Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
16. bře 2009

akzeret, doboru noc a hezké sny

renník, za na druhou stranu proč by ne 😀 . I když jak jsem napsala, myslím že ty a kalalik budete těhu a já zas nic 😒 . ale přeju vám to co nejvíc to jde 😉

rennik
autor
16. bře 2009

papa akzeret tak to vypadá že už tu budu asi brzo samo co? Ale i tak super, utekly mi skoro 4 hodiny v práci ani nevím jak 😉

lenerka
16. bře 2009

marti

u zubaře jsme byli poprvé v říjnu
krásně tam otevřela pusu a byla i hodná
čekala na mě v ordinaci až mě pan doktor vyvrtá zub
fakt zlatíčko
24.3.jdeme na další kontrolu
ale potvora nechce si moc čistit zuby,ale naštěstí v noci nepije nic
doufám,že bude mít zuby po mě
já měla první kaz až ve 2Oti

a co už žvákáte žvýkačku?kačka pořád
a co už plive zubní pastu?naše jí polyká přímo jí žere 😀

blondynka400
16. bře 2009

renník, do kolika děláš, do 6?

lenerka
16. bře 2009

marti dobrou

kualalik
16. bře 2009

blondy, že by u mě "devítka" (jako 9tý cyklus snažení)bylo šťastné číslo??? mno nevím... prsa nula, hlen nula, ... mám jen klasický PMS 😅

blondynka400
16. bře 2009

kualalik, máš 9 jako šťastné číslo? 😕 . Trpíš PMS? Já naštěstí ne, ale musím to zaklepat.... Hlen nemá vůbec žádný? To já tedy jo, bílý, hustý a je ho poměrně dost 😖

rennik
autor
16. bře 2009

kualalik mě to vyšlo podle těhoteské kalkulačky co je na internetu, podle předpokládané ovu která měla být 6.3. by byl porod 27.11. 🙂

rennik
autor
16. bře 2009

blondy jojo dělám do 6 a zítra zas 😠

rennik
autor
16. bře 2009

blondy a jaký ten hlen máš? spíš vodnatý nebo lepkavý? já homám totiž taky dost ale je lepkavý

kualalik
16. bře 2009

blondy, nemám žádný šťastný číslo.. na to nehraju... 🙄 .. to já plácla jen tak... z toho magořím... hlen bílý se mi drží jen na tom čípku... 🙄

rennik, no tak si rezervuju 28.11. 😀 a nebo 30.11. (to má moje mamka narozeniny) 😅

blondynka400
16. bře 2009

renník, ale ovu jsi měla později než 6.3. ne? 😕
Hm tak to ti nezávidím, i když já noční nikdy nedělala, tak ani nevím jaké to je. I když ono jít v 6 do práce, přijít v 22 a pak ještě do 3 do rána sedět nad notesem žádná výhra taky nebyla 😠

rennik
autor
16. bře 2009

můj taťka má narozky právě 27.11 to by by moc rád kdyby se mu na jeho narozeniny narodil vnuk nebo vnučka 😉 jinak kualaličku můžu tě poprosit hodit do naší tabulky můj cyklus snažení? ten je 0 nebo 1? Od kolika se to počítá když se snažíme první měsíc?

blondynka400
16. bře 2009

kualalik, renník, taky jsme si to dávala spočítat a podle ovu mi to vyšlo na 30.11 😀

Já mám, 13 a nejlepší je pátek 13, ale to už jaksi bylo 😝

renník, no vodnatý není určitě, spíš takový jak mléko na opalování a občas v tom jsou jakoby táhlejší lepkavé kousky. Nějak vím jsme to nezkoumala...

rennik
autor
16. bře 2009

blondy: podle ovu testů by to vycházelo zhruba na 5-6 ale podle příznaků až na 8.

noční jsou strašné, teda aspoň pro mě já chodím doma hrozně brzo spát, potřebuju hodně spánku, nemám problém jít spát v 9 a ráno vstávat kolem 8. takže na nočních trpím, teď už jen 7 hodin a hurá domůůůůůů 😀

rennik
autor
16. bře 2009

takže ho máme stejný, přesně tak bílý jako mléko a lepkavý a přitom cítím jak je ,, tam dole,, jakoby furt mokro a ono ejhle nic je to lepkavé....a co myslíš je to dobře nebo špatně že je takový?

lenerka
16. bře 2009

no my to s kačkou taky měli naplánovaný
měla s enarodit 22.12,na narozky dědy
ten byl z toho happy
ale nakonec kačí přišla na švět 26.12.

švagrová má narozky 2.1.
kozoroh je dobrý znamení
ráda bych ,kdyby druhý prcek ještě stihl Kozoroha 😉

rennik
autor
16. bře 2009

jinak super další listopaďačka v klubu 😀 to by jsme byli 3 s kualalikem možná 4 ještě s lenerkou 😀

kualalik
16. bře 2009

rennik, pro tebe cokoliv 😀 ale můžu to tam doplnit zítra ráno? 😵
Já chodím do práce na osmičku a odcházím kolem sedmičky.. někdy i dřív,podle práce... ale ted budu chodit tak na sedmičku a budu ráda,když budu na osmičku doma 🙄

blondynka400
16. bře 2009

renník, už si vzpomínám, to byli vlastně ty teploty. Podle teplot co jsi mi posílala bych to viděla na sobotu. Takže to by jsi byla úplně steně jako já (tedy s největší pravděpodobností, tak mám v té ovu vyjímečně ne úplně jasno...)

Jsi v prvním cyklu, nula by znamenalo, že se ještě nesnažíte 😉

Tak to máš za chvilku 🙂

Jen tak pro zajímavost, dávám sem link na těhu testy, jak můžou být vidět čárky brzo...
http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7610773...

rennik
autor
16. bře 2009

lener ale aspoň to byl krásný dáreček viď? 😉

lenerka
16. bře 2009

rennik se mnou spíše asi né
já to mám opozděný,asi tou chřipkou
jsem nervní,snad ta MS dorazí,aby jsme se konečně mohli snažit na plný obrátky 🙂

rennik
autor
16. bře 2009

kdyby to bylo v sobotu tak super protože jsme se snažili jak v pátek tak i v neděli tak by možná z toho něco mohlo být. 😉

lenerka
16. bře 2009

rennik to byl ,ten nejkrásnější

rennik
autor
16. bře 2009

no tam je něco vidět pořádně až ten 14 DPO to znamená že u mě by to bylo vidět asi toho 20 kdyby ovu byla 6. ty jo to fakt vychází 😉

rennik
autor
16. bře 2009

lener to věřím!!!! a moc držím palce aby ti vyšel i ten další dáreček, možná o měsíc dřív než jsou vánoce ale i tak by to dáreček byl a moc krásný. 😀

blondynka400
16. bře 2009

renník, pokuď vím tak je to dobře, minle jsem ho měla také. Ale zas na druhou stranu to samo o sobě nemusí nic znamenat, protože tenhle hlen se před MS dělá normálně, akorát v těhu víc, zavírá se tím čípek a chární tak mimi...
no podle teplot to tak fakt vypadalo 😉

kualalik, ty už jdeš zítra do práce?

lenerka, zkus skořici a červené víno 😉

renník ještě jeden odkaz, desatý den po po ovu
http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7610795...

blondynka400
16. bře 2009

lenerka, vím že už jsem se tě na toptaal, ale myslíš že fakt není možné aby jsi byla těhu?

rennik
autor
16. bře 2009

no na tom spodním jde něco mááááááááálilinko vidět ale musíš fest koukat 😀 uvidím co mi ukáže. Myslíš že ho můžu dělat už ve čtvrtek nebo radši počkat až jak to nedorazí?

blondynka400
16. bře 2009

renník a ještě jeden poslední, dokonce 9 den....
http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7610786...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru