Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

kebule82
23. srp 2009

ahoj marcel, držím pěsti na zítřejší kontrolu a dej vědět, jak jsi dopadla 😉

kebule82
24. srp 2009

hola hola, kde jste všechny? marci, co ten doky?

marcelkap
autor
24. srp 2009

Ahoj holky. Tak jsem ráno byla u pana doktora.
Dělal mi stěr, za 3 týdny budou výsledky. Zatim řikal, že to vypadá dobře. Probírali jsme ten manželovo spermiogram, tak prej to neni nejhorší, ale je to na hraně normy - ta je prej 40% pohyblivých sp. a manžel má 38%. A prej to s velkou pravděpodobností může mít vliv na otěhotnění. Vzhledem k tomu, že jsem po konizaci, tak nechce čekat, bylo by prej dobrý abych byla těhotná co nejdřív, kdyby se ty blbosti na čípku vrátili. Takže teď počkáme 3 týdny na moje výsledky a jestli dopadnou dobře, tak nás pošle do Artu. Dával mi na výběr ještě jednoho doktora, myslim že Majer, prej zakládal Art, ale teď dělá to samý co v Artu a konkurujou si tady v ČB.
Je mi z toho tak nějak divně. Myslela jsem si, že třeba v tom Artu skončíme, ale když už je to tady a bylo to vyřčený doktorem, tak to zní najednou jinak 😒

kebule82
24. srp 2009

marcel, neklop hlavu, budete to v pohodě, uvidíš... v Artu jsou odborníci na slovo vzatí a fakt strašně příjemný doktoři. Já z toho byla zpočátku taky docela špatná, že tam musíme jít a teď se tam vždycky i docela těším, protože vím, že nám pomůžou!!! Když by jsi chtěla třeba nějaký info o tom, jak to tam chodí, nebo tak, písni mi do IP, dala bych ti na sebe třeba ICQ. Neboj, teď už jste na cestě za svým snem!

No a jak jsem na tom já - já měla ovulku minulou středu/čtvrtek, teď beru 10 dní Duphaston a po vysazení se uvidí. Buď dostanu MS, anebo 😵 je mi docela špatně od žaludku a taky teplotky mi zatím stoupají, tak uvudíme... Ale naděje si zatím moc dělat nechci.

marcelkap
autor
24. srp 2009

Káťo, tak snad se zadařilo, když jsi měla takovou krásnou ovu 😉 Já bych jí teoreticky měla mít dneska.

Já vim, že v tom artu nám pomůžou, je to dobře. Vim, že hodně párů s tim má problémy, ale asi mě nikdy nenapadlo, že my budeme mít taky. Tak přece jenom je to dneska první den, co mi to doktor řek, tak se s tím asi potřebuju nějak srovnat.

Už se těšim až vypadnu z práce, dneska jedem nakupovat do Makra, tak se těšim 🙂

kebule82
26. srp 2009

ahoj holky, dneska konečně trošku ochlazení, docela to vítám po těch vedrech a dusnu 🙂 aspoň se nám bude líp dýchat... marci, tak co, už je trošku líp? já jsem se s tím taky srovnávala a pak jsem si řekla, no co, problémy má spousta lidí a přece se k nim neotočíme zády... za toho drobečka v náručí to určitě stojí! 😵 😵

marcelkap
autor
26. srp 2009

Už je to trochu lepší, ale pořád na to myslim a vrtá mi to v hlavě.
Včera jsme byli u kamarádky, která má osmi měsíční holčičku a už se batolí, leze po čtyřech a začíná si s pomocí stoupat. Je naprosto úžasná. A dneska jdeme k manželovo ségře, která má kluka, dneska zrovna je mu 8 měsíců - jen o 3 dny mladší než ta holčička. Tak se aspoň takhle roztyluju těma drobečkama okolo sebe.

Do toho Artu se na jednu stranu docela těšim, protože vm, že nám pomůžou a budeme mít miminko a bude jenom a jenom naše 🙂

Jo, počasí je fajn, já moc nemusim ty vedra.

krista
31. srp 2009

kamiz • Dnes ve 13:51
Snažila jsem se tady najít podobnou diskusi,ale nenašla, tak se pokusím založit novou...!
Tak najdu tady někoho, kdo se začíná snažit o mimíska a je z mého okolí? Ať se můžeme dělit o zkušenosti, pocity, radosti a strasti.....

kamiz
31. srp 2009

Ahoj holky,tak pokud bych mohla, ráda bych se k vám přidala! Krista, moc děkuji, nemohla jsem nic najít!!!!

marcelkap
autor
31. srp 2009

Ahoj Kamiz, vítej mezi námi. Určitě budeme rádi, když se k nám přidáš. Tak povídej něco o sobě - to víš, na přivítání musí být trochu výslech 🙂
Jméno, věk, bydliště, svatba, jak se dlouho snažíte atd. 😎

kamiz
31. srp 2009

Jo, jo, je mi jasné, že výslech musí být! 😉 Jmenuji se Zdenka, jsem přímo z ČB a vdávala jsem se na sedmičky! Snažíme se od června, ale HA jsem vysadila už v lednu, brala jsem jedenáct let, tak to se mnou asi dost zamávalo, cyklus mám stále hodně zmatený, po vysazení až po čtyřech měsících, pak po dvou a je to tak celkově nějak na prd! Doktor mi řekl, že je to v pořádku, že se to stává, ale nic se mnou nedělá, ani provokačku nedostávám, tak nevím.....
😒

marcelkap
autor
31. srp 2009

A k jakýmu chodíš doktorovi? Já teda žádný takový problémy naštěstí neměla. Po vysazení HA jsem měla ms krásně pravidelnou. Ale přijde mi divný, že ti ani nedal vyvolávačku, to jsem myslela, že se dělá.
A kde bydlíš v ČB? Nás je tady pár z Máje a pak zbytek města 🙂

kamiz
31. srp 2009

Jsem z města, bydlím v Havlindě! Chodím k Dr. Pechovi, tak nevím, jestli by mi nějaký jiný doktor poradil....

kebule82
31. srp 2009

ahoj holky, zdravím po pár denní koníkové pauze, byli jsme s manžílkem oslavit roční výročí svatby na Karlštejně a v koněpruských jeskyních...

zítra ráno se chystát testovat, teplotky se drží stále nahoře, tak mi držte pěsti... http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

jinak vítám kamiz! kolik ti je roků?

jo a marcel, jak vy jste oslavili výročí? 😉

kebule82
1. zář 2009

tak hlásím testování neúspěšné 😢

marcelkap
autor
1. zář 2009

Káťo a kolikátek DC máš? Nebo už dorazila mrcha, že píšeš že testování neúspěšné?

marcelkap
autor
1. zář 2009

To výročí jste teda oslavili parádně, na Karlštejně jsem nikdy nebyla. To budu muset doma někdy navrhnout 🙂
My jsme dopoledne byli na Červené Lhotě, odpoledne s našima na bowlingu a večer taky společně na večeři. Neměli jsme tedy úplně soukromou oslavu s manžou, spojili jsme to takhle s rodičema, protože taťka měl minulej tejden narozky a mamka má zítra.

Jinak já mám dneska 27.DC, tak doufám, že jestli má mrcha dorazit, tak se zase nebudou někde loudat jako to má posledních pár měsíců ve zvyku. Když už má přijít, tak ať přijde co nejdřív ať se můžem zase brzo snažit 🙂

Zdeni, je mi to trapný, ale kde je Havlinda? Já teda v ČB bydlim 4 roky, o Havlindě pořád slyšim, ale ještě jsem nikdy nezjistila kde to je. Můžeš mi pomoct z mého budějovického nevzdělání? 😅

kebule82
1. zář 2009

marcel, dneska jsem myslím 30 DC... mrcha nedorazila, ale test je sněhobílý... je mi to ale divné, protože mě hrozně bolí prsa, cítím se jak před mrchou a mrcha nikde ☹ taky jsem pro - buď ať okamžitě dorazí, nebo ať je druhá čárka na testu, tohle čekání je fakt hrozný 😖

marcelkap
autor
1. zář 2009

Tak třeba to na testu ještě neni vidět, třeba je ještě brzo.
budu na tebe myslet, aby mrcha nedorazila a aby se objevili ty //.

kebule82
1. zář 2009

díky moc, jsi hodná marcel 😉

kebule82
2. zář 2009

ahoj holky, tak my pokračujeme další měsíc, mrcha dnes dorazila. Tak vzhůru do dalšího snažení 😉

marcelkap
autor
2. zář 2009

To je škoda, Káťo, že dorazila. Já na tebe ráno myslela, aby nedorazila 🙂
Mě začíná bolet v podbřišku, takže asi už taky brzo dorazí.

kebule82
6. zář 2009

ahoj holky, jak se máte, něco nového?

marcelkap
autor
7. zář 2009

Ahoj Káťo, u mě zatim nic. Zítra mi má dorazit mrcha, tak čekám a čekám 🙂
Včera přes den a dneska ráno mi bylo špatně od žaludku, tak jsem si na chvilku pomyslela, co kdyby to byli těhotenský nevolnosti, ale pak jsem si řekla, že je to blbost, že je to moc brzo, tak pořád čekám na tu mrchu jednu 🙂

kebule82
7. zář 2009

tý jo marcel a nutkání testit nemáš? ale je fakt, že mě bylo taky špatně, ale ne jen po ránu, ale celej den... to tělo si s námi holt občas dělá, co chce... jsem zvědavá a držím ti palečky ;)

marcelkap
autor
8. zář 2009

Popravdě mě to ještě vůbec neláká dělat testík. Nechci si dělat planý naděje. Stejně to dneska dostanu 🙂

kebule82
8. zář 2009

tak to máš můj obdiv, já to vždycky nemůžu vydržet 🙂 měříš teplotu, nebo to nějak nesleduješ?

kebule82
8. zář 2009

koukám, že kamiz tady jen mrkla a už sem nikdy nešla ☹

kebule82
8. zář 2009

marcel, teď jsem tak pročítala poslední příspěvky, tobě už se taky blíží ta kontrola a výsledky, ne? já jdu do Artu 14.9., tak jsem zvědavá, co vymyslíme

marcelkap
autor
8. zář 2009

Káťo já jsem nervní jako ještě nikdy. Teď jsem se právě vrátila ze záchoda a nic 😀 mrcha se ještě loudá
V pondělí 14.9. budu volat na výsledky a když bude všechno OK, tak dostanem žádanku do Artu.