Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
31. srp 2011

@blondynka400 v tom tě chápu, já jsem zas pravý opak, malého si maximálně užívám a práci v nemocnici se snažím vyhnout velkým obloukem!!

blondynka400
31. srp 2011

@rennik tak já si malou taky maximálně užívám, možná právě proot, že vím, že asi další nebude... dokonce poprvé v životě slintám nad malinkými miminky 😀 To se mi nestávalo ani předtím, když jsem mimi plánovala a nebo byla těhulka. Ale já práci prostě k životu potřebuju a lidi kolem, měkne mi mozek ☹

rennik
autor
3. zář 2011

@blondynka400 ještě to nevzdávej třeba nastane situace kdy se ti toho miminka bude chtít a půjdeš do toho a pokud ne tak si říkej že jsi udělala správnou věc, prostě že to tak má být 🙂 a pracuješ v Itálii nebo v Čechách??

nemo1985
3. zář 2011

Ahojky holky. Jsem dnes 24DC.
Tak dnes ráno jsem lehce špinila asi tak ty 4hodky, a zatím tedy nic, papír čistý, tak že by už uhnizdění? 😀
Mrcha to rozhodně nebude, termín je až za týden. Trošku v podbříšku pobolívá a hrozně ty prsa.
Za týden zkusit testík, už by mohlo jít něco vidět 😕

rennik
autor
3. zář 2011

@nemo1985 juuuuu to je prima to vypadá opravdu na zahnizďování, moc držím palce!!!! my jsme teprve ve fázi snažení, jsem dneska 9 DC a včera jsme poprvé zkoušeli, chceme zkoušet co 2 dny tak uvdíme 🙂

blondynka400
3. zář 2011

@rennik já už jsme v čr. Ale zatím nepracuju, spíš se tak porozhlížím, jsme tu zatím chvilku a teď toho mám fakt dost a nestíhám. Ale někdy na podzim bych chttěla a taky musím dořešit hlídání pro malou 🙂

rennik
autor
3. zář 2011

@blondynka400 no to bude asi oříšek co? najít někoho opravdu spolehlivého v dnešní době je těžké. nebo spíš to budeš řešit přes rodinu?

blondynka400
4. zář 2011

@rennik no přes rodinu já jaksi nemám moc přes koho, bohužel... A tam kde bych měla tak to bych jí radši šoupla i do těch nejhorších lestlí a pořád by to bylo lepší varianta 😀 😀 Ale o někom už vím no a pak bych to chtěla spojit dohromady se soukromými jesličkami, kde mají tak 5 dětí (na jednu učitelku) a fakt se jím věnují. Když je to jedno 2 dopoldne v týdnu, mylsím si, že je to pro ty děti prospěšnější než být doma s mámou samy. Už je to na ní vidět, že potřebuje kontakt i ostatníma dětma 🙂

rennik
autor
4. zář 2011

@blondynka400 aha tak to potom jo, mě osobně se jesličky moc líbí, ale z pozice té učitelky ( sestřičky- byly kdysi) 🙂

rennik
autor
10. zář 2011

@blondynka400 jasně však uvidíš sama jak se to vyvine 😉

blondynka400
12. zář 2011

@rennik tak ono to bylo kdysi fakt hodně jiné a hlavně státní jesličky a soukromé jsou hodně velký rozdíl. Navíc jen a ní teď hodně vidět, že už potřebuje děti kolem sebe a to já až tolik zabezpečit neumím... Lukášek ne?
Jojo, vše se uvidí... Tak co snažení? 😵 😀

rennik
autor
12. zář 2011

@blondynka400 jj Lukášek chce taky být mezi dětma, rád si hraje s ostatníma. No my už máme po snažení teď už jen čekat a čekat jak jsme dopadli. MS mám dostat 22 ale od rána mám pocit že mám dostat MS a točí se mi v hlavě tak nevím co to zas je 😠

blondynka400
12. zář 2011

@rennik no a jak to tedy dělá aby si hrál s ostatníma? Jako občas zajdu někam s nějakou kamarádkou který má děti, ale tym ožnosti jsou dost omezený... Tak uvidíme, jak to dopadne tenkokrát 🙂

rennik
autor
12. zář 2011

@blondynka400 taky ho beru za kamarádkama 🙂

blondynka400
12. zář 2011

@rennik tak jestli jich máš tolik co amjí děti podobného věku, tak to máš dobrý 😀 Já zas tolik ne, někdo je daleko, většina jich je bězdětných (to víš no, samé "důležité vysokoškolačky" 😝 😀 ) a někdo má zas děti starší. Takže je to těžký no, vyjde mi to tak 2x týdně a to se mi zdá prostě málo. Navíc toho mám tolik, že na to stjeně nemám čas, být někde na hřišti 😖 Takže závidím 🙂

rennik
autor
12. zář 2011

@blondynka400 tak já taky nejsem každý den pryč, musím být i doma, ale malý si pak pořádně vyhraje a navíc jsme mu dělali doma dětské hřiště takže má skluzavku , pískoviště, domeček , uvnitř má sedadlo z auta a volant, příští rok chceme ještě trampolínu a bazének, takže využití na 100%

blondynka400
12. zář 2011

@rennik no já jsem porávě každý den pryč, v podstatě celé dopo i odpo, za prvé se doma nudí (ikdyž má něco podobného k dispozici co ty píšeš) a za druhé toho mám hodně na zařizování, takže jsme stále někde, jen ty děti tam jaksi tolik nejsou 😝

rennik
autor
13. zář 2011

@blondynka400 aha tak to je škoda. 😒

mě ti dneska zase bolí podbřišek jako by měla přijít MS 😒 co to je sakriš?

blondynka400
13. zář 2011

@rennik je no, ale moc s tím toho udělat nemůžu. Proto si právě mylsím, že by jí soukromé jesličky na 2 dopoledne v týdnu neuškodili, spíš naopak. Ale strčit jí tam na celé dny to bych neudělaal ani náhodou 😝 🙂
To je divné... Předtím jsi to nikdy neměla?

rennik
autor
13. zář 2011

@blondynka400 právě že ne, vždycky jen cítím bolest když ovuluju ale to je úplně jiné, to mě píchá v pravém podbřišku a tohle s tím nemá nic společného. Tak nevím co to je. 😒

blondynka400
13. zář 2011

@rennik to nevím, nedokážu bohužel poradit... Jen kdyby to bylo horší tak i v souvisloti s tím minulým měsíce bych si asi zašla k dr, jestli je vše ok....

luciasek001
13. zář 2011

Ahoj ženy, koukám rozebíráte dětičky. U nás je to taky takový všelijaký. Ale zatim mi Filip nepřijde, že by o děti nějak stál, spíš je pozoruje když jsme na hřišti apod. V baráku mám sousedku s podobně starym klukem, ale zatim si každý hraje spíš sám než že by něco kutili dohromady. Asi je ještě čas.
@rennik Asi bych být tebou raději zašla k doktorovi pokud se to nějak nezklidní. Přece jen se chcete snažit tak at jsi v pořádku. Držim palce!

rennik
autor
13. zář 2011

@blondynka400
@luciasek001
holky asi máte pravdu, pokud to nepřejde půjdu k lékaři, není to sice nic hrozného jen cítím že mám dostat MS ale kdoví co se to tam děje, hlavně ať je všechno ok, páč moc chceme to mimčo

blondynka400
13. zář 2011

@luciasek001 jo určitě je čas, mně to právě u Aní hrozně překvapilo. Ale je pravda jak s kým, podle toho kdo jí sedne... Když ano, tak ho veme za ruku, něco mu vypráví, pořád mu něco ukazuje a tak. Nebo si ráda něco staví s jiným dítětem, ale je fakt, že radši se staršími...
@rennik za rychlou kontrolu nic nedáš a jistota je jistota 🙂

luciasek001
14. zář 2011

@blondynka400 je společesnká. Fildu zatim děti příliš neberou. I si vyhraje dost sám. Uvidíme časem. A co jinak?

blondynka400
15. zář 2011

@luciasek001 tak naštěstí si taky vyhraje sama, ale když to ptořebuju, tak to zrovna ne 😝 😀 Tak časem se to určtě změní . Jinak ani nic, postupně si zvykám a mám toho teď nějak moc, ale dá se .... A co u tebe?

luciasek001
15. zář 2011

@blondynka400 na co si zvykáš? Jo jo takový šprajci máme doma taky, hlavně je to vztekloun, takže se nenudim s nim. Dneska ráno se vzvudil a má na čele a tváři 3 červený pupínky a 1 na zadku. Tak nevim co to zase může být. Jinak je v pohodě, hraje si, blbne apod. 🙂

blondynka400
15. zář 2011

@luciasek001 na to žít v čechách 😀 Pupínky? 😕 A jak vám jde mluvení a nočník? Jo to se nenudíme asi žádná 😀

luciasek001
15. zář 2011

@blondynka400 neboj, si zase zvykneš 😝 No jo má je od rána, ale nesvědí ho to nic, ani o nich neví. Snad to bude O.K. S nočníkem bojujeme, v létě běhal na chalupě bez plíny a docela i často si řikal, že chce čůrat. Ráno i udělal bobek, ale jak jsem přijeli domu tak zase nic, stávkuje. Občas si řekne když má světlou chvilku, že potřebuje, ale pak se brání a na nočník nechce. Ale když už ho tam pak dostanu tak se i vyčůrá. No a mluvení spíš nic, řiká, máma, bába, ham, buuu, haf, nejlíp mu jde ne ne ne... 🙄 Takže asi tak, už mě to s nočníkem nebaví. Tak nevim co s nim

blondynka400
15. zář 2011

@luciasek001 my s nočníkem taky bojujeme, podle mne to všechno chápe, uvědomuje si to, občas jak píšeš ve světlé chvilce si řekne ale než stačím zareagovat je pozdě. Takže jsem v podstatě na bodě nula. Už jsme si řekla, že to řešit nebudu a na měsíc jí dám pokoj a pak se uvidí, lámat to přes koleno nemá smaysl, to je pak ještě horší...
S mluvením je to o něco lepší, sice slovní zásoba trošku jenodušší, tak 40 slov, ale už hodně spojuje a dorozumí se, bočas si pomůže ručičkama a je to 😀 . Hlavně poslední dny začla po mně hrozně opakovat, ale jen to zopakuje ,ale sama to ještě nepoužije...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru