• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
holčičky já se loučim všem pěkné sny zatim dobrou
17. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka, tak pro jednou by jsi mohla udělat vyjímku ne? Zajímalo by mě, zda to opravdu funguje. A v téhle trojkombinaci si myslím že určitě :grinning:

renník, a to ještě zítra půlku dnes prospíš, pak se vzbudíš a uvidíš krásnou teplotku :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Z netu jso jiné jak z lékárny??já myslela že jsou to taky lékárny jen prodávají i na netu...
akzeret dobrou noc
17. bře 2009 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
akzeret, myslím že jsi to napsala hezky. Já už měla asi 4 typy, kupovala jsem vždycky v jiné lékárně a všude měli jiné a vždycky jenom jeden druh, tak mi to přišlo takové docela zajímavé....

Holky jdu taky spát, takže se mějte hezky, renníku tobě ať práce rychle uteče a zítra se tu zas kolem 13 sejdem? co ty na to? probrem naše teplotky :wink:
17. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to je zase hodin chtě nechtě musím jít též buconit..Pááá
17. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
všem přeju dobrou noc
jdu také
17. bře 2009 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
blondy dobrou a jasan zítra se ozvu co a jak nevím jak dlouho vydržím spát takže kdybych se spozdila tak se předem omlouvám :wink: drž mi prosím palce áť teplota neklesne, kdyby pomohlo modlení tak se teď klaním na kolenách u oltáře. :grinning:
17. bře 2009 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už vím,co si koupím zítra v lékárně :slight_smile: a budeme zkoušet tedy tu holčičku :slight_smile: ,když už dva kluky mám :slight_smile: A jméno fakt nevím-všechna jména ,když se řeknou zdrobněle jsou hezká.Když jsem čekala Vojtíška,tak jsem si myslela,že to bude Eliška,ale když to byl kluk,tak jsme si koupili jorkšírku-no a jmenovala se Eliška-takže tohle jméno už nehrozí :slight_smile: Ale moc se mi líbí Anežka nebo Anička-ale nakonec z toho bude třeba Toníček :grinning: Je to fuk,hlavně ať je to zdravé,donošené,hodné,krásné,chytré-no to jsem se nějak rozepsala-píšu tady,jako by to už fakt byla realita :confused:
17. bře 2009 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky takže všem přeju krásnou dobrou noc a hezké sny. :wink: papa
17. bře 2009 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já též přeji všem krásnou dobrou noc-já jí budu mít až po osmé ráno :wink:
17. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to jsme dvě andy a co vlastně děláš?
17. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Pracuji na recepci v hotelu.A Ty jsi na jakém odd.?
17. bře 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dětském operačním
17. bře 2009 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to Tě obdivuji.
17. bře 2009 ve 23:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a máš aspoň klídek? já jsem ráda že máme tuhle diskuzi vždycky když si s holkama povídáme hrozně mi to utíká, protže vydržet do rána do 6 když všichni zalehnou už v 8 a je klídek tak to je krize, jsem tu sama tak si ani nemám s kým popovíat, když si udělám svou oráci tak pak mám volno až do rána.
17. bře 2009 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
není co obdovovat já jsem nejdřív pracovala na kardiologii ale vždycjy mě to táhlo k dětem tak jsem ráda že se mi to podařilo, ale upřímně plat sestry není zrovna velký a navíc nás furt nutí studovat a chodit po seminářích a to si to musíme ještě sami zaplatit. Teď je tu fakt špatná situace, připadám si víc jako sekretářka než sestra- máme milion papírů na psaní. :angry:
17. bře 2009 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A ani na chvilku si neklimbneš?
17. bře 2009 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no když už jsem úplně KO tak usínám i vsedě ale je to hrozné, kdykoliv může přijít nějaká mamina a vidět mě jak spím a už byl byl průser, ale ono je to někdy fakt hrozné vydržet to.
17. bře 2009 ve 23:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a ty můžeš zdřímnout? :slight_smile:
17. bře 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No,někdy mi hlava spadne :slight_smile: ,ale je mi to též blbé,lidi couraj.Neboj,chvíli to ještě vydržíme a až budeme těhu,tak nás noční snad nenechaj dělat?
18. bře 2009 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak v to doufám!!!! :grinning: a odkud jsi?? doufám že máš pravdu že brzo budeme těhulky a pak už nás čekají jen příjemné věci, teda kromě porodu ten nevím jak přežiju :astonished:
18. bře 2009 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím,že přežiješ :wink: Podívej,kolik je na světě lidí a všichni se nějak musely narodit :slight_smile:
18. bře 2009 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
To bude Tvoje první?Kolik Ti je?
18. bře 2009 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo to já vím jen mám trochu strach, jo bude to moje první, je mi 23 jsem mlaďoch co? :grinning:
18. bře 2009 v 00:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no ,oproti mě jo,ale já měla první v 19-ti :slight_smile:
18. bře 2009 v 00:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jéé a jaký byl ten porod :sweat_smile:
18. bře 2009 v 00:24  • Odpověz  • To se mi líbí
První jsem rodila bez medikací,takže nic moc,ale bylo to rychlé a druhého jsem rodila s epidurálem a vůbec nic mě nebolelo,dokonce jsem si to užila a hlavně,na konci Tě čeká opravdu nepopsatelné štěstí-není na světě nic krásnějšího,než držet poprvé svého drobečka v náruči-to okamžitě na všechny bolesti zapomeneš.Bez epidurálu bych ale rodit nechtěla.Reníku a jak dlouho se snažíte?
18. bře 2009 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no právě že teprve první měsíc, v listopadu jsem dojedla poslední plato HA a nechali jsmě tělo 3 měsíce odpočinout a navíc jsem dodělávala školu tak jsem nechtěla být těhu o zkouškovém. No a teď jsme to skoušeli poprvé, takčekáme jestli to vyjde nebo ne.
18. bře 2009 v 00:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Budu Ti moc držet palečky,ať to vyjde napoprvé.
18. bře 2009 v 01:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
děkuju jsi hodná ale myslím že by to moc velké štěstí ale i tak tajně doufám.... tobě taky držím palce!!!!
18. bře 2009 v 01:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek