Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
22. bře 2009

ahoj holky, dodneska se daji legalne stahnout dokumentarni filmy, pak uz za poplatek, kazdopadne doporucuji Zeny pro meny http://www.docalliancefilms.cz/films/filter/ slysela jsem na to jen dobre recenze 😉

kuratkol
22. bře 2009

A dá se to stáhnout a podívat se později ?

matava
22. bře 2009

no to jsem jeste moc nevykoumala...kdyz jsem dlaa stahnout ty zeny, tak se mi objevily v novem okne, ale tezko rict, jestli opravdu zustanou na plose a budou se dat spustit i pozdeji, ja se napr. na tohle podivam uz dnes, kdyz manzik pujde na fotbal 😉 ale je jich tam vazne hromada, na ktery jsme kdysi nestihla jit do kina a podle me ty poplatky ani potom nebudou nejak extra velke, zajima me jich tam spousta, nejen ty ceske...

kuratkol
22. bře 2009

poplatky jsou 3 eura nebo 1,5 eura, ty filmy zdarma se mi podařilo jen otěvřít ne uložit, škoda...

matava
22. bře 2009

taky jsem to ted zkoumala...no ted tak s prestavkama koukam na ten dokument a ty zensky jsou neuveritelny..vsechny..ukazuji tam par extremu..by se na to meli podivat nasi chlapi, aby byli radi, koho maj doma 😉 normalni zensky... 😉

gab123
22. bře 2009

Ahoj holky mě teplota se drží pořád na 37,1 prsa mam jak balon,břicho bolí chvílema.Po ms ani stopa.Mám to mít až zítra.Blondy je možné že mi to způsobuje utrouš?Jindy před ms už mám nahnědlí výtok ten byl málo včera a zas nic.Já budu testovat zítra ráno.
Blondy je mi to líto,ale třeba to ještě ustojíš a bude to o.k.Moje babi MS měla do3 měsíce a byla stoho moje mami!

kuratkol
22. bře 2009

gab: Proč budeš testovat až zítra ? To už je jedno, jestli dnes nebo zítra ne? 😀 Třeba bysme mohly mít už dnes další těhulku 🙂

gab123
22. bře 2009

nemám doma až tak citlivý test je až od 25ml, za 2 to dostávám až 29den a určo si myslím,že nejsem!Počkám do zítra nebudu si kazit neděli měla bych s toho depku,že nejsem ☹

kuratkol
22. bře 2009

gab: Já mám testíky od 20 mIU/ml. Jaký máš ty?

blondynka400
22. bře 2009

gab, no utroš to může způsobovat, dost často se příznaky od utroše zaměňujá s přáznaky těhu. Ale taky nemusí, víš jak to chodí... 😉 Budu držet palrčky, aby jsi dopadla lépe než já 😵 . Jinka myslím že ne, začalo mě hrozně bolet břicho a MS je ´poměrně silná, takže je to docela jasné....

matava, hele ten tvůj manžel to je fakt velký sportovní fanda, co? Koukala jsme na ty stránky, uložit by se to dalo, ale je to trošku složittější....

dudunka
22. bře 2009

ahojky holky! 🙂
matava: mně se ten filmík bohužel nepodařilo ani shlédnout. Hlásí mi to nějakou chybu, sákriš. Přítel není doma, tak nepomůže. Škoda.
Gab: co je to prosím tě ten utrouš? Jsem nějak mimo mísu... 😅 Tak držím palce ať mrcha teta zítra nepřijede! 😉

dudunka
22. bře 2009

Blondy: to co popisuješ zní asi mnohé z nás jako ideální život a skoro bychom ti záviděly 🙂 Ale vím, že je to asi jen pohled zvnějšku, ono se to taky asi časem zají... Ale říkáš, že učíš tanec? Wow! A jaký??? To musí být bomba!!!🙂 A jak ti to jde s italštinou?

Ještě jsem se chtěla zeptatm na radu - mám 3 den MS a absolutně netuším, kdy můžu mít ovu, mám neprav. cyklus a nikdy jsem do doposud nezkoumala... Jde mi o to, abych ji neprošvihla. Sice se uvádí, že může být cca 12.-16. den, ale co když ji budu mít dřív? Za jak dlouho mám začít s ovu testy, abych ji vychytala? Mám jich teda zatím 10 ks. Jo a prosím tě, co si myslíš o testech, kupovaných tady přes bazárek, za 15kč/ks? Snad to nebude nějaký zmetek?

kramlinka88
22. bře 2009

Ahojky holky, já zrovna koukám na ty Ženy proměny, už jsem to jednou kdysi viděla, běželo to tuším na ČT2, ale je to vážně hodně zajímavý dokument. Moc se mi to tenkrát líbilo, proto na to koukám znovu. Líbí se mi, že je tam tolik pohledů na tu ženskou krásu a vlastně vůbec funkci ženy ve společnosti, co očekávají ženy samy od sebe a v podstatě i co muži očekávají od žen, prostě je to vážně fajn dokument 😉

Blondynka: je mi na jednu stranu moc líto, že to dopadlo jak to dopadlo, ale třeba je to tak lepší, mělo to tak asi být a je fajn že to bereš takhle "sportovně" 🙂 Držím palečky ať příště to už vyjde pořádně... 😉

kuratkol
22. bře 2009

dudunko: Mrkni na www.levnetesty.cz, tam je to taky vše popsáno.

dudunka
22. bře 2009

díky moc kuřátko, ano, takto to mám už zhruba načtené i odjinud... Jen mě zaráží, že prodávají testy za 38 kč jakožto velmi levné a já je mám jen za 15??? Prostě jestli ty moje nejsou nějak podezdřele levné? Nemáte s nimi některá zkušenost?? Jsou tady z bazárku od uživatelky "Chrobáček". testy dorazily a působí v pohodě, je tam český návod a expirace taky OK. hmmm

kuratkol
22. bře 2009

dudu: Když jsem sháněla poprvé ovu testy, tak jsem prolezla vše možné na netu a nejlevnější jsem našla právě tam za 38 Kč. Vím, že se dají na koníkovi v bazárku sehnat za 15 Kč i za 13 Kč od verusinek. Levné jsou, ale to ještě neznamená, že jsou špatné. Já mám ty za 38 Kč. Příště si ale objednát ty za 13 Kč na zkoušku. Můžeš zkusit projít diskuze, jestli o těch testech někdo něco nepíše.

blondynka400
22. bře 2009

dudunka, utroš je utrogestan, je to v podstatě syntetický utrogestan, bere se na úpravu cyklu, při nedostatečném žlutém tělísku a na udržení těhu 😉

Ideální jak se to veme, já byla vždycky zvyklá hodně pracova a na docela vyoké funkci, takže je to změna. Ale zas na druhou stranu je to jenom dočasné a dovolenou /i když v tomto případě dost dlouhou/ jsem si zasloužila...
Učím takovou modernu smíšenou se scénikou. A italština, no tak základy, domulvím se. Já ji ale moc nepotřebuju, důležitější je ude pro mě angličtina.

K té ovu, no já bych do těchto levných testů nešla, ale neříkám že nemohou být spolehlivé. Jaká je ns nich napsaná citlivost? Ja dlouhé máš cykly? Třeba jestli v rozmezí 28-35 dní, tak bych začala testovat zhruba 12 den, na to ti 10 testů bude určo stačit 😉 . Je dobré to ale kombinovat se sledování cervikálního hlenu a meřením BT. Protože samotný vzestup LH ještě neznamená, že doje k vou....

Kramlinka, no co mi zbývá.... Je to pořád lepší než minule, když se embryjko uchytilo a pak pustilo. Hold je asi něco špatně, na začátku dubna jdu nyhysteroskopii, tak pak budu vědět více...

kuratkol
22. bře 2009

Blondy: Co na to říká manžel, že se snažíte a pořád ještě nic ?

blondynka400
22. bře 2009

kuratkol, celkem ani nic, on to nějak neřeší.... Navíc on už jedno odrostlé dítě má... Takže alespoň vím, že by měl být ok, spermio měl před 5 lety výstavní, tak se snad moc nezměnilo 😀

kuratkol
22. bře 2009

blondynka: Tak to jo... Třeba to výjde později, prý je normální počít do roka, pak by se to teprve mělo řešit...
Jsem zvedavá na nás...

blondynka400
22. bře 2009

kuratkol, sno, rok pravidelného snažení de bere jako ok. My se zazím tak dlouho nesažíme, v podstatě 3 měsíce, navíc u toho už jedno potvrzené těhu bylo, ale je dost možné, že nějaký malý problém u mne je, takže to už řeším, akorát hold takhle na dálku je to horší, přece jenom v čechách jsem jen občas...
Nsavíc si myslím, že to všechno zbytečně moc řešíš a máš naplanovaném dej tomu volnější průběh 😉 . bohužel mimi se nedá plánovat jak zbytek věcí..... 😉

kuratkol
22. bře 2009

blondy: Je mi to jasné, ale nějak si nemůžu pomoct 🙂

dudunka
22. bře 2009

blondy, díky za info🙂

K těm testům, co nepíšou na nich žádný údaj o citlivosti. Aspoň jsem ho nenašla, i když jsem surfovala na webu dodavatele (http://www.acambiode.com/proveedor_693940800621...). Jedině tam píšou, že se jedná o Unitest LH Ovulation Test CE 0123 marked, for Self-Testing, Annex IV, IVD European Directive 79/98. Hmmm. Zkusím asi napsat chrobáčkovi, jak je to s tou citlivostí? A jak se to teda liší? Já myslela, že ovu testy jsou všechny podobné... sááákriš...

blondynka400
22. bře 2009

kuratkol, s tebou to ještě bude veselé, až se ti bude blížit termín MS 😀

kuratkol
22. bře 2009

dudu: K těm testům ti neposlali žádný návod nebo tak něco ?

blondy: No, věř, že veselo se mnou bude 🙂 Už teď se nemůžu testování dočkat 🙂

matava
22. bře 2009

presne tak blondy, snad ani neznam sport, ktery by ho nezajimal...na jednu stranu me sport, pasivne 😉 , taky bavi, takze cast ochodime spolu, ale nekdy proste ceho je moc....
dudunko, zkus to znovu spustit, urcite to pujde 😉

dudunka
22. bře 2009

kuřátko: návod poslali, vše vypadá seriózně, akorát tam není údaj o citlivosti (Sensitiveness: 20, 30 and 40 mlU.) No a taky je mi podezřelá ta cena... Já byla ráda, že mám tak levné testy, ale na 2. stranu samozřejmě nechci nic riskovat... tak nevím, mám-li jít koupit ještě jiné... Říkala jsem si, že jich určitě napoprvé vyplácám hodně, než ovu odhalím, tak jsem jich rovnou koupila 10...

kuratkol
22. bře 2009

dudu: Já jich koupila 20 za 38 Kč 🙂. Neházej flintu do žita, já bych je použila, třeba budou v pohodě. Na té stránce www.levnetesty.cz je tabulka, od kterého dne (počítáno od 1.dne MS) se má testovat. A podle toho to dělám a je to v pohodě.

gab123
22. bře 2009

koupila jsem ho v rychlosti a úplně jsem zapomněla aby byl víc citlivej.Tento mám prvně je to SERATEC DIAGNOSTIKA 25mlu/hcg

prostě uvidím do zítra co a jak,ale určo to způsobuje utrouš!

kuratkol
22. bře 2009

gab: Musíš věřit !!!! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru