Snažilky Březen🙂. Je někdo?

19. bře 2020

Ahoj, tak koho tady mám jako SNAŽILKU v Březnu. Pojďme trochu zabit chvíli volného času. A pojďme se pobavit o tom jak to jde a jaké mate pocity, kdo čeká už na pozitivní tehotensky testik klidně sdílejte i foto testu. Klidně i nějaké rady které by jste doporučili a příběhy které mate během snažení.

Tak ať se nám zadari🥰🍀

snazimese
30. bře 2020

@kvetuska145 dekuji 😊

hajglish
31. bře 2020

Zdravim,tak ja se k Vam pridavam 😉Snazime se od cervence v rijnu jsem bohuzel musela podstoupit revizi v 10 ttpro zamlkle tehu.Po vykonu byli problemy a prvni ms od revize dorazila az po 3 mesicich.Tenhle mesic je defakto prvni kdy jdeme na to naplno ☺️Tak uvidime ted bych mela mit 2 dny do ms tak uvidime.Vsem preji hodne stesti at se zadari 🍀❤️

kvetuska145
31. bře 2020

@snazimese
@hajglish tak drzim palce tfuj tfuj🍀
Tohle je test z 27.3 kdy jsem mela 4 dny zpozdeni, chtela jsem ho vyhodit ale vidim tam malinkou carku, nebo jsem uz paranoidni?😂

simonabogy
31. bře 2020

@kvetuska145 já ji tam vidím 🙏🏼

kvetuska145
31. bře 2020

@simonabogy tak nejsem blazen😀 udelam novy a bude to jisté🙈

simonabogy
31. bře 2020

A co holky mate nějaké příznaky ,sponzorovali jste něco jiného na sobě nebo ještě nic? 🤷🏻‍♀️😊🙏🏼

simonabogy
31. bře 2020

@kvetuska145 tak držím palce ✊🏻🍀 Já mám ještě 3 dny do MS a nebudu testovat radši dřív 😂 Bojim se ze zase nic

kvetuska145
31. bře 2020

@simonabogy to chapu, ja testovala pred ms nic, pak 4 dny zpozdeni a bylo tohle a jeste pockam do patku a zas testnu😀 ale uz jsem byla smirena stim, ze se nekde zasekla, tak uvidime🙈

hajglish
31. bře 2020

@kvetuska145 Ja ji tam vidim ❤️🍀Tise gratuluji

kvetuska145
31. bře 2020

@hajglish dekuji🍀🥰 ted mam strach si delat dalsi, aby to tak opravdu bylo🥰😀

hajglish
31. bře 2020

@kvetuska145 Myslim na Vas a urcite to dopadne 🍀🍀🍀❤️

kvetuska145
31. bře 2020

@hajglish dekuju moc🥰

anonym789
4. dub 2020

První test 1.4.
Druhy test 3.4
Zda se vám ze duch sílí ? Nevím zda se mužů radovat. Protože v únoru jsem prodělala biochemko. 5.2.-11.2. jsem o to samovolně přišla. Děkuji za názory.

tez83
4. dub 2020

@anonym789 myslím,že určitě můžeš!😉

anonym789
4. dub 2020

@tez83 moc děkuji!! Přece jen mám z minule zkušenosti strach. Chci si dělat test ještě zítra a uvidím jestli to opět zesílí. 🙂 ještě jednou děkuji.

natiiinka
7. dub 2020

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je nějaká diskuze, nebo skupinka vás, které jste tedy v březnu otěhotněly? Také se nám povedlo, tak bych se kdyztak ráda přidala 🙂

ginnyw
7. dub 2020

Nám se také zadařilo. Napoprvé 😲. Zítra kontrola u dr, tak jsem trošku nervózní. Snad bude vše ok ❤

nufik55
7. dub 2020

Ahojky,také se hlásím. Mám spozdeni 5 den,TT jsem si dělala první den očekávané MS a byl negativní. Dnes jsem dělala druhy a zase nic 😕 ovulace měla proběhnout 19.3,ale jistě to nevím nějak jsem neměla čas to sledovat. Už tomu zase představám věřit 😞 kolikáty den se vám ukázal aspoň duch na testu ?

natiiinka
7. dub 2020

@nufik55 ahoj, já tě asi nepotěším, já měla ovulaci 19dc, 22.3. a první duch byl už 7dpo

nufik55
7. dub 2020

@natiiinka Gratuluju 😉 ať je vše v pořádku 🙂 já si říkám že se mi mohla ovu posunout ale moc tomu nevěřím 😞

anonym789
8. dub 2020

@natiiinka také bych se rada přidala 😊

lentilka000
9. dub 2020

@kvetuska145 no já měla tento test stejný a bohužel nic, podle mě jen ryska. Jak jsi dopadla ?

nufik55
9. dub 2020

Ahojky holky,tak já mám dnes 8 den spoždení,TT stále negativní,v úterý jdu k dr. Jen tak přemýšlím ohledně ty ovu,mohla mi proběhnout díl ale na TT je ještě brzy 🤔😧 kdyby ovu proběhla tak jak měla tak bych byla 5 TT,a to si myslím že už by test měl něco ukázat. Kdy jste našli vy aspoň ducha ? Pořád doufám v dobrý konec. Držte mi palce 👍

lentilka000
9. dub 2020

@lentilka000 já v ten měsíc nic a dnes duch tak uvidim, v sobotu necekam ms

nufik55
9. dub 2020

@lentilka000 já mám v plánu udělat poslední test v sobotu, tak uvidim

kvetuska145
15. dub 2020

@lentilka000 mela jsem jeste jednu slabou, no a pak prisla ms🙈 ja to nejak tušila, ale nic se nedeje. Stejně v téhle době létat po doktorech, by byl pruser😀 až to bude mít, tak to přijde😊

autor
15. dub 2020

Krásný den všem, chtěla jsem se zeptat jestli se někomu z vás stalo ze jste normálně v měsíci odmenstruovala a dva dny po te co se nic nedělo se vám začala objevovat růžová krev? Já mám menstruaci pravidelnou po 30 dnech vždy 7 dni dva dny úplně bez krvácení a po dvou dnech slabá růžová krev bolí mě podbrisek jako bych to měla zase dostat. S přítelem se snažíme už nějakou dobu o mimi tak nevím. Nikdy se mi to nestalo. Jestli mate někdo nějaké podobne zkušenosti prosím o radu.🙏🏼

anonym789
15. dub 2020

Tak dneska mám strašný bolesti v podbrisku a je mi na zvracení. Bolest je jakoby se měla dostavit MS. Holky mate to také tak ? Mám strach z te bolesti. Ty nevolnosti jsou jasný. Ale ta bolest v podbrisku mne docela děsí. 🙁

gwen01
26. bře 2021

Ahoj, snažíme se od listopadu.. Byly nějaké stresy, přítel v lednu a únoru na služebce, a vyšlo to zrovna když byla ovulace.. v pondělí pozitivní test, tak jsme na to hupsli, uterý, středa, tak snad jsme se trefili...Má smysl to ještě dneska pojistit??
🙂