Nějaká budouci snažilka o mimi v tomto roce?

vladuska29
16. led 2018

Ahoj je tu nějaká snažilka kolem Dvora Králové ale ne jen kolem dvora která se chysta se svým miláčkem o snažení o mimi?

mili_ilim_ilmi
16. led 2018

My se snažíme, ale zatím nic.

sunne
16. led 2018

Ahoj,my se taky chystáme. Užíváte už nějaké doplňky stravy,ještě před otěhotnění?

mili_ilim_ilmi
16. led 2018

@sunne Já jsem chvíli brala nějaké vitamíny pro snažilky a tehotne, ale nebyla jsem schopná si to uhlidat a po asi dvou týdnech jsem přestala.

kaitinka
16. led 2018

Ahoj. S manzelem se "aktivne" snazime ted od noveho roku, zobu listovku a par dalsich vitaminu. V listopadu a prosinci jsem pila kontryhel na srovnani cyklu. Momentalne cekam jestli se zadarilo nebo ne, jsem 8 DPO.

sunne
16. led 2018

@mili_ilim_ilmi No říkala jsim si,jestli jsem s tím trochu nezaspala. Musím se po něčem poohlédnout.

mili_ilim_ilmi
16. led 2018

@sunne Myslím, že to záleží na tve životním stylu. Ten můj je nic moc, myslím, že ze stravy nemám dost vitamínů a minerálů, protože nemam moc pestrou stravu. Ty máš treba ze stravy dostatek živin.

vladuska29
autor
17. led 2018

Tak my jsme asi jediny co se zacnou snazit az tak od cervence. Protoze ani driv nemuzeme

fialka58
17. led 2018

My jsme si přítelem řekli že to vyzkoušíme v dubnu kdy jedeme na dovolenou, jestli nám to klapne nebo ne. Nespolehám že by to hned na poprvé vyšlo ale trochu v to doufám. Bude to poprvé

szuzii
17. led 2018

@vladuska29 My se začneme snažit až na podzim. Manžel jede v dubnu na půl roku pryč, takže dříve to není možné, ale prášky vysadím už teď, aby se mi pročistilo tělo 🙂

vladuska29
autor
17. led 2018

@szuzii taky jsme chteli az na podzim ale rikala jsme si ze je to jedno. A kam manzel jede? Jestli se muzu zeptat

szuzii
17. led 2018

@vladuska29 My dříve opravdu nemůžeme. Jede na misi.

vladuska29
autor
17. led 2018

@szuzii tak to jo. Ale jedno kdy zacnete hlavne ze se zadari

szuzii
17. led 2018

@vladuska29 Je to jedno, alespoň budu mít více času vyčistit tělo 🙂 Ale znáte to, když člověk by chtěl hned 😀

vladuska29
autor
17. led 2018

@szuzii jj to znam. Taky bych chtěla hned alw nemuzu nusime 3mesice pockat

dd44
17. led 2018

Ahoj, my máme v plánu nechat tomu volný průběh někdy na podzim. V létě začneme stavět dům, tak uvidíme, jak to vše půjde. HA neberu už půl roku. 🙂 Ale nejradši bych začala už teď 😀😀

szuzii
17. led 2018

@vladuska29 To vydržíme.
@dd44 My jsme začali stavět už minulý rok, ale moc se toho nestihlo, takže se začne zase na jaře. HA vysadím tento měsíc. Snad pro nás bude letošní podzim plodný. Doslova 😀

dd44
17. led 2018

@szuzii No my jsme měli začít stavět už teď na jaře, ale chybou projektanta se to protáhne min o 3-4 měsíce. Tak doufám, že to byl poslední zádrhel a pak to půjde, jak po másle ( vše) 😀

szuzii
18. led 2018

@dd44 Koukám, že je to všude stejné. Nám se ta stavba odložila taky chybou projektanta. Už jsme dávno mohli mít hrubou stavbu. Tak přeji hodně štěstí.

szuzii
24. led 2018

Ženy já to sem musím napsat. Dneska sem si po 6-ti letech vzala poslední prášek. Pro vás možná nedůležitá informace, ale pro mě je to obrovský krok vpřed 🙂

popelucha
24. led 2018

@vladuska29 ahoj, jsem od Trutnova. V létě po preventivce se chystám vysadit atk a po dostavění domečku se budeme snažit o 2. dítko.

vladuska29
autor
24. led 2018

@popelucha ahoj a od kud primo jsi? Ja bydlim kousek od Dvora Králové. My jsme se nakonec domluvily ze to zacnem zkouset od podzima

popelucha
25. led 2018

@vladuska29 mi přibližně stejně. Já jsem na druhou stranu, u hranic - Žacléř.

vladuska29
autor
26. led 2018

@popelucha tak to. ☺️

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru