Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

akzeret1
17. bře 2009

holčičky já se loučim všem pěkné sny zatim dobrou

blondynka400
17. bře 2009

lenerka, tak pro jednou by jsi mohla udělat vyjímku ne? Zajímalo by mě, zda to opravdu funguje. A v téhle trojkombinaci si myslím že určitě 😀

renník, a to ještě zítra půlku dnes prospíš, pak se vzbudíš a uvidíš krásnou teplotku 😵

lenicenka17
17. bře 2009

Z netu jso jiné jak z lékárny??já myslela že jsou to taky lékárny jen prodávají i na netu...
akzeret dobrou noc

blondynka400
17. bře 2009

akzeret, myslím že jsi to napsala hezky. Já už měla asi 4 typy, kupovala jsem vždycky v jiné lékárně a všude měli jiné a vždycky jenom jeden druh, tak mi to přišlo takové docela zajímavé....

Holky jdu taky spát, takže se mějte hezky, renníku tobě ať práce rychle uteče a zítra se tu zas kolem 13 sejdem? co ty na to? probrem naše teplotky 😉

lenicenka17
17. bře 2009

Teda to je zase hodin chtě nechtě musím jít též buconit..Pááá

lenerka
17. bře 2009

všem přeju dobrou noc
jdu také

rennik
autor
17. bře 2009

blondy dobrou a jasan zítra se ozvu co a jak nevím jak dlouho vydržím spát takže kdybych se spozdila tak se předem omlouvám 😉 drž mi prosím palce áť teplota neklesne, kdyby pomohlo modlení tak se teď klaním na kolenách u oltáře. 😀

andyva
17. bře 2009

Tak už vím,co si koupím zítra v lékárně 🙂 a budeme zkoušet tedy tu holčičku 🙂 ,když už dva kluky mám 🙂 A jméno fakt nevím-všechna jména ,když se řeknou zdrobněle jsou hezká.Když jsem čekala Vojtíška,tak jsem si myslela,že to bude Eliška,ale když to byl kluk,tak jsme si koupili jorkšírku-no a jmenovala se Eliška-takže tohle jméno už nehrozí 🙂 Ale moc se mi líbí Anežka nebo Anička-ale nakonec z toho bude třeba Toníček 😀 Je to fuk,hlavně ať je to zdravé,donošené,hodné,krásné,chytré-no to jsem se nějak rozepsala-píšu tady,jako by to už fakt byla realita 😕

rennik
autor
17. bře 2009

holky takže všem přeju krásnou dobrou noc a hezké sny. 😉 papa

andyva
17. bře 2009

Já též přeji všem krásnou dobrou noc-já jí budu mít až po osmé ráno 😉

rennik
autor
17. bře 2009

tak to jsme dvě andy a co vlastně děláš?

andyva
17. bře 2009

Pracuji na recepci v hotelu.A Ty jsi na jakém odd.?

rennik
autor
17. bře 2009

dětském operačním

andyva
17. bře 2009

Tak to Tě obdivuji.

rennik
autor
17. bře 2009

a máš aspoň klídek? já jsem ráda že máme tuhle diskuzi vždycky když si s holkama povídáme hrozně mi to utíká, protže vydržet do rána do 6 když všichni zalehnou už v 8 a je klídek tak to je krize, jsem tu sama tak si ani nemám s kým popovíat, když si udělám svou oráci tak pak mám volno až do rána.

rennik
autor
17. bře 2009

není co obdovovat já jsem nejdřív pracovala na kardiologii ale vždycjy mě to táhlo k dětem tak jsem ráda že se mi to podařilo, ale upřímně plat sestry není zrovna velký a navíc nás furt nutí studovat a chodit po seminářích a to si to musíme ještě sami zaplatit. Teď je tu fakt špatná situace, připadám si víc jako sekretářka než sestra- máme milion papírů na psaní. 😠

andyva
17. bře 2009

A ani na chvilku si neklimbneš?

rennik
autor
17. bře 2009

no když už jsem úplně KO tak usínám i vsedě ale je to hrozné, kdykoliv může přijít nějaká mamina a vidět mě jak spím a už byl byl průser, ale ono je to někdy fakt hrozné vydržet to.

rennik
autor
17. bře 2009

a ty můžeš zdřímnout? 🙂

andyva
17. bře 2009

No,někdy mi hlava spadne 🙂 ,ale je mi to též blbé,lidi couraj.Neboj,chvíli to ještě vydržíme a až budeme těhu,tak nás noční snad nenechaj dělat?

rennik
autor
17. bře 2009

no tak v to doufám!!!! 😀 a odkud jsi?? doufám že máš pravdu že brzo budeme těhulky a pak už nás čekají jen příjemné věci, teda kromě porodu ten nevím jak přežiju 😲

andyva
17. bře 2009

Já myslím,že přežiješ 😉 Podívej,kolik je na světě lidí a všichni se nějak musely narodit 🙂

andyva
17. bře 2009

To bude Tvoje první?Kolik Ti je?

rennik
autor
17. bře 2009

jo to já vím jen mám trochu strach, jo bude to moje první, je mi 23 jsem mlaďoch co? 😀

andyva
17. bře 2009

no ,oproti mě jo,ale já měla první v 19-ti 🙂

rennik
autor
17. bře 2009

jéé a jaký byl ten porod 😅

andyva
17. bře 2009

První jsem rodila bez medikací,takže nic moc,ale bylo to rychlé a druhého jsem rodila s epidurálem a vůbec nic mě nebolelo,dokonce jsem si to užila a hlavně,na konci Tě čeká opravdu nepopsatelné štěstí-není na světě nic krásnějšího,než držet poprvé svého drobečka v náruči-to okamžitě na všechny bolesti zapomeneš.Bez epidurálu bych ale rodit nechtěla.Reníku a jak dlouho se snažíte?

rennik
autor
17. bře 2009

no právě že teprve první měsíc, v listopadu jsem dojedla poslední plato HA a nechali jsmě tělo 3 měsíce odpočinout a navíc jsem dodělávala školu tak jsem nechtěla být těhu o zkouškovém. No a teď jsme to skoušeli poprvé, takčekáme jestli to vyjde nebo ne.

andyva
18. bře 2009

Budu Ti moc držet palečky,ať to vyjde napoprvé.

rennik
autor
18. bře 2009

děkuju jsi hodná ale myslím že by to moc velké štěstí ale i tak tajně doufám.... tobě taky držím palce!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru