• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
@rennik tak já mám mít rád a milovat tak nastejno. Možná pro mne jí mít vyloženě rád víc než milovat,takže já svojí dceru mmá ráda, ale tp je slovíčkaření :grinning:
Tak vy máte doma malého gigola jo? :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik
fakt jsi mě udělala radost s tím jménem
protože,když se měla narodit kačka,tak jsme měli vybranýho Vojtu
u kristýnky jsem to zmenila na Davídka
23. lis 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, rychle dočítám,ozvu se ráno.. přišla jsem z vína :grinning:
24. lis 2011 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blondynka400 no spíš byl než je, v břiše to se roztahoval a ukazoval až hanba za to teď je to stydlivec nehorázný :grinning: :grinning:
@lenerka děkuju, jsem ráda že jsem že jsem ti udělala radost, já sama sobě taky, že už konečně mám vybráno :slight_smile:
24. lis 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak dneska jedeme do Opavy, protože se blíží Lukáškova velká oslava 2 narozenin a nám třeba koupit zvěřinu na oslavu takže máme dneska výlet. :wink:
24. lis 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, tedy renniku, mas dneska dobry plan :o) ja vcera uspesne odevzdala laptop a rozhlizim se po byte, co vse musim uklidit, ale necham to az po plavani.. nam by se libil baracek napr. ve strasnicich v praze, ale financne to nehrozi natozpak, aby tam nekdo neco prodaval, to si vsichni chrani pro svoje pribuzenstvo :o) tak jdu zas pracovat, hezky den vsem
24. lis 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak po dalším UTZ nám byla zase potvrzena holčička... Takže čekáme princeznu! :dizzy_face:
24. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_v
ahoj kočko,ty se tu vůbec neukážeš
a když pak jo,tak s takovou veselou zprávou :wink:
Elinka to je jako Eliška nebo Ella?
a jak se cítíš?
24. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik tak v bříšku si myslel, že ho nikdo nevidí, ale to se spletl :grinning: No jo, vy už valstně budete mít narozeniny :dizzy_face: , to hrozně letí...
@matava hele jestli chceš, tak vím o domečku který se prodává, hned vedle strašnic, ale tedy ta cena :zipper_mouth: Potřebovalo by do toho vrazit tak 3-4 mega aby to bylo dle mne obvytelné, jenom jedna garáž a pozemek nic moc velký a chtějí za to 15 mega, tak jestl máte zájem, můžu dát kontakt :grinning:
24. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Bude to Eliška po mně :slight_smile:
24. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@matava jj měli jsme se báječně :slight_smile:
@blondynka400 jj hrozně to letí :slight_smile: přitom mi přijde jako by to bylo teď co se narodil
24. lis 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_v tak to jo :wink:
no a jak ti je?a co bráška?jak se těší na mimčo?jak reaguje na roztoucí pupík?
už se těším až kačka přijde na otázku,jak přicházejí děti na svět :grinning:
žádnej čáp!!!!
protože se mnou docela těhu prožívala
24. lis 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 tedy néé, že bys mě tím baráčkem nezaujala, ale s menším pozmekem za 15 mega a ještě další do toho vrazit? spadli z měsíce? :o)) i kdybychom tolik peněz měli, tak mi to přijde praštěný :o)) to je přesně o tom, že člověk platí lokalitu... tak kdybys někdy věděla o něčem jiném, mysli na mě :o))
@eliska_v tedy Eli, gratuluji k dalšímu mimču! jak zvládáš těhotenství a prďolu? ještě kojíš? taky jsme už před nškolika měsíci chtěla druhé, ale teď jsem ráda, že ještě těhotná nejsem..
24. lis 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik tak to máme stejně :slight_smile:

@matava bohužel to je standartní cena v této oblasti. My hold šli kousíček od Prahy ale s plným vybavením :slight_smile: Stejěn všude jezdím autem, tak už je to jedno jestli je to Praha nebo ne.
Ok, budu myslet :slight_smile:
24. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majule_j
všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku :wink:
užij si to-je to tvůj den
25. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek,

@lenerka dekuji za přáníčko, oslava byla převeliká u nás doma v pátek, šla jsem spát v 5h ráno, malá naštěstí byla u našich :grinning: pokračování v sobotu,ale to už jsem byla rozumnější :grinning:
28. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majule_j tedy ty ale jedeš :grinning: :grinning:
28. lis 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeš nebo leješ ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v kurzu je obojí :slight_smile:
28. lis 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majule_j teď jaksi nechápu :grinning: Jo tedy už asi jo, je vidět, že jsem blondýna :grinning:
29. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak blondy :grinning:

po bujarém víkendu se k nám nastěhovala nějaká viroza, tak že paráda, potřebuju být do pátku fit na další párty :grinning:
Malý leje z nosu, je zahleněná, tatínek taky řápe jak tuberák a já mám opar :grinning: to jsme ale rodinka :grinning:
30. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majule_j to jste, to máš pravdu. Opar je na tah ideální :grinning:
30. lis 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasadila jsem herpesin zavčasu a opárek miniaturní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majule_j myslíš jako mastičku jo? A ty nepoužívíš ty náplasti? Prý je to nejefektivnější.... Já na to až zas tak často netrpím, ale měla jsem ho jednou v těhu a pak když jsem kojila a osvědčil semi oparen z konopí, kam e nějký hepresin hrabe :sweat_smile:
1. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus

kde jste všechny?uklízíte a pečete???? :grinning:
3. pro 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka já tedy ani jedno :grinning: :grinning:
3. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde tedy pak jsi?
nepečeš?já peču,ale do úklidu se nějak nemůžu donutit!!!
3. pro 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka byla jsem doma :grinning:
Nepeču, letos mám jiné starosti, než je nějaké cukroví... A vánoční úkli jsem nevedla nidky, větší blbost jsem v životě neviděla. Nevím, proč zrovna před vánoci by se mělo nějak víc uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás se taky pravidělně uklízí,to je jasný,ale před vánoci,prostě o trošku víc :grinning:
ale žádný stresy
4. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka tak já neuklízím ani nějak moc pravidelně, spíš když je zrovna potřeba :grinning: . Tak to já před vánoci neuklízím ani o maličko víc, spíš naopak, protože člověk pořád někde byl... Samé vánoční večírky :grinning: Ale je fakt, že u nás se to dělávalo....
4. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

jak se daří našim těhulkám?

v pátek jsem kačku odvedla na 19h do školky
měli pyžamkový večer a kačka poprvé spala bez maminky tatínka bez rodiny
a zvládla to na jedničku,jen si přinesla rýmu
škoda jen,že jsme si je museli vyzvednout,tak brzo ráno
už v 7 30 :frowning2:

a co jinak u vás nového?
já pořád něco dělám
cukroví úklid,už mě to tedy moc nebaví
ještě,že mám už všechny dárky