Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
24. kvě 2010

luci, tak to je super, že jste to takhle zvládli....
Já jsem docela zvědavá na tu cestu příští týden, naposledy to bylo pohoda, ale toé skoro celou dobu spala, teď už to bude horší, a hlavně je to fakt daleko.... No snad to zvládne hola moje, koneckonců bude muset, maximálně to budeme mít s koncertem 😀

kualalik, no to je o malinko více, než by správně měla, ale zas ne o tolik. Hlavně si ot ještě pořádně užij 😀

kualalik
24. kvě 2010

blondy, kolik to máte km? 😕

blondynka400
24. kvě 2010

kualalik, necelých 1600 😝

kualalik
25. kvě 2010

Blondy, ty jo, to je docela dost 😨 jak dlouho to jedeš? My když jezdíme do Brely, tak to je cca 1200km a masakr jen pro mě, natož pro dítě 😕

Na ORL vše v okáčku, uši dobré, měla jsem strach, aby neměla ten zánět stř. ucha. Tak jsem si oddychla 😉

A usnula mi s pecičkama 😀

blondynka400
25. kvě 2010

kualalik, no bez malé jsme to dali njerychleji za 12 hod. Teď s malou to bylo 15, tak snad to bude teď tak nějak podobně. Sice jí častěji, ale zas o hodně kratší dobu... 🙂
To je krásná fotečka, tak hlavně že je vše ok 😵

kualalik
26. kvě 2010

Filípkovi vše nej k svátku 😵

luciasek001
26. kvě 2010

Ahojky, Filípek mooooc děkuje 🙂 😉
Už dostal takových dárků a to ještě nedorazili všichni gratulanti. To nechci vidět 1. narozeniny.
Dneska spal přímo božsky, sice než usnul tak měl hysterický záchvat, ale usnul po 20.00 a spal až do 7.30, to byla paráda.
A jak se tu máte? U nás je hnusně tak nevim co dneska podnikneme.

lenerka
26. kvě 2010

ahoj

tak jsme včera byli u zubaře
Kačka dopadla dobře a já jeden malý kaz
to po prvním porudu jsem dopadla hůře
4kazy a jeden zub pryč

holky taky vám padají tak vlasy?já jsem z toho zoufalá
snad nebudu plešatá!!!!

to je za spočásko
my dneska měli vyrazit do ZOO,tak to zas budeme muset odložit

luciasek001
26. kvě 2010

Ahoj lener, tak to máš dobrý u zubáka v pohodě. Mě to čeká v srpnu a vůbec se netěšim.
Mě vlasy ještě padat nezačaly tak uvidim jak dlouho jim tenhle stav vydrží.
S tim počasim je to naprd. Malej teda chrní a já žehlim Mount Everest co jsme se vrátili z hor. Ven se mi teda ani moc nechce. No třeba se to po obědě vylepší jako včera.

blondynka400
26. kvě 2010

luci, tak to závidím, my nějak čím jsme starší, tím máme spaní horší. Předtím spaal taky dlouho, a budila se vždycky až hlady. Teď ne, nevíc co jí budí, ale i tak vstávat 2x-3x za noc není tragedíe...

lener, mně se naštěstí padání vlasů nedotklo, ale neboj to je normální. Ono v těhu je jejich růst pomalejší, méně vypadávají, proto má většina těhulek vlasy hezčí než předtím. No a po těhu se to dá zas do normálních kolejí no v tu přechodnou dobu to vypadá, že hodně padají 😝 😀

dudunidu
26. kvě 2010

Ahojte kočky!!!

Dnes mám hot news, po měsíci jsem byla na kontrole na gyndě a super, vše se zdá v pořádku, miminko má nožičky, ručičky, točilo se mi v břiše jak na kolotoči, prostě hyperaktivní akrobat! To bude prostě celý manža! Já jsem větší kliďas! A dokonce na nás vystrkoval prdelku, no je brzo to určovat, ale pak doktor tipuje spíš kluka. Jo a jsme v 13+2. A vracím se do práce, protože jsem už zdravá, žádné omezení 😅 😀

Přikládám fotečku z UTZ:

dudunidu
26. kvě 2010

@blondy: chtěla jsem se ještěš zeptat, mám tam toho mimíse nějak stísněného, oproti fotkám, co mají ostatní holky... Fakt se tam chudáček hodně mačkal, to šlo vidět na tom ultrazvuku... Doktor říkal, že se ta děloha ještě roztáhne... Je to v pořádku???? Nemůžu s tím něco udělat? Vhudáček malinkej otlačenej 😅

eliska_v
26. kvě 2010

Tak holky akorát jsem si vyfotila bříšečko.... 😉 Jestli chcete tak jukněte na ten můj břuch ....Nevím, kam až poroste 😀 😀

eliska_v
26. kvě 2010

@dudunidu: Gratuluju 😵 😵 😵

dudunidu
26. kvě 2010

Děkuju, Eliško,krásné bříško, a mimochodem, čím se mažeš? Doporučujete holky něco??? Já ještě nezačala, asi bych už měla 😅

eliska_v
26. kvě 2010

dudu: Já používám z DM krém.. 😉 A krásně voní! 😵

dudunidu
26. kvě 2010

a doporučil ti ho někdo??? Některé holky totiž používají celé těhu krémy a pak nadávají, že mají stejně strije 😕

eliska_v
26. kvě 2010

dudu: Já mám taky strie, ale mám to dědičně po mámě...ale né tolik, takže super... Ale je spousta krémů .

kualalik
26. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsme dneska byly v poradně na 6 týdnech. Maruška má 5220g a 59cm 😅 Když jsme tam byli před 14dny tak měla 4500g 😅 paní doktorka mi chválila mlíčko, zřejmě produkuju Salko 😀 A doktorka mi doporučila ty rotaviry, tak se mi moc do toho nechce. Kdyby člověk vědět... Luciašku,kolik vás to stálo? Mě říkala, dvě dávky (jedna za 2500kč).

Dudu, super fotka z ultrazvuku, je to macek koukám 😀 Je dobře, že je všechno tak,jak má být. Hele, chce se ti vůbec vracet do práce??? 😕 😀 co se týče mazání bříška a ostatních parití, tak já začla někde na 4.měsíci a vyhovoval mi olej z DM Babylove. Já mám všeobecne suchou pokojžku,tak se odjakživa mastím olejíčkama 😀 V létě hlavně olivovým, to je pak kůže krásně hnědá 😀 Strie se mi za celou dobu těhu vůbec neudělaly. Mazala jsem břuch,boky,zadek a stehna.Paradox je, že se mi udělaly hned po porodu na bocích a trochu na stehnech,ale mažu dále a je to lepší (tím samým olejem pro těhulky,oni to na něm i píšou,že se jím má ženská mazat ještě cca 3m po porodu myslím).

Lenerko, já jsem s vlasama zatím v pohodě. Já jich mám navíc mega hodně, hustý strašně, tak že kdyby něco odpadlo (lehce),tak by to snad ani nevadilo. 😅

Chjo, musím se objednat na prohlídku po šestinedělí 🙄 ale říkala jsem si,že když sex dobrý,tak na gyndě by to nemusela být taková katastrofa 😀 😀 😀

lenerka
26. kvě 2010

ahoj kualaličku

tak mě dr.odprodávala 1dávku rotarixu
a stála mě i s aplikací 2000kč
v lékárně mě říkali,že mě jí objednají za 2290kč

zkusím na pojištovnu jestli mě něco na to nepřidají,ale jsme u VZP,tak nevím nevím 😖

no mě vlasy začli padat až po 2měsíci
a je toho fakt nějak moc
ani si raději barvu dávat nebudu!

no mě prohlídla na gyndě dopadla dobře,ale nebylo to tedy nic příjemnýho
a sexík byl u nás až minulý týden
a naštěstí pohoda
chudák manžel

lenerka
26. kvě 2010

eli

moc pěkný bříško 🙂
a jak se cítíš?

eliska_v
26. kvě 2010

lenerka: Achojky...
Cítím se dobře, naštěstí.... 😵
Sice chvilkama už jako vorvaň, ale dobře 😀 😉

lenerka
26. kvě 2010

jo k tomu krému na ty strie
já taky používala z Dm krém i olej
a ještě olej od Hippu krásně voněl
já strie neměla ani přijednom těhu a i prsa jsem měla v pohodě
ale furt jsem mazalala mazala v posledních týdnech mě při Kačce hodně svěděla kůže
při kristýnce v pohodě

lenerka
26. kvě 2010

Eli a kolik už jsi přibrala?jsi hubeňour 🙂

eliska_v
26. kvě 2010

lenerka: Přibrala jsem 5kg a příští týden poradna, tak jsem zvědavá kolik jsem zase přibrala...A hubeňour nejsem! To se Ti zdá 🙂

kualalik
26. kvě 2010

Lenerko, já mám OZP a tam mi hradí na očkování 1000kč za rok.
Já jsem muže normálně znásilnila 😀 😀 😀

blondynka400
27. kvě 2010

dudu, jé tak ot je super, vidíš, já ti říkala že bude všechno ok 😵
K tomu "mačkání", neboj, nic se mu nestane, někdo to prostě má. Jak tak koukám, máš podobné těhu jako já, já měla malou taky horzně zmáčklou, ještě na UTz ve 23tt tam měla chudinka hrozně skrčené nožičky u ručičky až mi jí bylo líto. Dr. mi řekl, že je to tím, jak mám pevné břišní svaly, že prosgtě tu dělohu nechtějí pustit. A nebpo to může být tím, že máš pevnou dělohu a že roste pomalu. Ale má to jednu výhodu, neměla by jsi mít velký břuch a měla by jsi brzy cítit pohyby. 😀
Tak to vypadá na klučíka jo, a už vybíraté jméno? 😀 Nemáš náhodou nějaké info co matava, dlouho tu nebyla...
K tomu krému, já doporučuju ElastiQ, mazal jsem jednou denně pravidelně od 3m a nemám jedinou strii. Ségra ho používala taky a za 3 těhu také neměla jedinou strii a to měla vždycky bříško jak kdyby čekala dvojčátka. Navíc to ani není moc drahé, takže fakt doporučuju, ale chce to mazat fakt pravidelně, v žádném případě nevynechávat.... 😉

kualalik, jé to jsem ani nevěděla, že OZP přispívá na očkování. Ale já to stejně nevyužiju, nějak mě žádná vakcína prostě neoslovila. Už jsem se rozholdla, že i gty pneumokoky ne, poto, co mi o tom řekla kamarádka z hygieny... 😝
jé vy tedy máte damo malou boubelku 😀 . Už jenom kojíš nebo občas ještě dáváš UM? 😕
Hele na ty strie nechceš zkusit od avonu je takový krém aby ty sgtrie zmizeli, holky si to hrozně chválily, že během chvilky zesvětlaly a nebyly skoro vidět...

kualalik
27. kvě 2010

blondy, už jenom kojím,už ani nevím,kdy jsem ji dala UM (což bylo hlavně jen jednou za den před spaním asi 3x). Kamarádka,co dělá ten Avon mi o tom výrobku říkala, tak ho asi zkusím. Btw. malá mi nepřijde taková macoška 😀 ona je dlouhá, tak tu váhu má rozloženou 😀 ale tvářičky má pěkný 😀

blondynka400
27. kvě 2010

kualaik, no já to porovnávám s námi. Ve 4 měsících měla malá 5,8kg a 67 cm 🙂). Takže já mám hold ty míry lehce pokroucený, jinak mi to samozřejmě přijde ok 😀. Když se občas koukám na ty fotky miminek u holek, malá je oproti cětšině fakt vyzáblina. Každopádně váhu máme průměrnou, jen hold ta délka je jak u sedmiměsíčního dítěte 😀 A vzhledem k tomu, že teď už jsme v době, kdy ty přírůstky nejsou už moc volké, brzy nás s váhou doženete 😀

luciasek001
27. kvě 2010

Ahoj holky,
kualalik, nás ta jedna dávka na rotaviry přišla na 2200 Kč + 150 Kč za aplikaci u doktora. V lekárně je to myslim ještě o trošku dražší, ale využili jsme 1000Kč příspěvek alespon na 1 várku rotavirů od OZP.
Jinak já mám teda strie jak na břiše tak na stehnech a je to děs. Vyskákali mi ke konci těhu a už s tim asi nic nezmůžu, ledaže jak píšete o tom krému od Avonu třeba to vyzkoušet. No uvidim, ale neni na mě žádný pěkný pohled 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru