Snažilky 2023

spygy
9. únor 2023

Těm stávajícím, kterým se to v toce 2022 nezadařilo a těm novým, kdo se snažit teprve začínají...

hanulebrabec
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanulebrabec
9. únor 2023

@spygy ahojky přidávám se můžu? 🙂
Jak dlouho se snažíš?

lipline
9. únor 2023

Stále taky pokračujeme 😉 😘❤

lipline
9. únor 2023

@hanulebrabec Kolikátý jsi DC? Já neberu prášky rok a půl, ale snažíme se cca 5 měsíců pomocí testování ovulace.... minulý měsíc jsem měla před ms slabě pozitivní test, ale neudrželo se... Já jsem dneska 13DC, ovulaci bych měla mít cca 17 Dc

sam96
9. únor 2023

My se také snazime, už půl roku ale prvního stále kojim, ale tento měsíc už to vypada velice nadějně zítra ta mrcha snad nedorazí 😊

monyscerna
9. únor 2023

Přidávám se taky ☘️🤗

hanulebrabec
9. únor 2023

@lipline teď jsem 29 DC 😀 mám 30 denní cykly
Ovulka byla 26.1

sam96
9. únor 2023

@hanulebrabec jeee já sem dneska 28dc a zítra by měla přijít, testovala jsi už nebo čekáš ?

hanulebrabec
9. únor 2023

@sam96 čekám

@lipline holky byla už některá těhotná mi sem včera s manželem narazily na problém, říkal že sem zavřená, nemohl se do mě dostat a bolelo to, tak se chci zeptat jestli to třeba někdo zažil...

spygy
autor
9. únor 2023

@hanulebrabec od června, tak už to nějaký měsíc je 😏

hanulebrabec
9. únor 2023

@spygy já skoro dva roky teď se stalo to že jsme se včera.chteli milovat a chlap říkal že se do mě nedostane a mě to bolelo...tak nevím nikdy se mi to nestalo do toho mám suché bradavky a celkem nateklý a svědí tak možná?

hanulebrabec
10. únor 2023

Tak ne na minutu přesně 1dc

sam96
10. únor 2023

Tak my dneska ráno takto 🥹🥹

hanulebrabec
10. únor 2023

@spygy tak to vypadá že nakonec tady zůstaneme samy dvě 🥺 taky už jsou ve fázi kdy tě to už trochu sere?

hanulebrabec
10. únor 2023

@sam96 gratuluji

lipline
10. únor 2023

@hanulebrabec Já jsem tady taky 😉 Pro mě je vždycky nejhorší období to těsně před MS a ten den kdy to dostanu.... Pak už se mi asi tak nějak vnitřně uleví a řeknu si jedeme dál... Ale 1DC stojí vždycky za starou bačkoru 😖 píšeš že se snažíte skoro dva roky, máte za sebou nějaký vyšetření?

lipline
10. únor 2023

@sam96 😍 Držím palce ať je všechno v pořádku a prosperující 😍 tyjo když to výjde, kolik budete mít děti od sebe, když píšeš že ještě kojíš?

rockerka
10. únor 2023

Ahoj, přidávám se k vám. V lednu jsme se začali snažit o miminko. Tak jsem zvědavá, kdy se nám zadaří.
Moje MS chodí kolem 25 dne.
Teď jsem měla zpoždění 6 dní... Nakonec MS dorazila, teda hodně slabá a jen na tři dny, zkoušela jsem i test ale ten byl negativní.
Ale ty ranní nevolností mě donutily si test udělat. Mám totiž náročnou práci... takže se bojím abych si něco nezpůsobila.

annah1111
10. únor 2023

Ahoj holky🥰 taky se hlásím, jedeme uz 11.měsíc 🙄

sam96
10. únor 2023

@lipline dekuju moc 🥰 pokud všechno klapne tak budou o 29 měsíců, necelé 2,5 roky.

hanulebrabec
10. únor 2023

@lipline mám endometriózu a chlap špatné spermio ale jedu v bylinkach, naparskach a tak...chlap má macu a přírodní věci jsme takový co nejméně chemie

klaravod
10. únor 2023

Ahojky,můžu se přidat?
Snažíme se přes půl roku,beru různé doplňky na podporu a stále nic.. teď jsem začala od 1dc drmek od yarilo,je tu někdo kdo bral nebo bere taky?
Jaké máte s čím zkušenosti že opravdu zabralo a otěhotněli jste?

sam96
11. únor 2023

@klaravod já sem brala drmek u prvního a hned druhy měsíc co jsem ho brala sem byla tehu, ale někomu trvá déle než tělo zareaguje třeba po celem baleni. Dost ještě holky u nás na skupině píšou o pupalce ta je prý taky dobra

klaravod
11. únor 2023

@sam96 děkuji,pupalku mám také 😊

martina_cz
11. únor 2023

Ahoj holky, my jedeme 7 cyklus, dneska 2dc

skit
11. únor 2023

Drahé ženy, chtěla bych vás jen povzbudit,že se děťátka jednou dočkáte. Musíte věřit. já jsem na svého synka čekala dlouhých pět let. Kdy jsem vyzkoušela všechno možný, od přírodního po umělé...kdyz už to vypadlo i na rozpad jinak úžasného manželství, řekla jsem dost. Dám si půl rok(konec roku) na zkoušení a pak jsem připravená na osvojení. Začla jsem brát drmek,ale ve větších dávkách než bylo uváděno. Začla jsem cvičit pilates,každý měsíc masáž zad, ale hlavně Mojžíšova metoda. Docházela jsem k fyzio a ta mne co měsíc napravovala. Každý den jsem poctivě cvičila, u toho vypila pár skleniček kvalitního cervenyho vína a třetí měsíc zázrak. Já si opravdu zoufala, teď jsem po šesti letech nejšťastnější mámou třech synů (pak to šlo nějak rychle a nečekaně 🙈), jednou to přijde 🫶

spygy
autor
12. únor 2023

@hanulebrabec to je divný....pokud by to přetrvávalo, určitě bych navštívila doktora

spygy
autor
12. únor 2023

@hanulebrabec jj mrzí mě to že někomu se zadari hned a my už trictvrte roku, mám od doktora zjištěno endometriozu, tak to je složitější, ale určitě ne nemožné

spygy
autor
12. únor 2023

@klaravod co je to ten drmek?

rockerka
12. únor 2023

@spygy bylina. Stačí zadat do googlu. Už jsem také objednala a zkusím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru