Čekání na // v roce 2018 🙂

kaitinka
9. led 2018

Zdravim vsechny snazilky v novem roce. 🙂 Je tu nejaka, ktera tez v novem roce zacala vic resit mimi a stejne jako ja ceka, az se ty dve // zadari? Pojdme cekat spolu a podelit se o zkusenosti a rady 🙂

absintka19
9. led 2018

Ahoj. U nas to bude v cervnu KET-kryoembryotransfer a cekat budu taky 🙂

kaitinka
autor
9. led 2018

@absintka19 ahoj 🙂 no u me cekani nastava ted 🙂 vcera jsem nejspis mela ovu, tak snad se podarilo. MS by mela "prijit" cca za 14 dni, tak uvidim 🙂 jinak s manzelem se "snazime" uz od podzimu 2015, ale stylem ze to nechavame nahode. Ale od zacatku ledna jsme si rekli, ze tomu zkusime vic pomoc.

aklin
9. led 2018

Verim, ze dokonce roku to vyjde. Predchozi gyndar me zanedbaval, daval mi leky aniz by vedel co zpusobuje muj problem. Nyni jsem u nove gynekolozky a zaciname od znova. 🙂 Nadeje je velika.

kaitinka
autor
9. led 2018

Tak my s manzelem to zatim resit pres doktory resit nechceme. 🙂 Ja zacala pit caje, brat listovku a podobne a hlavne vic "sexikujeme", ted je to skoro pravidelne kazdy den 😇 zjistili jsme totiz, ze predtim jsme se vubec netrefili do ovulky, takze ted to jistime. Ovulka u me nejspis probehla vcera. Soudim tak podle bolesti v podbrisku, jinak nemerim BT ani nezkousim OT 🙂

alexkisss
9. led 2018

Ahoj všem jeste v prosince sme se znazily a neverily ze to vyjde snazime se od brezna a dnes potvrzené tehotenstvi

kaitinka
autor
9. led 2018

@alexkisss obrovska gratulace 🍀 preji at krasne sili a je vse v poradku 👶👍 a kolikaty den po ovu se ti objevila druha carka?

alexkisss
9. led 2018

@kaitinka ahoj dekuji moc dnes sem přesně 8dpo

kaitinka
autor
9. led 2018

@alexkisss neni vubec za co dekovat 🙂 No ja jsem dnes 16 DC a mozna 1DPO. Jen si nejsem uplne jista, ze ovu probehla vcera, muze byt i dnes. Ale podle bolesti a vodoveho kluzkeho hojnejsiho vytoku co jsem vcera mela to vypada, ze ovu uz probehla. MS by mela prijit za 13 dni, tak uvidim. Mela jsi nejake priznaky co te navedly zkusit TT?

evjun
9. led 2018

Ahoj, ja jsem v prosinci v 6tt potratila a ted to vypada, ze jsem opet tehotna 🙂

kaitinka
autor
9. led 2018

@evjun to me moc mrzi, ale kazdopadne drzim palecky aby se opravdu zadarilo a bylo vse v poradku 🙂

evjun
9. led 2018

@kaitinka dekuji moc. Zatim ty testy sili, tak doufam, ze to bude ok, minule prave nesilily.

kaitinka
autor
9. led 2018

@evjun no ja si budu muset jeste nejaky ten den pockat nez budu moct zkusit jakykoliv testy 🙂 pri nejlepsim jsem dnes teprv 1 DPO

jaaaninda
9. led 2018

Ahojky, už před rokem jsem vysadila prášky a od léta to řeším čím dál víc. Po porodu a kojení mají moje cykly víc jak 100dní, takže nic moc. V rijnu se zadařilo, bohužel to nevyšlo a v prosinci proběhla revize. Beru nosifol a gynex a doufám ve zkrácení cyklu...

@evjun držím palce 🙂

katuska991
9. led 2018

My sme s manželom tiež na čakačke :D snažíme sa cca od marca - apríla, uz by to mohlo vyjsť 🙂 ovu bola pravdepodobne minulý tyden aj keď ju veľmi nesledujem, uvidime 🙂

dzogobela
9. led 2018

My jedeme na zacatku brezna na lyze a pak bychom se chteli snazit o druhe 🙂 dcera bude mit na konci ledna rok a pul 🙂

kaitinka
autor
9. led 2018

@katuska991 tak to jsi na tom podobne jako ja. Tez ovulku bezne nesleduju, ale podle bolesti a vodoveho kluzkeho hlenu u me musela probehnout ovu vcera, tak uvidim jestli se zadarilo nebo ne 🙂

dzogobela
9. led 2018

Existuje skupinka Snazilky od ledna 2018, kdyby mel nekdo zajem 🙂 https://www.modrykonik.cz/group/8147/detail/

jancabr
9. led 2018

Před dvěma lety jsem vysadila HA, od loňského jara tomu necháváme volný průběh. Přes léto jsme měli s manželem dost práce, tak jsem tušila, že se "zadaří" později. Věřím, že to brzy vyjde a budeme čekat miminko. Vám holky také přeji také hodně zdaru

katuska991
9. led 2018

@kaitinka ja práve hlien nemám nikdy takze netuším, nám pocit ze vaječník ma pichá už týždeň :D v ďalšom cykle začínam folikulometriu už tak som zvedavá 🙂

kaitinka
autor
9. led 2018

@dzogobela vidis, ja tu skupinu vubec nenasla, proto jsem zalozila novou 😅

elwe
9. led 2018

@katuska991 pokud nemáš hlen, může to být dost velký problém při otěhotnění, zkusila bych se poradit s doktorkou nebo alespoň začala používat "umělý hlen" - například conceive gel

katuska991
9. led 2018

@elwe fakt? To ma nikdy nenapadlo. Použili sme párkrát Kinderwunsch z DM, musím sa na to spýtať lekára. Ďakujem za radu 🙂 je ešte niečo čim by to šlo napraviť aby sa mi tvoril? Napr. nejaké vitamíny, čaje?

dzogobela
9. led 2018

@kaitinka tak tohle je diskuze, skupinka je trochu neco.jineho 🙂

kaitinka
autor
9. led 2018

@dzogobela ja vim, ale vesmes to vyjde tak nejak nastejno rekla bych 🙂

alexkisss
9. led 2018

@kaitinka ahoj jediné co me zaskočil o bylo to ze me neustále Bolel podbřišek a Motala se mi hlava jinak nic

kaitinka
autor
9. led 2018

@alexkisss a kolikaty DPO te zacal bolet podbrisek? Promin ze se tolik ptam, jen me zajima na co vsechno se muzu popripadne pripravit 🙂

alexkisss
9. led 2018

@kaitinka už 2dpo me bolel podbrisek

kaitinka
autor
9. led 2018

@alexkisss to se mi zda docela brzy kdyz k uhnizdeni dochazi pry az tak od 4 DPO co vim. Ale tak kazda jsme jina a u kazde se to projevuje jinak 🙂

shhannya
9. led 2018

Ahoj my se snazime od kvetna ale uz to resim s doktorem dalsi cyklus nasazuju clostilbegyt na podporu ovulace tak uvidime co to udela 🙂

kaitinka
autor
9. led 2018

@shhannya ahoj. Me bylo doporuceno resit to s doktorem az po roce. Ale i kdyz je to u nas delsi doba nez rok, jeste tenhle rok tomu necham "volny" prubeh a kdyz se nezadari, tak to budu resit s nima. Ted piju caje, beru listovku a podobne, tak se uvidi 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru