• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od března 2009

10. června 2013 
blondy, aha no je to možný dobře nebudu počítat :slight_smile: Zkusim vydržet napnutá do 6.4. a když to nevyjde tak zkusim měřit BT. Děkuju za rady :wink:
19. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
matava, jo jo včera proběhlo další snažilkování a zítra další, bereme to poctivě :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
luciasek, já bych si s tím tenhle cyklus zbytečně netrápila, zbytečně se budeš stresovat jestli ovu je nebo není... Uvdíš od příštího cyklu. Tedyy jestli nějaký bude :dizzy_face:
19. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
blondynka, no mě to docela leze krkem.. páč jsem byla v práci a nejsem zrovna dvakrát nadšená z tý návštěvy officu :rolling_eyes: :grinning:
19. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy, ted na to prdim, zkusim to kdyžtak další cyklus s tou teplotou když přijde MS
luciasek, když se snažíte obden, tak ani zjišťování ovu nepotřebuješ,, Stejně by se častěji nemělo :grinning:
no blondy, u nas byt o pra milimetru vic, tak uz se do loznice ani nevejdeme...jsme v panelaku...v panelaku jsem vyrustala, ziju, ale doufam, ze umru nekde ve vetsim :sweat_smile: ..mam predstavu, ze klidne pujdu na moravu a tenhle bytecek prenechame detem, tedy az jednou budou...tohle je fakt zkouska trpelivosti...si nedokazu predstavit, ze to ted nevyjde a budu muset cekat dalsich 40 dnu..uvidime...
19. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kualalik, co ti udělali? Mám na ně jít? :angry:
kualalik, a copak se dělo v práci? Nějaký problémy?
blondy, aha to jsem nevěděla, že na to má snažení takový vliv. Už jsem zase o něco chytřejší, děkuju
matava, no my měli tuhle postel také v paneláku, ale tedy v ložnici už nic jiného. Ale já tam nic jiného nepotřebuju a ani nechci. My jsme tam byli jen dočasně, teď v domečku je to o moc lepší :pensive:
S tím čekáním, snad nebudeš muset :dizzy_face:. A kdyby náhodou (nějakým omylem) ano, tak to určo nějak zvládneš :wink:
19. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdybych si vyřizovala pracovní poštu průběžně, tak bych na tom byla líp a nehrabala bych se ted ve 324 emailech... navíc,tolik novejch věcí :rolling_eyes: a ... je toho víc,ale nebudu se k tomu vracet :grinning:
Tak jsem si pak zašla na večeři s mamkou a prodebatovaly nějaký věci a tak :wink:
19. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kualalik, ty jsi naše šikovná holka, tak to určitě všechno rychle zvládneš :wink:
19. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kualalik, to určitě doženeš. Je jasný, že když jsi tam nebyla tak dlouho tak v tom budeš tápat. A vy se nijak nezastupujete? Aspon, že by za tebe někdo vyřizoval poštu apod.?
19. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
luciasek, no my máme každý svoji poštu,každý má něco jiného na starosti.. já navíc ted měla jezdit po nějakých akvizicích a nějak to jde mimo mě,když nemám páru o tom,co se ted vlastně děje :grinning:
19. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kualalik: Co naše tabulka? Stále to nejde? Jak se u vás v práci projevuje ekon.krize?
19. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kuratko, ekonomická krize u nás? mno asi tak,že lidi si nechodí půjčovat peníze,ale svoje úspory si k nám rádi uložit dají,páč jim je ted trochu můžeme i solidně zhodnotit :wink: lidi mají docela našetřeno...

jdu zkusit tu tabulku... :wink:
19. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Shit!!!! Nejde to :angry: :angry: :angry:
19. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

tak jak je?
chtěla jsem taky mrknout na tabulku a bohužel to nejde
19. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka, no sejří mě to, fakt to nejde.... nevím proč.. napíše to, že změny byly uloženy a prdlajs.. nic neuloženo :rolling_eyes:
19. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
a co se třeba obrátit na adminky?
19. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kualalik: Napiš nějaké admince, ne?
19. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kuratkol :wink:
19. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
kualalik,mě jí to v tvé albu ani nenašlo :unamused:

lenerka, ahoj, co tvá MS? Jak to s ní vypadá?
19. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kualalik, nebo je přetížený server, zkus to třeba zítra dopoledne pokud na to budeš mít čas. Ted je tady třeba hodně lidí přihlášených.
19. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
luciasek, on koník občas blbne... Já bych řekla že hlavní důvod jsou ty rozsáhlá alba s padajicími srdíčky hudbou a spoustou zbytečných fotek. Tyhle stránky to pak nemůžou zvládnout, chtělo by to jinou platformu...
19. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy, tak nějak. Mě to dost často píše, že se na stránce vyskytla chyba. Třeba to dopoledne půjde líp. Spousta lidí bude v práci apod.
19. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
luciasek, ale zas na druhou stranu co bychom chtěli.... Jsou to stránky zadarmo a nekomerčního charakteru....
Cože jsi takhle večer na netu? Mně manžel usnul a mně se ještě nechce, je na mne moc brzo.... :confounded:
19. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka: To jsme se dobře trefily a ve stejný čas napsaly to samé :slight_smile:.
19. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
blondy, koukám na telku a za k tomu lehce serfuju na netu. Jinak nic moc, klasický čtvrteční večer.
19. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, máte už třeba v hlavě vybraný kočárek?
19. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek