Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
18. bře 2009

Jo jenže když to moc chceš, tak to na potvoru nejde, stačí se kouknout na mě co to moje tělo dělá..... 😝 Ale já to beru tak že ono ví co dělá, vždycky tak fungovalo, takže násilím ho nutit nebudu 🙂

Já měla před HA MS pravidelnou, ale to jsem byla ještě mladé koště a Ha jsem brala 12 let, chvíli mi to sice trvalo, než se cyklus upravil, ale vypadá, že je to ok. Naštěstí od začátku vždy přišla sama a hned naskočila ovulka, což podle toho co jsem tu četla je skoro zázrak....

Ono skoro všude nemoc nikdo pořádně nevyleží, za prvé jdeš dolu s pěnězma a za druhé práci za tebe stejně nikdo neudělá. Já to řešila že jsme pracovaal z domova, na nemocenské jsem vlastně nikdy nebyla, ale ne každý má tuhle možnost ....

Jo nějaké šance ještě jsou, MS zatím nic, uvidíme jak zítra teplota, podle standartního schématu měla jít teplota dolů už dnes, takže uvidímě jak zítra. Jestli půjde dolů tak je to jasné, jestli vydrží, mám naději 😵

kuratkol
18. bře 2009

Já brala HA asi tak 10 let. Ovulka taky naskočila hned. Poznám to dle testů, ale i to cítím.

My tu možnost pracovat z domu máme, ale šéf ji povoluje jen těm "kamarádíčkům". Moc práce teď v práci nemáme, jinak celý 2 roky tam byly neuvěřitelné fofry, skluzy min.3 měsíce, stresy atd. Teď je chvilku klid před bouří, která začne od května.

Věřím, že máš naději. 🙂 Tak uvidíme, co zítra napíšeš. Budu se těšit.

Jinak jsem ráda, že už se blíží pátek, začně víkend a budem se snažit 🙂

blondynka400
18. bře 2009

Já ovu taky citím, ale je zajímavé, že od vysazení čím dál tím méně. ale prý je to normální...

Tak já jsem se naštěstí na žádné povolení ptát nemusela, pracovala jsme v top managementu firmy a tam už to funguje trošku jinak... Hlavně chodit si do práce kdy chci a jak chci je moj hlavní podmínka abych nastoupila, jinak i kdyby byly podmínky sebelepší, nikdy bych tam nešla 😝 Ono když si jednou zvykneš, už to jinka nejde...

Tak do května zvládneš ještě dvě ovu ne? Kdyby náhodou ta první nevyšla? 🙂

Tak to ti to snaženíčko vyhcází krásně na víkednd. Nevím jak u vás, ale u násse to prostě přes týden dost často "nestíhá"

Určitě dám zítra vědět, jak to vypadá... 🙂

kuratkol
18. bře 2009

Jenže já potřebuju otěhotnět teď, abych do kontroly u mudr. v květnu mohla dostat už neschopenku a nemusela se toho stresu účastnit.

Já mám pružnou prac.dobu, takže taky můžu chodit do práce dle potřeby, takže si to můžu přizpůsobit tak, abych byla večer brzo doma. Teď chodím na 7 ráno, takže domů chodím tak v pět, když se podaří. I to cvičení flákám, už jsem nebyla 3 týdny - ostuda.

Určitě dej vědět. Jdu spát, tak dobrou noc. 😉

blondynka400
18. bře 2009

kuratkol, já bych toho potřebovala... Takhle k mimi přistupovat nemůžeš. Ale přeju ti, aby to vyšlo 😵
Jestliže chceš hubnout a chceš aby to byl tuk, musíš cvičit, i když tě to neba. Vždycky se dá najít nějaký pohyb, který pro tebe bude fajn....

Taky půjdu, už je pozdě....

Dobrou a hezké sny

rennca
19. bře 2009

Dobré ránko...
tyy jo to je venku nadělení co. V Praze máme nasněženo jak v prosinci.a furt sněží...já už chci jaro ☹

lenicenka17
19. bře 2009

rennca. fakt??tady nic to je fajn snad to sem nedorazí...
Jinak všem přeji krásné dobré ránko

rennca
19. bře 2009

lenicenka17: jo jo
😀 už jsem chtěla uklidit zimní boty a kabát..a ještě že jsem to neudělala 😖

lenicenka17
19. bře 2009

rennca tak tady leze sluníčko snad to vydrží.. já boty už uklidila ale to snad přežijem i bez nich snad mínus už nebude... Bundy naštěstí ještě ne...

blondynka400
19. bře 2009

Ahoj holky, je v čechách je fakt sních? 😕

Jak jsem slíbila, hlásim teplotku, nějakým zázrakem neklesla, ale naopak vystoupila na hodnotu před 2 dny na 37,1 😵

lenicenka17
19. bře 2009

blondynka400 tak to velká gratulace... ještě je tu náděj viď??Tak i unás už cosi poletuje... 😖

kualalik
19. bře 2009

blondy, tak teplota super !!!! 😵 jen at se drží hezky pěkně 😵

blondynka400
19. bře 2009

lenicenka, jojo je. Ten test byla včera velká blbost, bylo to brzo, prostě když ti Renník napsal, myslela jsem že bych já třeba mohla taky, ale i když máme hodně podobný cyklus, má své odlišnosti....
Navíc Renník bude mít urči kluka, když to bylo takto brzo vidět 😎

Kualalik, no zatím se neraduju, uvidíme jak zítra.... Každopádně mám krásný třífázový grafík (typický pro těhu) 😵

matava
19. bře 2009

ahoj holky, tak ve vedlejsi mistnosti sympaticky monter sklada nasi novou postylku 😀
gratuluji k teplote blondy, jsem si rikala, ze testik odpoledne jeste neni uplne stoprocentni 😉 tak kdy planujes dalsi pokus s testikem? zitra rano nebo az v sobotu?
probudit se do zasnezeneho rana v polovine brezna kdy clovek doufal v jaro je vazne divny, budu se muset hoodne premahat abych sla do prace na odpoledne, si to jeste rozmyslim jestli nezavolam sefovy 😅
jinak zajimavost dne: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/164243-ze...

kualalik
19. bře 2009

blondy, ukaž grafík.... 😅

gab123
19. bře 2009

Ahoj holky
blondy tak to vypadá dobře ne! já mám teplotu na 36,85.jsem 25 dc.Kdybych byla těhu měla by se pomalu zvýšit na 37 no uvidíme.Koukala jsem do posledního grafu při těhu tak jsem měla podobný,ale proběhla nindace tak spíš myslím,že mi ještě klesne....

lenicenka17
19. bře 2009

blondynka400 proč kluka??Jak teda zařídit holku?? 😀 😀 😀 😀 vím ž jsi psala snažit se před ovu ale když my se snažíme i když ještě nevím kdy ovu bude... tak asi ať je co je havně ať už něco je...
Ty grafy je pro mě záhada... je někde na netu předloha jak má vypadat?

kualalik
19. bře 2009

matava, montér klička je dobrej říkáš jo 😀 😀 😀

gab, tak ať stoupá, moc ti to přeju !!!! Vydrž prťka, vydrž 😀

matava
19. bře 2009

jo a nemam uz druhy den zadny hlen ani brisko nepne nebo tak...si tak rikam, ze kdyz minuly cyklus jsem mela 42 tak ted mam teoreticky kratsi a to tuseni, ze mam ovu driv mozna bylo na miste...dnes jsem 20DC, vcera nic nebylo, jelikoz byl muzik uplne mrtvy = se mu ale po tech pohovorech atd nedivim, tak to zkusime jeste dnes, tak uvidime, nova postel se stejne musi pokrtit 😀

lenicenka17
19. bře 2009

matava pokřtit byste ji měli každopádně!!!!!! 😀 😀 😀

matava
19. bře 2009

no je fakt dobrej, si pripadam jak v nejakym americkym filmu..mi nejak ted stesti preje na pekny sikovny chlapy = vcera jsem prodavala monitor a ten chlapik bydli kousek ode mne, jsme teda pak zjistili kdyz jsme sjednavali ten prodej..mne prijde ze zenskym tak nejak celkove hrabe kolem ovulace 😀

gab123
19. bře 2009

Stoupla,ale jen o půl desetinky to je nic mooc ☹ prsa mi ani moc nebolí,ale břicho mam jak bambuly 😀 hm to fakt nevím.Neví te jak má vypadat děložní čípek při těhu nebo když to mám dostat?

matava
19. bře 2009

lenicenko budem se snazit 😀 uz jsem povlikla, jen k dokonalosti loznice jeste chybi vestavena velka skrin, to az bude zase vic penez, no a nocni stolky, ty maj dorazit az za dva az ctyri tydne, zatim nam dobre slouzi ikea krabice ve kterych mame napr vanocni ozdoby a tak, no uuuplna romantika 😀

blondynka400
19. bře 2009

matava, tak hezký montér jo. Pozor na plodné dni 😀
Tak to by bylo super, kdyby se cklus zkrátil, ne?

gab, jak máš dlouhý cyklus? Děložní čípek při těhu by měl být tvrdý, pevný a uzavřený a většinou níž, tj, dobře nahmatatelný, před MS lehce změkne a trošku se pootevře a je o maličko výš. Ale je to dost těžké posuzovat...

kualalik, se stydim 😕

kualalik
19. bře 2009

gab, můj děložní čípek byl měkkej takovej 😅

matava, pošli ho ke mně, potřebuju tu taky něco smontovat 😀 😀 😀 mám dneska nějak moc humoru na to,že mi není zrovna dvakrát nejlíp.... 😒 .. bolí mě v krku... 😖

gab123
19. bře 2009

jo a zdá se mi že chodim na záchod to je jediný příznak.švagrová ta neměla vůbec žádný,ale už za měsíc bude mít miminko !

kualalik
19. bře 2009

blondy, nekecej, že se stydíš 😀

matava
19. bře 2009

to je dobre, ze se bavis aspon pak na chvilku na ten zlobivy krk zapomenes 😉 jo a je vtipnej, zadny suchar, skaris, jsem fakt nejaka rozdivocela, zhluboka nadech vydech...nojono, kdyby vcera neco bylo tak bych pak nebyla dnes takovahle..tedy mozna ..

kualalik
19. bře 2009

matava, i ty jedna 😀 😀 😀

matava
19. bře 2009

jo a prave jsem ted volala do prace a nemusim prjit, huraaaaa, tak az pak odejde, si tady doma udelam pohodu, premyslim, ze mozna zas chvilku budu skladat puzzle 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru