Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
23. lis 2011

@rennik tak já mám mít rád a milovat tak nastejno. Možná pro mne jí mít vyloženě rád víc než milovat,takže já svojí dceru mmá ráda, ale tp je slovíčkaření 😀
Tak vy máte doma malého gigola jo? 😀 😀

lenerka
23. lis 2011

@rennik
fakt jsi mě udělala radost s tím jménem
protože,když se měla narodit kačka,tak jsme měli vybranýho Vojtu
u kristýnky jsem to zmenila na Davídka

majule_j
23. lis 2011

ženy, rychle dočítám,ozvu se ráno.. přišla jsem z vína 😀

rennik
autor
24. lis 2011

@blondynka400 no spíš byl než je, v břiše to se roztahoval a ukazoval až hanba za to teď je to stydlivec nehorázný 😀 😀
@lenerka děkuju, jsem ráda že jsem že jsem ti udělala radost, já sama sobě taky, že už konečně mám vybráno 🙂

rennik
autor
24. lis 2011

Jinak dneska jedeme do Opavy, protože se blíží Lukáškova velká oslava 2 narozenin a nám třeba koupit zvěřinu na oslavu takže máme dneska výlet. 😉

matava
24. lis 2011

dobre rano, tedy renniku, mas dneska dobry plan :o) ja vcera uspesne odevzdala laptop a rozhlizim se po byte, co vse musim uklidit, ale necham to az po plavani.. nam by se libil baracek napr. ve strasnicich v praze, ale financne to nehrozi natozpak, aby tam nekdo neco prodaval, to si vsichni chrani pro svoje pribuzenstvo :o) tak jdu zas pracovat, hezky den vsem

eliska_v
24. lis 2011

Ahojky holky.
Tak po dalším UTZ nám byla zase potvrzena holčička... Takže čekáme princeznu! 😵

lenerka
24. lis 2011

@eliska_v
ahoj kočko,ty se tu vůbec neukážeš
a když pak jo,tak s takovou veselou zprávou 😉
Elinka to je jako Eliška nebo Ella?
a jak se cítíš?

blondynka400
24. lis 2011

@rennik tak v bříšku si myslel, že ho nikdo nevidí, ale to se spletl 😀 No jo, vy už valstně budete mít narozeniny 😵 , to hrozně letí...
@matava hele jestli chceš, tak vím o domečku který se prodává, hned vedle strašnic, ale tedy ta cena 🤐 Potřebovalo by do toho vrazit tak 3-4 mega aby to bylo dle mne obvytelné, jenom jedna garáž a pozemek nic moc velký a chtějí za to 15 mega, tak jestl máte zájem, můžu dát kontakt 😀

eliska_v
24. lis 2011

@lenerka Bude to Eliška po mně 🙂

rennik
autor
24. lis 2011

@matava jj měli jsme se báječně 🙂
@blondynka400 jj hrozně to letí 🙂 přitom mi přijde jako by to bylo teď co se narodil

lenerka
24. lis 2011

@eliska_v tak to jo 😉
no a jak ti je?a co bráška?jak se těší na mimčo?jak reaguje na roztoucí pupík?
už se těším až kačka přijde na otázku,jak přicházejí děti na svět 😀
žádnej čáp!!!!
protože se mnou docela těhu prožívala

matava
24. lis 2011

@blondynka400 tedy néé, že bys mě tím baráčkem nezaujala, ale s menším pozmekem za 15 mega a ještě další do toho vrazit? spadli z měsíce? :o)) i kdybychom tolik peněz měli, tak mi to přijde praštěný :o)) to je přesně o tom, že člověk platí lokalitu... tak kdybys někdy věděla o něčem jiném, mysli na mě :o))
@eliska_v tedy Eli, gratuluji k dalšímu mimču! jak zvládáš těhotenství a prďolu? ještě kojíš? taky jsme už před nškolika měsíci chtěla druhé, ale teď jsem ráda, že ještě těhotná nejsem..

blondynka400
24. lis 2011

@rennik tak to máme stejně 🙂

@matava bohužel to je standartní cena v této oblasti. My hold šli kousíček od Prahy ale s plným vybavením 🙂 Stejěn všude jezdím autem, tak už je to jedno jestli je to Praha nebo ne.
Ok, budu myslet 🙂

lenerka
25. lis 2011

@majule_j
všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku 😉
užij si to-je to tvůj den

majule_j
28. lis 2011

nazdárek,

@lenerka dekuji za přáníčko, oslava byla převeliká u nás doma v pátek, šla jsem spát v 5h ráno, malá naštěstí byla u našich 😀 pokračování v sobotu,ale to už jsem byla rozumnější 😀

blondynka400
28. lis 2011

@majule_j tedy ty ale jedeš 😀 😀

majule_j
28. lis 2011

jedeš nebo leješ ? 😀 😀 😀 😀 😀 v kurzu je obojí 🙂

blondynka400
29. lis 2011

@majule_j teď jaksi nechápu 😀 Jo tedy už asi jo, je vidět, že jsem blondýna 😀

majule_j
30. lis 2011

no,tak blondy 😀

po bujarém víkendu se k nám nastěhovala nějaká viroza, tak že paráda, potřebuju být do pátku fit na další párty 😀
Malý leje z nosu, je zahleněná, tatínek taky řápe jak tuberák a já mám opar 😀 to jsme ale rodinka 😀

blondynka400
30. lis 2011

@majule_j to jste, to máš pravdu. Opar je na tah ideální 😀

majule_j
30. lis 2011

nasadila jsem herpesin zavčasu a opárek miniaturní 😝 😀

blondynka400
1. pro 2011

@majule_j myslíš jako mastičku jo? A ty nepoužívíš ty náplasti? Prý je to nejefektivnější.... Já na to až zas tak často netrpím, ale měla jsem ho jednou v těhu a pak když jsem kojila a osvědčil semi oparen z konopí, kam e nějký hepresin hrabe 😅

lenerka
3. pro 2011

čus

kde jste všechny?uklízíte a pečete???? 😀

blondynka400
3. pro 2011

@lenerka já tedy ani jedno 😀 😀

lenerka
3. pro 2011

a kde tedy pak jsi?
nepečeš?já peču,ale do úklidu se nějak nemůžu donutit!!!

blondynka400
4. pro 2011

@lenerka byla jsem doma 😀
Nepeču, letos mám jiné starosti, než je nějaké cukroví... A vánoční úkli jsem nevedla nidky, větší blbost jsem v životě neviděla. Nevím, proč zrovna před vánoci by se mělo nějak víc uklízet 😝 😀

lenerka
4. pro 2011

no u nás se taky pravidělně uklízí,to je jasný,ale před vánoci,prostě o trošku víc 😀
ale žádný stresy

blondynka400
4. pro 2011

@lenerka tak já neuklízím ani nějak moc pravidelně, spíš když je zrovna potřeba 😀 . Tak to já před vánoci neuklízím ani o maličko víc, spíš naopak, protože člověk pořád někde byl... Samé vánoční večírky 😀 Ale je fakt, že u nás se to dělávalo....

lenerka
11. pro 2011

ahoj

jak se daří našim těhulkám?

v pátek jsem kačku odvedla na 19h do školky
měli pyžamkový večer a kačka poprvé spala bez maminky tatínka bez rodiny
a zvládla to na jedničku,jen si přinesla rýmu
škoda jen,že jsme si je museli vyzvednout,tak brzo ráno
už v 7 30 ☹

a co jinak u vás nového?
já pořád něco dělám
cukroví úklid,už mě to tedy moc nebaví
ještě,že mám už všechny dárky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru