Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
18. bře 2009

blondy, to teda 😀

tak šup šup šup 😀 😀 😀

blondynka400
18. bře 2009

Renníku hálooo. My čekáme 😵 .
Ta matava má pravdu, občas je to tu fakt zajímavé 😀 😀 😀

kualalik
18. bře 2009

Jsme na ten test nadržené jak stepní kozy 😀 😀 😀

blondynka400
18. bře 2009

kualalik, proč stepní kozy? Neřekla bych, že ty mají zrovna největší libido 😀

Holky koukněte se na tohle, to je fakt síla, to bych mimi nikdy nedala...
http://ona.idnes.cz/po-lodickach-mohou-mimina-n...

rennik
autor
18. bře 2009

holky banebože ona tamfakt jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sice úplně moc slaboulinká nevím jestli to není jen můj přelud ale je taaaaaaaaaam panečku já nejsem schopná ani psát srdce mám až v krku a bije o stošest, já tomu nemůžu uvěřit, dokonce jsem našla ještě jeden test skusím zítra ráno poku to půjde

blondynka400
18. bře 2009

Renník, no vidíš, já to věděla 😵 😵 😵 . Myslíš, že by na fotce bylo něco vidět?
Tak si ho zítra udělej, určo bude už hezky vidět 😉

akzeret1
18. bře 2009

ahoj jenom nakukuju
Renníku myslim na tebe od rána, strašná gratulace 😵 😵 😵 opatruj se maminko 😉
stavim se večer zatim papa

blondynka400
18. bře 2009

Tak teď jsem nahlodaná jestli to mám taky zkusit, 😒 ovu jsme měli asi ve stejný den.... 😉

kualalik
18. bře 2009

Rennik, vááááááááááááááááááááááááááu pane bože, no toto, gratulujůůů moc 😵 😵 😵

rennik
autor
18. bře 2009

na fotce asi ne je fakt hrozně slabá, já brečím radostí.................. holky já jsem ta nejšťastnější holka na světě.......... nemůžu tomu uvěřit že se nám to povedlo fakt napoprvé, doufám že ten test není vadný............ banečku co já budu dělat???????? já budu fakt mamina???????

kualalik
18. bře 2009

rennik, to je Mamatest, tak že by snad vadný být neměl, pokud ho doma neskladuješ už pár let 😀
Holkááááá ji ti to tak přeju, moc moc moc moc 😵

rennik
autor
18. bře 2009

děkuju holky strašně moc!!!!!!!!!! já dokud mi to nepotvrdí doktor tak tomu asi neuvěřím, zítra řeknu v práci ať mi vemou krev pokud i ráno bude test pozitivní

blondynka400
18. bře 2009

Renník, proč by byl vadný... Co by jsi dělala, budeš maminka 😵 , k tomu se budeš vdávat, samá pozitiva 🙂

kualalik
18. bře 2009

rennik, až budeš chtít aktualizovat tabulku, kontaktuj mne 😀

blondynka400
18. bře 2009

Renník a nechce si radší dojít ke gynekologovy? Přijde mi to lepší varianta, ale jak chceš. Jinka samo, že dokud to doktor nepotvrdím, nic není jisté, ale je to víc než pravděpodobné 😵

blondynka400
18. bře 2009

Holky tak jsem to pod tíhou okolností nevydržela a test jsem si také udělala a je negativní 😒 , přesně jak jsem předpokládála... Hold kualalik ani mega příznaky nic neznamenají.... 😔

rennik
autor
18. bře 2009

jo ale nějak se z toho nemůžu vzpamatovat 😅 , asi ke gynekologovi půjdu ale vyjde mi to nejdřív příští týden v druhé půlce

blondynka400
18. bře 2009

Renník, to je jen ta první chvilka, za chvíli to bude dobré... A zítra zas bude čárka o něco silnější 😉

rennik
autor
18. bře 2009

blondy to je mi moc líto!!!!!!!!!! byla jsem si jistá že ti to vyšlo.......

holky na chvíli se odloučím možná se ještě ukážu večer, musím pouklízet a čeká mě hora prádla...... papa a držte palce aby byla zítra silnější

kualalik
18. bře 2009

Blondy, tak to mě mrzí s tím testem 😔

Rennik, dávej na sebe pozor 😵

rennca
18. bře 2009

ahoj holky
omlouvámse že jsem se tu dlouho jsem se tu neukázala.mám toho nějak moc. stěhuje se mi firma takže v práci není moc času psát. všude krabice a zmatek. když příjdu dom jsem ráda že se chvíli natáhnu 😀

jinak u mě zatím žádné změny. první ovu po vyzasení HA jsem promarodila tak ted se vrhneme na další v dubnu. akortá MS přišla už 27 den takže a ne 29 jako první 😒 ..takže ten nevím jak na tom budu.vychází to na 31.3 a 1.4. tak asi začneme na apríla 😀 🙂

Renníku velké gratulace...dřím palečky i u nohou aby vám to vyšlo a čárečka jen sílila

Blondynka400: žádné smutky 😉

blondynka400
18. bře 2009

Rennca ahoj, už jsem myslela, že jsi na nás zanevřela....
S tou MS myslím že po vysazení je to v normě, 27 dní je super....

Kuallalik, co se dá dělat no.... Třeba ještě, ale jak jsem psala necítím to tak, a tomu věřím víc než nějakým testům...
ale abych pravdu řekla, vzalo mě to víc, než jsem myslela ☹

Renník, dávej na sebe pozor a moc to s tím uklidem nepřeháněj 😉

kuratkol
18. bře 2009

Kualalik, blondy: Holky, je mi to mooooc líto... Držela jsem vám pěstičky ☹

Renník: Moc gratuluju !!!! Zítra budu očekávat fotečku testíku 🙂

Rennca: Pošli kualalik tvoje údaje do naší tabulky přes IP, tabulku najdeš v jejím albíčku

rennca
18. bře 2009

to víte že jsem na vás nezanevřela...to ani nejde 😀

jeee už je tabulečka...tak do jdu hned kualaik psát 😀

kualalik
18. bře 2009

Rennca, tak jsem te doplnila do tabulky... tak že MS už ti dorazila?? jak jsem se tu asi správně dočetla... a další MS,když si spočítáš,by měla přijít kdy??? Hodim ti to do tabulky pak.. já jsem tam zatím taky dala orientační na duben 😀

Blondy, já jsem tak na 10% doufala,že snad.. ale já jsem spíš pesimista... ale smutná jsem taky byla... jenže ta klesající BT mi to osvětlila,že to nebude tak růžové... 😔

lenicenka17
18. bře 2009

Dnes semměla docela smutný den kamoška včera zjistila že její mimi v bříšku neroste tak ndes musela na špital a vzaly jí je ach jo chudina.. Byla sice zatím na začátku asi 9týden ale i tak všm to tak s radostí hlásila a teď tohle... 😒

lenicenka17
18. bře 2009

Jinak renniku moooc gratuluji .... my šimiho měli též na poprvé tak vím jak se právě cítíš 😀 😀 😀

dudunka
18. bře 2009

jéé ahojky holky, opět zdravíma děkuju za přivítání! 🙂 Vůbec jsem nečekala, že tady ta diskuze takto "jede", nebyla jsem tu 2 dny a nestíhám dočítat! 🙂 Tak jsem si koupila zatím od Chrobacka pres bazarek nějaké německé ovulační testy, jen za 15 kč/ks, tak doufám, že budou taky kvalitní a funkční, když mají rozumnější cenu než v lékárnách... Jinak my na to s přítelem už teda tento týden hupsli bez ochrany, ale to spíš jen tak, mám před MS, takže neočekávám, že bych byla plodná. Budu si asi muset začít měřit baz.teplotu, nikdy jsem to nedělala, vůbec netuším, kdy mám ovulaci. Ale viděla jsem v TV, jak dělají ženské při snaze otěhotnět stojku, tak jsem si na akrobatku zahrála taky, hahahaha. 😀 😀 😀

PS: ahojky kuřátko, to je fajn na sebe natrefit i tady🙂))

kuratkol
18. bře 2009

dudunko: Ahojky, já tu jsem už nějakou dobu a jsem ráda, že jsi za náma zavítala 🙂. Třeba budeme vozit spolu jednou 🙂

dudunka
18. bře 2009

Rennik: krása, gratuluju, ty jo to musí být pocit! Ať se to zítra potvrdí!!! Držíme palečky!!! 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru