Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
4. čer 2010

ahoj

dneska bylo fakt krásně
já se taky nenamazala ani děti jsem to pako
ale naštěstí jsme byli venku až po 3h a měli dlouhé rukávy
ale už začnem mazat máme 50tku 😉

Kualaličku tu Ha jako máš ty mám i já
jenže jsem jí ještě nezačla brát
mám v tom nějaký zmatek 😖

když mě skončilo šestinedělí myslela jsme si,že jsme dostala MS
tak jsem čekala na další cyklus a myslela jsem si,že si vyzmu i první prášek
ale čekám čekám a MS nikde
takže ta HA se může vzít kdykoli?Já jsem 30baba a ještě jsme nikdy neměla HA 😀
a fakt ,že další mímo už nechci

lenerka
4. čer 2010

dneska se mě stalo u kristýnky ,že měla tmavěhnědou stolici řídkou skoro jako voda
kdyby to neměla na večer,už bych s ní letěla k DR.
nemáte s tím někdo nějaký zkušenosti?
spí krásně usmívá se vypadá jako zdravé dítko
stále jen kojím UM zatím nedávám
díky

kualalik
4. čer 2010

lenerko, po porodu se může začít brát ta HA kdykoliv. Tak že já si hned včera lupla první piluli 😉

lenerka
4. čer 2010

jasný 🙂
tak to mě bude muset manžel připomínat
mám co dělat abych si denně brala vitaminy

kualalik
4. čer 2010

já sem si je dala do koupelny, tam chodím často 😀 mám je na očích a muž taky, tak to kontroluje 😀 ty jo, by mě asi natáhlo,kdybych ted měla zjistit, že jsem těhotná 😅 🙄 😀 😀

lenerka
4. čer 2010

ježíš mě taky
ale ty máš jen Marušku,ale já už mám 2 😀

lenerka
4. čer 2010

tak jsem si našla na netu tu hnedou až do černa zbarvebńou stolici u kojenců
tak je to asi tím,že mám poraněnou bradavku a pila i mojí krev ☹ a proto tak zbarvená
tak snad to bude ok
budu muset víc používat bepanthen
a nebo přestat kojit,nějak mě to furt nejde a bolí to 😖

kualalik
4. čer 2010

tři ještě jdou, horší by bylo, kdyby to byla třeba dvojčata 😀 bych se šla zhoupnout 😀

kualalik
4. čer 2010

a přes kloboučky jsi nezkoušela kojit? 😕

eliska_v
6. čer 2010

Ahojky holky.
tak 4D se úžasně povedlo... 😵 Malej zezačátku byl zabořený hlavičkou do dělohy, ale pak se krásně natočil... 😵 😵 Je tak nádhernej!! 😵 😵 Video se skvěle povedlo.... 😵 No jsem teď šťastná jako blecha!! 😵 😵
Jo a je to celý tatínek!! Nosánek i pusinka 😀 😅 😵 😵
Fotečky dám hned do albíka! 🙂

blondynka400
7. čer 2010

Ahoj holky,
U nás vše ok, malá je akorát občas jak alenka v říši divů, protože je pořád někde jinde a očumuje jí spousty lidí 😀 .
Očkování proběhlo v pohodě, v podstatě ani nezabrečela, reakce po žádná. Dneska jdeme na naušničky, to asi bude horší, ale tak snad to taky zvládne...
Jinak u doktorky jsme byly pochváleny, prý je úžasná a psychomotoricky odpovídá tak na konec 6 mněsíce, tak jsme hold trošku dopředu 😀 Včera si mi na klíně už sama sedla a seděla chvilůku bez opory, ale vyloženě z leže to ještě neumí, ale myslím si, že má času dost 😀

kualalik
8. čer 2010

Zdárec,
tak doufám, že jste nepošly děvčata někde tím horkem 😀

lenerka
8. čer 2010

holky já už se taky těším až dám kristýnce naušničky
Kačce jsme je nechali nastřelit a pohoda
bylo jí okolo 5měsíce a pěkně se jí oučka zahojila
už mě štve,že kristýnce říkaj chlapečku a přitom máme plno večí holčičích nechápu ty blbý lidi!

ty vedra jsou šílený
Kristýnka mě nechce venku spát,tak chrupe doma
a hlavně mě štve ta moje alergie na sluníčko
mažu mažu,ale prd to pomáhá

luciasek001
9. čer 2010

Ahoj holky, vedro je děsný.
Rýma se nás zatim furt drží, malej do toho začal kašlat a zítra bychom měli jít na očkování. Tak nevim, musim se domluvit s doktorem co a jak.
Teda Blondy, ty máš doma pěknou divošku 😀 , to je tedy opravdu dost napřed. Hlavně, že je zdravá. Už se ti u nás líbí když je tu takový vedro?? 😝 🙂

Dneska se jdu objednat ke kadeřnici, už se na to nemůžu koukat a je mi v tom vedro.
Tak ať se neupečeme, pěkný den 🙂

blondynka400
9. čer 2010

kualalik, no já jsem lehce deformovaná, včera vedro nic moc 😝 😀 Teplo sice ano, ale nic tragického 😀

lener, mně v pondělí na kyčličkách taky malé řekl,že je to hezký klučík. Ale je fatk, ře byla v zelené, ale já jí odmítám oblékat jen do růžové a ta zelená se mi na ní zrovna líbí...
Naučničky proběhly úplně v poho, sice u toho trošku zabrečela, ale když mi jí sestřička podala, tak už nebrečel, pak se najedla, prospala se a byla zas vysmatá jako lečo. Ani tam neměla stroupky, nehnisá to (sice ještě očisťuju lihem a mažu mastičkou). Ono se teď od toho nastřeolávní upouští, protože prý pak nejsou tak hezké dirky a když se pak ty naušničky mění, je to pro ně ještě větší trápení... Takže teď většina doktorů doporučuje píchat. Sice jsem se toho trošku bála, ale fakt pohoda... 😉

luci, tak to asi odčkování odložíte ne? 😕
No dost to bych ani neřekla, trošku ano, ale jenom v nečem, v tom co se jí zrovna chce 😀 Je to hold celý tatínek... 😀
Malá zatím nebyla nemocná ani trošičku,snad to má po nás, my s manželem jsme jako malý nebyli nemocní vůbec, až snad někdy v mateřské školce.. 😅
No tak pro mne tu vedro není, spíš teplo. Každopádně je to lepší, už já můžu oblékat, jak jsem zvyklá 😀

luciasek001
9. čer 2010

blondy, tak to je statečná slečna, už bude honit parádu s naušničkama 🙂
Filip taky nebyl nemocný až ted dostal rýmu, nevim, prostě byla zima a hnusně a někdo na nás něco prsknul. No co se dá dělat jednou to přijít muselo.

blondynka400
9. čer 2010

luci, no je fakt, že doktorka říkala, že byla hodně statečná, že většinou pláčou o hodně víc...
Je fakt, že teď už vypadá jinak, už to není takové miminko, ale spíš holčička... 😀
Jojo, jednou to musí přijít na každého.... Každopádně se brzy uzdravte 😉

luciasek001
9. čer 2010

blondy, dík snad rýma brzo odejde. Ted jsem mluvila s doktorem takže zítra očkovat nebude, ale mám se ozvat příští týden až nebude zahleněný a dá nám datum.
Takže už je to na první pohled jasná holčička 🙂

blondynka400
9. čer 2010

luci, určitě, rýma není nidky na dlouho 😉
To je rozumné, že ho nebude očkovat, ono to neuteče....
Máš pravdu, teď už si jí nikdo nesplete... I když i přetím si myslím, že měla dost holčičí obliček, klučíci vypadají jinak 😀

Hele už jsei se rozholda jak s těmi příkrmy? Já ano, začnu od ukončeného 5., i dr, si myslím, že je to tak rozumné... Já už před ní fakt nemůžu jíst, jak smutně kouká, včera mi vzaal lžičku a dávala si jí tím swprávným koncem do pusinky, loizovala jí a smutně se koukaal, že tam ni není. Dneska se z vody mohla skoro zbláznit... 😅 Akorát říkala, že do 6 měsíce určitě dávat jenom kupované, že je tam hlídaný obsah dusičňanů a že ty můžou malým miminkům nadělat paseku a že i bio zelenině bývá jejich obsah vyšší, než by miminka měli mít, a jelikož nemám důvod jí nevěřit, tak první měsíc bude papat kupované a pak se uvidí...

luciasek001
9. čer 2010

Zatim jsem se úplně nerozhodla, mysela jsem, že to zítra proberu s doktorem, ale jako rozumná volba mi taky přijde ten 5. měsíc. Vždycky když jim já tak na to jídlo taky kouká, že by si jako dal. No my už to máme za chvíli tak uvidim jak se na to bude tvářit. Vodu mu kupuju, nejvíc mu ted jede Aquila. Asi je chutově lepší než třeba Dobrá voda. A bio mi nepřijde jako úplně nejlepší volba pro miminka, nejsem na tom ulítlá. A taky jsem si řikala, že když začneme s příkrmy tak nejdřív koupíme něco a zkusíme a pak časem budu vyvařovat.

blondynka400
9. čer 2010

luci, no je pravda, že je to už za pár dnů... 😀
Dobrá voda je humáč největší, ten jsem vždycky nesnášela... Já jí v IT kupuju jednu francoouzskou vodu, tu tu nemají, tak jsem jí dala taky Aqilu a bez problémů....

lenerka
9. čer 2010

ahoj

Kačka má dírky po nastřelení v pohodě
a už několikrát jsme měnily naušničky a taky v pohodě
no já chtěla kačku píchnout,ale pomalu se jí hojilo ramínko po očkování TBC
takže měla první hexu až skoro v půl roce 😖
a dr,říkala,že jí nepíchcne dokavaď nemá první vakcínu
nechtěla jsme čekat,tak jsem zvolila nastřelení a pohoda
švagrová má 2holky a taky obě nastřelený a pohoda
tak uvidíme jak to bude s Kikčou

lenerka
9. čer 2010

včera jsme vyvářela flaštičky
a dala do toho kojeneckou vodu Aquilu mě moc chutná,ale Kikče né
prostě jen chce moje mléko a za boha do ní vodu nedostanu!!!!
jedině stříkačkou nebo lžičkou
musím se ještě domluvit s Dr,
ona totiž stále nechce dudlíka,tak ty flašky jí taky dělají problém

blondynka400
9. čer 2010

lener, to jo, oni to chtějí píchat až po haxavakcíně....
Nevím no, mě se to nastřelení moc nelíbí a fakt se od toho začíná upoštět, to byla akorát taková moda, rozhodně to šetrnější není, ale je to každého věc.... 🙂

blondynka400
9. čer 2010

lener, tak jí to dávej na lžičce, já jí to taky tak dávam, vůbec jí na kojeneckou láhev nechci učit.... Chci jí pak rovnou začít dávat pítko...

lenerka
9. čer 2010

jsem koukala z okna,že už zas bude bouřka
a co nezmokly jste včera?
my to stihli akorát
zavřela jsem dveře od garáže a 1,5h slejvák
až z toho lidi měli vytopené garáže

lenerka
9. čer 2010

blondy

a ta tvoje princezna má dudlíka?

blondynka400
9. čer 2010

lener, my už byli doma, tadsy to bylo ažk olem 20, ale malou mi to budilo a usnula, až bouřka přešla....
No má, ale v pdosttě jen přes den na spaní a večer cvhilku aby usla, jinka si ho veme fakt jen vyjímečně, když už je hodně unavená nebo vtřeba v autě, jinka ho plive a já jí ho ani moc nenutím....

lenerka
9. čer 2010

no aspoň,že si ho podudlá
ta naše má jen moje prsa,pak mě nemaj bolet ☹
ale bepanten fakt pomáhá 😉

blondynka400
9. čer 2010

lener, a zkuisla už jsi všechny značky a typy? 😕 Ono ve 4 měsících už je dost velká, to už možná ani chtít asi nebude no... 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru