Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

janaelka
21. zář 2010

@jarca.macho znamená to, že pokuď máš dost embryí, tak si sama řekneš, kolik jich chceš transférovat do dělohy. S větším počtem je větší šance na úspěch, ale taky na vícečetné těhu, je to prostě risk a hlavně všechno o štěstí 🙂 věřím, že to nebudeš muset podstupovat 😉

jarca.macho
21. zář 2010

@janaelka po kolikáté to podstupuješ mohu-li se zeptat, no a vadili by ti i dvojčátka? 🙂

janaelka
21. zář 2010

@jarca.macho tak je to tak, že pojišťovna ti hradí 3 pokusy, tím se myslí odběr vajíček a transfér, já vyčerpala už všechny pokusy a mezi tím i jeden transfér zamražených embryjí. Po posledním pokusu mi celkem zůstalo 4 zamražený embryjka a ty jsem si teď dala zavést. Včetně tohoto posledního, je to můj 5 transfér. Loni jsem měla biochemické těhu ☹ tak teď doufám, že to bude ok

janaelka
21. zář 2010

mě se stratilo moje foto 😲 kde je?

jarca.macho
21. zář 2010

@janaelka no tak ted to vyjde, to je jasný. Bude to krásné pondělí 😉

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho dobré ráno 🙂 doufám, že to výjde, nemůžu se dočkat pondělí, strašně se mi to vleče. A co ty?výsledky už jsou?

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka dneska se spermijky posílají prý na vyšetření a nejpozději do týdne bude mít výsledky moje gynekoložka. Tak pak mi zavolá a uvidíme. Manža byl teda z té komůrky naprosto otrávený, prý hrůza 🙂 Dneska jsem 34 DC, zkusila jsem testík a nic ☹ docela jsem tomu už věřila, takhle dlouhé cykly nemívám, ve 28 DC po limitu jsme viděli malého ducha s mužem, ale bylo to po limitu ☹ Tak už aby mrcha dorazila a mohli bychom pokračovat.
Tobě jistě nedorazí, v pondělí musíš dát vědět. Dneska středa, to tu bude za chvilku pondělí. Hlavně se nějak zabavit 😉

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho držím ti palce, ale i kdyby ten výsledek nebyl ok, tak hlavně nevěšte hlavu, dnes doktoři dělají zázraky, hlavně tomu musíš věřit a mujsíš bojovat a nevzdávat to 😉 nám prvně dělali spermo v nemocnici ráno a odpo jsme už měli výsledky, no a když nám dělali genetiku a imuno v Praze, tak jsme čekali měsíc na výsledky

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka děkuji za podporu, však to asi znáš také sama, že přijde trochu zklamání, když vidíš na testu pouze jednu / ☹ ale člověk to musí zahodit za hlavu a soustředit se na další měsíc 🙂, mě gynekoložka říká, že se mám zaměřovat na něco jiného, ale cožpak to jde? 😀 Každý se tě ptá, každý kouká 🙂 Tak jsme se rozhodli pro přestavbu koupelny, tak je pravda, že ted na to tolika nemyslím, tak uvidíme, zda to pomůže 🙂

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho je to fakt, ono se to každému říká, nemyslet na to, ale není to tak jednoduché. S tou přestavbou ti to chválím. Myjsme před tím, než jsem si šla pro embryjka malovali celej byt, tak že jsem opravdu myslela na ten bordel kolem sebe. Člověk příjde na jiné myšlenky. Co se týče těch lidí, tak to mě taky dost štve, jak jsou zvědaví kdy...no tuhle už jsem souseda odpálkovala, protože vždy když mě vidí, tak se ptá jestli už a kdy....tak jsem mu řekla, že je už otravný a že mu do toho jako vůbec nic není, ať dá pokoj, no a mám klid 🙂

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka jj lidi jsou hrozní, neuvědomují si, co to s tou ženou dělá. Ale i kámošky, se kterýma se bavím a říkám jim, jak je to hrozný, tak přesto se tě za týden zeptají znova a znova a znova to rozebírají, že oni otěhotněli první měsíc... Člověk se před všema tváří jako že nic, no a pak když přijde domů do klidu, tak ho to začne žrát 🙂 a neví jak se toho zbavit ☹ ale my už se dlouho trápit nebudeme, že? 😀

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho jasně, dlouho né 😉 takové kámošky jsem taky měla ☹ no časem jsem začala lidi třídit i do skupin.... 😀

janaelka
22. zář 2010

koukám, že jsme tady jenom my dvě 😀

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka asi máme jediné v čb ten problém? 😀

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho vypadá to tak 😀 ale né dlouho 😉

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka jasně v pondělí se zařadíš do tématu těhulek čb 😉 a co máte jasno a budete to říkat všem, nebo to nechcete zakřiknout a budete to říkat až po 3. měsíci, hm?

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho no doufám a věřím tomu, jinak jestli bude vše ok, tak to zveřejníme o vánocích 😉 jediná moje mamka je v tom s náma od začátku, ta ví, čím procházíme 🙂 Jak to teda bude u vás? na základě výsledků ti doktor řekne co a jak dál? já jsem nejdřív chodila tři roky na gyndu a dostávala jsem nějaké injekce a tablety, musela jsem si měřit teplotu a pořád dokola, že by to mohlo vyjít, až jsem se naštvala a řekla jsem dost, nechci na nic čekat a řekla jsem doktorce, že chci jít rovnou do centra. Měla jsem to udělat už dávno 🙂

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka tak my se snažíme rok, ale s doktorkou jsem to začala řešit, že jsem to nedostávala až v prosinci. Chtěla bych teda po prosinci jí říci kdyby to nevyšlo, že chci do centra, protože i sama mi říkala, že by mě ráda potom přenechala profíkům, abych neztrácela čas, jenže já mám problém spíše v tom, že muž o caru nechce ani slyšet. ☹ Ale my věříme, že ono to vyjde přirozeně no a kdyžtak ho tak prostě dokopuj, tak jako na vyšetření 😀
to já třeba teplotu neměřím, zkoušela jsem ovulační testy, ale to mi právě řekla doktorka, že tím na to hodně myslím, jsem na to upnutá, tak tento měsíc jsem netestovala ovulku, uvidíme co další cyklus...

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho tak to máš hod nou doktorku, buď ráda 🙂 můj manža nejdřív taky nechtěl nic slyšet o umělým, ale pak zjistil, že asi nemáme jinou šanci, není nám dvacet a všechno je běh na dlouhou trať. Prostě jsem ráda, že se můj manžel změnil v názorech a teď udělá vše, co je možné a nemožné. Dnes totiž je to bohužel normální, že čím dál víc lidí potřebuje pomoci. Doktor v ARTu mi řekl, že za několik let se budou rodiť děti jen uměle, je to způsobeno životním stylem a já děkuju za to, že ta možnost tady je 😉 tak snad do prosince budeš těhu a o nic se nemusíš zajímat 🙂

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka na druhou stranu, lepší jít do caru než se "trápit" sama s doktorkou, že? Funguji jak mám prý už, uvidíme ještě co manža. Je neuvěřitelné, jak prostě ta hlava dokáže zabránit početí 😀 a jestli je to tou hlavou tak já si to z ní vytluču!!!!! 😀 😀 😀
to se naši děti budou mít, když se budou děti dělat uměle, nebudou muset brát prášky, mít kondomy, jéééé 😀
caru je super věc, pomohou, což je perfektní, protože já děti miluji

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho to samé říkám i já 🙂 od toho tady jsou a to, že to nejde přirozeně není hanba ani nic nenormálního, je to nemoc, jako každá jiná

janaelka
22. zář 2010

jdu teď něco dělat, zatím se měj hezky, budu později 😀 pa pa

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka jj taky a odpočívej, a nepřeháněj to s prací, at má tělo sílu na něco jiného 😉 Páčko

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho jsem tady 🙂 já se pěkně válím, do práce nechodím, tak je mi dobře 😉 o jednu starost míň a doufám, že do ní několik let nepůjdu 😀

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka jé nechodíš do práce, to se máš 🙂 ale doma pak na to asi ještě více myslíš, co?
a obrazek už tam nějaký máš 😉

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho tak v květnu jsem šla na neschopenku, když jsem šla na 3 IVF no a od té doby jsem doma. Mám psychicky náročnou práci, tak že to by nešlo. Doma se nenudím a naopak jsem v klidu a v pohodě, já se umím zabavit 😀 musela jsem si tam dát jiné foto, doufám, že se mi zase nevypaří 😀 Co ty, jakou máš práci?Jsi spokojená?

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka já pracuji v malé firmičce kousek za čb v plané u čb, pohodová prácička v kanclíku, někdy náročnější, někdy vůbec 🙂 Novou práci ani nehledám, proč taky, když za pár měsíců půjdu na mateřskou, ne? říkávám 🙂
ale až zjistím těhu, tak bych tu chtěla být co nejdéle, asi bych se doma nenudila, ale jsem ráda mezi lidma a ráda se chlubím, všude budu vystrkovat svůj břich 😀
už abys taky měla a já ho budu sledovat tady na MK fotečky čekajících maminek se mi hrozně líbí 🙂

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho tak to máš štěstíčko na práci a je to jasný, že se musíš chlubit bříškem 😉 tak se pěkně doma snažte, ať je do vánoc mimi na cestě 🙂

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka a pak můžeme spolu chodit po oblečeních, pak s kočárkama, pak do šikulky s dětma co? A řešit společné problémy 🙂 je vždy fajn si najít duši, která prožívá to samé 🙂
tak hezký dáreček by to byl k vánocům příbuzným, aspon bychom nemuseli kupovat dárečky, což? 😀 no tak to se musíme snažiti 😀

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho jasně, to by bylo supééééér, tak se koukejte snažilkovat 😀 je to fakt, že je lepší, když to máš s kým probrat 😉