. A nebo lepší varianta, že nechytnete nic obě :grinning:
25. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek