Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
30. zář 2010

@lenicenka17 no ono to záleží jestli tam je nrbo není. Jestli není, a nemáš problémy, nešpiníš, chodila bych, jestli tam je, radši bych tyhle věci vynechala... S tím, že bych se s instruktorkou poradila, jestli máš dělat vše, ńebo něco vynechat a nebo dělat jinak, to by měla vědět 😉

lenerka
30. zář 2010

Eli moc velká gratulace k synáčkovi je to obřík 🙂

lenerka
30. zář 2010
kualalik
1. říj 2010

tak jsme hlasovali,jak já,tak muž 😀 😀 😀

lenerka
2. říj 2010

😀 😀 😀 budete mít větší šanci na výhru

eliska_v
3. říj 2010

Ahojky holky.
Jsem tu jenom na skok... včera nás pustili domu.
Porod byl v pohodě a mám na něj krásné vzpomínky 😵 😵 ve 14:30 hod 28.9.2010 mi už v nemcnici na pokoji praskla voda a ve 21:52 hod byl malej venku 😉 mám jenom 4stehy, takže paráda 😉 sice štípou, ale jde to 😉 Teď má malého na ruce a kojíme 😵 😵 😵 je slaďoučkej 😵 😵
Až budu mít chvilku, tak přidám pár foteček 😵 😵

lenerka
3. říj 2010

eli

tak to je super,že už vás pustili domů a ,že jste oba v pořádku
já mám za sebou 2porody a taky pohoda
jen dobré vzpomínky na nemocnici a lidi okolo mě

až se trošku zaběhnete,tak když jsi z tý Prahy,tak se můžeme někdy sejít
zatím pa pá

blondynka400
5. říj 2010

@eliska_v to je suoer, že takový cvalik a pohda. Jsi šikula 😵 Takžše Krč dobrý? 🙂

lenerka
6. říj 2010

eli

k Tvému včerejšímu svátku vše nejlepší 😉

eliska_v
6. říj 2010

@blondynka400 : Krč na porod úžasný!! Super doktorka a super PA...Vůbec si nemůžu stěžovat! Až teda na oddělení, záleželo hodně na lidech...Ale třeba mě docela zklamala laktační liga...Celou dobu co jsem tam byla a potřebovala poradit, tak nikdo nic a pak den před odchodem se tam vyměnila ještě směna a byla tam super pani, která mi poradila...Ale jenom jedna!! Jinak musím říct, že super!! 😉
Děkuju malej je úžasný! Všichni se tam divili, že jsem takové kusance porodila normálně.. 😀 😀 Asi jsem překvapila 😀 😀 😵

@lenerka : Děkuju moooc 😵 😵 Jsi hodná 😵

blondynka400
7. říj 2010

@eliska_v no jo, ono je to hodně o lidech. Ale s tou laktační ligou jsi mě tedy překvapila, všichni říkali jak je to tam na tohle super.... 😖
No na prvorodičku dát takového macka bez umělých zásahů je fakt zázrka. Prostě si dobrá 😀 😀

luciasek001
13. říj 2010

Ahoj, tak jak se tu máte? My celkem slušně, dneska jdeme opět na plavčo. Jinak se nám klubou horní zoubky a je protivka, ale už konečně přišel na to jak si kecnout na zadek. Takže huráááá 🙂 No a chodí okolo stolu.

Mějte se pěkně, ještě je krásně na procházky.

blondynka400
20. říj 2010

@luciasek001 tak gratulace k sezení 🙂 Tak vidíš, tak jste nás opět přdstihli, my si stále vystačíme s lezním 😀
Za to jám jde dobře mluvení, už umí máma, táta, ham, ne. S tím, že to nejsem říká, ale umí to i správně používat, hlavně to ne, to byc jí šlo perfektně 😝 😀

blondynka400
20. říj 2010

@luciasek001 tak gratulace k sezení 🙂 Tak vidíš, tak jste nás opět přdstihli, my si stále vystačíme s lezním 😀
Za to jám jde dobře mluvení, už umí máma, táta, ham, ne. S tím, že to nejsem říká, ale umí to i správně používat, hlavně to ne, to byc jí šlo perfektně 😝 😀

luciasek001
20. říj 2010

@blondynka400 tak to máte doma šikulku. Filip se zase naučil na jakýkoliv povel nebo úkon kroutit hlavou a taky řiká nenene. Ale zatim neví kde to má použít tak to řiká furt 🙂 Děkujeme. Jsem ráda, že ted když zbuchne tak si spíš kecne na zadek a nestávají se takové karamboly. Filip si všude stoupá, už ví jak na to takže je k nezastavení. Všechno z dosahu muselo pryč. A jak tam u vás je, tady je děsná zima.

kualalik
20. říj 2010

Ahoj holky, tak u nás jeden zub venku, další prořezává. Umí už krásně říkat táta a děda. Plazí se dozadu 😀 a pokusy o držení se na kolínkách jsou čím dáll častější 😉

Já jsem marod, přehazujeme si doma s tátou rýmu 😒 Ve špindlu chumelí, paráda, v lednu jedeme na týden na hory s dětma celá banda, tak to bude zajímavý 😀

blondynka400
20. říj 2010

@luciasek001 no malá si zatím stoupla párkrát, jak má ty nožičky dlouhé a hubené, přijde mi, že jí ještě neudrží, takže to zkuoší jen tehdy, kyž chce na něco dosáhnout, na co z kleku nemůže...
Jo ještě jsme zapoměla, taky umí pít ze skleničky a k obědu my začala totálně odmítat mixovanou stravu, takže jí kouskovou a to s ní všechno, klidně i celou těstovinu - vřetýnko 😀
To že muselo všechno z dosahu to znám, i když já ty věci co nemůže zničit tak jsem nechala, to samé jí nechám někdy vlézt do skříně a tak, když vidím jakou z toho má rodost... Nově začala i dokonce věci pak vracet. Celkově si hraje u už tak jinka, medvídka přikryje a udělá mu malá malá, staaví hračky na sebe, prohazuje kostičky a tak. Už žádné bezduché mlácení 😅
No ochladilo se, ale stále je kolem 20, takže to zatím docela jde...

@kualalik hele nenéí ta vaše Maruška geniální, mluvit v půl roce? 😕

kualalik
20. říj 2010

@blondynka400 sama jsem se tomu divili, i ostatní kolem nás jsou všoku, že jako mluví.. a fakt krásně a čistě říká táta a toho dědu říká taky perfektně 😀 máme doma velkou fotku na zdi,kde jsem já a muž a vždycky,když na ni kouká,tak je hotová,šklebí se, a stačí se zeptat,kde je máma a táta a ona se na něj otočí a šklebí se a furt táta táta 😀 a když řeknu kyti (jako kytka), tak už ji taky najde a ještě ví, že mimi je miminko a taky je z toho vedle 😀

lenerka
20. říj 2010

ahoj

tak dneska jsme byli u dr.nějak to v ní chrčelo,tak abych měla jistotu,že to není nic vážnýho tak jsme šli
tak naštěstí to byl jen hlen z kašle a rýmy
dr.nám udělala i 8měs.kontrolu
máme pěknýho buřtíka 8,9kg a 69cm
sama nesedí neleze jen se plazí,ale ona to dožene,jak máme plovoučku,tak jí to klouže,ale chodíme k babičce ta má koberce a tam jí to lezení docela jde 😉

Kačka je ve školce spokojená
naštěstí je zdravá a chodí na tanečky a na kroužek se zvířátkama,.tak mám docela čas na kristýnku
v pondělí večer poprvé řekla ma má jinak je to pořád tátá a bába

lenerka
20. říj 2010

kualaličku maruška je fakt moc šikovná,že takhle mluví
asi máš hodně času se jí věnovat
Kačka taky brzo mluvila i chodila jsem zvědavá na Kristýnku
už bere a ochutnává Kačce hračky a to je pak točo 😀

lenerka
20. říj 2010

blondy

děkuji za krásný fotky Aničky
koukala jsem,že je strašně dlouhá a vůbec nemá takový stehínka jako Kristýnka
Kiki je fakt macek už aby lezla a trošku to schodila pořád jen baští a baští
jsem ráda,že stále kojím 😉 snad ještě vydržím nějaký ten měsíc jako s kačkou

Kristýnka má 1zub a podle dr.se jí asi 4další klubou,tak o se asi máme na co těšit 😒

20C vám fakt závidíme tady je kosa a má prý už sněžit!

kualalik
21. říj 2010

@lenerka máš pravdu, věnuju se Marušce docela dost, denně si čteme, prohlížíme obrázky,.. ne že bych to do ní nějak hustila, ale ona když si hraje na zemi, tak sama vyhledává knížku a dělá na ní takové skřeky 😀 očividně si předčítá sama 😀 myslím si,že Kris není buřtík, vem si, že Marunka měla na 6m váhu 7,87kg (což bylo před 3 týdny) 😅

holky tady ted začalo sněžit 😅 závidím blondy 20st. 😎

blondynka400
21. říj 2010

@lenerka to nevadí že to ještě neumí, času má dost. Ta plovoučka je problém, zkusila jsi naákoleníky, ty většinou docela pomáhají, aby jim to tolik nekouzalo... 🙂
Ona Aník byla vždycky docla hubené miminko, sice váha průměrná ale délka silně nadprůměrná... Hold je o nějakých 7cm delší při trošku nižsí váze, to musí být někde vidět 😀
Taky ještě kojím, mám v plánu tak ješčtě 2 měsíce, ale uvidím, nějak to pořád měním, tedy spíš prodlužuju, nějak se mi jí nechce odstavovat 🙂
@kualalik s těma knížkama to máme taky, s tím, že vyhledává hlavně autíčka a zvířátka a evidentně tomu něvo povídá. Ale fakt je Maruška velká šikula, ještě jsem opravdu neviděla půlroční dítě, které by vyloženě řeklo nějaké slovo, jak slabikovat ano, ale říct přímo slovo to ne a to jsme toho viděla hodně, i samo chodit 5 měsíční dítě 😀
Já zas závidím sních, mám ho fakt ráda a tady si ho neužiju 😝

rennik
autor
21. říj 2010

Ahoj maminky zdravém po dlouhé době 🙂

Eli strašně moc gratuluji k narození miminka, jsi šikulka!!!! 🙂

eliska_v
21. říj 2010

Ahojky holky.
Tak včera jsem volala doktorce, protože malej měl už druhý den úplný hysterák, tak jsem si říkala, třeba jestli nemá hladík... protože chce být furt u prsa! Tak si nás dneska pozvala na překontrolování kojení, kolik toho sní! Tak jsme zjistili, že máme doma lenouška!!Jakmile mu mlíčko stříko samo do pusinky tak super, ale jakmile musí sát víc, tak radši usne a vzbudí se tak za půl hoďky a chce znovu! Tak říkala, že ho mám nechávat až po 3 hodinách...ALe co mám dělat, dkyž hledá a řve jak na lesy a vím, že chce prso??!! 😕 ☹ 😒 Třeba se to vychytá za čas, ale teď josu chvíle, kdy jsem hodně zoufalá!! ☹ 😒
Ale zase je to andílek!! Prostě ho miluju... 😵 😵

Jinak mám nové fotečky v albíčku 😵 😵

blondynka400
22. říj 2010

@rennik je čau holka, taky jsi se konečně ukázala, jak se máš? 😕 😀 😵
@eliska_v názor jsme ti napsala v druhé diskuzi 😉

matava
26. říj 2010

Ahoj vsem! Eli, velka gratulace k malemu, za chvilku se k tobe pridam s dalsim klukem z tehle diskuze :o))
Stale ziju hodne aktivne a to je asi duvod, ze maly pujde pry na svet asi driv nez v terminu, vcera jsem byla poprve u apolinare a mudr Hajek rikal, ze na termin 20.11. mam rychle zapomenout, at uz si radeji pripravim tasku a na moji otazku, zda jeste muzem 'sexovat', se na me podival jak na tydyta a odpovedel, ze by to chtelo, aby malej zustal v brisku aspon tyden...no uprimne receno me to dost vykolejilo, jelikoz ja jedu stale podle sveho diare a ten mam plny az do terminu :o)) takze uvidime, kdy sem dam fotku s malym Vojtiskem 😀
krasny slunickovy den!

kualalik
26. říj 2010

@matava Ahojda, no nééé, kdo se to na nás přišel podívat 😀 😀 😀
Tak ty jdeš k Apolináři? Moje dvě kamarádky,co tam rodily cca před půl rokem si na to děsně stěžovaly. Teda myslím na přístup - prý jak s hadrem a ne s člověkem..
A co manžel? Jak se těší? Půjde k porodu?

matava
26. říj 2010

@kualalik Cauky, nakonec jdu tam vylucovaci metodou 😉 nemam to zas tak daleko, recenze na to mam sice opravdu dost rozporuplny, ale snad to bude v pohode.. na tehu ambulanci byli vsichni strasne mily, stejne jako mudr a vsichni byli na vetvi z me gynekolozky, ktera me za prve k nim chtela poslat az tyden pred terminem a ktera mi kultivaci na streptokoka udelala moc brzy, takze to museli udelat znovu..takze jsem z toho byla dost prekvapena.. ale no nic.
Manzel se tesi strasne moc, mluvi o tom vsem snad vic nez ja, jen je ted dost nervozni prave z toho, aby ten porod stihnul, jelikoz je neustale na ruznych sluzebkach po republice...tak jsem mu slibila, ze bez nej rodit nebudu a hotovo, ale stejne mi stale vola 😉
uz tam mate snih? 😀

kualalik
26. říj 2010

@matava sníh už tu poletoval, ale nedrží se, na horách už docela jo 😉 dneska tu svítí sluníčko,tak to vypadá za oknem dobře 😀
Maruška si tu hraje se zrcátkem a je z toho neustále v šoku 😀 😀 😀

blondynka400
27. říj 2010

@matava čau holka, ráda tě vidím. Takže sis apolináře fakt nerozmyslela? 😕 No budu držet plaec, aby tam na tebe byli hodní 😀 Určitě to manžel stihne, ono to málokdy bývá tak rychlé aby nestačil dojet 😉
A jak se ti daří? Stláe se vznášíš na tom růžovém obláčku? 😕 😵

@kualalik myslíš v šoku z toho co vidí? 😀 Malá si zas začala dneska hrát s batrkou, vždycky si jí rozsvíítí a pak si svítí do očí, pak zas zhasne a tak dokola. Vydržela to asi 20 minut 😀

Jo a málem bych zapoměla, už stojíme, snad u všeho kde se to dá a pomalu začíná obcházet. A já si naivně myselala, že jí to lezení ještě nějakou dobu vydrží 😝 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru