Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

annegret
13. bře 2009

Cha to znám 😀 😀 😀 .Já mám teď cyklus tak 35dní tak uvidíme

kuratkol
13. bře 2009

Já ukázkových 28 dní.... ale před HA jsem mělatak 33, 38 dní atp.

kualalik
13. bře 2009

to bych chtěla mít... třeba se taky jednou dočkám 😀

lenerka
13. bře 2009

čus ženský
tak já mám 25 až 28dní
takže taky pohoda

lenerka
13. bře 2009

annegret
ještě nemáš údaje v naší tabulce 😉

blondynka400
13. bře 2009

kualalik, hele a mříš vždycky ve stejnou dobu? Jinak to nemá moc vypovídající hodnotu 😀

annegret, taky si myslím, že jde klidně otěhotnět i s delšími cykly, že to umělé zkracování je občas spíše na škodu. Alle kdo má čekat, že... 😒

kualalik
13. bře 2009

ženy, mám tabulku.... koukněte do albíčka ke mně 😀

lenerka
13. bře 2009

kualalik dobrý
i ten obrázek mimča 😉

blondynka400
13. bře 2009

kualalik, super, já jsem věděla že jsi nejlepší a že jsme udělali dobrý výběr, když jsme tě tímto složitým úkolem pověřily 😀 😵

lenerka, k těm cyklům, máš stejně dlouhou LF a posouvá se jen ovu? Nebo jak to máš?

kualalik
13. bře 2009

Blondy, dneska jsem měřila asi o půl hodiny dřív než včera 😒 😀

kualalik
13. bře 2009

ehm... mi to prostě nedalo a kontaktovala jsem holčinu z únorového snažilkování, aby mi poradila 😀
Se přiznám 😀 😝

kualalik
13. bře 2009

jdu něco dělat a budu nějak odpol.. možný i dřív 😀
Musím sbalit muže na cesty 😉

annegret
13. bře 2009

No tak jsem chtěla vložit fotky do albíčka,ale mám je všechny moc velký 😠 😠 a já jsem trdlo a zmenšit je neumím ☹

blondynka400
13. bře 2009

kualalik, tak to by nemělo vydit... Tak uvidíš, jak to bude pokračovat 🙂

Jinak tak co, zeptaal jsi se, to přece není trestné, ne? 😉

annegret
13. bře 2009

Kualalik koukám že jsi od Trutnova,já jsem tam kdys bydlela teda ve Lhotě u Trutnova a v Mal.Svatoňovicích jsem se učila

annegret
13. bře 2009

Bože kde jsou ty školní časy 😉

blondynka400
13. bře 2009

annegret, můžu se zeptat jako děláš, že jsi na netu a nemusíš se věnovat těm "dvoum" zvířátkům? 😀 Fakt máš můj obdiv 😉

annegret
13. bře 2009

Jeden teď spí a druhej si maluje,dneska nemusím vařit protože máme u babičky svíčkou mňam 😀 .A jinak oni si hrají spolu.U nás to je tak že dopolko si jich prakticky nevšimnu(samozřejmě krom jídla),Milánek už na záchod chodí sám.No a kolem druhé odpoledneme (když se Milánek probudí) tak jdeme ven a to spí tak hodinu a půl Mareček v kočáře.Pak přijde do mů taťka tak si s nima čteme a hrajeme.No a v osm jdou děti spát tak máme čas sami na sebe.Ale tak za 3-4 měsíce to už nebude tak jednoduchý budu učit Marečka na nočník,to zase budou nervy na to se fakt netěšim.

annegret
13. bře 2009

Jo ještě jsem zapoměla když jsou děti takhle po sobě tak záčátek je samozřejmě těžší,ale teď je to fakt dobrý protože si spolu vyhrajou.DOkonce už stihnu ze sebe udělat člvěka hned po ránu a ne až na oběd 😀 😀

blondynka400
13. bře 2009

annegret, hm, tak to máš fakt dobrý... Tak to se ti ani nedivim, že plánujete třetí. 😎 . Děti od ségry ty spolu taky hrají, ale pořád něco chtějí, chodí jí něco ukazovat, tak si vždycky en starší z maldší ségry začně utahovat, ta ho pak mlátí, do toho ségra kojí, no docela komedie 😀 . Ono to hrozně záleží na dětech... Každopádně jediné co říkala, že to odnáší ta prosdtřední, protože prostě nemá na ní tolik času, kolik by chtěla. A abych pravdu řekla, je to naní i trošku znát. Ale jinka je to fajn holčina 😉 (jo a má je od sebe všechny přesně 2 roky, její plodnost jsem nikdy nepochopila, vždycky si řekli a hned ten měsíc byla těhu a to hned třikrát 😀 )

annegret
13. bře 2009

Hm no možná máme výhodu že to jsou kluci.Tvoje ségra je sper plodná 😀 .No a mě se konečně povedlo vložit jednu fotku ale je asi půl roku stará nebo to aspoň tak tipuju.Ostatní mám ve foťáku,ale numůžu najít kabel k připojení na PC ☹ .No já se pro zatím loučím mám tady hromadu prádla a pak razíme ven

blondynka400
13. bře 2009

Jé, to jsou krásná zlatíčka 😉 . Taky už musím pomalu něco dělat.... Měj se hezky

kualalik
13. bře 2009

Tak jsem nám aktualizovala tabulku 😉

Annegret, ááá bývalá krajanka 😀 Ale Pardubice jsou taky v podstatě za rohem 😀 Jezdím do Pardubek k doktorce, přes homeopatii... 😉 co to vaše nové nákupní středisko? Ještě jsem tam neměla čas zavítat...

akzeret1
13. bře 2009

Ahojky,malá to teprve zalomila,taky jsem vás dočítala 😝

Kuratko:já rodila v Motole a byla jsem docela spokojená,je tam opravdu kvalitní péče,vše je v dosahu,K sestřičkám dobrý každej má svoje dobrý a špatný dny,jsme lidi tak asi tak 😉

Annegret:já tady bojuju pořád s nočníkem jeden den má úplně ukázkový a druhej je úplně na prd jako dneska 😖

Lucko:já nějak nestíhám,malá usíná v 21,30 a vstává v 6.30 takže nic moc přes den mě nenechá u pc sedět pořád "maminko pojd hát"takže musim 😀

Má tady někdo taky tak dlouhej cyklus jako já těch 38 dní? 😲 se z toho picnu

kualalik
13. bře 2009

akzeret, mívala jsem takhle dlouhý cykly,ale Utroš mi to zkrátil na 30-33 dnů... uvidím,co bude v pondělí u Mudry, asi tuším,že mi dá další balení ... 😖

akzeret1
13. bře 2009

Kualalik:díky za info,zkusim se zeptat mýho gyndaře,mě to připadne dost dlouhý je to vopruz 😒 závidim těm co si podle toho řídí hodinky 😀 Třeba už další balení nebude 😉

kualalik
13. bře 2009

akzeret, mno i kdybych pak byla těhu, tak mi ho prej stejně bude předepisovat na udržení plodu 😔
A blejt budu jak po utroši,tak i v rámci těhulkování 😀

akzeret1
13. bře 2009

kualalik:jasně ted mi to dochází,já brala duphaston do 13.týdne na udržení,ale už se asi nevyrábí a nahradil ho ten ultroš
já měla žaludek pořád jak na vodě po 4.měsíci už bylo dobře.Kdy to máš dostat?

annegret
13. bře 2009

kualalik ještě jsem tam nebyla 😢 nějak na to není čas já tak akorát Globus.

blondynka400
13. bře 2009

akzeret, kdo ti řekl že duphaston se nevyrábí? 😕 . Jinak já být tebou, jestli máš cyklus pravidelný, ovu probíhá a už si jednou takto otěhotněla nic nebrala. Všechno to jsou syntetické hormony, fůůůj 😝 .

kualalik, no na urdžení tšhu se dváa tehdy kdyý je nějaký problém, třeba špinění a pod. Ale paušálně ho brát mi přijde zbytečné... Ale asi u tebe doktor ví proč. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru