• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

29. prosince 2013 
@jarca.macho pro dnešek se musím s tebou rozloučit, dorazila návštěva. Úžíj si večer a pěkně se snažilkuj :wink: pa pa zítra :grinning:
22. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka užij si návštěvu, taky jdeme na návštěvu večer, pa zítra těším se páčko
22. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
23. zář 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré, koukám v 8 už u PC, když jsi doma, to já bych si ještě poležela :slight_smile:
23. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho jsem tady až teď, nějak nám stávkoval stárnet :confounded: já jsem vzhůru v sedm, děti od sousedů jedou do školky a školy a to je velkej rámus na chodbě, no a mám pejska a ten se musí přidat :unamused: je po spaní no :grinning: a co ty? co plánujete o víkendu?
23. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes tě už asi neuvidím :frowning2: hm tak snad zítra
23. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka Ahojík, tak to máš po ránu dosti veselé :slight_smile: My také máme pejska, vzaly jsme si jí z útulku, je super, akorát je venku, bydlíme v domečku, takže nás ráno na procházku nebudí :grinning: (teda když nejsme zrovna u tchýně, tam když zjistí, že jsme vzhůru tak hned běží k posteli a je štastná, že jsme už vzhůru :grinning:)
O víkendu? Máme v pondělí dovču, v úterý je volno, takže prodloužený víkend strávíme na severu Čech. Manža je z severu, takže tam pojedeme. Těším se tam, protože tam máme půl roční neteřinku, je úžasná a každou neděli máme jistou projíždku kočárem :grinning: Sobota bude oslava narozenin no a budeme jen odpočívat, relaxovat a užívat si :grinning: ale v pondělí večer určitě vlítnu na net, abych se koukla, jak jsi dopadla :wink:
Co vy plánujete na víkend?
23. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho dobré ráno, nějak ujž nemůžu spát :grinning: tak to si ten víkend hezky užíjte :wink: No my nic zvláštního, manžel musí v sobotu do práce a pak se budem válet. Jsem už fakt dost nervózní na to pondělí. Nejhorší je to čekání :frowning2:
24. zář 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka Dobré ráno, ty jo v 6,16 jsem se ještě válela v postýlce a koukala na muže, jak se obléká do práce :slight_smile:
Tak čekání je škaredé, ale tak ty z testíků víš, že jsi těhu, tak je to pěkné čekání, co? To já stále čekám na "mrchu" a ono nic :frowning2: stále :frowning2:
24. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho tak třeba už nedorazí několik měsíců :grinning: no to že mám pozitivní testíky ještě nic neznamená :unamused: bohužel mám špatnou zkušenost a bojím se, jak v pondělí dopadnu
24. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka tak si udělej ještě, ale já věřím, že se Vám to povedlo :wink:
tys už mívala pozitivní test a nebyl jsi těhu? :unamused: grr to je blbý...
mrcha přijde, měla jsem negativní testík :angry: ve středu
24. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho jestli dorazí, tak se to povede příště :wink: posledně jsem měla pozit. test ale čárka slábla, hcg bylo nízké, měla jsem biochemické těhu, bojím se už i podívat na test :unamused:
24. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka co to znamená biochemické těhu? Určitě ti v artu v pondělí řeknou mamino :slight_smile: moc Vám to přeju :wink:
24. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho díky, biochemické je to, když se ti embryjko chytne, nějakou dobu produkuju hcg a pak se pustí a je konec, kolik žen bylo těhu a ani o tom neví :unamused:
24. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka tak ted se tě určitě drží jak klíště :wink:
24. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho jsi hodná, ale uvěřím až v pondělí :unamused: jestli to do té doby přežiju :grinning: strašně se mi to vleče. No a co vy máte v plánu takhle do budoucna?
24. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka hodná? Však už v řadě na mimčo stojíš dlouho, tak si to zasloužíš a taky na tebe musí přijít jednou řada, ne? :grinning:
Musíš udělat o víkendu nějaký plán, nějakou zábavu, aby ti to utíkalo, v sobotu je muž doma, tak si dojdi nakupovat, plavat, no a v neděli třeba nějaký výlet, i když počasí má být na prd, tak třeba na bowling, tam na to přestaneš myslet. A bůh ví za jak dlouho se na bowling dostaneš, těhu, pak budou děti... :grinning:
budoucnost :slight_smile: říká se, že chlap má postavit barák, zasadit strom a zplodit kluka. Tak v baráku sice bydlíme, ale muž ho nestavěl, ale pomáhá při přestavbě chalupy, strom ještě taky nezasadil, ale občas mi pomáhá se sázením kytek, a už zbývá jen ten kluk. A prý budu rodit tak dlouho dokud nebudeme mít kluka :grinning: tak jsem zvědavá :slight_smile:
Co vy a budoucí čas? A co mimčo, jaké pohlaví bys raději chtěla :wink: Je jasné, hlavně aby bylo zdravé, ale co pohlaví hm?
24. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho :grinning: tak vám přeju toho kluka, nám je to jedno i když bych chtěla mít holčičku :slight_smile: no jinak moc toho dělat nemůžu, mám předepsaný klidový režim, tak že kratičká procházka a jinak nic moc ani neluxuju, to dělá manžel :grinning:
24. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka hm tak si udělejte třeba nedělní kinoden, budeš v postýlce či na gauči, klidový režim bude, budete čučet na telku a nebudeš na pondělek myslet :wink: já bych taky raději holčičku :sunglasses: , všude okolo nás jsou holky, tak bych dostala hodně hadříků a přijde mi, že si je můžeš více parádit :grinning:
kde v čb bydlíš?
24. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho no já se nějak zabavím, hodně koukám na dvd :slight_smile: u IGY
24. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka a na co ráda koukáš?
24. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějak na všechno, ale musí to být dobrý :grinning: historický, romantický, dobrodružný, no prostě dobrý film
24. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka tak jsem ted dostala lístky do divadla do Metropolu, jupí, tak se budeme kulturně vzdělávat s mužem. aspon se odreagujeme :slight_smile:
24. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho a na co? to je príma :slight_smile: já už nebyla za kulturou ani nepamatuju :unamused: naposled jsem byla v jihočeském, ale to už je let :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde vlastně bydlíš ty?
24. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka je to představení Jakeovy ženy, dostala jsem to od kolegyně, koupili si to k výročí svatby, ale muž musí na školení, tak nám je dala. No a v divadle jsem snad s mým mužem ani nebyla a to bude ted slavit 7 let :slight_smile: spolu a zrovna jsme si říkai, že bychom taky měli vyrazit, ale my jsme spíš na festivaly a kina než na divadla :grinning: :sunglasses:
ale vlastně na podzim jsme byli v divadle na muzikálu. :slight_smile:
bydlím kousíček za tescem.
24. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho tak si to tam pěkně užíjte a pak podáš hlášení, jaké to bylo :wink:
24. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka je to pražské divadlo prý a koukala jsem, že by tam měla hrát i Adéla Gondíková a jiní, tak uvidíme, jak to bude obsazeno :slight_smile:
já si myslím, co myslím, JÁ VÍM, že po pondělku budeš už nakukovat do jiných diskuzích :wink: a řešit jiné problémy :wink: a já se k Vám pak taky přidám :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho tak to vypadá na pěkné představení :slight_smile: no uvidíme, snad jo, ty se doufám přidáš příští měsíc :grinning:
24. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaelka jasně, ani nevím, jestli je nějaká diskuze těhulky čb
vždycky když si něco najdu, tak se snažím to přelouskat od začátku a když dojedu do konce, tak zjistím že už tam nikdo nechodí :grinning:
v pondělí dej vědět, jak budeme u tchýně tak na netu budu jen občas, do práce nejdu, ale určitě večer se mrknu a budu moc moc ti držet pěstičky... :wink: ale ono to vyjde :wink:
24. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho něco asi určitě bude, jinak v pondělí hned jak dorazím od doktora, tak dám vědět :wink:
24. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek